Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 37.047
|
čitano: 13.461.820
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Kada sam ja to napisao za svoj probook da mu je lako skinuti donji poklopac, nadograditi, očistiti....

 

Ti si napisao da ne znam odšarafiti 5 šarafa?

 

Tko tu sada koga? A? :)

bug caruje, um klade valja
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Očito ja tebe u bulju :) Happy? {#}

 

Ja sam prvi to spomenuo za ProBook a onda si i ti to potvrdio tako da neznam što me sada napadaš, ima korisnika kojima je to bitno jer se ne snalaze u tome....provokacije na sve strane al dobro riješit ćemo i to {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.12.2013 7:53 (roby27).
15 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ne možeš ti mene imaš ti doma koga. Happy?  {#}

 

Drugo: Skačeš sam sebi u usta dva puta za redom i onda te mi provociramo?

 

Ne vjerujem.

bug caruje, um klade valja
 
0 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Gadgeti kaže...
Gadgeti kaže...

Koji kod nas ima kupiti SOLIDAN laptop ali da ima mogućnost izmjene grafe? Ne ništa pretjerano ako je moguće, trenutno imam ja Asus i Alienware ali je kolegi to previše, on bi nešto jeftinije pa da si naruči grafu posebno i zamjeni samo, laptop je za gejmanje samo i ništa drugo. Hvala unaprijed.

 

I dalje tražim? Hvala

Netko? Što osim ova dva nema u RH niti jedan gdje se može nadograditi? :/

14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Gadgeti kaže...
Gadgeti kaže...
Gadgeti kaže...

Koji kod nas ima kupiti SOLIDAN laptop ali da ima mogućnost izmjene grafe? Ne ništa pretjerano ako je moguće, trenutno imam ja Asus i Alienware ali je kolegi to previše, on bi nešto jeftinije pa da si naruči grafu posebno i zamjeni samo, laptop je za gejmanje samo i ništa drugo. Hvala unaprijed.

 

I dalje tražim? Hvala

Netko? Što osim ova dva nema u RH niti jedan gdje se može nadograditi? :/

kod nas gaming na laptopima i nije baš popularan, no kako vidim u povojima je....

uglavnom to je jako teško pitanje, jer sad bi netko morao sjest i istraživat.... garantiram ti da netko i ima zamjenjivu grafiku u svom laptopu no to možda i nezna...

 

 

HD Portal - pogled u svijet visoke rezolucije www.hdportal.eu
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.12.2013 12:23 (Robert_84).
10 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Dosa na vrata lenovo y510p i zadovoljan san. Muci me jedan problem, vidin da ima intelovu graficku a neznan kako otkrit ovu drugu gt755?

Molin pomoc.

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

evo naručen Acer Aspire V5 552g. možda dođe još ovu godinu :D kad dođe nabacim malo slike CPU-z i GPU-z na forum

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

A hdd nema nikakvih ozbiljnih problema jer mislim da  je bolje imat za 0.4 jaci proc nego za 500GB veci hdd?I jel mi moze neko pojasnit ovo oko grafickih jel to o integriranima pricate  ili ima normalna u laptopu??

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.12.2013 14:38 (gelon).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Moram odabrati laptop u Linksa iznad 5000 (+500 kn) u zamjenu za moj bivši Hp 4740s, može li preporuka?

Frka85
13 godina
neaktivan
offline
15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav ekipo

Molim preporuku

Ponuđena su mi dva laptopa jedan i drugi imaju I5-3230m procesor ali prvi ima 6gb ddr3 i AMD Radeon HD 7670M, dok drugi ima 8gb ddr3 i AMD Radeon HD 8670M, ostale specifikacije su uglavnom iste.

 

Osnovna namjena mu je obrada videa i slike, te autocad.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.12.2013 13:42 (kr100).
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
bug caruje, um klade valja
10 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2013 1:37 (Niiiina).
 
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

pozdrav... trebao bih si sad kupit laptop za  novu, al neznam koji...koji laptop mi vi preporucate za 4500kn?? hvala

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
agliw kaže...

Dosa na vrata lenovo y510p i zadovoljan san. Muci me jedan problem, vidin da ima intelovu graficku a neznan kako otkrit ovu drugu gt755?

Molin pomoc.

Kako ne znas :) , imas driver instaliran odes dole kod sata i otvoris proportis i pise ti Nvidia otvorsi da vidis poportis i odeš i odabereš Run SLI Max 3D ili tako nešto, samo si pazi kad koristiš bateriju da ih isključiš ili ti baterija ode za  1h ako ne i manje i prije nego li upalis sli moras ugasiti sve programe. Uostalom imaš u uputama koje nisi pročitao :)

Let it be
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Oldy kaže...

Na taj sam i ja bacio oko, mislim da je najbolji za taj novac.

Frka85
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
kr100 kaže...

Pozdrav ekipo

Molim preporuku

Ponuđena su mi dva laptopa jedan i drugi imaju I5-3230m procesor ali prvi ima 6gb ddr3 i AMD Radeon HD 7670M, dok drugi ima 8gb ddr3 i AMD Radeon HD 8670M, ostale specifikacije su uglavnom iste.

 

Osnovna namjena mu je obrada videa i slike, te autocad.

 

Može preporuka, dosta je hitno

Hvala

15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Trebao bih preporuku laptopa kojem će namjena biti filmovi, internet, glazba, uglavnom "lagane" stvari, neće biti za igranje.

 

Maksimalna svota je 6000kn.

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav ljudi...moze mala pomoc?!
Kaj bi mi mogli rec o ovom laptopu?

http://www.arhiteh.hr/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=1_103_109&products_id=10724  

 

 jel bi mogao dobit kaj boljega za te novce ili je ovo sasvim ok?
 ja ga trebam za AUTOcad..tu i tam pokoja nova igrica...

Hvala unaprijed!
Lp :)

Kovačić
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

pozdrav svima!

trebam jedan brzi savjet. jel ovo ok za ove novce?

i koje su mu mane općenito?

 

http://www.elipso.hr/informatika/prijenosna-racunala/ASUS-X552VL_SX033D/?utm_source=nabava.net&utm_medium=cpd&utm_campaign=pbz

 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav, trebao bih prodati laptop HP Pavilion g7-1000sm, ne viđam slične aktivne teme pa ako mi možete pomoći pa da mi procjenite njegovu vrijednost. Star je oko 2 godine, u stanju kakvom je i bio kad je kupljen vidljivi oni osnovni tragovi korištenja. Njegove specifikacije i izgled na slikama. Hvala puno.

fichola
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
danca1995 kaže...

pozdrav... trebao bih si sad kupit laptop za  novu, al neznam koji...koji laptop mi vi preporucate za 4500kn?? hvala

Namjena koja ce pretežno biti? Koji ekran? Trebaš li OS? 

Looka kaže...

Trebao bih preporuku laptopa kojem će namjena biti filmovi, internet, glazba, uglavnom "lagane" stvari, neće biti za igranje.

 

Maksimalna svota je 6000kn.

Lenovo Z710 stavio sam ga prvenstveno radi FHD rezolucije ako puštaš 1080p filmove u suprotnom možeš proći puno jeftinije.

acmilan2 kaže...

Pozdrav ljudi...moze mala pomoc?!
Kaj bi mi mogli rec o ovom laptopu?

http://www.arhiteh.hr/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=1_103_109&products_id=10724  

 

 jel bi mogao dobit kaj boljega za te novce ili je ovo sasvim ok?
 ja ga trebam za AUTOcad..tu i tam pokoja nova igrica...

Hvala unaprijed!
Lp :)

Za igre je gpu slab osim ako ces rezat na detaljima i rezoluciji za sto veci fps. Ako ti igre nisu previše bitne dobar izbor.

 

Za jači gpu imašAsus X75VB ako ganjaš 17"

 hidrogen kaže...

pozdrav svima!

trebam jedan brzi savjet. jel ovo ok za ove novce?

i koje su mu mane općenito?

 

http://www.elipso.hr/informatika/prijenosna-racunala/ASUS-X552VL_SX033D/?utm_source=nabava.net&utm_medium=cpd&utm_campaign=pbz

Mana je slab gpu koji nije za pošteno igranje, sve ostalo je dobro.

11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
kr100 kaže...
kr100 kaže...

Pozdrav ekipo

Molim preporuku

Ponuđena su mi dva laptopa jedan i drugi imaju I5-3230m procesor ali prvi ima 6gb ddr3 i AMD Radeon HD 7670M, dok drugi ima 8gb ddr3 i AMD Radeon HD 8670M, ostale specifikacije su uglavnom iste.

 

Osnovna namjena mu je obrada videa i slike, te autocad.

 

Može preporuka, dosta je hitno

Hvala

Uzmi drugi svakako zbog GCN arhitekture gpu-a. 

14 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Može preopruka nekakvog laptopa od 2k do 3k kuna. Isključivo za surfanje, programiranje, video, filmovi, photoshop. Važno mi je da laptop bude što brži, da ima dobro hlađenje i da nije HP. Imam HP ProBook 4525s i u godinu dana dva puta mi je otišla matična.

Programer,web developer
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
roby27 kaže...
Lenovo Z710 stavio sam ga prvenstveno radi FHD rezolucije ako puštaš 1080p filmove u suprotnom možeš proći puno jeftinije.

Dobro, ako isključimo 1080p, koliko bi onda došao neki relativno brz laptop od 17" ?

11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

HP Elitebook, C2D 2.5 GHz, 3GB RAM, 160 GB HDD, graf. integrirana, 2 god. star, garancija 3 mj.

košta 200€, služio bi za surfanje (yt, fb, neki portali...), max 2-3 kartice, znači ne neki težak rad.

Zanima me je li kvalitetan, kvari li se i koliko može izdržati, ako netko ima kakva su siskustva, i što je najvažnije, isplati li se za 200€ (sa njim bi dobio i torbu i miš)?

What's the difference between a whore and a ps3/360? Nothing, they both suck and leave your wallet empty!
 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Bok ljudi! Trebao bih best buy laptop do 5500kn. Neki podatci: 15incha ekran, kvalitetna izrada, netreba mi os. Koristio bih za office, internet, filmove i igre tipa strategije i poneki fps. Neki drugi osim lenovo g510! Hvala!

if you are good at something never do it for free
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ovo je jako kvalitetan laptop Samsung NP470R5E-X01HS, pogledaj si ga u Areni Samsung dućan izrada mu je odlična.

13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
steeleye kaže...

Znaš li možda koji model i kolika je bila cijena?

Sorry tek sad vidim pitanje, nisam sto posto siguran, on je narucivao sa talijanskog amazon-a posto zivi u Italiji, ako ti jos trbea, mogu saznati tocan model i cijenu.

WordPress ❤
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice