VonHaus stolni nosač

poruka: 9
|
čitano: 4.154
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
VonHaus stolni nosač

pozdrav

 

planiram si kupiti neki nosač za monitor, da si maknem monitor sa kutije i knjiga, jer mi je trenutno na tome, ali bi volio da imam opciju da ga mogu još podić gore ili spustit kad mi treba

s obzirom da bi volio da mi monitor bude fleksibilan za podešavanje što se tiče visine, gledam da si kupim stolni nosač koji ima ruku da se može podešavati visinom

vidim da kod nas u trgovinama je samo ova verzija dostupna - https://www.mall.hr/monitori-nosaci-stalci/webhiddenbrand-vonhaus--stolni-nosac-diagonale-27-2-x-usb-30 - barem koliko ja znam, nešto drugo nisam našao da ima ruku koja se da podešavati visinom slobodno (bez da moram koji šaraf otpustiti za fiskiranje), a i cijenom mi se čini dobar

dal ima netko možda taj nosač da napiše koju kakav je i koju sliku nabaci ??

ili ako netko ima kakvu bolju ideju, neka predloži, jer nebi se htio zaletit sa kupnjom, a ovaj vonhaus me privlači jer ga mogu kod nas kupit i brzo dobit, a i ako što nije uredu, mogu ga i vratiti lako 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
VonHaus stolni nosač

Koliko sam čitao o njemu i gledao recenzije svi ga hvale. Ja sam mislio uzet verziju za dva monitora, ali pošto imam policu na stolu na kojem mi stoje monitori i pošto mi je na zadnjoj strani također daska nisam ga u mogućnosti staviti.

 

Ne znam dal si vidio, ali imaš i verziju bez USB-a koja je skoro dupo jeftinija (180 kn), osim ako ti baš nisu potrebni USB-ovi. 

 

Pokušaj se javiti kolegi BOGDO , on je nedavno kupio taj nosač.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: VonHaus stolni nosač
Igzy20 kaže...

Koliko sam čitao o njemu i gledao recenzije svi ga hvale. Ja sam mislio uzet verziju za dva monitora, ali pošto imam policu na stolu na kojem mi stoje monitori i pošto mi je na zadnjoj strani također daska nisam ga u mogućnosti staviti.

 

Ne znam dal si vidio, ali imaš i verziju bez USB-a koja je skoro dupo jeftinija (180 kn), osim ako ti baš nisu potrebni USB-ovi. 

 

Pokušaj se javiti kolegi BOGDO , on je nedavno kupio taj nosač.

nisam ni znao da ima verzija bez usb-a, ali ne nalazim ju za kupnju negdje kod nas, ili si ti pomiješao nešto ??
jer ova verzija od 180 kn (ako mislimo na istu), je verzija koja nema ruku sa oprugom za podešavanje visine, već da podesiš visinu moraš odšarafit prsten na glavnoj šipki i onda ponovno zašarafit da bude tamo gdje hoćeš, a to nije što želim

želim da monitor bude fleksibilan za visinu u bilo kojem trenutku, jer stalno idem sa stolcem gore dolje, pa je to razlog zašto želim oprugu za podešavanje visine 

a i sa druge strane, koji usb za uštekat viška ne boli glava, jer na matičnoj imam još par slobodnih usb utora (mislim da 2 komada su mi još slobodna ) tako da i ta dva dodatna na stalku bi mogla nekad pomoći (Iako mi je kućište nadomak ruke i ono isto ima 2 usb utora na vrhu)

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
14 godina
offline
Re: VonHaus stolni nosač
matija656 kaže...
Igzy20 kaže...

Koliko sam čitao o njemu i gledao recenzije svi ga hvale. Ja sam mislio uzet verziju za dva monitora, ali pošto imam policu na stolu na kojem mi stoje monitori i pošto mi je na zadnjoj strani također daska nisam ga u mogućnosti staviti.

 

Ne znam dal si vidio, ali imaš i verziju bez USB-a koja je skoro dupo jeftinija (180 kn), osim ako ti baš nisu potrebni USB-ovi. 

 

Pokušaj se javiti kolegi BOGDO , on je nedavno kupio taj nosač.

nisam ni znao da ima verzija bez usb-a, ali ne nalazim ju za kupnju negdje kod nas, ili si ti pomiješao nešto ??
jer ova verzija od 180 kn (ako mislimo na istu), je verzija koja nema ruku sa oprugom za podešavanje visine, već da podesiš visinu moraš odšarafit prsten na glavnoj šipki i onda ponovno zašarafit da bude tamo gdje hoćeš, a to nije što želim

želim da monitor bude fleksibilan za visinu u bilo kojem trenutku, jer stalno idem sa stolcem gore dolje, pa je to razlog zašto želim oprugu za podešavanje visine 

a i sa druge strane, koji usb za uštekat viška ne boli glava, jer na matičnoj imam još par slobodnih usb utora (mislim da 2 komada su mi još slobodna ) tako da i ta dva dodatna na stalku bi mogla nekad pomoći (Iako mi je kućište nadomak ruke i ono isto ima 2 usb utora na vrhu)

 matija656  imaš pm. Uglavnom ja sam prezadovoljan. Bolji je plinski jer ide u svim smjerovima, ali željezo nikad ne laže ;)

 

Nosač

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
16 godina
offline
VonHaus stolni nosač

Bok ekipa, sorry što dižem staru temu, al bolje to nego da otvaram novu s praktički istim pitanjem.

 

Gledam stolne nosače za 27" monitor. U oko mi je upao ovaj VonHaus i Arctic Z1 Basic. Zna li netko da li je to sve tu negdje kvalitetom ili ima neki koji bi bio bolja kupnja od ostalih?

 

Plinski su vjerujem bolji, ali su mi ružniji  A recimo da mi nije potrebno da svaki čas diram monitor, samo hoću oslobodit mjesto ispod njega.

 

Zahvaljujem!

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: VonHaus stolni nosač
zag0 kaže...

Bok ekipa, sorry što dižem staru temu, al bolje to nego da otvaram novu s praktički istim pitanjem.

 

Gledam stolne nosače za 27" monitor. U oko mi je upao ovaj VonHaus i Arctic Z1 Basic. Zna li netko da li je to sve tu negdje kvalitetom ili ima neki koji bi bio bolja kupnja od ostalih?

 

Plinski su vjerujem bolji, ali su mi ružniji  A recimo da mi nije potrebno da svaki čas diram monitor, samo hoću oslobodit mjesto ispod njega.

 

Zahvaljujem!

 

ja imam Vonhaus za 2 monitora, sličan ovome za jedan monitor s linka iznad... meni je ok, uredno drži 2 monitora, čvrst, boja ok... jednom kad ga namjestiš - sve stoji kak spada bez pomaka... za neke dodatne intervencije ti treba inbus (dolazi u paketu)

oni plinski mi nisu neka sreća jer pretpostavljam da bi popustili s vremenom, a ovaj moj stoji onak kak ga namjestiš...

13 godina
offline
VonHaus stolni nosač

Kupio sam VonHaus no na poslu imam Duronicove - puno su bolji

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
VonHaus stolni nosač

Također bih trebao ideju za stalak za monitor 27" podesiv po visini i da ga mogu pivotirati, 27", ali zidni.

 

Koliko bi ovaj bio dobar? Nekako mi se čini da ima bazu malene površine koja se montira na zid. Bojim se da ga ne iščupam ili da mi monitor ne padne na pod kad ga odvojim od zida.

 

Čini mi se da bi puno čvršće rješenje bilo kupiti stolni pa montirati još jedan nosač na vrhu cijevi.

 

Ne znam.

Prijedlozi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
VonHaus stolni nosač

Ja sam na kraju kupio ARCTIC COOLING X1-3D u iPonu. Zadovoljan sam.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice