Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

poruka: 475
|
čitano: 402.411
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
U ovo vrieme naglog zahalđivanja palo mi je na ideju da bi mogli komentrati novi optički miš Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse....po meni miš izgleda fantastično iako je napravljen za one koi se mogu nazvati hardcore gamerima....što se tiče izgleda definitivno je na vrhu...meni izgleda fantastično i totalno fora....miš je napravljen baš za igre poput COD-a i ostalih pucačina....
Moj PC  
4 3 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Kad već otvaraš temu o ovom mišu bilo bi OK kad bi i stavio link na stranicu proizvođača, pokoju sliku, review itd.

 

http://cyborggaming.com/prod/rat7.htm

 

 

http://www.hitechreview.com/gaming/mad-catz-unveiled-new-cyborg-r-a-t-line-gaming-mice/20956/

 

 

Ja sam neki konzervativac što se tiče miševa, ovaj mi liči ko' da je ispo iz filma Transformers i da će u svakom trenutku da se razmontira u neki stroj. Cool

 

Izgleda opako, ali se definitivno nebi navikao na njega jer mislim da je za one sa većom šakom.

Imam Logitech MX 518 i on mi je onako knap, čak malo i glomazan za moje navike.

Radio, ne radio, svira radio!
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.8.2010 21:03 (boxer).
13 godina
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
zanimljiv mis za gamere iako ja nisam jedan od njih pa ne namjeravam uzimat nesto takvo...ali sve u svemu zanimljivo
Jebachh...Ne No lifer :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

izgleda ko neki transformers s tim vijcima i svačime...xD

http://www.speedtest.net/result/837433126.png
Moj PC  
10 0 hvala 4
13 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Sve mi se svida na njemu osim onih vijaka, ono mije grozno, ne bih ga mijenjao za svoj MX 518 koji me godinama vjerno sluzi  Belji se

The ONE and ONLY!
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Ma je*eš miša za kojeg moraš imati diplomu iz strojarstva da bi ga podesio.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Moj PC  
13 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
atiHD kaže...
U ovo vrieme naglog zahalđivanja palo mi je na ideju da bi mogli komentrati novi optički miš Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse....po meni miš izgleda fantastično iako je napravljen za one koi se mogu nazvati hardcore gamerima....što se tiče izgleda definitivno je na vrhu...meni izgleda fantastično i totalno fora....miš je napravljen baš za igre poput COD-a i ostalih pucačina....

daj molim te, miš je totalno odvratan... To jedino klincima i nekim hardware fanaticima može bit ljepo...

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
14 godina
protjeran
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
mtopol kaže...
atiHD kaže...
U ovo vrieme naglog zahalđivanja palo mi je na ideju da bi mogli komentrati novi optički miš Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse....po meni miš izgleda fantastično iako je napravljen za one koi se mogu nazvati hardcore gamerima....što se tiče izgleda definitivno je na vrhu...meni izgleda fantastično i totalno fora....miš je napravljen baš za igre poput COD-a i ostalih pucačina....

daj molim te, miš je totalno odvratan... To jedino klincima i nekim hardware fanaticima može bit ljepo...

 

Pusti nas i idi uzivaj u dizajnu Golfa 1.

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
Mentalist kaže...
mtopol kaže...
atiHD kaže...
U ovo vrieme naglog zahalđivanja palo mi je na ideju da bi mogli komentrati novi optički miš Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse....po meni miš izgleda fantastično iako je napravljen za one koi se mogu nazvati hardcore gamerima....što se tiče izgleda definitivno je na vrhu...meni izgleda fantastično i totalno fora....miš je napravljen baš za igre poput COD-a i ostalih pucačina....

daj molim te, miš je totalno odvratan... To jedino klincima i nekim hardware fanaticima može bit ljepo...

 

Pusti nas i idi uzivaj u dizajnu Golfa 1.

To što kažeš da "vas pustim" znaci da si se poistovjetio ili s klincem ili s hardware fanatikom, al to sad nije važno... Al nekužim ovo "idi uživaj u dizanju Golfa1" ... ???

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
14 godina
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
mtopol kaže...
Mentalist kaže...
mtopol kaže...
atiHD kaže...
U ovo vrieme naglog zahalđivanja palo mi je na ideju da bi mogli komentrati novi optički miš Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse....po meni miš izgleda fantastično iako je napravljen za one koi se mogu nazvati hardcore gamerima....što se tiče izgleda definitivno je na vrhu...meni izgleda fantastično i totalno fora....miš je napravljen baš za igre poput COD-a i ostalih pucačina....

daj molim te, miš je totalno odvratan... To jedino klincima i nekim hardware fanaticima može bit ljepo...

 

Pusti nas i idi uzivaj u dizajnu Golfa 1.

To što kažeš da "vas pustim" znaci da si se poistovjetio ili s klincem ili s hardware fanatikom, al to sad nije važno... Al nekužim ovo "idi uživaj u dizanju Golfa1" ... ???

to znaci da je rat 7 miš novijeg dizajna tj. modernog a ti si rekao da je odvratan

to znaci da jos volis stare stvari tipa golf 1 tako bi ti, za usporedbu rekao golf 4 je ruzna

razumijes?

 

on. super mis, super dizajn, malo je velik :D

13 godina
neaktivan
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
mtopol kaže...
Mentalist kaže...
mtopol kaže...
atiHD kaže...
U ovo vrieme naglog zahalđivanja palo mi je na ideju da bi mogli komentrati novi optički miš Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse....po meni miš izgleda fantastično iako je napravljen za one koi se mogu nazvati hardcore gamerima....što se tiče izgleda definitivno je na vrhu...meni izgleda fantastično i totalno fora....miš je napravljen baš za igre poput COD-a i ostalih pucačina....

daj molim te, miš je totalno odvratan... To jedino klincima i nekim hardware fanaticima može bit ljepo...

 

Pusti nas i idi uzivaj u dizajnu Golfa 1.

To što kažeš da "vas pustim" znaci da si se poistovjetio ili s klincem ili s hardware fanatikom, al to sad nije važno... Al nekužim ovo "idi uživaj u dizanju Golfa1" ... ???

 

kao prvo nisam ni klinac ni hardware fanatik...ako se tebi mis ne svida nemoras odmah pljuvat po njemu....meni je fora jer je drugaciji od drugih, a ako si ti staromodan i ne volis fora stvari ne znaci da i drugi isto to ne vole 

 

Robi
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
atiHD kaže...
mtopol kaže...
Mentalist kaže...
mtopol kaže...
atiHD kaže...
U ovo vrieme naglog zahalđivanja palo mi je na ideju da bi mogli komentrati novi optički miš Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse....po meni miš izgleda fantastično iako je napravljen za one koi se mogu nazvati hardcore gamerima....što se tiče izgleda definitivno je na vrhu...meni izgleda fantastično i totalno fora....miš je napravljen baš za igre poput COD-a i ostalih pucačina....

daj molim te, miš je totalno odvratan... To jedino klincima i nekim hardware fanaticima može bit ljepo...

 

Pusti nas i idi uzivaj u dizajnu Golfa 1.

To što kažeš da "vas pustim" znaci da si se poistovjetio ili s klincem ili s hardware fanatikom, al to sad nije važno... Al nekužim ovo "idi uživaj u dizanju Golfa1" ... ???

 

kao prvo nisam ni klinac ni hardware fanatik...ako se tebi mis ne svida nemoras odmah pljuvat po njemu....meni je fora jer je drugaciji od drugih, a ako si ti staromodan i ne volis fora stvari ne znaci da i drugi isto to ne vole 

 

oces rec da ako se meni miš nesviđa nemam pravo rec svoje misljenje ??? A možda si i ti "drugačiji od drugih" 

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
13 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
ja niasm drugaciji od srugih nego hocu rec da svatko ima pravo na misljenje ali nemoras odmah pljuvat po tome......meni je mis fora zbog izgleda i nekih dodatka ali sve u svemu ne ispatli se davati tolko novca za taj mis :)
Robi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Sve je to uredu ali koje zastupnik kod nas za njihovu opremu...................

!SPREMAN SAM NA INVAZIJU....KUPIO SAM PUNO KONZERVI!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
Bas mi se sviđa miš.Daje dojam robusnosti, a o i srafi bas super izgledaju.Bas mi je drago da je netko sakupio hrabrosti napraviti nest novo i inovativno,
I'll be back
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
microman kaže...
Bas mi se sviđa miš.Daje dojam robusnosti, a o i srafi bas super izgledaju.Bas mi je drago da je netko sakupio hrabrosti napraviti nest novo i inovativno,

totalno se slazem :)....mis izgleda totalno fora i daje izgled nekog robota Cool

Robi
14 godina
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Jucer sam bio u Algoritmu i vidio da imaju R.A.T 3, 5 i 7. Ovaj zadnji kosta 699kn. Imaju takoder i tipkovnicu cyborg ali neznam tocno koju. Pa ako nekog zanima nek pogleda.

http://bfbcs.com/stats_pc/agent_00klc
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.9.2010 13:09 (agent_00klc).
Moj PC  
1 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Ajme ovo je odlicno. Gledam na youtubeu kako ga lik modificira - perverzija. 

Posebno mi se svidja leziste za mali prst. Vec mi se izlizao od stalnog trljanja po podlozi :)

 

gub enilno murof
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.9.2010 8:58 (guB).
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
meni je taj mis bas bolestan....ja mislim da je taj od 699kn onaj bezicni a da zicni kosta negdje 450kn tako nes....tipkovnice su isto preebolesne :DD
Robi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

sta nije logitech g700 bolji?

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.9.2010 15:18 (xnight_hunterx).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Ne, R.A.T. 9 je bezicni. Ostali su zicani.

 

@xnight_hunterx Sta nisi ti pametniji pa nebi postavljao ovakva pitanja. Ako nemas sta pametno za reci u vezi ove teme, nemoj radije nista niti reći.

http://bfbcs.com/stats_pc/agent_00klc
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.9.2010 10:04 (agent_00klc).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
agent_00klc kaže...

Ne, R.A.T. 9 je bezicni. Ostali su zicani.

 

@xnight_hunterx Sta nisi ti pametniji pa nebi postavljao ovakva pitanja. Ako nemas sta pametno za reci u vezi ove teme, nemoj radije nista niti reći.

sta ti hoces jbt pitam jer namjeravam kupit neki high end pa da ne kupim krivi koji k se odma se*es

15 godina
odjavljen
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
xnight_hunterx kaže...
agent_00klc kaže...

Ne, R.A.T. 9 je bezicni. Ostali su zicani.

 

@xnight_hunterx Sta nisi ti pametniji pa nebi postavljao ovakva pitanja. Ako nemas sta pametno za reci u vezi ove teme, nemoj radije nista niti reći.

sta ti hoces jbt pitam jer namjeravam kupit neki high end pa da ne kupim krivi koji k se odma se*es

 

17 mjeseci na forumu, a jos nisi naucio da NE MOZES postaviti pitanje koji je najbolji mish.

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
14 godina
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Ok. Onda si trebao tako i postavit pitanje. Iz onog tvog se ne kuzi da te to zanima.
A to dali je bolji neznam, pogledaj neki review na netu. Vecina ovdje, a to vec znas, ce ti reci da je najbolji taj i taj mis samo zati jer su fanovi te i te marke.

http://bfbcs.com/stats_pc/agent_00klc
15 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Evo ja neki dan držao G7 u ruci malo sa njim radio miš je pre strava i po meni isplati se dati tolike novce ali isto tako sam gledao u algoritmu ali ga nemaju trenutno pa se razmišljam bili ga naručio, a o izgledu da ne govorim Belji se miš je pre pre dobar u svakom pogledu....

!SPREMAN SAM NA INVAZIJU....KUPIO SAM PUNO KONZERVI!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Štakor mi je u rukama, spreman za rad, podešen nakon stvarno puno podešavanja sada mi savršeno leži u ruci. Neobično udoban s obzirom na svoj izgled.

 

 
 
 

Za sada jako pozitivno, veći dio stvari koje sam čitao da su problematične nisam iskusio do sada. Naročito me brinuo problem sa laserom koji očitava pomake i kada se miš ne kreće, ali i kada se brzo tipka, međutim ništa od toga kod mog primjerka nije slučaj. Svaki klik točno je na istom mjestu i savršeno precizan.

 

Za sada 10 od 10.

Opširniji osvrt kada malo žešće iztestiram.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.10.2010 19:54 (Danny_HR).
 
31 0 hvala 8
15 godina
odjavljen
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

jucer i meni stigao ovaj transformer i odmah po prvom dodiru se osjeti da je ovo uistinu mocan stroj.... robusan, tvrd, tezak i plus jos jako ali jako modabilan (za velike i male)... mene jako podsjeca na g9, izgledom. znam da je cudno ali stvarno je tako.. 

kad sam ga dobio morao sam danny-a pitati za neke stvari jer mi i nije bilo bas najjasnije kako se sto radi. tocnije kako se mis produzi. i nakraju je to ispalo jako jednostavno.. uz misonju se jos dobije i dodatnih par spojlera i to redom :

1)  dodatna dva (ili 3?) za mali prstic (jedan normalni gumirani i jedan s nekom platformicom da mali prstic jadan ne vuce po stolu) - odlicna stvar

2) dodatne dvije guzice, takodjer jedna gumirana i jedna koja sluzi da se straznji dio misa malcice povisi..

3) jedan mali cilindar za utege skladistit

4) sve to lijepo uskladisteno u jednu aluminijsku kutiju 

cd s driverima, tj sam cd u biti sadrzi samo software za kalibrirranje misa dok drivera skida s neta prilikom instalacije. sto je fora jer automatski dobijes svjeze drivere (ipak te malo postedi da ne moras opet instaliravat novije drivere)..

 

 

nisam ga bas testirao tj nisam bas igrao ali mislim da nece biti problema... samo da me prodje filing mambe i to je to...

fora stvar mi je jedan mali bocni dugmic na dohvat palca koji sluzi snajpanju. pritiskom na njega i drzanjem istog smanjuje se osjetljivost misa (ali mislim da samo kod sporih pokreta? danny potvrdi!) tako da mozete nekom bez beda prosut mozak na velikim udaljenostima.

i ima jos jedno dodatno fora dugme koje se nalazi pokraj lijeve tipke misa a koje sluzi za mijenjanje modova, tocnije njih 3. za svakog postavite neke vrijednosti i jako jednostavno prebacujete izmedju istih (meni nece sluzit ali ovo moze nekome biti jako zgodno). e ta tipka za mijenjanje modova svijetli 3-ma  razlicitim svjetlima (plavo,crveno i rozo) tako da znate u kojem modu ste. jedini bed (meni nije ali nekome mozda i bude) kod ovog je sto to svjetlo ne vidite direktno (ne, to nije taj bed) nego vidite kako svijetli po tome kakvu svjetlost baca na vas kaziprst, e i sad dolazimo do beda, roza i crvena izgledaju totalno isto (bar meni)... tako da tu moze biti laganih zabuna..

moja ocjena takodjer 10/10

 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
9 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
Danny_HR kaže...

Štakor mi je u rukama, spreman za rad, podešen nakon stvarno puno podešavanja sada mi savršeno leži u ruci. Neobično udoban s obzirom na svoj izgled.

 

   

Za sada jako pozitivno, veći dio stvari koje sam čitao da su problematične nisam iskusio do sada. Naročito me brinuo problem sa laserom koji očitava pomake i kada se miš ne kreće, ali i kada se brzo tipka, međutim ništa od toga kod mog primjerka nije slučaj. Svaki klik točno je na istom mjestu i savršeno precizan.

 

Za sada 10 od 10.

Opširniji osvrt kada malo žešće iztestiram.

[ljubomorni smajli]

Biljezim se sa stovanjem...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

lol, bas sam neki dan pogledao review tog misa, i mislim odlican mis... mozda bih mogao... :).

 

Ali mene brine jedan drugi problem, visina misa. Imam dosta velike ruke, tako da ako je visine kao Razer Lachesis onda mi to ne odgovoara, odnosno nisko mi je.

Deathadder mi je savrsen, vjerovatno isto tako i Mamba po visini (ali nisam imao priliku probati).

 

Pa mi molim vas usporedite sa njima.

VERBA VOLANT, SCRIPTA MANENT.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice