World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 523.210
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
World of Warships

Kolko igra ima GB sa svim update-ovima?

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warships
Kewin kaže...

Kolko igra ima GB sa svim update-ovima?

 13 GB

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
World of Warships

Ekipo moze jedan key, nisam stigao na tentonhammer. Thx

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Warships

S novim patchem su ubili nosače aviona u igri... Uglavnom s patchem prije toga su buffali BB u nebesa, imaju najbolje topove, bolju zračnu obranu od krstarica, a i skoro bolje skreću od njih tako da je njihov hard counter destroyer s svojim torpedoima postao beskoristan, ili mu moras doći jako blizu gdje te njihova automatska obrana razvali ili ispucavati torpeda iz daljine i gledati ga kako kao balerina izmiče svim torpedoima. Uglavnom zeznuli su stvari u zadnja dva patcha dobrano, tako da ću uzeti pauzu od igre na neko vrijeme.

 

Ajde bar imam više vremena za isprobavanje AW-a navečer.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2015 21:02 (Rhox).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
World of Warships

Nisam stigao na giveaway, ako je neko ugrabio jedan viška, slobodno mi pošalje :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warships
Isprobao jedan game, nije lose, ja sam prije 2 sata uzeo key, vec je sve otislo?
battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
Re: World of Warships
dado16 kaže...
Isprobao jedan game, nije lose, ja sam prije 2 sata uzeo key, vec je sve otislo?

 20:25 je otislo sve

Battlenet - TheProdigy#2234
13 godina
neaktivan
offline
World of Warships

Prepostavljam da ce se brisati napredak pošto je closed beta. Uglavnom koju naciju preproručate i šta moram pazit kod brodova?

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warships
Kewin kaže...

Prepostavljam da ce se brisati napredak pošto je closed beta. Uglavnom koju naciju preproručate i šta moram pazit kod brodova?

 Američki razarači imaju veći rof i brže okretanje kupola s topovima, japanski imaju brža torpeda i veći domet torpeda (više nego udaljenost na kojoj ih se može otkriti) te su dobri za napade na bojne brodove iz zasjede.

Američke krstarice imaju isto veći rof i brže okretanje kupola s topovima, dok japanske imaju torpeda.

Japanski bojni brodovi imaju veću brzinu brodova i domet topova, dok američki imaju bolji armor i protuavionsku odbranu.

Japanski nosaći imaju više eskadrila aviona, ali samo 4 aviona po askadrili (američki imaju 6).


U principu imaš dobre i loše brodove u obe nacija. Ja trenutno preferiram kstarice (pogotovo američke) i bojne brodove.

Napredak će se brisati kada igra pređe u otvorenu betu, ali dotle možeš isprobati dosta (zatvorena beta daje sada dosta novca i traži manje exp-a za istraživanje).


Možda ti bude od koristi:
World of Warships - Captain's Academy

15 godina
offline
World of Warships

Prva tri četiri tiera su svi brodovi zabavni, no na žalost s zadnjim patchevima su ubili razarače i nosače. Sada skoro 40-50% queue čine bojni brodovi, 30-tak % su krstarice i ostalo su razarači i nosači. Likovi bi svi vozali bojne brodove i kao u tunelu ne gledali što je oko njih nego samo se fokusirati na jednu metu i pucati do iznemoglosti, uz mogućnost da se zabiju negdje uz rub mape a ostatak tima da spota za njih. Zbog njihovog whineanja su prvo pretjerali s mogućnošću skretanja bojnih brodova kako bi lakše izbjegavali torpeda, da bi potom nerfali japanske nosače jer u dobrim rukama su bili smrt za ljude koji nikako da nauče kako paziti što se događa oko njih pa pokupe torpeda.

 

U vezi preporuke, američka grana je trenutno puno bolja. Američki razarači imaju manje domete torpeda, ali iskreno i pucanje s njihovog max dometa 4.5-5.5 km ne garantira pogotke jer se brodovi sada prebrzo skreću. Japanski razarači imaju veći domet torpeda, 7-10km, ali im se topovi presporo okreću, tako da u velikom broju slučajeva ukoliko se susretnu američki i japanski razarač amer će zapaliti i potopiti japanca topovima. Moj glas ovdje ide amerima.

 

Američke krstarice nemaju torpeda, osim na t 3 i 4 ako me pamćenje dobro služi, no zato imaju bolje topove, a s trenutnim pretjeranim buffom HE granata to im je ogromna prednost nad japancima. Japanci imaju torpeda, no torpeda su korisna samo u bliskoj borbi sada, a topovim im se sporo okreću, češće ih je manje i sporije pucaju. Imaju odličnu protuzračnu obranu tako da će rijetko biti napdani od strane nosača. Glas amerima i ovdje.

 

Bojni brodovi - nisam igrao puno amere, no po ovima što jesam igrao, sporiji su od japanaca ali imam dojam da brže skreću što je ogorman plus za izbjegavanje torpeda, imaju kraći domet no imaju više oklopa. Japanci su brzi i imaju domet topova i do preko 20km, no na preciznost na tim daljinama treba zaboraviti. Uglavnom grana koju sam najmanje igrao tako da dajem po bod i jednoj i drugoj strani. E da, bojni brodovi privlače i razarače i avione s nosača samim time što su najveći i najsporiji, no imaju jako dobru automatsku obranu pa se često potopi neoprezni neprijateljski razarač koji se previše približi, a kada se primjete neprijateljski avioni, samo se okreniti prema njima pramcem da ne mogu otamo pustiti torpeda i dok oni mijenjaju smjer dobar dio ih se da srušiti. Ovaj savjet ne koristiti za dive bombere, za njih okrenuti bok. Iako dobar kapetan nosača će često iskoristiti DB da natjera protivnika da se okrene bočno zbog njih a onda to iskoristiti da ispuca torpeda.

 

Nosači, e tu od zadnjeg patcha izbjegavajte japance kao kugu. Ameri imaju više aviona u jednom squadu, 6, i zbog toga više opraštaju letenje kroz neprijateljsku protuzračnu obranu, dok japanci imaju po 4 aviona u jednom squadu, ali zato mogu imati više squadova istovremeno u zraku, no što zahtjeva jako dobre vještine multitaskinga na višim tierovima. Također njihovi lovci od zadnjeg patcha imaju dovoljno municije da mogu uništiti 3 japanska squada prije nego što se moraju vratiti nazad na vlastiti nosač radi popravka i obnove municije. U susretu jednog squada japanskih lovaca, i da su jedan tier viši, i jednog squada američkih loavaca japanci će izgubiti sve lovce dok će ameri možda 2 maksimalno. Znači kao japanac cilj je izbjegavati američke lovce kao kugu osim ako se ne uživa u slušanju ''Squad X destroyed!''.  S zadnjim patchem japanskim torpednim avionima je zona ispuštanja torpeda šira ako se to radi osobno nego kada im se samo klikne i naredi da samo odlete do protivničkog broda, ispuste torpeda i vrate se. Ogroman nerf za japance, zbog ovoga sam ja užasno iznerviran s igrom. Tako da u zadnjih par dana je sve više američkih nosača i to onih s lovačkom postavom, a ukoliko se zalomi da na protivničkoj strani nema niti jedan nosač onda se treba pripremiti na dosadnu partiju u kojoj 80% vremena nećete raditi ništa i u kojoj se može zaboraviti na ikoji imalo korisni iznos xp-a ili novca na kraju partije. Glas amerima ovdje.

 

Odigram još pokoju partiju svaki dan ali moram reći da mi se trenutni smjer u kojem ide igra i podilaženje jednoj skupini ljudi sve manje dopada. Nadam se da će se stanje popraviti u sljedećim patchevima jer igra je stvarno bila zabavna. Ali drago mi je da će biti više igrača ako su počeli malo više pozivnica dijeliti. 

 

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2015 19:20 (Rhox).
 
0 0 hvala 2
13 godina
offline
World of Warships

Ako neko ima viška key unaprijed zahvaljujem ;-)

Htio bi vidjet jel vrijeme da prestanem igrat tenkove konačno došlo.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2015 14:24 (hummer0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: World of Warships
hummer0 kaže...

Ako neko ima viška key unaprijed zahvaljujem ;-)

Htio bi vidjet jel vrijeme da prestanem igrat tenkove konačno došlo.

 

 

 Počeli su giveaway-ji, izgleda da hoće više ljudi da privuku. Prati/guglaj stranice/youtubere koji rade giveaways, stalno nešto bude.

Djeluje mi dobar deal 20€ za onaj T5 ruski razarač i skoro 3k golda, ako nekog svrbe pare.

Da li je bolja od tenkova? Ako voliš tu tematiku onda jeste. Meni lično ima manje nerviranja (dosta sporiji tempo), u zadnje vrijeme igram većinom razarače i gubim partije (wr mi je pao sa ~55% na 49% mada igram agresivno/glupo jer će ionako wipe).

 

Sa 4 GB rama igra ore po disku stalno, meni učitavanje brodova u luci traje po 5-10sec (upadam u partiju minut nakon početka što me uvijek onemogući da capam neki od pointa), nakon sat-dva vremena igre sve postane trzavo (kao da ima memory leak) a još igram na 5:4 monitoru pa je gađanje dosta teže kad je neko blizu i ide brzo (kad se dva razarača bore) jer tad je ono što gađam izvan ekrana. Igra se ubila za wide screen monitore koji su ionako standard danas (samo ja igram na 9 godina staroj krami pa i nemam pravo da se žalim :)).

 

16 godina
moderator
offline
World of Warships

Dobio i ja na svom accu:

Sad ne znam dal da nastavim igrati na accu od kolege forumaša koji mi je ljubazno ustupio acc ili da krenem ponovo...?

Da bar znam kad će OBT da ne grindam 3 puta iste brodove...

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Warships

a kaj si napravil da upadnes?

prije je bio gumb apply for closed beta

sad su to makli i ima samo preorder, necu platit gamad pohlepna

Dokument je digitalno izradjen i vrijedi bez potpisa
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
World of Warships

Stigao novi patch, dosta dobar AP sada. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: World of Warships
Tonči kaže...

Stigao novi patch, dosta dobar AP sada. :)

 Kad si ti počeo igrati? :)

15 godina
odjavljen
offline
Re: World of Warships
DrNasty kaže...
Tonči kaže...

Stigao novi patch, dosta dobar AP sada. :)

 Kad si ti počeo igrati? :)

Neko kraće vrijeme. Igra je dosta dobra. :)

13 godina
offline
Re: World of Warships
I danas je bio izašao patch 0.3.1.3 od 35 mb
robimarko@gmail.com
15 godina
odjavljen
offline
World of Warships

Ima negdje neki bolji tutorial? Objašnjenja i sl.? I da, zašto mi brodovi nikad ne trebaju repair, iako ih i izgubim (potonu)? (čak i premium broj koji imam).

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2015 19:01 (Tonči).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
Tonči kaže...

Ima negdje neki bolji tutorial? Objašnjenja i sl.? Recimo zašto prva selekcija alternativnog streljiva samo uokviri, a drugi stisak potvrdi i reloada streljivo? I da, zašto mi brodovi nikad ne trebaju repair, iako ih i izgubim (potonu)? (čak i premium broj koji imam).

 Prva selekcija znaci da ce se odabrat to streljivo nakon što ispucaš trenutno streljivo

Uvik kontra!!!
15 godina
odjavljen
offline
Re: World of Warships

Da,  to je pitanje copy paste nakon prve bitke...  Tj početka. Davno sam to otkrio. :)) 

16 godina
moderator
offline
Re: World of Warships
Tonči kaže...

Ima negdje neki bolji tutorial? Objašnjenja i sl.? I da, zašto mi brodovi nikad ne trebaju repair, iako ih i izgubim (potonu)? (čak i premium broj koji imam).

 Budući da je službeni wiki siromašan, imašwowsdb.info

Što se tutorijala tiče, ja pratim wows sekciju na redditu, dosta zanimljivih rasprava bude:

http://www.reddit.com/r/WorldOfWarships/

 

Brodovi ti trebaju repair i naplati ti se to (plus ammo) samo što post battle results još uvijek nisu dostupni (kao u wot-u npr).

 

Za odabir vrste streljiva, jedan klik ti selektira pa loada nakon što ispucaš, a dva klika reloada odmah. Npr ako si pri kraju dugog reloada, korisnije je ispucati to što imaš pa reload nego prekinuti reload pa ponovo (npr kod bb-a i dugog reloada).

15 godina
odjavljen
offline
World of Warships

Ma znam to, nego sam pitanje kopirao s drugog mjesta gdje sam sve pitao prije početka igranja (tijekom prve bitke). Sad već znam sve to... osim što nema recimo nigdje objašnjenja ima li smisla ciljanje osim na full zoomu i sl. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
World of Warships

Pročitao sam sad prethodne komentare. Nikakve ovo veze sa srećom nema, daleko više skill i planiranje, nego sreća. Itekako je važno kombiniranje pogodaka, mjesto pogotka, kut udara projektila... apsolutno nema veze s većinom toga što je na prvoj/drugoj stranici iznijelo nekoliko igrača o tome kako je sve lutrija i sl. budalaštine.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
Tonči kaže...

Pročitao sam sad prethodne komentare. Nikakve ovo veze sa srećom nema, daleko više skill i planiranje, nego sreća. Itekako je važno kombiniranje pogodaka, mjesto pogotka, kut udara projektila... apsolutno nema veze s većinom toga što je na prvoj/drugoj stranici iznijelo nekoliko igrača o tome kako je sve lutrija i sl. budalaštine.

 Puno veci skill je potreban u WoWs nego u WoTu... to je sigurno. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
16 godina
moderator
offline
World of Warships

Power of democracy:

I onda potopim petoricu sa t4 cruiserom ali nema pobjede:

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: World of Warships

Oo

16 godina
moderator
offline
Re: World of Warships
Tonči kaže...

Oo

 Find the preferences.xml file in your World of Warships folder and open it with a text editor.
Then find the line </scriptsPreferences> (it's near the bottom of the file).

Paste the following lines before </scriptsPreferences>:

<isReplayEnabled> true </isReplayEnabled>
<ReplayCameraUpdate> 30 </ReplayCameraUpdate>

This is how the result should look like:

<isReplayEnabled> true </isReplayEnabled>
<ReplayCameraUpdate> 30 </ReplayCameraUpdate>
</scriptsPreferences>

And then save the file.  
The replay controls are the same as WoT, I believe.
(I've heard that you may also need to create a folder called replays in your world of warships folder for the replays to save.

 

Evo uputa kako osposobiti replay, pokreni sa wows.exe. Navodno radi samo sa verzijom kojom je snimljen replay, a oni često patchiraju pa nisam ni probavao.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.6.2015 11:12 (DrNasty).
14 godina
offline
World of Warships

evo i edo ima vez u marini

Dokument je digitalno izradjen i vrijedi bez potpisa
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: World of Warships
ED63 kaže...

evo i edo ima vez u marini

 Odigraj 50 bitki i dobićeš t4 US battleship kad krene OBT.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice