World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.841
|
čitano: 1.361.318
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Evo maloprije jedna prije spavanja
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
World of Warcraft

https://www.youtube.com/channel/UC1bRoLNB93xzcJainiP4uEg?view_as=subscriber

 

Ako netko zeli moze zapratiti, posto mi je WoW glavna igra i posto sam aktivan mythic raider vec skoro 10 godina na cutting edge levelu, uploadam kill videe bossova i raznorazne guild bloopere. Ako nekog zanima progress raidanje u WoW-u bacite follow.

 

Disclaimer: Iako nije taboo kod nas, nas raid leader voli vikati (na ovim kracim clipovima se cuje vecinom) i koristiti NSFW izraze, tako da ste upozoreni :P 

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Jeste jučer vidjeli na amd prezentaciji navi, da bi shadowlands trebao biti dostupan 8.11.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
dreadmoore kaže...
Jeste jučer vidjeli na amd prezentaciji navi, da bi shadowlands trebao biti dostupan 8.11.

To je datum kad će predstaviti gameplay Shadowlandsa na novim karticama čini mi se. Nema teoretske šanse da Shadowlands izađe za 10 dana.

It is always darkest just before the dawn.
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
mrsmith kaže...
dreadmoore kaže...
Jeste jučer vidjeli na amd prezentaciji navi, da bi shadowlands trebao biti dostupan 8.11.

To je datum kad će predstaviti gameplay Shadowlandsa na novim karticama čini mi se. Nema teoretske šanse da Shadowlands izađe za 10 dana.

 Pa i ja se pitam sta ja znam, ali nekako mi se cini jos naslova je tamo pisalo e sad jel ima istine neznam.

12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

23.11. Shadowlands.

 

10.11. pre-patch event.

- d(-_-)b -
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
World of Warcraft

Pozdrav imam jos 3 zadnja invajta za https://battle.net/recruit/VSSNNFNQQ7 Recruit A Friend ( RAF ) nudim power leveling s dugogodisnjim iskustvom,torbe,mauntove,svu mogucu financijsku pomoc,ako ste profesionalni igrac nudim da se joinate u top svijetske guildove,trenutno dizem likove na draenor serveru hordu! najpopularniji i najbolji server trenutno za hordu. Za vise informacija mozete slobodno da me kontaktirajte na discord Sparklystars#4810 ili Battlenet tag Sparklystars#21949

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Pajdo se javil da bi da opet igramo wow, reko moze samo da pitam gdi i s kim.

Znaci nas dvoje smo nekad davno u vaniliji igrali wow i sad se "vracamo" na par mjeseci, valjda prek zime i karantene.

Molim vas preporuku servera gdi ima velika populacija balkanaca te mogucnost igranja u gildi. Ne mislimo igrat full time ko nekad ali bi nam pasalo imat ljude oko sebe s kojima se moze popricat, malo kvestat te levelat. Igra je MMO i ne igra nam se u paru.

Unaprijed hvala.
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Pozdrav, ima li možda koga na Ragnarosu da igra Hordu, vracam se nakon dugo vremena? Ovaj prepatch mi se bas svidio. Bfa mi je bezveze ali zato questajem u legion ekspanziji i super mi je.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Warcraft

Prvi put da sam napravio Huntera i full mi se svidja,bas zabavno za igrat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
MEGATAMA kaže...

Prvi put da sam napravio Huntera i full mi se svidja,bas zabavno za igrat.

 Da ja sam napravio par lvl 20, i hunter i dk su mi najvise sjeli.

Hunter je jako zabavan.

16 godina
offline
World of Warcraft

Huntera i Rogu imam od Vanille, dvije najdraže klase.

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Warcraft

Ja sam imao Roga,Paladina,Locka i mislim maga na max pa sam onda stao sa igrom prije nekih 12 godina,vratio se proslo ljeto sa novim acountom i sad imam Druida,Priesta,Demon Huntera i Huntera na max

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
World of Warcraft

Pala je torbica napookon :) dobre san volje ostao je zadnji raf link za  https://battle.net/recruit/VSSNNFNQQ7 nudim brzo levelanje,golde,torbe,mauntove sve sta ide uz to draenor horda. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
World of Warcraft

https://www.twitch.tv/stars007 cekamo shadowlands !  uzivo Draenor Horde guild Fearless

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Warcraft

Koji je to hype. Još ljudi plaćaju i mjesečnu pretplatu. Ali, OK. Tko uživa to igrati iz dana u dan ima smisla. Za ostale postoje kudimako jeftinije varijante. Čak i besplatne za one casual igrače.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Warcraft

Može li se početi igrati WoW sada, recimo polovicom 12. mjeseca i biti kompetitivan. Pod kompetitivan mislim da te ljudi ne ignoriraju u raidovima. Da možeš normalno sudjelovati bez da ti pišu "gtfo noob" i slično. Glupo bi mi bilo igrati ako u samom startu nemam šanse za BiS iteme jer eto, nisam igrao prethodnih 15 godina. :D Drugo pitanje je može li se normalno igrati na mišu sa 3-4 tipke? Vidim da se internetski ljudi nabrijavaju i kupuju one sa tipkama kao na telefonskoj govornici, a meni se takva periferija pomalo gadi. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
pavlovs_dog kaže...

Može li se početi igrati WoW sada, recimo polovicom 12. mjeseca i biti kompetitivan. Pod kompetitivan mislim da te ljudi ne ignoriraju u raidovima. Da možeš normalno sudjelovati bez da ti pišu "gtfo noob" i slično. Glupo bi mi bilo igrati ako u samom startu nemam šanse za BiS iteme jer eto, nisam igrao prethodnih 15 godina. :D Drugo pitanje je može li se normalno igrati na mišu sa 3-4 tipke? Vidim da se internetski ljudi nabrijavaju i kupuju one sa tipkama kao na telefonskoj govornici, a meni se takva periferija pomalo gadi. 

 Kompetitivan odmah neces biti, ali se da u relativno razumnom roku biti solidan.

 

Ako hoces napredovati na raiding sceni, gledaj to kao na neku karijeru i morati ces prijeci nekoliko stepenica da bi dosao do kvalitetnog levela raidanja. Pod kvalitetno raidanje mislim ciscenje mythica tezine  (najveca tezina) u razumnom  roku, tj gilde koje redovno pokupe cutting edge achievement. Ono sto je takodjer bitno je da gilda ne raida previse u odnosu na ucinak, jer kad dodjes do neke razine ne zelis trositi vrijeme na neefikasno raidanje.

 

E sad koliko ce to brzo biti ovisi samo o tebi i koliko si kompetitivan inace kao gejmer. Imao sam prilike igrati sa iznimno talentiranim raiderima koji su doslovno u godinu i pol dosli do top 10 svjetskih gildi, tako da je moguce brzo napredovanje ako si to bas zacrtas kao cilj, a istovremeno znam i one koji ni nakon hrpe godina  godina raidanja sa jednom te istom klasom nemogu odraditi postenu rotaciju bez da nesto ne sjebu. Citaj, gledaj, educiraj se i napredovat ces.

 

Ako stvarno zelis napredovati u raidanju, predlazem ti https://www.warcraftlogs.com/ . Tamo napravis account i uploadas svoje logse (to najcesce radi netko u gildi ako gilda  imalo valja ali nemoj se pouzdat u njih) i onda vidis gdje si u usporedbi sa drugima. Dobra stvar je sto se mozes usporedjivati sa top igracima i vidjeti gdje grijesis. Uglavnom esencijalan tool za svakog ozbiljnog raidera.

 

Inace, trenutni wow sistem je podesen na casual raidere posto ima hrpa raznih tezina, tako da ti za pocetak predlazem da nadjes neku casual raiding gildu za  i krenes od tamo. Nakon toga ces vidjeti da li mozda zelis nesto zahtjevnije, pa ces shodno tome onda potraziti i bolju gildu. Za loot se nemoras brinuti, prije par godina blizzard je to promjenio  pa je sada loot personal ( nakon svakog bossa imas odredjenu sansu da ti padne item) sto znaci nema da ti guild master, raid leader ili tko vec nakon svakog ubijenog bossa raspodjeljuje loot. Ako se nesto nije promjenilo jer sam prestao igrati prije par godina.

 

Za sto manje drame, definitivno bi ti preporucio nebalkanske gilde. Domace gilde u pravilu ne traju dugo i generalno mozes ocekivati sranja. Strane gilde, pogotovo one sa dosta skandinavaca su iz mog iskustva daleko stabilnije.

 

Sto se tice miseva, previse tipki na misu nije potrebno ako keybindas na tipkovnici sve sto koristis a to je obavezno, nemoj se navikavati da clickas sa kursorom spellove koje imas u baru.

 

tl;dr ako si i inace kompetitivan u gejmingu i sklon perfekcionizmu, i ulozis vremena, biti ces dobar i u wowu.

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 9:30 (geronimo4661).
11 godina
offline
World of Warcraft

Igrao do 4 ujutro,lvl52......preljepe su nove zone.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Pa šta si radio u tih 4 sata?

Ja sam igrao sat i pol pa sam već 52.

 

Ekipa je u 4 ujutro već bila na 55-56.

- d(-_-)b -
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warcraft

Nekome nije cilj powerlevelati ko muha bez glave kroz sve zone do 60, ja sam igrao nekim normalnim tempom do pola 4, došao sam do 53.5 levela. Levelanje s guildom u party, pa tu i tam čekaš nekog pošto radite iste questove skupa i tako. Ionak ću stići sve napraviti prvi tjedan prije reseta

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Warcraft

Sad sam na pola puta do 54,dropo mi plavi item koji se pretvorio u ljubicasti lvl 122 ❤

Ja ne jurim nikuda,gledam okolis....art i vizuali su top,citam sve questove....zasto bih trcao?

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft

Ja sporo leveliran, guštam u mapama, sve pregledam, dižem profesije.

To mi i je bit igranja, a ne juriti prema max lvl.

Ekipa iz guilda diže altove, svašta.

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Warcraft

U instance je doslovno nemoguce uc....po 45min cekanja,nisam jos bio u prvoj.

Prica mi je full zanimljiva i ta ideja da osim Azerotha postoji citavi Shadowlands i svasta drugo.....

Dosta me pocetak ekspanzije podsjeca na Diablo 3 i to mi je odlicno.

Odlucio sam levelirat marksman huntera iako sam njega zadnjeg digao,dobar je dps i lakse mi je bilo prezivjet u mythic 10+ sa njim nego demon hunterom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Whaaaat?

2 put išao u instancu, insta queue. 

- d(-_-)b -
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Warcraft

Bio jednom u instanci,otprilike preko sat cekanja...vjerovatno nesto nije u redu.

Lvl 55 za sad i apsolutno uzivam ❤❤❤❤❤

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warcraft

Uci cu u 22:00 haha jbt citav dan me internet jebe nisam mogao staviti login remote 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warcraft

Igrao jutros povremeno i oko 15.00 je počeo raspad sustava, nemreš lootati po minutu, lag na svaku akciju preko minute, pa je u konačnici server (Draenor) pao, ma katastrofa su se pripremili i to se povlači iz expanzije u expanziju.

Igrao sam cca 3-4 sata, lvl 55, queue na dungeon je bio 45 minuta a dungeon odradili za 15tak, osobno me ništa nije oduševilo za sada...

BFA je ispao teški crap, bojim se da će ovo biti još žešći fail, zadnji put sam se zabavljao u Legiji, ovo ostalo je jako loše, niti jedan quest nisam pročitao ili poslušao, namjerno sam letio ko muha bez glave gledajući mapu da vidim do kud ću dogurati, totalno branless gaming i očistio kompletnu prvu zonu da nisam pročitao quest, jad i bjeda.

Ovi kursori što ti pokazuju kud trebaš ići, sve na mapi gdje šta i kako, svjetli klikni na ovo ili ono, u prvoj zoni kaskadni gradovi, meni se ne sviđa, nadam se da će ostatak biti bolji ali iskreno sumnjam.

Volio bi da nisam u pravu, no vidjet ćemo....

U međuvremenu kako me kickalo kada je pukao server pokušavam se pol sata logirati da lika spakujem da se resta ali s obzirom da sam upao kao 7000ti u queue, sumnjam da će se to danas desiti...

 

 

Dodatak: zašto bi kada plaćam igrao kada mogu ili želim, mogu ako pričekam preko 3 sata....

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 17:54 (Zoki B).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Warcraft

Dingao 60 maloprije,vidim ekipa vec pegla mythice....

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Ja sam 57 sutra će ding pasti na 60 odmah hc i mythic.Ma igram paladina tank spec, doduše radim q kao tank pola mape pulam.Još nijedan item nisam zamjenio od ilvl 130.
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice