World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.841
|
čitano: 1.359.531
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Bilo bi tuzno da ovaj forum nema ovu temu Belji seslobodno pisite sta god zelite,dobro i lose.

Ponosan ovisnik vec duze vrijeme Cool


Peace sells,but who's buying ?
 
17 5 hvala 5
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

sto igras? koja rasa i klasa? do kuda ste stigli s radovima?

 

daj malo vise informacijaBelji se


You lock the door
And throw away the key
Theres someone in my head but its not me.
 
0 0 hvala 3
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

well...igrao oko godinu dana Undead Warlock bla bla...i onda presao na Lineage II....ali iz osobnih razloga ne da mi WoW nije bio dobar :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
World of Warcraft

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Mazrigos&n=Dado

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Mazrigos&n=Nile

 

That's all I have to say about that, da citiram Forrest Gumpa =)

 

 

Work is for people who suck at video games.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2008 21:30 (Davor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Igrao prije na privatnim,presao prije 2 mjeseca na pravi server,razlika je kao nebo i zemlja.Tauren hunter lvl 56... na spinebreakeru sam,pauza je zbog skole trenutacno... ponovno pocinjem preko ljeta igrat nadam se. Raidovi nista spec...


Peace sells,but who's buying ?
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

zaigram ponekad na privatnim,jednom probao original al sam išao što dalje od toga da se ne navučemBelji se

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Eto još jedan ovisnik server kor'gall na illidanu atm muči nas druga faza

Undead Rogue Osmijeh

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2008 23:17 (Picoskop).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

Koja gilda?

16 godina
offline
RE: World of Warcraft

Igro sam WoW prije nego je došo TBC, jer da sam nastavio vjerovatno bih odusto od škole ili tako nešto. Ali najbolja igra po meni ikad

16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

O WoW-u je se reklo sve. Neznam sta bi se više moglo reći. Čeka se dvojkaSmijeh


CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ
2 GB RAM 667MHZ
ASUS 7300 GT @ 475/920
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Bio teski ovisnik o raidanju pre-tbc. Igrao orc huntera i undead warlocka. Nakon izlaska tbc quitao, prije nekoliko mjeseci se vratio, lvlao na 70, zamijenio lvl 60 epixe lvl 70 epixima i opet quitao. Nije sto je nekad bilo. Danas sam bas dogovorio prodaju accounta frendu za 1000 kn. Da sam ga bar prodo prije tbc, mogo bi dobit bar duplo vise, uz manje ulozenog :(

Buraz je jos uvijek teski ovisnik, al on je vise pvp-er. Vecina ljudi koju znam da su igrali je quitalo, cak i oni koji su me navukli na wow. Jos je 1 osto. A novih bome ima po faxu, i zakvacili su se opako.

 

Opasna je to igrica, al ja se na srecu izvukao po drugi put. Samo ne znam kako cu buraza skinut. Starci su razmisljali cak o raznim stranim klinikama za ovisnost...

 
0 1 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
World of Warcraft

Ma igra je postala definitivno legenda i ona ce se zauvijek pamtit. Ja sam je osobno igro samo 5 mj i samo da kazem kako sam se povuko jer jednostavno kad se pocne igrat nemoze se stat. Smijeh Ono moro sam prestat jer znajuci sebe ja bi opet dobio par dioptrija vise. XD

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

"malo" igram hordu na kor'gall-u. gilda se zove "huravat-ehillaku" te imam 3 70-tke.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2008 13:58 (maxcro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
World of Warcraft

PVE dio igre je ok ali PVP sucksa big time, bed je kaj igram PVP pa se živciram po cijele dane. Točnije u bg's ownam ali u areni je drama sam tak.

Pošto su sve igra banana osuđen sam na wow. Dobro postoji par ok igri na tržištu ali kaj imam od toga kad ih svi prolazim prebrzo a nisam tip koji igra istu igru ali na drugom levelu težine.

Trenutno sam u fazi igranja starih igri, to mi dojde svakih par mjeseca pa tjedan dva peglam Civilisation, Colonization, Port Royal ili npr. danas igram Panzer general.

Igram kravu durida na korgalu.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2008 10:36 (NEW_MAN).
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Bok ekipa, igram wow jedno pola godine.... sa stankama malim po mjesec i tako... imam Undead rogua na Stormscale PVP serveru (cuo sam da je najbolji PVP severu u europi pa kontam ajd tamo cu) :)

 

evo mi lika:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Stormscale&n=Radic

 

I jedan troll huntera (61) tek kad sam pocimao igrat, u biti se ucio sa njim, jer je lako lvlat pa ono.. na Kilrogg PVE serveru. Nisam se logirao na njega ima amen i amen :)

 

evo i njega:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Kilrogg&n=Jokyz

 

Forsam sada ovog rogua na lvl70, namjeravan ga dignit na 70 do nedjelje :P


roX!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

trenutno igram drainei shamanicu resto Nevinašce - ušli smo u BT i došli do trećeg ili četvrtog bosa (nisam sigurna, nisam bila u BT raidu jako dugo) i u MH smo isto tak negdje Osmijeh

 

ovo mi je treći main, igrala sam nelf druida (isto resto) pa nelf priesta (holly/disc) i sad ovu draineicu

 

igram 2.5 godine 

 

ne moram ni napominjati da najvise volim hilat u raidu Cool


You lock the door
And throw away the key
Theres someone in my head but its not me.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Najbolja igra koja je dosad izasla.Smijeh

Sta vise da se kaze,neki su pokusavali da im stvore konkurenciju,ali wow je ipak wow.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

Igrao tauren shamana od bete - dosad sam imao shamana i priesta prije TBC-a, onda sam prestao igrati pa je stigao TBC, pa sam opet nabrzaka levelirao shamana i priesta :) do 70. Prije TBC-a najzesce sto sam vidio bio je BWL, a u TBC-u sam prosao kroz Karazhan. Vec jedno vrijeme sam u mirovini i ne gajim prevelike zelje za povratkom.

16 godina
protjeran
offline
World of Warcraft
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2008 13:23 (dOntKnowDickshit).
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
World of Warcraft

e da umalo zaboravih lvl-am likove kome treba dođem kod vas doma platite mi samo burek, čevape i ja to zlevelam čas posla Namigiva bilo koja klasa, server, rasa sve je n.p.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Evo ja igram turen druida na Spinebreakeru sada na 63. levelu i namjeravam ići u pvp ali kakva je situacija sa feralima u areni vjerojatno samo u BGove.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Spinebreaker&n=Spiderdruid

Do prije 2 mjeseca sam po privatnim serverima igrao pa se odlučio priječi na pravi i super je.

 

A možda i probam malo raidat jer se miče atunement za Black Temple u 2.4 da napokon Ilidana  prizemljim Cool

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2008 19:02 (xdadox).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
naxeem kaže...

WoW je zla igra! Kažem vam... ZLA!

 

 

 Pa nije igra zla nego je to samo stvar samokontrole. Mnogi ljudi se ne mogu kontrolirati pa nastaju problemi.
Ako shvatiš da to nemožeš onda je najbolje da ju jednostavno izbrišeš.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: World of Warcraft

Ma jednostavno LEGENDA!!!  Osmijeh

WoW će ostati u analima gaming industrije i u sjećanjima svakog gamera kao prvi 'revolucionarni' MMORPG koji je masama približio čitav multiplayer koncept i otvorio vrata u virtualni svijet.

Čeka se nasljednik...

 

16 godina
online
World of Warcraft

Ako se Starcraft i Warcraft još dan danas igraju a igre su krajnje stupidne onda se bude WoW igral još pedeset godina.

 

Moj PC  
0 6 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft

Kad dobijem na kladionici kupujem WoW i TBC i ponovo igram, jedva čekam

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Igram umjereno.Lvl 38,Orc,Shaman.Server Karazhan.IGN Blackyy.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
tome30 kaže...
 He, he, zgodna torta. Nego, to je retri paladin ili sto? :)

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Holy, samo ime govori. Od prvog livela san holy. Igram na PvP serveru Vek' nilash. Do 60, livela nisam imao ni jedan honor point.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

Jel 'ko prodaje ally druida 70? :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice