World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.841
|
čitano: 1.367.619
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
World of Warcraft

Nakon godinu dana pauze vratio sam se nakratko u wow, ali nakraju sam požalio zbilja tužno koliko slekaju sa sadržajem nadam se da će u ekspanziji to dignuti na nivo koji smo navikli.

 

Slučajno sam naletio na jedan privatni vanila server (1.12.1 Naxx patch), uvijek sam bio skeptičan prema privatnim serverima, ali ovaj je zbilja "real deal" oko 3 soma ljudi u trenetku dok ovo pišem je online, hrpa pve guildova samo su dva u naxxu doduše, pun Orgrimmar, ljudi se ispred dueliraju, šedzdesteke bauljaju u dungeon setu, tier 1, tier 2, na tradu se spama "LFM healer and dps" itd. JEdina razlika je što se levliranje može požuriti za x12, ali se može  klasično. Zaboravio sam kako je biti bez golda za flight mastera .

{#} 

 

key word za google Feenix (najednostavnija moguća instalacija)

I'm very large!
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
World of Warcraft

Ako hoces jedan masu dobar privatni server onda je to Molten preko 30 tisuca online igraca ( sada u ovom trenutku kojem pisem ) i to po cijele dane od 1 popodne do 1 ujutro je quen ( od stotianjak ljudi nekada zna biti i 600 haha ) 335 patch WOTLK :) 

naravno ako hoces prekocit quene uplatis bar 1 dolar..  

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
XVII Mini kaže...

Ako hoces jedan masu dobar privatni server onda je to Molten preko 30 tisuca online igraca ( sada u ovom trenutku kojem pisem ) i to po cijele dane od 1 popodne do 1 ujutro je quen ( od stotianjak ljudi nekada zna biti i 600 haha ) 335 patch WOTLK :) 

naravno ako hoces prekocit quene uplatis bar 1 dolar..  

Mene samo zanima vannila i tbc, na Molten mi se neda zbog quea i zato što je najpoznatiji što odmah znači da su hiperaktivni slinavci do 15-16 godina posvuda.

I'm very large!
15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
XVII Mini kaže...

Pozdrav svima imam nekih "problema" sa accountom nisam igrao oko godinu dana i vise ne mogu uci u battle.net ( dobio sam poruku da mi je hakiran bla bla bla..) 
I sada kako da ga ja vratim? problem je u tome sto ja neznam email, password, security key imam samo CD KEY  od igre i to je to, kako da kontaktiram blizzard i sto da im kazem ? 

Nije mi toliko bitan posto sam jos davno prestao igrati al eto mislio sam se vratiti, pa ako moze netko pomoci sto napraviti?!

Hvala. 

Imao sam slican problem. Od account detailsa imao sam samo cdkey. Slao sam mail Blizzu sa slikom osobne i cdkeyom putem onog webforma na njihovom sajtu te objasnio da nisam dugo igro bla bla... "Restorali" su mi acc bez ikakvih problema. GL

12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

23 sam level i mage sam zanima me gdje još mogu kupiti cloth armor i staff osim u Silvermoon-u tamo sam sve kupio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warcraft

Zna netko kako se zove ovaj addon? 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
akiv9999 kaže...

23 sam level i mage sam zanima me gdje još mogu kupiti cloth armor i staff osim u Silvermoon-u tamo sam sve kupio.

rješavaj questove, kao nagradu za questove dobijaš opremu kod nekih NPC

inače najbolja oprema (plava) ti pada u dungeonima

pretpostavljam da si BE mag, onda je za tebe sad vrijeme za dva duneona -ako ih nisi obavio

evo ti link sa svim dugeonima po levelima

 

kad dođeš na makismalni level onda epik opremu dobijaš ili u Raidu ili na BG ili areni

i skupljaj sve sive iteme, ništa ne ostavljaj iz sebe, svaki gold koji skupiš trebati će ti na visokim levelevima

kao magu ti preporučam dvije profesije

enchnating i herbalizam sa time nikad nečeš biti u oskudici sa lovom

12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Jel ja moram plaćati pravim parama ako uzmem pare od paymastera?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Znate li kako posložiti sposobnosti, čarolije onako jedne iznad drugih jer ovako moram stalno mijenjati između brojeva ( lista 1 s čarolijama 2...)?

I koja vam je najbolja rasa, klasa tko je dobar? Želim napraviti novog lika dosadilo mi s mage-om.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
XVII Mini kaže...

Zna netko kako se zove ovaj addon? 

 

  Na šta točno misliš?

Koristi cijeli pack addonova..

13 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

POzdrav. Ovako planiram uzet WoW Cataclysm u Sophoslabu za 145 kn na akciji je http://www.sophoslab.hr/igre-pc/71/pc-igra-world-of-warcraft-cataclysm/8104/, pa pošto nikad prije nisam baš igro WoW nisam upoznat, pa neznam kako to ide s plačanjem i mogu li igrat Cataclysm na privatnim serverima pa da nemoram plačat

limboLIVE98
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft

Ako ćeš igrati na privatnim serverima, koji klinac kupuješ original?

12 godina
offline
Re: World of Warcraft
AsAsiN kaže...

POzdrav. Ovako planiram uzet WoW Cataclysm u Sophoslabu za 145 kn na akciji je http://www.sophoslab.hr/igre-pc/71/pc-igra-world-of-warcraft-cataclysm/8104/, pa pošto nikad prije nisam baš igro WoW nisam upoznat, pa neznam kako to ide s plačanjem i mogu li igrat Cataclysm na privatnim serverima pa da nemoram plačat

Ako očeš igrati Cataclysm na privatnim serverima javi mi se na pp pa ču ti napisat što ti sve treba.

14 godina
offline
World of Warcraft

Kataklizmu ti se neisplati igrati na privatnim serverima jer praktički ništa ne radi, potraži vanilla ili TBC servere eventualno neki wotlk.

I'm very large!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
AsAsiN kaže...

POzdrav. Ovako planiram uzet WoW Cataclysm u Sophoslabu za 145 kn na akciji je http://www.sophoslab.hr/igre-pc/71/pc-igra-world-of-warcraft-cataclysm/8104/, pa pošto nikad prije nisam baš igro WoW nisam upoznat, pa neznam kako to ide s plačanjem i mogu li igrat Cataclysm na privatnim serverima pa da nemoram plačat

Ako vec planiras uzeti nesto nemoj kupovati Cataclysm jer ti trebaju prethodne ekspanzije da bi igrao. Kupi ovo http://eu.blizzard.com/store/details.xml?id=210000104 uz to ces dobiti 30 dana gameplay-a pa mozes i probati kako je igrat na orginalu, svaki WoWlike je samo bljeda kopija orginala sta god ko ovdje napisao!

 

Za prvo levelanje ce ti vjerovatno trebati dosta vremena pa nema potrebe da odmah kupujes Wrath of The Litch King i Cataclysm mozes poceti s Vanilom i TBC-om.

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
12 godina
protjeran
offline
World of Warcraft

e ovako ja bih htio igrati wow. zanima ma koliko ce me novaca to izaci.jel moram kupovati sve expanzije ili samo skinem igru s neta,apdejtam i kupim onu karticu za 30 dana igranja..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
kexzoR kaže...

e ovako ja bih htio igrati wow. zanima ma koliko ce me novaca to izaci.jel moram kupovati sve expanzije ili samo skinem igru s neta,apdejtam i kupim onu karticu za 30 dana igranja..

moras kupit sve ekspanzije, ne samo zadnju. a koliko ce te izac to ne znam ,sad se wow prodaje kao chest kolekcija vise igara npr ovako

 

http://us.blizzard.com/store/details.xml?id=110000044

 

sad to znaci da moras uzet wotlk i catu.

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
kexzoR kaže...

e ovako ja bih htio igrati wow. zanima ma koliko ce me novaca to izaci.jel moram kupovati sve expanzije ili samo skinem igru s neta,apdejtam i kupim onu karticu za 30 dana igranja..

Moras kupiti sve i jednu expanziju ako zelis da iskoristis sve sto ti igra daje.Znaci original igru do lvl 60 onda "The Burning Crusade" do lvl 70 onda "Wrath of the Lich King" do lvl 80 i onda na kraju "Cataclysm" do lvl 85.Naravno nemoras sve kupiti odjednom mozes postepeno.A sto se tice igranja da moras svaki mjesec platiti (ili dva ako uzmes dopunu preko kartice).Cijene igara zavise gdje kupujes

 

 

P.S U ovo nisam siguran zato sto sam prestao igrati wow prije 2 mjeseca,ali mislim da su sada Vaniila wow(prvi originalni) i expanzija "The burning crusade" zajedno.Znaci ako kupis original dobijes TBC ali u ovo nisam siguran(naravno ostale dvije moras kupiti)

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2012 18:07 (Exprince).
12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Prodajem Acc ... Main je Rogue koji ima sljedece: Mounts: Invincible, Mimis Head, swift white hawkstrider, Darkmoon Faire oba mounta, Blue proto Drake, Winterspring Frostsaber, Vicious War Steed +108 mounta!

                                        Legendarys: Thunderfury, Thori¸dal, the stars fury, Main Hand Glaive, 3 tjedna do legendary daggers!

                                        Titles: Insane in the Membrane, The Immortal, Herald of the Titans, The Undying, Champion i Conquerer of Ulduar, The Exalted, The Explorer, Justicar, Field marshal, (jedan achiev fali za                                                Battlemaster + jos puno vise.

                                        Extras: Bloodfang Gear cijeli, Tabard of the Lightbringer, cijeli Sanctifited Shadowblade HC gear + LK HC axe, Super Simian Sphere (monkey in the bubble trinket), Orb of Deception, Orb of the                                            Sindorei, Tome-lost Figurine, jedno 12 completa old school weapons (neke nemozes vise dobiti), Season 11 T2 pvp set, +++++++++

 

Uz njega ima i DK 85, priest 67

 

 

armory link: http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Rob%C3%A9/advanced

 

igram tog rogue preko 7 godina i vrijeme je da se neko drgi veseli njemu :)

Molim vas ako ima koga zainteresiran neka mi se javi na mail: robe0210@gmail.com

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
D3ViL kaže...

Ako vec planiras uzeti nesto nemoj kupovati Cataclysm jer ti trebaju prethodne ekspanzije da bi igrao. Kupi ovo http://eu.blizzard.com/store/details.xml?id=210000104 uz to ces dobiti 30 dana gameplay-a pa mozes i probati kako je igrat na orginalu, svaki WoWlike je samo bljeda kopija orginala sta god ko ovdje napisao!

 

Za prvo levelanje ce ti vjerovatno trebati dosta vremena pa nema potrebe da odmah kupujes Wrath of The Litch King i Cataclysm mozes poceti s Vanilom i TBC-om.

I sam nisam htio ni pričati s drugima o privatnim serverima jer mi je to bilo u najmanju ruku smiješno, ali u zadnjih par mjeseci neki serveri su zbilja dobri s visokom populacijom. Tko se zaželio vanille ili TBC-a nek pošalje pm. Nije reklama nego vjerujem da ima nostalgičara.

I'm very large!
12 godina
protjeran
offline
World of Warcraft

za pocetak da kupim samo burning crusade,instaliram ga i igram..kad dodjem do 60. lvl onda kupim wrath of the lich king ako planiram dizati do 70. lvl-a. gdje da napravim acc i jel moram kupovati kakve key codove?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
kexzoR kaže...

za pocetak da kupim samo burning crusade,instaliram ga i igram..kad dodjem do 60. lvl onda kupim wrath of the lich king ako planiram dizati do 70. lvl-a. gdje da napravim acc i jel moram kupovati kakve key codove?

Moras prvo kupit osnovni dio, znaci vannila, to je do 60 lvl, posle toga je TBC do 70, posle WOTLK koji je do 80 i zadnji cataclysm do 85

16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Gozz kaže...
kexzoR kaže...

za pocetak da kupim samo burning crusade,instaliram ga i igram..kad dodjem do 60. lvl onda kupim wrath of the lich king ako planiram dizati do 70. lvl-a. gdje da napravim acc i jel moram kupovati kakve key codove?

Moras prvo kupit osnovni dio, znaci vannila, to je do 60 lvl, posle toga je TBC do 70, posle WOTLK koji je do 80 i zadnji cataclysm do 85

Kupis prvo VANILA WoW znaci prvi dio s njim ces zajedno u paketu vec dobiti Burning Crusade i 30 dana gameplay-a. Nemoras kupovat Wrath of The Litch King do lvl 70. Od 70-80 rokas WRATH od 80-85 Cataclysm.

 

Znaci nemoj trosit novac na Burning jer ces ga vec dobit s Vanila WoW igrom.

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
16 godina
offline
Re: World of Warcraft

a problema doc do lvl 60... walk in the park

It's not who u are, it's who u know.
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Obi Wan kaže...

a problema doc do lvl 60... walk in the park

Nitko nije ni napisao da je problem ali kao prvo levelanje sigurno mu nece biti "walk in da park" zasto da odjednom baca pare na LK/Cata kad ima sta da radi mjesec dana istrazujuc nov svjet.

 

Nije lik toon nekog iz lvl 25 guilda s full heirloom gearom koji usput exploita instant Q jureci kroz dungeone kao tank. . .

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
16 godina
offline
Re: World of Warcraft

to je... toliko sam igrao altova sa heirloom da sam vise i zaboravio na to...

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Obi Wan kaže...

to je... toliko sam igrao altova sa heirloom da sam vise i zaboravio na to...

Znam kako ti...

12 godina
protjeran
offline
Re: World of Warcraft

devil hvala na detaljnom odgovoru..

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.2.2012 17:19 (kexzoR).
14 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Pozdrav ljudi, zanima me jel ima koji dobar ležeran balkanski server nešto kao Kor'gall na kojem sam počeo svoju wow karijeru. Trenutno igram na Auchindounu hardcore u Envy, večinom vremena se dosađujem. Htio bi neki friendly social realm da napravim nekog lika tamo iz fore da se zabavljam s našima, pa ako ima neko kakav prijedlog.

 

Hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft
Imas na balnazaru, Cruentus, sarbon-u se javi
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice