World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.304.333
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: World of Tanks
02HK954DEZGAMEZMAY2
48KFATWDEZGAMEZMAY1
4 missions
 
3 0 hvala 3
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Majesty kaže...
PFNW8V3
Majesty kaže...
CODE: PFNC9D8
Region: EU, NA
Access to a mission rewarded with a “training scroll” for the ingame “path of the ninja”-event-shop.

 obadva su expired

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
16 godina
offline
World of Tanks

Zavrsio grind za T110E4 i moram priznati da nakon t30 koji je super/uber zabavan tenk za igranje ova E4 je tesko smece.

Ja ne znam ima li ijedan tier X americki tenk da je ono fakat dobar ??

 

Sreca nisam prodao T30 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
T30 i T95 su dva odlicna tenka, nisam htio ici na E3 i E4 zbog toga.

Slicno je i s WT, on je 3 puta zabavniji tenk od Grille
12 godina
offline
Re: World of Tanks
48KFATWDEZGAMEZMAY1
or
02HK954DEZGAMEZMAY2
4 access to a Mission for EU
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...

Zavrsio grind za T110E4 i moram priznati da nakon t30 koji je super/uber zabavan tenk za igranje ova E4 je tesko smece.

Ja ne znam ima li ijedan tier X americki tenk da je ono fakat dobar ??

 

Sreca nisam prodao T30 

 

M48 Patton :) Meni jedan od najzabavnijih tenkova.

14 godina
offline
World of Tanks

Bonus Code 

CTMH3X5 – 3x Coffee with Cinnamon Buns

CTMF5Q4 – 3x chocolate

CTMS5E4 – 2x pudding & tea

CTMV3T5 – 3x combat rations

CTMP8B3 – 3x cola  

YOU CAN USE ONLY 1 OF THESE CODES!!!

Moj PC  
4 0 hvala 4
14 godina
offline
World of Tanks

Bonus Code

CTMX2W5 – 3 Chocolate 3 Gearbox Intricacy 12 German paint: Erdgelb Nr.17

CTMX3L8 – 3 Pudding and Tea 3 Increased Focus 12 British paint: Colour N1A;

CTMU6B6 – 3 Extra Combat Ration 3 Experienced Firefighters 12 Soviet paint: 7K Yellowish Red;

CTMW1Y5 – 3 Case of Cola 3 Focus on Target 12 American paint: Olive Drab;

CTMF1X3 – 3 Coffee with Cinnamon Buns 3 Shell Organizer 12 Swedish paint: Ljusgrön 322 M

YOU CAN USE ONLY 1 OF THESE CODES!!!

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Tanks

slijedi tank trade-in 21-31.5.

pripremite svoje WZ-111 Alpine Tigore (11k golda, 5500 se dobije kod trade-ina kao vrijednost na koju se placa dodatak do pune cijene novog tj. razlika za skuplji tenk ( duuuuh, kad je cijena prepolovljena, svi tenkovi zahtijevaju doplatu )

ZA ZAMJENU !

 

za 300 goldi dobijete elc90, hwk 30, (t92 je maknut sa techh treeja za golde, isto tak i senlac(ali je u bond shopu)

za 900 goldi se moze uzet t26e4 super per$in (dedaa gledaa) , m4a1 refurbi$ed (revalorise), i t-103 (bond shop isto)

  1000 g je fv4202

  1100 g je sta-2

  1200 g je m48 raumpanzer (a.k.a. showell)

 1700 g je VK75.01K

  2300 g je t-54 model1

 

posto sam dosad gledal samo mediume jer su heviji preskupi pa je velika doplata, nisam ih ni stavljal u filter niti su mi zapeli za oko

jucer sam tek videl da je VK razmjerno jeftin (7200 golda) i da bi se lako dobil jedan hevi kaj nije u bond shopu

zanima me jel neko od vas ga ima i kakvi su dojmovi (znam da postoje revjui na yt, gledal sam ih )

vise vjerujem forumasu nego placenom gejmeru kaj ih prodaje

dali se isplati trejd-in za njega

do sad sam vagal super peru i sta 2 koji uzet al bi mi hevi bolje odgovaral

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

slijedi tank trade-in 21-31.5.

pripremite svoje WZ-111 Alpine Tigore (11k golda, 5500 se dobije kod trade-ina kao vrijednost na koju se placa dodatak do pune cijene novog tj. razlika za skuplji tenk ( duuuuh, kad je cijena prepolovljena, svi tenkovi zahtijevaju doplatu )

ZA ZAMJENU !

 

za 300 goldi dobijete elc90, hwk 30, (t92 je maknut sa techh treeja za golde, isto tak i senlac(ali je u bond shopu)

za 900 goldi se moze uzet t26e4 super per$in (dedaa gledaa) , m4a1 refurbi$ed (revalorise), i t-103 (bond shop isto)

  1000 g je fv4202

  1100 g je sta-2

  1200 g je m48 raumpanzer (a.k.a. showell)

 1700 g je VK75.01K

  2300 g je t-54 model1

 

posto sam dosad gledal samo mediume jer su heviji preskupi pa je velika doplata, nisam ih ni stavljal u filter niti su mi zapeli za oko

jucer sam tek videl da je VK razmjerno jeftin (7200 golda) i da bi se lako dobil jedan hevi kaj nije u bond shopu

zanima me jel neko od vas ga ima i kakvi su dojmovi (znam da postoje revjui na yt, gledal sam ih )

vise vjerujem forumasu nego placenom gejmeru kaj ih prodaje

dali se isplati trejd-in za njega

do sad sam vagal super peru i sta 2 koji uzet al bi mi hevi bolje odgovaral

 Uzmes Superperu koji jeste medium ali je po svemu u igri kao heavy. 

Imas derp oklop koji nekada zaustavi cuda, spor si i okretan kao heavy, top je iznenadjujuce precizan i dobar, granate su jeftine i odlicno zaradjuje. 
Meni najdrazi premium tenk koji imam i zadnji kojega bih se odrekao. 

16 godina
offline
World of Tanks

Test server je u funkciji ako netko zeli isprobati neku granu koja ga zanima ili ima nedoumice na koju bi liniju isao u grind. 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...
za 300 goldi dobijete elc90, hwk 30, (t92 je maknut sa techh treeja za golde, isto tak i senlac(ali je u bond shopu)

za 900 goldi se moze uzet t26e4 super per$in (dedaa gledaa) , m4a1 refurbi$ed (revalorise), i t-103 (bond shop isto)

  1000 g je fv4202

  1100 g je sta-2

  1200 g je m48 raumpanzer (a.k.a. showell)

za istih 1200 goldijuma ubaceni CS-53 LIS i LANSEN C

 1700 g je VK75.01K

  2300 g je t-54 model1

 proklet bio i brko i ve-ge i menažderi i marketing department i onaj ko se sjetio ubacit nove tonkove i onaj ko je odobrijo

sacu morat da menjam i sebi u garazi i za dva "prijatelja"™®© kojima "cuvam"™ garazu

netreba razbijat glavu jel per$ina ili revaloriziranog™ ili $ta-dva

lis i lansen su svjetlosnim godinama ispred njih za istu paru, a i mediumi su tj. ....

sjecam se kad sam uzel per$ina od o nih grajndova i trljam ruke ... super, medium, brz je... isao je 34km/h ko i T34

sve sam ih bio vec trejdao, i T34, per$ina, IS-6

...

dobra stvar je da na svom akauntu imam bondsa jedno 26 soma, mogu uzet 3 alpine tigora jedan za drugim (sa svakim dodje 100% posada) i menjat ih sa ciganom za nesto novo al rabljeno

primijetit cete da nema na ponudi onih dobrih / OP /samo za ca$h premiuma (proghetto / borat / skorpion/ su-130)

 

novo dodani tenkovi (tir 8):

LT - Senlac

MT - Lis, Lansen C, 122TM (skup ko mast) i Kpzr 07 RH

HT - Obj 252u(Defender bez skina), Bisonte C45, M-IV-Y (yoh tank)

TD - TS-5

 

Tir 7 - King Tigor (captured-USA)

Dr. Vicko kaže...

 Uzmes Superperu koji jeste medium ali je po svemu u igri kao heavy.
Imas derp oklop koji nekada zaustavi cuda, spor si i okretan kao heavy, top je iznenadjujuce precizan i dobar, granate su jeftine i odlicno zaradjuje.

 evo detalja:

The Trade-In event will run from May 21 at 07:00 CEST through May 31 at 07:00 CEST (UTC+2).

You can only trade in one vehicle per transaction

The gold value of vehicles may be affected by active discounts on Premium vehicles.

Ammunition, equipment, consumables, and customizations will be automatically demounted from the vehicle being traded in, then placed in the Depot for free.    nemorate skidat opremu za golde prije trejd-ina

The crew present in the vehicle being traded in will be placed in the Barracks automatically. You will not be able to trade in your vehicle if there are not enough free bunks in the Barracks to accommodate them.

 

ZNACI:

oprema se skida mukte

treba imat praznih kreveta  u barakama za staru posadu tenka koji se trejda

pazite na aktivne diskaunte - popuste (mozete samo dobit manje, nece se wg zahebat i dat neki tenk na popustu da ga dobijete jos jeftinije, nebrinite sve je to provjereno unaprijed )

novi tenk dolazi BEZ POSADE (osim ak se ne kupi standardno za mukte, kredite ili golde- ali kaj ce vam posada za premium tonk)

 

tenkovi za BONDSE dolaze sa 100% posadom (koja se moze napumpati sa crew books ali samo dok je u tenku i trenirana za taj tenk

 

na kraju balade pitanje je samo jel lis ili lansen

https://worldoftanks.eu/en/news/specials/trade-in-may2023/

 

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
16 godina
offline
World of Tanks

Imam 9 ovih battlepass tokena pa sta je najbolje za uzeti od ovih tenkova za te tokene. 

Onaj ruski Objekt 777 mi je sexy ali vidim da raja najvise onog francuza fura Char Futur.

Valjaju li cemu AE Phase i onaj K91??

 

 

Sta god uzmem najvjerovatnije ce pretezno skupljati prasinu ali koji od ovih je najzabavniji ??

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Uzmi Char ili AE, tu ne mozes pogrijesiti. Pitanje je samo sto ti se cini zabavnije, mobilni autoloader bez armora ili precizni heavy sa solidnim oklopom i dpm-om.
 
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Majesty kaže...
Uzmi Char ili AE, tu ne mozes pogrijesiti. Pitanje je samo sto ti se cini zabavnije, mobilni autoloader bez armora ili precizni heavy sa solidnim oklopom i dpm-om.

 

Mozda 2 i ponajbolja za bonde tenka, samo se ne bih slozio sa ovim boldanim, jer isti taj char je ko zna koliko puta blokirao i grilleta a o slabijim necu ni govoriti......

8 godina
online
World of Tanks

Pozdrav,

 

Planiram po prvi puta igrati WOT pa me zanimaju preporuke vodiča/yt videa da se informiram prije početka.

Samim googleanjem/traženjem po YT toga ima previše pa bi radije savijet od vas od kuda početi.

 

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
World of Tanks

Vidim da sam davno napravio račun i potpuno zaboravio na to :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Udes kaže...

Planiram po prvi puta igrati WOT pa me zanimaju preporuke vodiča/yt videa da se informiram prije početka.

Samim googleanjem/traženjem po YT toga ima previše pa bi radije savijet od vas od kuda početi.

Udes kaže...

Vidim da sam davno napravio račun i potpuno zaboravio na to :)

moja je duznost kao dezurnog forumskog panicara, teoreticara zavjeri, hipohondra i zagovornika teorije da nas sve dedaa gledaa  UPOZORITI TE :

1) nemoj pocet igrat, bolje za tebe

2A) ako si vec poceo, nemoj trosit lovu na igru

2B) ako mislis trosit, nemoj trosit ti nego daj curi da trosi

Zanemaruje me zbog igrice World of Tanks! - Forum.hr

 

okej vidim da nisi poslusal nijedno upozorenje, e sad je vec kasno.

NEMA NAZAD. niko se nije prestao igrat, zivcirat i nervirat. One does not simply uninstall wot.

Imamo tu CETRI (4) forumska doktora, oversight (dedaa) i mene kao picajzlu za opremu i skilove posada

pravila su jednostavna: dedaa je zabranijo kupovinu i igranje T14, kao i stavljanje skrin$hotova na forum bilo cega ispod "EJS MASTERI" bedž

 

klikni na ovo (ali prvo citaj post do kraja)

https://worldoftanks.eu/referral/58d635daadfa45ac94777363d334b372

evo ti moj rekrutment link, klikni na njega i bices moj regrut, na kraju programa dobijes tir 7 premium mukte

ovo su pravila regrutiranja:

 

Referral Program: Premium Rewards for You & Your Recruit | General News | World of Tanks

 

a evo i kaj wg daje onima kaj nisu dugo igrali

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/back-in-action/

P.S. kvragu, nece ti se ovo priznat, trebas bar soma borbi da bi to dobio

 

ovo je dosta staro ali ak nemas nijedan gejm na akauntu mozda ti upali i neki invajt kod (ono gore je invajt LINK)

pregledaj si ovo prije pocetka

 

prva dva su jedan stari tip koji radi novi akaunt: prvi video je valjda sniman sa smanjenom svjetlinom ekrana ili naknadno editiran tak, sve izgleda sivo-zuto, nije do tvog monitora

treci je kviki bejbi, klasik

zadnji je max gamink fps, klinac je malo glup i naglup kaj se tice treniranja i prebacivanja posada, o tome stvarno pojma nema

NEMOJ RADIT KAJ ON RADI SA POSADAMA, to ti je nesto najvrednije kaj imas u garazi (ili kaj ces tek imat, ak imas nula gejmova)

ak je jako stari akaunt, mozda imas sve 50% posade, iz onog doba

kad krenes na tutorijal, biras izmedju 3 nacije  s kojom da startas, usa, rusija i svabi

poanta je da kad kupis  tir 2 u tutorijalu dobis 100% posadu, a sa tirom 3 se nekad dobila 100% posada i komander sa 6th sense (sad to ima odma svaki automatski, tak da neznam kaj dobijes na komanderu)

ALI poanta je da dobijes 100% posadu od 5 clanova na tiru 3 GER, doduse za light tenk, ali ih lako zatrpas crew bookovima i prebacis u mediuma i pretreniras - NEMOJ to radit dok ne naucis nesto vise o tome

 

isto tako ako imas stari akaunt dobijes event tenkove iz well deserved reward programa

https://worldoftanks.eu/en/well-deserved-reward-2022/

pun kufer gudiza, moda bus imal cak i bonda za tir 8 premium - NEMOJ ODMA NISTA UZIMAT, to mozes naknadno

 

ZNACI: pogledaj sve videe prvo, onda probaj naci invite kodove, ulogiras se i ukucas ih (ak ce radit), pa kliknes na invajt link od svog komandera-recrutera (mene) i "akseptas" (sve u videu 1)

sve to prije nego se udjes u igru i u garazu

kad udjes u garazu odma ce ti se aktivirat dani premiuma od well deserved reward

i ko zna kaj jos ce ti iskocit i kaj ces dobit, mozda neke rental premiume, potrazi si kad krenes neke aktivne bonus kodove (za aktivne igrace, invajt kodovi vrijede samo kod radjenja novog akaunta, vidi video broj 1)

imaces jedno 7-10 dana premiuma

e da ovi REWARD tenkovi t-50-2, super chaffee i hellcat, vk 2801 105 svi dolaze sa 100% posadama, to ti bude jako korisno za grajnd, ALI dok neznas kaj i kako sa posadama, najbolje je ne napraviti nista, pogledaj si kvikibejbijeve i skil4ltu-ove videe o posadama

 

ja sam tako vidio jedan akaunt od jednog forumasa koji je nakon tisuca borbi sa nekim tenkovima prodo tenkove i "otkaz dao" posadama, stotine sati bacene u vjetar

 

ak imas daljnja pitanjca, postaj tu na forumu, nek doktori nadziru i mene i tebe u isto vrijeme, ionak ih dedaa sve nadzire stalno

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...

Imam 9 ovih battlepass tokena pa sta je najbolje za uzeti od ovih tenkova za te tokene. 

Onaj ruski Objekt 777 mi je sexy ali vidim da raja najvise onog francuza fura Char Futur.

Valjaju li cemu AE Phase i onaj K91??

 ak neznas na kaj potrosit, nemoj trosit...nece ih djubox progutat, ostaju do dana armije

The following items can be purchased at any time while the Store is available. Tokens collected during the 2023 Battle Pass Seasons are valid until December 20, 2023.

 

https://worldoftanks.eu/en/news/guides-reviews/battle-pass-season-10-shop/

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Udes kaže...

Vidim da sam davno napravio račun i potpuno zaboravio na to :)

 edit nisam se odma sjetio:

 

napravi twič akaunt ili ak ga vec imas linkaj ga sa WG akauntom da mozes dobijat dropsove( otvoris strim u novom prozoru, kliknes plej, mjutas prozor, kvalitetu stavis na 160 i cekas da sjedne drop, nemoras ni gledat ni slusat ni bit aktivan, samo moras klejmat drop, i ak otvaras jos tabova u tom prozoru, izaberi taj sa strimom prije nego ih minimaliziras da se registrira da "gledas")

 

nekad se moglo i potvrdit tj. verificirat mejl i dobijalo se nekaj golda za to, kad je dosla obavijest na mejl kliknulo se na link i potvrdilo mejl, i goldi sjeli

 

isto tako se dobijalo nesto sitno golda kad se linkal broj moba sa wg akauntom

 

i bilo je i nesto za promjenu lozinke u ono neko doba kad je bila provala na server i ukradeno hrpa podataka (odnekuda nznm vise tocno kaj)

sad gledam- ak imas prime gejmink mozes dobivat gudize na wg akaunt

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
World of Tanks

mihi999 me pital u privatnim porukama:

Pozz. Mozes mi dat ime klan u WoT u kojem jer si jednom napisao da je chill klan i da ne zeza sa nicim da se normalno igra i nisu dosadni sa ts-om i ostalim glupostima. Hvala.

 

 

pa da odgovorim ovak mozda jos nekom koristi:

 

neznam ovak napamet... hudi hunde ili hudi-pesi-djukele, nznm svapski
ali kad si u igri ili logiran na portalu potrazi mene IGN
EdgeBoy i vidices koji je klan
samokliknes na apply / prijava (kak vec je na hrv) i neko ce te pustit u klan, mislim da mozes i iz garaze:ides trazit kontakte, nadjes mene, otvoris profil, pa klanski profil i apliciras (za posao )

mislim da je i DrVicko isto napravil

niko te nista ne pita, nema testa, puste te u klan i to je to

ja sam sa 4 akaunta unutra i igram ih ukrug, nisu jednako svi aktivni

 

ovo mi je prvi klan kaj ne mudruje i nista ne pita

a ima i clanova kaj se odavno unutra a ne igraju

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Tanks

EDGEB0Y (29/05/2023 19:07:58) sad si me uhvatio bas idem trampitalpskog tigra za poljsku lisicu TM

evo ovo smatram dobrim trejd-inom sa 1200 goldih

WZ-111 Alpski za CS-52 LIS Poljski

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

pozz ekipa,

zna netko klan da nisu bolesni uvjeti upada ada se barem igra stronghold?

prenost "nasem" klanu ali moze i njemaöki-engleski...

slucajnosamotkrio stari acc pa bi opet malo trosio zalihe tableta za smirenje

 

hvala

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

kolko je stari akaunt?

jel trosis normabele ili imas jos zalishu starih apaurina u mraku dozrijevanih kroz godine?

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
World of Tanks

A na koju foru bi trebali skupiti 50 stage-a u 9 dana za taj "hidden chapter"??

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

ima ti kviki bejbi video o tome u sirinu sa tablicama

dnevne misije

tir 6 koji su pred-grajndani skoro do 100 betl pes pointsa, pa kad se zavrse dobije se jos 15 kad se dodje do 100

pilit po ona 3 core tenka iz ovog pessa

nou-lajfat deset dana i igrat umjesto godisnjeg

ili platit

evo tak, a kak si ti mislil?

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Dekrznator kaže...

A na koju foru bi trebali skupiti 50 stage-a u 9 dana za taj "hidden chapter"??

 -može se sve.. (kad se hoće-želi..) i ovo spada u 'lakše' :)) .. tj recept je banalno jednostavan, igrati (satima dnevno..) dok je limit 24h minus rudimentarne životne potrebe, hrana, spavanje i sl. ...

 

-naravno, 2-3 čeptera je dnevni normal običnog playera, hobiste.. to se odradi u 10-20 borbi ili par sati .. a kad fanatično zabriješ tad može x10 tj jednom prilikom u takvom naganjanju sam imao dnevno +180-200 borbi i stigao dan prije isteka pri čemu je tad bio tjedan-7 dana za istu stvar a sad je ipak 'lakše' .. 10 dana :)) ...

 

-tj osim dnevnih misija koje nose odgovarajuće čepter bodove treba igrati 6-10 klasu, pobjeđivati, 3-5-7 bodova.. tj biti bolji od prosjeka igrača u tablici i tad se može uz dovoljno sati u danu za 5-10 čaptera ..

 

-jednostavna optimistička matematika, 2-3 čeptera su rutina, sat-dva, ostalo borbe pri čemu moraš biti bolji player tj ne poginuti u prvoj minuti a to znači da prosječno borba traje 5-10min.. tj da po satu možeš prikupiti 20 bodova, 2-3 sata jedan čepter.. tj dvostruko sporije od prvih .. i s recimo radnim danom kojeg quickbaby i sl. playeri imaju to je lako .. tj 5-10 sati tj sve ovisi o odnosu pobjede, kvaliteti igrača-prosjek (biti među top 5-10..) i klasi tenka 6-10 dok niže klase brzo potroše moguće bodove za skupljanje a viša traži srebrenjake-trošak pa to realno može samo player koji igra grintanjem i ima dovoljno resursa, tenkova ... i vještine da kao quickbaby u većini borbi pobjedi tj da je u top dijelu ekipe-suigrača i da ide više u plus nego minus..

 

-tj kroz godišnji, uz desetak sati aktivnog igranja, može.. osim ako nestane struje, kataklizma ... ili obiteljske fešte-svadbe-sprovodi i sl. koje tad uzmu svoj danak, kao i neka hitna intervencija na poslu.. tj nirvana i tad je lako, za normalne nemoguće :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.7.2023 11:06 (ihush).
8 godina
offline
Re: World of Tanks
ihush kaže...
Dekrznator kaže...

A na koju foru bi trebali skupiti 50 stage-a u 9 dana za taj "hidden chapter"??

 -može se sve.. (kad se hoće-želi..) i ovo spada u 'lakše' :)) .. tj recept je banalno jednostavan, igrati (satima dnevno..) dok je limit 24h minus rudimentarne životne potrebe, hrana, spavanje i sl. ...

 

 Iđem ja odraditi dnevne misije za normalni battle pass i ondak u hladovini dvorišta svoga načeti dva ladna piva u ležaljci. 

A kvikibejbi i ostali panjevi mogu po mast za hemeroide nakon tolikih sati u stolici . :D

Hvala vam na odgovorima btw. 

11 godina
offline
Re: World of Tanks
Dekrznator kaže...

 Iđem ja odraditi dnevne misije za normalni battle pass i ondak u hladovini dvorišta svoga načeti dva ladna pivau ležaljci. 

A kvikibejbi i ostali panjevi mogu po mast za hemeroide nakon tolikih sati u stolici . :D

Hvala vam na odgovorima btw. 

 Još ako je nefiltrirano......jooooooooj................

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.7.2023 11:56 (marionezi82).
12 godina
offline
Re: World of Tanks
SUBTOWOTOFFICIAL
WOTBOTTER
THXWOT
 
3 0 hvala 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice