Tom Clancy's: The Division 2 - PC

poruka: 339
|
čitano: 66.753
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
antebr kaže...
KTN-Kreativni nered, PC.

 

Dok sam igrao Div2 bio sam ( i još jesam valjda ) u KTN - ekipa je bila top, stvarno za svaku pohvalu i preporuku ...

8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

primili i mene :) malo je naših guildova, nema aktivnih ljudi... drago mi je vidjeti da ima clan sa predanim player-ima sa naših područja

8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

e stvarno su jadni. 3 sata za maintenance koji će dodati doslovce par cosmetics u igru. pa još 3 sata na to. i još 2 sata. 

ne bi mi to inače smetalo ali danas napokon imam slobodan dan a djevojka radi popodne. mogu igrati više od sat ili 2 ali neeeee, moraju oni usrati sve što se može

15 godina
online
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
Skullscar1989 kaže...

e stvarno su jadni. 3 sata za maintenance koji će dodati doslovce par cosmetics u igru. pa još 3 sata na to. i još 2 sata. 

ne bi mi to inače smetalo ali danas napokon imam slobodan dan a djevojka radi popodne. mogu igrati više od sat ili 2 ali neeeee, moraju oni usrati sve što se može

 Nisu oni krivi, nego tvoj raspored, ali razumijem te 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

ali da ti treba 8 sati za cosmetics i promjenu eventa... očito je da su nešto gadno skršili u igri pa moraju raditi fix

6 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
Ili su izmjene u kodu takve da utječu na stotine, ako ne i tisuće drugih stvari u igri?

I ako je maintenance, zašto ne iskoristiti downtime za ispravak bugova?

Ne kužim, kukanje kad ne valja, kukanje kad je downtime da se otkloni uzroke kukanja...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

očito ne igraš ili si tek krenuo :) njihovi patchevi obično donesu više problema nego što ih riješe. danas su trebali smanjiti resurse potrebne za optimizaciju itema. nagađam da su tu nešto zeznuli

6 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
Igram Division još od jedinice. Ako ništa drugo, bar pokušavaju pokrpati bugove.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

igram i ja od prvog dijela... često im se događalo da maintenance produže po 2 ili 3 puta više nego što je trebao biti pa ljudi opet nađu hrpu novih bugova i glitcheva

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2021 3:57 (Skullscar1989).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice