The Crew

poruka: 693
|
čitano: 98.853
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: The Crew
SimeKZ kaže...

Jedine misije gdje sam ultra ocajan su one sa razbijanjem kutija :D Igram na tipkovnici i to mi je smrt :D 

Inace, sad sam gotov sa storyem. Sada samo PvP i faction misije... jel tako ? 

Nisi jedini, vremena je jako malo, kutije su razbacane, treba voziti gotovo savršeno samo za stići sve na vrijeme.

Jednu od tih misija sam ponavljao 16 puta, prije nego sam uspio uopće stići - a i taj put je bilo dosta na knap.

 

Tipkovnica nije hendikep, možeš efikasno čak i drift utrke u Platinumu završiti.

 

Ako si gotov sa story-modom, imaš još tonu stvari za napraviti - dići game completion postotak, sakupiti hrpu Award Pointsa, odvoziti tonu Skillova, sakupiti sve Landmarkse, sakupiti sve aute, sve specove, sve dići na lvl1299.

I da, vozi Faction misije, vozi PvP. Ili kupi Wild Run i uživaj u Motorima i Drift, Drag i Monster specovima, te u Summitima i Qualifierima. :D

ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2016 9:20 (elkarrde).
12 godina
offline
The Crew

Cekam neki popust na Wild Run. Nedam im 10-15€ a izlazi novi uskoro.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: The Crew
SimeKZ kaže...

Cekam neki popust na Wild Run. Nedam im 10-15€ a izlazi novi uskoro.

 Novi će sadržavati Wild Run, tako elkarrde kaže :) I ja ću sačekati pa kupiti u paketu :)

14 godina
protjeran
offline
Re: The Crew

Kada će to izaći? 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
16 godina
neaktivan
offline
Re: The Crew
SimeKZ kaže...

Cekam neki popust na Wild Run. Nedam im 10-15€ a izlazi novi uskoro.

DrNasty kaže...
SimeKZ kaže...

Cekam neki popust na Wild Run. Nedam im 10-15€ a izlazi novi uskoro.

 Novi će sadržavati Wild Run, tako elkarrde kaže :) I ja ću sačekati pa kupiti u paketu :)

Izlazi 18.11. novi DLC - Calling All Units.

Sadržavati će i Wild Run, po svim najavama, trebao bi biti 25€.

 

Mi koji imamo Wild Run nećemo dobiti novi DLC ništa jeftinije, osim kaj će nam se u garaži naći Nissan GT-R R35 for free. Iskreno, radije bi nešto free CCa, al bome, nije ni free nova Godzilla loša stvar.

ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
14 godina
neaktivan
offline
The Crew

još ako će se moći aktivirati i ovaj 20% za 100u , onda ispada 20€

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: The Crew
TheVeky kaže...

još ako će se moći aktivirati i ovaj 20% za 100u , onda ispada 20€

Za svježe izdani DLC - čisto sumnjam.

ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
12 godina
offline
The Crew

zasto uzimati dlc posebno kad se moze uzeti season pass za 9 baksa koji otkljucava i ovaj i sve iduće ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: The Crew
elkarrde kaže...
TheVeky kaže...

još ako će se moći aktivirati i ovaj 20% za 100u , onda ispada 20€

Za svježe izdani DLC - čisto sumnjam.

 Zasto sumnjas ako se daje popust na preorder southpark?

12 godina
offline
Re: The Crew
error_666 kaže...

zasto uzimati dlc posebno kad se moze uzeti season pass za 9 baksa koji otkljucava i ovaj i sve iduće ?

 Zato jer to nije istina.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
offline
Re: The Crew
SimeKZ kaže...
error_666 kaže...

zasto uzimati dlc posebno kad se moze uzeti season pass za 9 baksa koji otkljucava i ovaj i sve iduće ?

 Zato jer to nije istina.

 Ako nije istina , onda se ispričavam . Uvijek je bilo tako . sreća pa se ne zjb pa ne kupi

16 godina
neaktivan
offline
Re: The Crew
error_666 kaže...

zasto uzimati dlc posebno kad se moze uzeti season pass za 9 baksa koji otkljucava i ovaj i sve iduće ?

Zato jer Season Pass otključava samo dodatne aute, niš više.

 

matecro007 kaže...
elkarrde kaže...
TheVeky kaže...

još ako će se moći aktivirati i ovaj 20% za 100u , onda ispada 20€

Za svježe izdani DLC - čisto sumnjam.

 Zasto sumnjas ako se daje popust na preorder southpark?

Zato jer mi se čini kao loš business model dati takav popust tak rano.

No, budemo vidili, bilo bi sjajno kad bi dali nekakav takav popust.

 

error_666 kaže...
SimeKZ kaže...
error_666 kaže...

zasto uzimati dlc posebno kad se moze uzeti season pass za 9 baksa koji otkljucava i ovaj i sve iduće ?

 Zato jer to nije istina.

 Ako nije istina , onda se ispričavam . Uvijek je bilo tako . sreća pa se ne zjb pa ne kupi

Nije uvijek tako bilo, Season Pass u The Crewu je oduvijek otključavao samo prvi set autiju, nije baš nikad bio vezan za niti jedan DLC.

 

Generalno, Season Pass je DLC za 2014., Wild Run je DLC za 2015., Calling All Units je DLC za 2016. godinu.

Jel se isplati za 9€ dobiti hrpu inače bitno skupljih autiju, i Ferrarija 458 kojeg nije nikako drugačije moguće kupiti - ne znam, ovisi kako kome.

ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.10.2016 8:54 (elkarrde).
12 godina
offline
The Crew

da , vidim sad na netu . Mislio sam opcenito , ne za ovu igru samo . u većini igara season pass otkljucava sve sadrzaje pa sam mislio da je i tu tako .

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: The Crew

Malo je glupo prolazit igru kad nemaš sa kim igrati. Kome god pošalješ zahtjev za igru svi odbijaju.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
16 godina
neaktivan
offline
Re: The Crew
x18x05x kaže...

Malo je glupo prolazit igru kad nemaš sa kim igrati. Kome god pošalješ zahtjev za igru svi odbijaju.

Zaprav, potpuno svejedno, za Story misije, i većinu drugog sadržaja, crewmemberi su potpuno nepotrebni ako si iole sposoban vozač.

Frendovi su od velike koristi za slati ih na Faction misije, i od pomoći su za draftanje u Summitima.

 

Mislim, prošao sam igru solo, odvozio sam dosta Summita, samo za jednu trku u Summitima bi mi stvarno koristio aktivni igrač - ali i bez toga mogu ući u Platinum ranking.

ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
14 godina
protjeran
offline
Re: The Crew
elkarrde kaže...
x18x05x kaže...

Malo je glupo prolazit igru kad nemaš sa kim igrati. Kome god pošalješ zahtjev za igru svi odbijaju.

Zaprav, potpuno svejedno, za Story misije, i većinu drugog sadržaja, crewmemberi su potpuno nepotrebni ako si iole sposoban vozač.

Frendovi su od velike koristi za slati ih na Faction misije, i od pomoći su za draftanje u Summitima.

 

Mislim, prošao sam igru solo, odvozio sam dosta Summita, samo za jednu trku u Summitima bi mi stvarno koristio aktivni igrač - ali i bez toga mogu ući u Platinum ranking.

 Mislio sam da vozimo jedni protiv drugih. Meni je to gušt.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
12 godina
offline
The Crew

Aj ponovo da pitam, da li neko zna kako da pokrenem igru? :D

Stalno mi izbacuje "The crew has stop working"

Updejtovani driveri, sve ostale igre mi rade, samo ova nece, neko resenje nesto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: The Crew

Prije par mjeseci je bio problem sa lokacijom My Documentsa koji je rušio igru, ali su ga popravili.

Ako ti dokumenti nisu na default lokaciji, igra se krešala, pa ako je možda kod tebe takav slučaj, probaj vratiti default lokaciju.

14 godina
protjeran
offline
Re: The Crew

Jel neko uspio namjestit Torid u postavkama i da mu je zapamtilo postavke?

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
protjeran
offline
Re: The Crew

Jučer sam dosta napredovao sa 19lvl na 43lvl. Puno se love skupi na PVP. Jedna glupost mi se desila više puta. Vozim utrku, izletim malo u krivini i vratim se na cestu, nakon 20tak metara mi izbaci obavijest da vozim u krivom smijeru a ne vozim 100%. Šta napraviti? Ovako me diskvalificira i zadnji budem. Malo mi je to retardirano da zbog rezanje krivine ili malog izletanja budeš diskvalificiran.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
16 godina
moderator
offline
Re: The Crew

Nisi ti diskvalificiran jer si rezao krivinu ili izletio, već si promašio checkpoint.

14 godina
protjeran
offline
Re: The Crew

Aha, to je znači. Treba se vratit i proći kroz CP.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
16 godina
moderator
offline
Re: The Crew

Da, drži R tipku i restartovaće te ispred checkpointa, ne moraš voziti nazad.

14 godina
protjeran
offline
Re: The Crew
DrNasty kaže...

Da, drži R tipku i restartovaće te ispred checkpointa, ne moraš voziti nazad.

 Svaki dan nešto novo naučim. Tenks.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
16 godina
neaktivan
offline
Re: The Crew
x18x05x kaže...

Aha, to je znači. Treba se vratit i proći kroz CP.

Pa, ako se radi o checkpoint-runu, naravno da treba proći kroz CP, kaj si očekivao? :D

ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
14 godina
protjeran
offline
Re: The Crew
elkarrde kaže...
x18x05x kaže...

Aha, to je znači. Treba se vratit i proći kroz CP.

Pa, ako se radi o checkpoint-runu, naravno da treba proći kroz CP, kaj si očekivao? :D

 Zašto bi nešto očekivao? Nisam upoznat sa igrom kao ti ili kolega koji mi je već odgovorio. 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
16 godina
neaktivan
offline
Re: The Crew
x18x05x kaže...
elkarrde kaže...
x18x05x kaže...

Aha, to je znači. Treba se vratit i proći kroz CP.

Pa, ako se radi o checkpoint-runu, naravno da treba proći kroz CP, kaj si očekivao? :D

 Zašto bi nešto očekivao? Nisam upoznat sa igrom kao ti ili kolega koji mi je već odgovorio. 

Pa, poprilično je teško fulati veliki plavi checkpoint, imaš i brojač prođenih checkpointova gore u lijevom kutu. Usput, igra ti pokazuje na mapi kam trebaš ići, bude vrlo očito kad fulaš checkpoint - doslovno ti pokazuje u kojem smjeru trebaš ići. Pa čak i taj "Wrong way" je vrlo očit indikator.

Mislim, nikad mi se nije desilo tak nešto, ni u samim početcima, igra se fakat svojski potrudi upoznati igrače sa svim bitnim konceptima kroz story misije, pa sam malo zatečen pitanjem. ¯\_(ツ)_

ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
14 godina
protjeran
offline
Re: The Crew

Ja sam stara garda, meni je do utrkivanja. Ovdje moraš pazit na svaki k da bi završio trku. I skoro da ne obraćam pažnju šta piše kada se vozi, samo smetnja.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
16 godina
neaktivan
offline
Re: The Crew
x18x05x kaže...

Ja sam stara garda, meni je do utrkivanja. Ovdje moraš pazit na svaki k da bi završio trku. I skoro da ne obraćam pažnju šta piše kada se vozi, samo smetnja.

Pa, ponekad nije loše pripaziti kaj se događa uokolo, jer eto, u suprotnom, nije teško završiti zadnji. Jbga. ¯\_(ツ)_/¯

ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
14 godina
protjeran
offline
Re: The Crew
elkarrde kaže...
x18x05x kaže...

Ja sam stara garda, meni je do utrkivanja. Ovdje moraš pazit na svaki k da bi završio trku. I skoro da ne obraćam pažnju šta piše kada se vozi, samo smetnja.

Pa, ponekad nije loše pripaziti kaj se događa uokolo, jer eto, u suprotnom, nije teško završiti zadnji. Jbga. ¯\_(ツ)_/¯

 Desilo se par puta i baš mi krivo, dva puta sam vidio i to sa velikom prednošću ispred drugog. 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice