Pro Evolution Soccer 2020

poruka: 486
|
čitano: 98.263
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020

Hahaha koliko imas neresenih imam i ja puno. 

E znaci igram za petu pobedu i komedija igra aktivira skriptu i moji vise ne znaju ni dodati a kamoli dati gol, izgubim u 90' znaci da nije tuzno bilo bi smesno koliko je providno a serveri uzas okrecu se ko sleperi. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Igrao malo jutros ovu online diviziju, milina za igrati, puno fluidnije nego myclub. Zasto je tolika razlika, to je do servera ili nesto drugo?

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
TheMaverick kaže...

Dodje lik s crnom znackom...,no problemo..., nerjeseno. Dodje lik s zlatnom znackom..., nema problema..., nerjeseno. Dodje lik s 300 ratingom..., nerjeseno kao iz picke. Ahhaaa....evo ga..., crna znacka. Ma nema problema xXx kao soliter.

 

Ovo sa mnom i nerjesenim je poprimilo fenomen i jos nisam sreo nekog s tolikom serijom nerjesenih.

 

KRALJ NERJESENIH odnosno "Draw KINg", od sada mi se klub tako zove.

 

U picku materinu vise....

 

 Prebacio sam se na 3 star team i od tada uživam u igri. Ni blizu toliko laga ili chetera kao na 5 star teamovima

Who bolan cares
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
dejan1471 kaže...
TheMaverick kaže...

Dodje lik s crnom znackom...,no problemo..., nerjeseno. Dodje lik s zlatnom znackom..., nema problema..., nerjeseno. Dodje lik s 300 ratingom..., nerjeseno kao iz picke. Ahhaaa....evo ga..., crna znacka. Ma nema problema xXx kao soliter.

 

Ovo sa mnom i nerjesenim je poprimilo fenomen i jos nisam sreo nekog s tolikom serijom nerjesenih.

 

KRALJ NERJESENIH odnosno "Draw KINg", od sada mi se klub tako zove.

 

U picku materinu vise....

 

 Prebacio sam se na 3 star team i od tada uživam u igri. Ni blizu toliko laga ili chetera kao na 5 star teamovima

 Treba probati da .

Ali sezona sa obicnim klubovima mi je neuporedivo igrivija, nema laga sve fluidno ide ma milina stvarno.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.2.2020 11:54 (ruya).
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Bolji je gemplej u divizijama al sta ces kad svi navalili na myclub, slabo ko i igra divizije, tamo mi je skor 30/1 pa igram myclub radi challenga.. ali da je bolji gemplej u divisions jeste def., lici malo na gemplej iz demo-a, cak i skill finte vise prolaze. Samo je malo taj sistem monoton, odigras tekmu imas rank poene, skor i to je to.. dok vamo ima puno 'features' pa sve zanimljivije djeluje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.2.2020 14:47 (erminn).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
erminn kaže...

Bolji je gemplej u divizijama al sta ces kad svi navalili na myclub, slabo ko i igra divizije, tamo mi je skor 30/1 pa igram myclub radi challenga.. ali da je bolji gemplej u divisions jeste def., lici malo na gemplej iz demo-a, cak i skill finte vise prolaze. Samo je malo taj sistem monoton, odigras tekmu imas rank poene, skor i to je to.. dok vamo ima puno 'features' pa sve zanimljivije djeluje.

 Pa da myclub je puno zanimljiviji ali su serveri valjda losiji ili ne znam sta vec, jesi li primetio da je nekad sve toliko sporo da ako na prvu ne dodas izgubices loptu. Recimo danas sam malo igrao i neverovatno koliko ima laga i da su toliko pasovi neprecizni i prebacim se u online divizije da probam i ono odusevljenje, sve radi kako treba.

Isti slucaj je i sa fifom u online divizijama gameplay odlican, mnogo bolji nego u futu ali sta vredi kad je monotono. 

Samo kad bi sredili servere bilo bi super. Definitivno prelazim na pes sa fifom sam zavrsio sto se tice same igre, ali nazalost i pes ima puno nedostataka najvise mi smeta taj lag i skripting a sad mzd i nije uvek skripting u pitanju mozda je samo preveliki lag pa se tako lose igraci ponasaju na terenu nisam ni sam vise pametan. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
ruya kaže...
erminn kaže...

Bolji je gemplej u divizijama al sta ces kad svi navalili na myclub, slabo ko i igra divizije, tamo mi je skor 30/1 pa igram myclub radi challenga.. ali da je bolji gemplej u divisions jeste def., lici malo na gemplej iz demo-a, cak i skill finte vise prolaze. Samo je malo taj sistem monoton, odigras tekmu imas rank poene, skor i to je to.. dok vamo ima puno 'features' pa sve zanimljivije djeluje.

 Pa da myclub je puno zanimljiviji ali su serveri valjda losiji ili ne znam sta vec, jesi li primetio da je nekad sve toliko sporo da ako na prvu ne dodas izgubices loptu. Recimo danas sam malo igrao i neverovatno koliko ima laga i da su toliko pasovi neprecizni i prebacim se u online divizije da probam i ono odusevljenje, sve radi kako treba.

 Jbg, to je uz cheatere i najveci problem, ne mozes dodat loptu koliko se sve uspori nekako, niko se ne otvara u prostor, a odbrana stoji daleko od napadaca protivnickih i nisu agresivni. Opet je manje nego u pes19 bar meni ali desava se.

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Ja sam si uzeo Santosa ,da se malo odmorim od 4-3-3. 

S obje ekipe najcesce primam golove iz slobodnjaka,ili dugacke lopte po sredini terena. Moji branici cesto nezainteresirano propustaju napadaca

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
Xeroth kaže...

Ja sam si uzeo Santosa ,da se malo odmorim od 4-3-3. 

S obje ekipe najcesce primam golove iz slobodnjaka,ili dugacke lopte po sredini terena. Moji branici cesto nezainteresirano propustaju napadaca

 Sto se tice golova iz slobodnjka, pokusaj manual da branis sa golmanom mislim da za prebcivanje stisnes LS i R1 u isto vreme ili je obrnuto RS i L1 nzm sad napamet xd mada i to je tricky onda ti sutiraju tamo gde je golman prvobitno bio pozicioniran. Ja promenim na manual tek kad vidim da ovaj krece sa izvodjenjem. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2020 6:19 (ruya).
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Ono kad imas jedan metak u revolveru i pogodis tocno u centar iz jednog pokusaja.

 

 

The Commissioner of Football
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Sto sam sad odigrao utakmicu protiv nekog citera ima win 30% i bile 2 crtice kad nas spojilo i posle 5 min in game neverovatan lag i seckanje a ja vodio 1:0 i preokrene on na 2:1 ja ne znam igrati kad toliko secka nema sanse ne znam kako oni mogu i mnogo teska utakmica promasim neke sanse i zabijem sa Salahom u 85 min i u 90+ dam i treci gol za 3:2... Nisam odolio, morao sam mu pisati poruku i naravno blokirao sam ga u igri da me vise ne spaja sa njim. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2020 12:59 (ruya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Mislim sta reci 😂

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020

Tak ti i treba kad ti je nick "Fifa" 

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
plavi08 kaže...

Tak ti i treba kad ti je nick "Fifa" 

 To je trebao da bude acc za fifu ali poceo pes igrati i na tom acc i uleti Salah i Ronaldo a da promenim nick na acc Microsoft trazi 10 euta valjda, evo im sipak nek ostane fifa 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Danas kao da sam u svadji sa Pesom sve me spaja sa 900+ protivnicima. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Joj kako ovo zna biti skriptovano govno kao i ona fifa pa to nema smisla. Odma mi je jasno kad me krene jebati samo ne znam zasto nastavljam da igram, znaci ocigledniji je skripting nego u fifi, Ronaldo na jednoj utakmici 3 puta 1 na 1 promasi (ni okvir gola ne pogodi) stotine golova sam sa njim dao iz te pozicije, pa ofsajd mi svira a u ravnini sam sa njegovim tu sam u 89 minutu trebao izaci 1 na 1 sa njegovim golmanom i da bi u 93 minutu popusio gol iz kornera ma daaaj ne jebi me. Taman dodjem do 900 i onda me igra ubije u pojam koliko navlaci za protivnike. Svaka cast svima sa rejtingom preko 1000 stvarno. Znaci vec dve nedelje sam izmedju 850 i 920 negde i cim dodjem do 900 moram gubiti nema boga i izgubis par utakmica i eto te na 850.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020

To je igra za prave mazohiste:D a i šta ti znači tih 1000 ratinga..kad je i to nerealno(a obzirom na količinu skriptinga jel)..čeka se četvrtak da vidim jesu li japančići šta promjenili..ako nisu..ide na prodaju..lagano.

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
maniti kaže...

To je igra za prave mazohiste:D a i šta ti znači tih 1000 ratinga..kad je i to nerealno(a obzirom na količinu skriptinga jel)..čeka se četvrtak da vidim jesu li japančići šta promjenili..ako nisu..ide na prodaju..lagano.

 A nemam pojma to mi je neki cilj al tesko ostvariv, neki igraci uspeju da pobede skripting nekako a neki ne. Smesno je koliko se vidi kad igra krene da navlaci za protivnika, npr gotovo svaka 5. utakmica ako si u nizu pobeda je rovovska borba, nebitno koliki rejting ti ima protivnik. Eto npr danas pobedim lika sa rejtingom 1800 i to zasluzeno da bi kasnije izgubio od nekog ko je 500. 'ebe lud zbunjenog 😂

Svako prolece na Zvezdu mirise...
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

doso je dp4 i sad mi se patch pes universe pobrkal, nema vise pravih imena, jel ga sad trebam ponovno prebacit

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Kome ovo da prijavim? Pocelo je previse cesto da se dogadja, mesto da pobedim 5 u nizu odmah me diskonektovalo kao da sam rage quit i pise mi poraz(cim nas je spojilo, nisam stigao ni taktiku namestiti) , ovako su mi uzeli najmanje 100 bodova do sad... Sve mi se cini da ovaj myclub nema smisla igrati, serveri uzas, svaka utakmica laguje, prepuno je citera. Jedan poveo 1:0 i dodaje se samo u odbrani i ja izadjem ma jebi si mater nabijem i tebe i pobedu na k. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
ruya kaže...

Kome ovo da prijavim? Pocelo je previse cesto da se dogadja, mesto da pobedim 5 u nizu odmah me diskonektovalo kao da sam rage quit i pise mi poraz(cim nas je spojilo, nisam stigao ni taktiku namestiti) , ovako su mi uzeli najmanje 100 bodova do sad... Sve mi se cini da ovaj myclub nema smisla igrati, serveri uzas, svaka utakmica laguje, prepuno je citera. Jedan poveo 1:0 i dodaje se samo u odbrani i ja izadjem ma jebi si mater nabijem i tebe i pobedu na k. 

https://www.konami.com/wepes/2020_support/report/0/eu/en/

 

Ovdje se sad reporta, nije vise preko emaila.

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
erminn kaže...
ruya kaže...

Kome ovo da prijavim? Pocelo je previse cesto da se dogadja, mesto da pobedim 5 u nizu odmah me diskonektovalo kao da sam rage quit i pise mi poraz(cim nas je spojilo, nisam stigao ni taktiku namestiti) , ovako su mi uzeli najmanje 100 bodova do sad... Sve mi se cini da ovaj myclub nema smisla igrati, serveri uzas, svaka utakmica laguje, prepuno je citera. Jedan poveo 1:0 i dodaje se samo u odbrani i ja izadjem ma jebi si mater nabijem i tebe i pobedu na k. 

https://www.konami.com/wepes/2020_support/report/0/eu/en/

 

Ovdje se sad reporta, nije vise preko emaila.

 E hvala ti brate ima svako ovo govno da prijavim. Zbog takvih gubim volju za igrom, prepuno je citera stvarno secam se kakav sam rat vodio na fifi 16 dok sam igrao na pc, nije se moglo ziveti od citera i tad sam presao na ps4. Ovde opet ne pomaze konzola. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Danas je bio moj dan, islo je sve kako treba i stao sam na 930 eh sad treba to odrzati. Nekako sad mi je najveci problem kick off uglavnom primim gol ili iz prvog napada ili kad dam gol pa on krece sa centra, makar je to danas bio slucaj i tako sam primio vecinu golova, ima li ko kakvo resenje za ovo?

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
ruya kaže...

Danas je bio moj dan, islo je sve kako treba i stao sam na 930 eh sad treba to odrzati. Nekako sad mi je najveci problem kick off uglavnom primim gol ili iz prvog napada ili kad dam gol pa on krece sa centra, makar je to danas bio slucaj i tako sam primio vecinu golova, ima li ko kakvo resenje za ovo?

Nemoj puno saltati sa igraca na igraca, probaj sa jednim ganjati.. zaebano je ovo braniti nekad moras tajmingovati dobro

 

Ovo ako mislis kad krene sa centra pa kroz sredinu prema golu, a ako mislis na dugu loptu prema napadacu onda drugacije

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.2.2020 1:07 (erminn).
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
erminn kaže...
ruya kaže...

Danas je bio moj dan, islo je sve kako treba i stao sam na 930 eh sad treba to odrzati. Nekako sad mi je najveci problem kick off uglavnom primim gol ili iz prvog napada ili kad dam gol pa on krece sa centra, makar je to danas bio slucaj i tako sam primio vecinu golova, ima li ko kakvo resenje za ovo?

Nemoj puno saltati sa igraca na igraca, probaj sa jednim ganjati.. zaebano je ovo braniti nekad moras tajmingovati dobro

 

Ovo ako mislis kad krene sa centra pa kroz sredinu prema golu, a ako mislis na dugu loptu prema napadacu onda drugacije

 Da, da to kad izvodi akciju ovo sa dugom loptom uglavnom lako resavam. Prebacim na cb-a i povucem ga nazad i pratim na mapi i kad on posalje digu loptu samo "kocka" i nema zime. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Znaci od juce sam bukvalno nezaustavljiv preko 30 utakmica bez poraza od toga 5-6 neresenih ali nazalost ne mogu iskoristiti ovu seriju dobrih igara ponestalo mi stamine mali fond igraca a kad igras bez ronalda i salaha i takvih top igraca bas je tesko, staminu sam im nadogradjivao posle dve odigrane utakmice. Igram protiv jednog slovaka 1100 mu rejting win rate 75% ma laganica 6:2 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.2.2020 11:15 (ruya).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
ruya kaže...

Znaci od juce sam bukvalno nezaustavljiv preko 30 utakmica bez poraza od toga 5-6 neresenih ali nazalost ne mogu iskoristiti ovu seriju dobrih igara ponestalo mi stamine mali fond igraca a kad igras bez ronalda i salaha i takvih top igraca bas je tesko, staminu sam im nadogradjivao posle dve odigrane utakmice. Igram protiv jednog slovaka 1100 mu rejting win rate 75% ma laganica 6:2 

 Mene na pc na jedno 90% utakmica samo izbaci.Puno njih se žali na to nakon zadnjeg updatea

 

Who bolan cares
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
dejan1471 kaže...
ruya kaže...

Znaci od juce sam bukvalno nezaustavljiv preko 30 utakmica bez poraza od toga 5-6 neresenih ali nazalost ne mogu iskoristiti ovu seriju dobrih igara ponestalo mi stamine mali fond igraca a kad igras bez ronalda i salaha i takvih top igraca bas je tesko, staminu sam im nadogradjivao posle dve odigrane utakmice. Igram protiv jednog slovaka 1100 mu rejting win rate 75% ma laganica 6:2 

 Mene na pc na jedno 90% utakmica samo izbaci.Puno njih se žali na to nakon zadnjeg updatea

 

 Pa jel ti pise poraz ili? Ne znam ja sam na xboxu i radi sve ok izbaci me jedino kad naletim na citera. Toliko se trudis skupljas bod po bod i dodje citer i izbaci te, izgubis 12 bodova, pise diskonekcija courtesy rejting pada kao da si rq jbg

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
Rjesio 4 joisticka i jos tri frenda i gajba pive,2kila mesa plus podrum s lcdom. Igra se u pare 2na2 i round robin. Prijateljstvo je na iskusenju....
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Evo ga skripta se aktivirala mislim nema tu sta bas je ocito, igram protiv nekog decka negde mog rejtinga malo ispod i tvrda i teska utakmica rez 2:2 i u 90+ promasim 100% sansu i on dugu loptu iz svog sesneasterca nalazi Lukakua i pobedi 3:2 a gledao sam neke klipove kazu da svi golovi u 45 i 90 su skriptovani no ajmo dalje.

Sledeci protivnik ovaj sa slike 3:3 teza utakmica nego protiv ovog prvog i ako je razlika u njihovim skilu debela, jedan gol dobijem iz kornera, jedan iz slobodnjaka i moj Ronaldo koji ima 101 owr ovo promasi za pobedu i to je to... Sreca sto nemam ovog fitnesa vise opet bih pao na 850 ovako nmg igrati vise do sutra.

 

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice