Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 225.832
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Mislim da sam danas naleteo na jednog citera na ps. Od pocetka utakmice sam shvatio da je neki provokator i bila je dosta tesna tekma i kad sam poveo sa 3:1 nesto je uradio sto je uzrokovalo prekidu konekcije i sto je najgore ispalo je da sam izgubio i oduzeli mi 9 bodova :/.

Snimio sam tu utakmicu od pocetka pa do prekida veze i upload sam na youtube. Zeleo bih da prijavim ovo govno Konamiju, samo ne znam kako, da li trebam imati ja nalog na Konamiju... Nisam nikad nikog do sad prijavljivao ali mislim da se ovakva govna trebaju sankcionisati. Ako neko ima neki predlog nek napise.

Evo snimak te utakmice kao dokaz za cit ili sta god.

 

I da, posle mozda 5 minuta mi je poslao zahtev za prijateljstvo na ps ali nisam prihvatio (verovatno iz razloga sto mi je hteo neku poruku poslati ali sam ja namestio u podesavanjima da mi samo prijatelji mogu slati poruke).

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.1.2019 17:21 (ruya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Reporti se salju konamiju na email, https://eu-support.konami.com/hc/en-gb/articles/115012912228-How-can-I-report-a-cheater-in-Pro-Evolution-Soccer-

 

Ja sam juce tako izgubio utakmicu koju sam vodio 5-0, desi se neko sranje tako i pukne konekcija, i naravno 0-3 tehnicki poraz.

 

Samo sto ne mogu biti 100% siguran da li je do mog interneta ili neko to namjerno uzrokuje. Konamijevi serveri su isto tako losi.

 

Ovaj lik je bio debelo u minusu, oko 30% win rate, pa ga nisam reportao.. valjda bi imao bolji skor da to radi.

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Reporti se salju konamiju na email, https://eu-support.konami.com/hc/en-gb/articles/115012912228-How-can-I-report-a-cheater-in-Pro-Evolution-Soccer-

 

Ja sam juce tako izgubio utakmicu koju sam vodio 5-0, desi se neko sranje tako i pukne konekcija, i naravno 0-3 tehnicki poraz.

 

Samo sto ne mogu biti 100% siguran da li je do mog interneta ili neko to namjerno uzrokuje. Konamijevi serveri su isto tako losi.

 

Ovaj lik je bio debelo u minusu, oko 30% win rate, pa ga nisam reportao.. valjda bi imao bolji skor da to radi.

 Hvala za mejl.

Zelim ovog da prijavim jer je ocito da je on izazvao prekid, posle primljenog treceg gola nije igrao i od jednom se srusila internet konekcija, meni je nakon toga normalno radio pes nije me izbacilo iz myclub-a.

Ovaj nije los igrac win rate mu je 51%. Nadam se da ce snimak utakmice biti dovoljan dokaz za pokretanje nekih sankcija protiv ovog seronje.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Eh jos samo da je to u praksi tako, tj. da konami ista radi protiv cheatera. Inbox im je pun reporta ali i dalje slabo banuju cheatere ako ikako to i rade. Ne znam kako ne mogu da razviju neki anti cheat da prepozna kad neko drka po konekciji i da on dobije poraz, nego iz godine u godinu isto sve.  Mec bude ponisten ili jos gore u tvom slucaju ti dobijes poraz.

 

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Eh jos samo da je to u praksi tako, tj. da konami ista radi protiv cheatera. Inbox im je pun reporta ali i dalje slabo banuju cheatere ako ikako to i rade. Ne znam kako ne mogu da razviju neki anti cheat da prepozna kad neko drka po konekciji i da on dobije poraz, nego iz godine u godinu isto sve.  Mec bude ponisten ili jos gore u tvom slucaju ti dobijes poraz.

 

 

 

 

 Da, zbog toga sam pobegao sa pc-a na ps4 doduse igrao sam tad fifu ali citera je tad na pc-u bilo nenormalno puno. Prelazak na ps4 sto se tice same fife je bio pun pogodak, resio sam se citera. Ali evo sad sto se tice pesa ni ps ne pomaze izgleda :/.

Prijavio sam govno i poslao snimak utakmice pa sta bude.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja sam cheatao danas sam sebe. Toliko sam usao u ritam da sam smetnuo da mi se u 13:00 restartira ruter, u tekmi u kojoj sam vodio 5-1, plus sam imao onih 600+ tjednih bodova u diviziji. Jbt., lik je omedio ni kriv ni duzan, a ja sam se sjebao samo tako, nakon cega je poceo cirkus. Umjesto da docekam novi ciklus s ratingom 900, sada se opet moram dizati s 860.

 

Doslo mi je da placem, jer do tada sam osjecao da ne mogu izgubiti tekmu, tko god da mi dodje. Slali su mi nekakve poruke, prjetili, nazivali kukavicom jer nisu mogli sutirati u okvir gola, sve to zbog 4 stopera i Luke Modrica, koji igra za trojicu.

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Danas ako bude Cruyff izvrtil bum dve milje gp-a. Amf Bog.

svi ostali igraci idu u featured rodryga trenutno lvl 60/90

tito vampir! Bog I Hrvati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
LeskiRM kaže...

Danas ako bude Cruyff izvrtil bum dve milje gp-a. Amf Bog.

svi ostali igraci idu u featured rodryga trenutno lvl 60/90

 

Kad su djelili legendu za blagdane, isao sam taj zadatak rjesiti mladjem bratu i uletio je Cruyff. 

 

Btw., na ps4 je dostupan update, velicine 80+ MB, a serveri su jos na odrzavanju.

The Commissioner of Football
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Vrtio sam box gdje su legende 15 puta, jedva iz zadnjeg puta dobio crnu kuglu i to koju vec imam, D.Costa. Uzas. Ostavio sam nesto gp-a, idem po Kantea preko skauta, da bar nesto dobro dobijem ove sedmice.

 

Edit: Dobih na kraju Cafu-a, al' sta vrijedi kad mi uvijek najslabija legenda dodje.

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.1.2019 13:00 (erminn).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja stigao do 20-te pobede 😁. Sto se tice pekova juce potrosim 75k gp-a i uleti Alaba ovr 86. Danas sam dobio Benzemu, Taha, Toornstara, Vollanda, Wendella i Cancela. Najvise volim sto sam dobio 3 dobra beka juce i danas jer imam utisak da je ovde najteze doci do dobrih bekova. Fali mi jos dva dobra krila za drugu ekipu imam Lozana i Mbapea i jedan barem solidan DMF.

Imam jos 300 koinsa pa mzd sledeci cetvrtak budem imao malo srece. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Skuzio sam da je problem u modovima, zato mi nije htio naci protivnika. Maknem modove,upalim prvu tekmu, vodim i sve radi super. Lik zabije 2 gola i sve pocne stekat. Ja imam loptu, sve steka, on ima loptu i sve radi. Pa jel moguće da lik stavi skidat nesto kad imam loptu i prekine kad ima on. Ne mogu vjerovat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Skurio sam milijun gpa.. Kluivert, Denilson i Batigol

Dobra stvar je kaj sam dobil Havertza i vec sam ga digao na 93 overal a ide do 97 na amf. 

 

tito vampir! Bog I Hrvati!
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Sry dupli post,

 

Veceras je zadnji dan u mjesecu pa samim tim iza 18h svaki put kad udete u “hire manager” lista managera se osvjezi i uvijek su drugi u ponudi. Ne znam jel to bug ili kaj ali radi od izlaska igre

Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
u ovom bayer leverkusen sam dvaput izvukao havertza,mogu li preko skauta dovesti treceg pa mjenjati onako 3bb za novu bb?
ili se te kartice ne poklapaju?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ne mogu featured i obicne kartice zajedno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
znaci najbolje da jednog u trainere stavim i ubacim u drugog
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Trebaju razviti market u myclub modu bilo bi zanimljivije, nesto poput futa 🤔

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Evo nakon tjedan dana igranja pes-a , gameplay je za nijansu bolji od fife jer nema tog brzog-tocnog dodavanja ali u obje igre ima cudnih animacija.

Sta bi trebalo popravit u PES-u to jest cemu se nadam da ce poboljsat u 2020.

-Sudac svira gluposti (Tackle-klizanje u loptu)...

-Treba napravit transfermarket ovo sa skautima nije losa ideja ali dobit zeljenog igraca je skoro tesko kao na lutriji.Trenere treba ostavit tocno tako kako i je.

-Golman u nekim situacijama ne moze nista kada protivnicki igrac dode 1vs1 na primjer Aguero ja znam da su neki igraci vrlo agilni i da imaju dobar dribling ali ako ja drzim trokut i izletim na tebe ne moze se igrac sam tako prosetat pored mene a moj golman nije ni prdnuo i stoji pored njega ko mulac u najmanju ruku treba penal napravit.Takva glupost se zna desit ponekad.(istu stvar rade Ter-stegen,Casillas i Asenjo tako da nije do jacine golmana)

-Cak i neki brzi igraci sa loptom su prespori kada ih uhvati protivnicki igrac ovo i nije tolika mana jer mozda kada bi se diralo po tome mozda bi se pokvario sam gameplay ali nisam siguran pa treba probat to malo izbalansirat i vidjet.

-Shoot treba napravit realnije (putanju lopte)

-Sa skaricama su pretjerali od 10 nabaca 5 njih budu skarice radili a to nije tako jednostavno i ne vida se toliko cesto ali ajd barem je zabavno.

 

Izdvojio sam i par +

+Obrana necemu slozi (sudjeluje u igri) nije kao u fifi da samo trckaraju u sesnestercu i cekaju da protivnik zabije gol sto je vrlo iritantno u fifi.

+Nema puno OP igraca

+myclub coop pomjesa igrace u jedan team od oba user-a.

+Marchisio

+Build up igra

 

Prva dva minusa treba obavezno popravit ostalo se da jos prozvakat...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 17:05 (MGloc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

I ja sam primetio ovo kod brzine igraca, npr imaju ubrzanje 90+ i brzinu preko 90 a jednostavno ne deluje tako i stizu ih protivnicki igtaci dok npr Salah ode ko metak. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Da on jedini ode ko metak mozda ronaldo isto za ostale ne znam nisam probao, a kada bolje razmislim bolje da i ostave tako kako je jer ce inace mogu samo pokvarit igru ako bude svaki RWF/LWF CF kao Salah...

Sta je najbitnije u igri se da uzivat ako stavis option file i to mi je najvaznije.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 17:22 (MGloc).
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Da, definitivno kod nekih igraca ocjene nisu mjerodavne, najprije mislim na neke losije igrace koji su u featured verziji napucani. Dobiju rating kao neki superstari, preko 90, ali na terenu su bezveze skroz.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Sjecate se u starijim verzijama pes-a smo imali dribling speed. Toga više nema. Vjerovatno je i ocjena dribling vezana za top speed igraca sa loptom ali više ne vidimo taj stats. Explosive power i speed se vjerovatno odnosi na igrača bez lopte. Mozda sam u krivu ali mislim da je tako.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

I ja sam primetio ovo kod brzine igraca, npr imaju ubrzanje 90+ i brzinu preko 90 a jednostavno ne deluje tako i stizu ih protivnicki igtaci dok npr Salah ode ko metak. 

 

Sto se mene tice, brzina igraca je za 10. Mog Neymara, Sanea, Ronalda i Salaha nitko nije u stanju uhvatiti, tko ima manji speed.

 

E sada sto na brzinu utjecu razni faktori, kao npr.  fizicka konstitucija, stamina, kontrola lopte..., to je druga stvar. Isto tako treba napomenuti, kako treba znati pravovremeno ostvariti prednost kod samog kontakta igraca i lopte, te zatim brzo duplo tipkanje R1 u pravilnom vremenskom intervalu.

The Commissioner of Football
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...
ruya kaže...

I ja sam primetio ovo kod brzine igraca, npr imaju ubrzanje 90+ i brzinu preko 90 a jednostavno ne deluje tako i stizu ih protivnicki igtaci dok npr Salah ode ko metak. 

 

Sto se mene tice, brzina igraca je za 10. Mog Neymara, Sanea, Ronalda i Salaha nitko nije u stanju uhvatiti, tko ima manji speed.

 

E sada sto na brzinu utjecu razni faktori, kao npr.  fizicka konstitucija, stamina, kontrola lopte..., to je druga stvar. Isto tako treba napomenuti, kako treba znati pravovremeno ostvariti prednost kod samog kontakta igraca i lopte, te zatim brzo duplo tipkanje R1 u pravilnom vremenskom intervalu.

 Ovi top igraci sto si ih naveo oni imaju top speed. Kazem za ove featured igrace npr neki ima ubrzanje 94 i brzinu 95 ali je sporiji od npr ronalda koji po ocenama ima manju brzinu. Mislim ne smeta to meni, samo sam naveo moje zapazanje. Stamina nema nikakve tu veze jer je takva situacija od samog pocetka meca. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Na kojeg si ti featured igraca/e konkretno mislio?

 

Stamina je jako bitan faktor sto se tice brzine, pogotovo prilikom duzeg sprinta, jer imas trenutnu i konacnu staminu. Nisam siguran da li sam se dobro izrazio, ali pojedinim se  igracima sporije trosi i brze obnavlja ista, sto uvelike utjece na brzinu igraca, kao i na udarac.

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 20:14 (TheMaverick).
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

To nisam probao ali da ima 2 vrste sprinta prvi je da samo drzis r1 a drugi je da ga stisces u intervalima i igrac si gura loptu naprijed i trci za njom mislim da vecom brzinom.

Kondicija isto zavisi dosta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...

Na kojeg si ti featured igraca/e konkretno mislio?

Evo da ja uskocim, ja sam imao npr. ovoga featured, jos je max level bio,  http://pesdb.net/pes2019/?id=83929143

Kad mu vidis ocjene na max. level, reko bi da je Cruyff ili Neymar, a kad mi je igrao na terenu je druga prica, opasniji bi bio da sam Chiellinija stavio na LMF

 

Ne znam kako to funkcionise, ali mislim da u nekim slucajevima da su velike ocjene nekako fake i da ti igraci nisu ni blizu opasni koliki rating imaju. Ponasanje na terenu, poziciniranje i ostalo. Na kraju sam ga stavio u trenere, nije mi trebao.

 

I brzina je upitna naravno, ovaj ima 93/93 brzinu nesto kao salah 93/94, ali definitivno nije tako brz.. moje zapazanje, ne znaci da je 100% tacno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 20:29 (erminn).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...
TheMaverick kaže...

Na kojeg si ti featured igraca/e konkretno mislio?

Evo da ja uskocim, ja sam imao npr. ovoga featured, jos je max level bio,  http://pesdb.net/pes2019/?id=83929143

Kad mu vidis ocjene na max. level, reko bi da je Cruyff ili Neymar, a kad mi je igrao na terenu je druga prica, opasniji bi bio da sam Chiellinija stavio na LMF

 

Ne znam kako to funkcionise, ali mislim da u nekim slucajevima da su velike ocjene nekako fake i da ti igraci nisu ni blizu opasni koliki rating imaju. Ponasanje na terenu, poziciniranje i ostalo. Na kraju sam ga stavio u trenere, nije mi trebao.

 

 

Hahaha...

 

Kud ces na mog miljenika?

Obicni Son meni je odlican i vjeruj mi da bi dao potw Neymara za potw Sona.

 

Obicni Son je za moj klub toliko vaznih golova dao, da to nije istina, jos malo i bit ce mi na max lv.

 

Btw., meni je ovaj PES ludilo u pozitivnom smislu i odigrao sam mislim preko 1200 tekmi.

 

Vodim dnevnik svih propusta i budem se nekad osvrnuo na njih ovdje u temi.

 

Zadnjih 8 godina sam tresao fifu, a pes tu i tamo, ali ovaj zadnji pes je najbolji virtualni nogomet ikad napravljen i jednostavno ga ne mogu prestati igrati. Nagledao sam se svega i postigao lijepih golova uz onaj neki osjecaj koji samo pes moze ponuditi.

 

The Commissioner of Football
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

I ove dve momcine http://pesdb.net/pes2019/?id=40955027http://pesdb.net/pes2019/?id=78757391 a ima takvih jos primera

 

Da li neko misli da na ovoj utakmici ima skriptinga, inace od ovoliko sansi makar trecinu realizujem, mislim da sam pogodio samo 3-4 stative/precke cak u jednom napadu precku i stativu. Jedva ga na kraju pobedih.

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
MGloc kaže...

To nisam probao ali da ima 2 vrste sprinta prvi je da samo drzis r1 a drugi je da ga stisces u intervalima i igrac si gura loptu naprijed i trci za njom mislim da vecom brzinom.

Kondicija isto zavisi dosta.

 Ovo sa kondicijom mi je nekako cudno, npr. ako neko ima explosive power 90 i plavu formu, po ovoj tabeli dobija boost od 12%. To kad se izracuna ispadne da bi imao u tom trenutku explosive power preko 100.. nisam primjetio da tolike razlike pravi forma u brzini konkretno.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice