Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.271
|
čitano: 991.750
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Sulek kaže...
sstrmi kaže...

treba puno shardova i još 4 t9 relica

 

 

Grind Grind Grind Grind Grind

 

Yay! :D

  a šta češ,ali isplati se jer su ti novi relici prebrutalni

16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Samo da napomenem da ovih dana svako malo izlaze developer diaries, u kojima se najavljuje i objavljuje kakve promjene nas čekaju u nadolazećoj ekspanziji.

Pa što vam preostaje nego skoknuti na ovaj LINK.

 
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...

Samo da napomenem da ovih dana svako malo izlaze developer diaries, u kojima se najavljuje i objavljuje kakve promjene nas čekaju u nadolazećoj ekspanziji.

Pa što vam preostaje nego skoknuti na ovaj LINK.

  imaš još dosta diariesa kojih treba objaviti,a što se tiče same ROR expanzije dosta je zbugana i kad izađe za manje od mjesec dana bit će gore nego ROI

16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...
Brajki kaže...

Samo da napomenem da ovih dana svako malo izlaze developer diaries, u kojima se najavljuje i objavljuje kakve promjene nas čekaju u nadolazećoj ekspanziji.

Pa što vam preostaje nego skoknuti na ovaj LINK.

  imaš još dosta diariesa kojih treba objaviti,a što se tiče same ROR expanzije dosta je zbugana i kad izađe za manje od mjesec dana bit će gore nego ROI

A čuj to ti je tako, šefovi nabace neki datum kojeg se moraš držat i onda jadni programeri i developeri umiru od jada kako bi skripili kakav takav proizvod. Onda kad nešto dođe live tek onda se radi pravo beta testiranje.  I za kratko vrijeme se to pokrpa i onda sve klapa do iduće ekspanzije.

 

Kakvi su trenutno najgori bugovi? na što se rulja najviše trenutno žali??

13 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...

A čuj to ti je tako, šefovi nabace neki datum kojeg se moraš držat i onda jadni programeri i developeri umiru od jada kako bi skripili kakav takav proizvod. Onda kad nešto dođe live tek onda se radi pravo beta testiranje.  I za kratko vrijeme se to pokrpa i onda sve klapa do iduće ekspanzije.

 

Kakvi su trenutno najgori bugovi? na što se rulja najviše trenutno žali??

dosta se žali na zbugane questove ali ima tu i zbuganih deedova,travela,epic instanci,mounted combat je dosta zbugan.Lotro client se dosta ruši naspram normalnih live clienta i ima problema s konekcijom a to je najvažnije da poprave da nema toga na launchu

16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...
Brajki kaže...

A čuj to ti je tako, šefovi nabace neki datum kojeg se moraš držat i onda jadni programeri i developeri umiru od jada kako bi skripili kakav takav proizvod. Onda kad nešto dođe live tek onda se radi pravo beta testiranje.  I za kratko vrijeme se to pokrpa i onda sve klapa do iduće ekspanzije.

 

Kakvi su trenutno najgori bugovi? na što se rulja najviše trenutno žali??

dosta se žali na zbugane questove ali ima tu i zbuganih deedova,travela,epic instanci,mounted combat je dosta zbugan.Lotro client se dosta ruši naspram normalnih live clienta i ima problema s konekcijom a to je najvažnije da poprave da nema toga na launchu

Uf fakat nezgodni bugovi. Čuj imaju još nekih mjesec dana, beta i služi da se otkriju greške koje developeri sami nisu skužili i da se te prikrivene greške otrkiju i srede. Bit će to puno bolje kad nam dođe 5 listopada. :)

13 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Evo ako kojeg pvp rk-a zanima,tu je lvl 85 set iz em-a  {#}

joč če mi frend poslati i za wardena lvl 85 em set

 

 
0 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ma ima puno bugova jer je beta, zbog toga su je i stavili da mozes prijavit bugove da se fixaju.

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

kome da se javim za kinship u igri u swimu?? il gdje wec

 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

SWIM-a ti više nema. Zapravo postoji još uvijek kao kin, ali nje aktivan. Imaš drugi kin sa ovih prostora koji je aktivan a zove se the last sons of gondolin. Jednostavno u tražilicu unutar igre utipkaj gondolin i kontaktiraj nekog od njih. Amožeš ih kontaktiraiti i putem njihove web stranice. negdje na ovom forumu bi trebao nači link.

 

p.s.

 

A možda te netko od njih upeca i ovdje na forumu. Brajki je tu često.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.8.2012 8:43 (marchozg).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Kao što sam vam rekao da je beta prepuna bugova jer sam i sam sudjelovao odgodilu su ROR za 15.10

http://www.lotro.com/gameinfo/devdiaries/2365-letter-from-the-producer-riders-of-rohan-update?lang=en_US

 

EDIT:NDA Dropped - August 22, 2012
As of today you are no longer bound by a non-disclosure agreement. We appreciate the efforts you have made thus far in helping us make difficult decisions and make critical changes to to the Riders of Rohan expansion.

  Beta will continue and we look forward to continued feedback and bug reports as we move toward our new release date of October 15th

 

eto sad smjem pricati o beti,pa ako vas bilo sta zanima {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2012 16:35 (sstrmi).
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

eto sad smjem pricati o beti,pa ako vas bilo sta zanima {#}

 

Pokazi molim te ako mozes nove relice :D

13 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Kad počne sljedeća runda bete ako nekoga zanima mogu snimiti gameplay od bete ili mc

 
0 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Cuj 14k shardova. Bas su neki dan o tome raspavljali u kinu i neko je spomenuo da to nece tako ostati kad izadje RoR officijelno.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Jedino da TIER 9 shardovi daju 4k kad se deconaju {#}

 

Sta je s craftingom?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.8.2012 12:00 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Garamel kaže...

Cuj 14k shardova. Bas su neki dan o tome raspavljali u kinu i neko je spomenuo da to nece tako ostati kad izadje RoR officijelno.

Da a koliko će onda biti? Nadam se da će bar prepoloviti jer ovo je prebrutalno.

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Za sada koliko znam niko ne zna, ali ako ostane ovako trebat ce bogami farmanja i vec treba poceti te shardove skupljati :)

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Trebao si početi skupljati te shardove kada su najavili ekspanziju haha xD, ja znam da sam davno bio počeo i čini mi se imao nekih 15k, ali ne igram već mjesec-dva...

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

Jedino da TIER 9 shardovi daju 4k kad se deconaju  {#}

 

Sta je s craftingom?

  trebat ce 60k reputacije za novi standing s crafting guildom,a evo i par ss-ova od jewellery

14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Zanimljivo, vidim imat ćemo morala na bacanje, hvala!

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Evo 10ss-ova guild relica-imam još,ali kad mogu max 10 uploadati

 

 
0 0 hvala 4
12 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
moj jedan kismate ima 200k shardova za nevericu realno,plus oko 300k medaljona,i 4000g ima isto tako nekima kojima uopste to ne predstavlja problem ja ne mogu da predjem 10k sa sardovima.
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Systemyc kaže...
moj jedan kismate ima 200k shardova za nevericu realno,plus oko 300k medaljona,i 4000g ima isto tako nekima kojima uopste to ne predstavlja problem ja ne mogu da predjem 10k sa sardovima.

  ajd sto si rekao 200k shardova,ali 300k medaljona.Bitch please

14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Zasto? Ja imam 35k, jedan lvl 75 character, nisam nikada ušao u Orthanc i ne igram već 2 mjeseca... 

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Par mounter relica,craftanih mount relica i dolaze statsi r8

 

 
0 0 hvala 3
13 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Dobio danas na mail poziv za beta rundu 4-LOTRO - Riders of Rohan Beta Invitation for 8/29

Znači ako vas nešto zanima,poslijepodne kad se i otvori server mogu vam poslikati/snimiti

mislim da nisam dosad stavio PVP set za Wardena lvl 85 i book instanca

 

 
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Danas u beti počeo malo PVP sa creepovima,prvo sa WL-om i malo razgledam preuređenu EM mapu

Sparao sam se sa Champom lvl85 koji je imao full EM set i trenutno najbolji nakit i 2nd age LI iz EM-a,spar je trajao oko 4 minuta i bilo je na mrtvoj točki-nitko nije mogao umrijeti pa smo prekinuli :)

ps-danas poslijepodne ču staviti još slika,ali prvo se treba sad naspavati :)

 

Statistike,moral Statistike,moral
Prije je tu bio Orc Camp-OC Prije je tu bio Orc Camp-OC
Mapa,ali pogledajte di se sad nalaze novi outposti,itd Mapa,ali pogledajte di se sad nalaze novi outposti,itd
Prije je tu bio Elf Camp-EC Prije je tu bio Elf Camp-EC
Ovo je sad Coldfells outpost na skroz novoj lokaciji Ovo je sad Coldfells outpost na skroz novoj lokaciji
Rockwhiter-kojeg sam solirao btw :P Rockwhiter-kojeg sam solirao btw :P
Elf Camp na poziji di je prijeio bio spawn od Lugzaga Elf Camp na poziji di je prijeio bio spawn od Lugzaga
River OP River OP
ispred novog ec-a ispred novog ec-a
 
0 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Di mi je najbolje kupiti Vip i kolika je cijena

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

evo prvi dio za relice,mapu,virtue i craftanje.Drugi stavljam ovih dana

 

evo jedan gameplay s WL-om,htio sam staviti neki spar protiv freepa ali u to vrijeme kada sam snimao bilo je 2 freepa u em-u,hunter i champ lvl 75 u ec-u.Pokušat ću sad ovih dana do kraja bete još malo s njim,pa da snimi neki spar protiv freepa ili ako se budemo fajtali u Raidu

 

Mounted Combat ću staviti zadnje,kad budem još nasnimao

 
1 0 hvala 3
12 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

 kako odlično izgleda

 
2 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice