Hunt: Showdown

poruka: 56
|
čitano: 22.819
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Hunt: Showdown

Uzeli frend i ja; moram priznati da sam ugodno iznenađen. Atmosfera je vrhunska i PVP je jako napet (neka frustrira, ali vuče me nazad).

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hunt: Showdown

Sad vam je free vikend. Ako netko zeli igrat neka se javi :) .

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hunt: Showdown
tigerija kaže...

Sad vam je free vikend. Ako netko zeli igrat neka se javi :) .

 Ajmo bivši kolega

7 godina
offline
Hunt: Showdown

Igra li netko ovo?

Igram ju već 4 tjedna i bome sam se dobro navukao. Nikad nisam osjetio tako napete borbe gdje ti puls skoči na 200 i gdje je svaki zvuk razlika imzeđu života i smrti.

 

 

I want to believe
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Hunt: Showdown

pozdrav, gledam ima bundlle na akciji 50% cijeli dan proucavam gmaeplay i recenzije igre..ispadne cca 188kn na steamu. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Hunt: Showdown

Jel igra netko? uzeo sad na ovim popustima igru za 20 eura, čini se odlična

 

Bitno je reći da više nije early acces, nego gotova igra

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hunt: Showdown

Igra je odlicna, developeri stalno prave besplatne evente i slicno, mada nabitnije je da ima jako zarazan i kvalitetan gameplay!

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Hunt: Showdown
Cansee kaže...

Jel igra netko? uzeo sad na ovim popustima igru za 20 eura, čini se odlična

 

Bitno je reći da više nije early acces, nego gotova igra

 Kupio je prije cca dva mjeseca, jedna od gorih igrica po mom misljenju. Nikako mi nije sjela, los gameplay, kontrole, pucanje je cudno.. grafika je doduse nelosa

9 godina
offline
Re: Hunt: Showdown
D3ViL kaže...

Igra je odlicna, developeri stalno prave besplatne evente i slicno, mada nabitnije je da ima jako zarazan i kvalitetan gameplay!

 

toliko sam se jučer zabavio da sam ostao bez riječi. Toliko mi je svaka partija bila zanimljiva i onda kad krepam jedva čekam da počnem sljedeću. Jednu smo ja i partner skoro izvukli bounty al gamad nas snajperom izjebala 8 sekundi do extracta

5 godina
offline
Hunt: Showdown

Jel se da ovo igrat sa nekim randomima? I bez VoiceChata? 

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hunt: Showdown
Cansee kaže...

Jel igra netko? uzeo sad na ovim popustima igru za 20 eura, čini se odlična

 

Bitno je reći da više nije early acces, nego gotova igra

 

Jedina igra koju i igram unazad cca 2 godine. Kada imam vremena za igranje bacim koju rundu sa starom ekipom. Dobra je, pogotovo dok naučiš mapu, oružje, kombinacije traitova (što naravno ovisi i o tvom stilu igre i sl).

 

Cansee kaže...
D3ViL kaže...

Igra je odlicna, developeri stalno prave besplatne evente i slicno, mada nabitnije je da ima jako zarazan i kvalitetan gameplay!

 

toliko sam se jučer zabavio da sam ostao bez riječi. Toliko mi je svaka partija bila zanimljiva i onda kad krepam jedva čekam da počnem sljedeću. Jednu smo ja i partner skoro izvukli bounty al gamad nas snajperom izjebala 8 sekundi do extracta

 

Sjećam se početaka, ona nervoza kad pokupiš token pa skeniraš da vidiš dali je netko vani  . Savjet ako već igrate za bounty a ne PvP, uvijek kupi stamina shoot, kad skupite bounty bez obzira jel neko u okolini ili ne, drmnite stam shoot i trčite na najdalji mogući extract jer je velika šansa da uvijek neko kampira na najbližem, pogotovo ako igrate Duo, to bude često živi campfest.

 

Srce Isusovo kaže...

Jel se da ovo igrat sa nekim randomima? I bez VoiceChata? 

 

Teško, ovo je igra gdje treba komunikacija i gdje ti je zvuk odnosno slušanje okoline jako bitno. Postoji tzv ping za oznacavanje tako da ti netko s kim ne pricas moze pingom oznaciti gdje vide druge igrače i sl. ali je često jako netočan tipa gledaš kroz prozor i žliš pingati igrače koji trče prema tvom suigraču ali ti ping zapne "na prozor". Ugl, ako već nisi za komunikaciju rađe igra 1v2 ili 1v3 a možeš i quickplay gdje je svako za sebe. Ako ti engleski nije zapreka imaš official discord kanal a i različite communitye gdje uvijek možeš naći suigrače za igrati ako nisi za solo.

9 godina
offline
Re: Hunt: Showdown
Srce Isusovo kaže...

Jel se da ovo igrat sa nekim randomima? I bez VoiceChata? 

 

Da. Ja sam jučer imao super iskustvo sa random likovima, baš su svi bili normalni, neki su bili na voice chatu al ja nisam jer su mi djeca spavala u sobi pored pa da ih ne probudim.

 

A ako si za možemo se i dodati na Steamu pa nekad skupa nabacit koju partiju, možemo isto bez voicea, ja rijetko mogu pričat iako imam mikrofon i sve

 

edit: samo da se osvrnem na ovaj post od ibmea iznad, apsolutno je istina da je komunikacija jako bitna, ali meni je bilo skroz ok jučer, svi s kojima sam igrao su bili dosta koncentrirani i ok smo taktizirali. Samo naravno da je pričanje najbolje jer se tako mogu izvesti i neke kompliciranije strategije, npr. razdvojiti se i probat okružit drugu ekipu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.12.2021 9:37 (Cansee).
11 godina
offline
Re: Hunt: Showdown
Cansee kaže...

 

edit: samo da se osvrnem na ovaj post od ibmea iznad, apsolutno je istina da je komunikacija jako bitna, ali meni je bilo skroz ok jučer, svi s kojima sam igrao su bili dosta koncentrirani i ok smo taktizirali. Samo naravno da je pričanje najbolje jer se tako mogu izvesti i neke kompliciranije strategije, npr. razdvojiti se i probat okružit drugu ekipu.

 

Može se ali nije idealno, npr poneseš alert tripe mine i stavljaš ih pored crvenih bačvi kao zamku za igrače u compoundu sa bossom i ne možeš upozoriti suigrače pa neko odn jih može naletiti i zaginiti 

Ja npr nebi mogao igrati ovo bez komunikacije sa timom iz razloga što sam dosta agresivan igrač i puno flankam i slično, nisam jedan od onih što će čučiti sa shootgunom u ćošku boss zgrade i čekati priliku da zbrišem sa bountyem na extract tako da bi mi bilo teško igrati bez komunikacije da raspravljamo što ćemo i kako ćemo u raznim situacijama.

 

Inače uvijek flankam, uvijek idem na PvP a bounty mi je samo bonus ako očistimo server. Jedino kada "bježimo" od fajta jer ako recimo igramo trio, sve skupa je moguće da je na serveru maksimalno (sa vama) 4 ekipe, ako ubijemo dvije i idemo na extract sa bountyem i vidimo da ga neko campa bježimo na drugi jer im ne želim dati priliku da uzmu bounty a nisu (npr) 40 minuta tog meča uradili apsolutno ništa nego samo čekali na extractu.

Ali dobro, takav način igranja dođe sa vrmenom, kada svatiš sve mehanike u igri, naučiš mape, spotove onda je puno lakše igrati agresivnije jer sjećam se i sam kako je ta igra znala biti "spooky" na početku.

5 godina
offline
Re: Hunt: Showdown
Cansee kaže...

 

Da. Ja sam jučer imao super iskustvo sa random likovima, baš su svi bili normalni, neki su bili na voice chatu al ja nisam jer su mi djeca spavala u sobi pored pa da ih ne probudim.

 

A ako si za možemo se i dodati na Steamu pa nekad skupa nabacit koju partiju, možemo isto bez voicea, ja rijetko mogu pričat iako imam mikrofon i sve

 Ma tako je i meni zbog djece pa mi je bitno da ne moram pričat... Nisam još uzeo igru ali slobodno me dodaj na steam, u PP ću ti poslat moj nick.

Sve Vas Volim
10 godina
offline
Hunt: Showdown

Meni i frendu bi dobro došao još jedan igrač jer nam je trio malo zanimljiviji i više je akcije. Ili se mogu ja tu i tamo nekome priključiti ako fali..

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Hunt: Showdown
qlimaxzu kaže...

Meni i frendu bi dobro došao još jedan igrač jer nam je trio malo zanimljiviji i više je akcije. Ili se mogu ja tu i tamo nekome priključiti ako fali..

 ja sam te dodao, generalno mogu igrati navečer, pa ako se potrefimo super. Sam imaj na umu da sam noob, pa ak ti se ne da s time zafrkavat kužim i to 

10 godina
offline
Re: Hunt: Showdown
Cansee kaže...
qlimaxzu kaže...

Meni i frendu bi dobro došao još jedan igrač jer nam je trio malo zanimljiviji i više je akcije. Ili se mogu ja tu i tamo nekome priključiti ako fali..

 ja sam te dodao, generalno mogu igrati navečer, pa ako se potrefimo super. Sam imaj na umu da sam noob, pa ak ti se ne da s time zafrkavat kužim i to 

 Također samo navečer igram pa se vidimo :) Ne smeta mi niš dok je ekipe i zabave!

15 godina
offline
Re: Hunt: Showdown
Srce Isusovo kaže...

Jel se da ovo igrat sa nekim randomima? I bez VoiceChata? 

 Zabavnija je s premade ali osobno bez problema igram s randomima iskljucivo DUO, moglo bi se reci da malo "zrelija" ekipa igra Hunt, oni s pristupom "mozak na pašu" pretezno probaju i odu nazad na Co ( i to je cool isto iako meni osobno vise lezi ovaj takticniji stil igre)

Sto kaze kolega dole oko alert trip mine i crveni bačvi, pa igra ima kao Woarzone ping sistem, kad postavim trap pingam ga, random dođe pogleda i ne uhvati se, a desi mi se kad igram sa kumom pricamo na voice i on ušeta u moj ili ja njegov concentrina trap tako da... :D
Ukratko moze se efikasno igrati s randomima, igra ima povelik learn curve no brzo se to sve pohvata.

13 godina
offline
Hunt: Showdown

Poceo igrati pa ako ima aktivnih neka se jave  Igra je bolesno dobra.

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hunt: Showdown
DukeOs kaže...

Poceo igrati pa ako ima aktivnih neka se jave  Igra je bolesno dobra.

 D3ViL https://steamcommunity.com/profiles/76561198019051910

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.7.2022 23:38 (D3ViL).
10 godina
offline
Re: Hunt: Showdown
DukeOs kaže...

Poceo igrati pa ako ima aktivnih neka se jave  Igra je bolesno dobra.

 Steam friend code - 176010028

12 godina
offline
Re: Hunt: Showdown

friend kod

82998767

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro; GOG: tormento; Epic Games Store: Tormento_Cro;
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.7.2022 22:06 (tormento).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hunt: Showdown

dedaCRO

Friend Code 11625262 

dedaHR
12 godina
offline
Hunt: Showdown

https://discord.gg/vNS6dycj

 

slobodno posaljite friend invite i joinajte se na ovaj disco, ima nas par koji stalno igramo 😉

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro; GOG: tormento; Epic Games Store: Tormento_Cro;
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Hunt: Showdown

Pozdrav ekipa. Da li netko od vas još igra ovo čudo? :) Ja bi odigrao koju partiju, javite se na pm sa friend codom da vas dodam. Nisam igrao jako dugo ovu igru i imam svega par par sati u ovoj igri. Čisto da naglasim, pošto znam da je to nekim ljudima bitno jer vole tryhard  

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.9.2022 19:55 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hunt: Showdown

82998767 - steam frend kod, ima nas par gore iz hrv i par stranaca, igramo manje vise redovito, nismo try harderi, ako imas strpljenja i volje da ucis iz partije u partiju, dobro dosao

gradimo mali community slicno misljenika koji laprdaju dok ne igraju nesto skupa itd. 😁👍🏻

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro; GOG: tormento; Epic Games Store: Tormento_Cro;
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice