FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.741
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Ivanx13 kaže...
Pa nisu izmislili nizozemci totalni nogomet...to ti je zabluda...svaka generacija nosi svoje i uvjek ce svetsko prv.osvajati oni koji ga i uvijek osvajaju a ne neka hrvatska,ceska,ili portugal...madarska je igrala naljepsi nogomet sa puskasom pa su opet ispusili...nogomet se igra na rezultat i tocka...nije to balet da se vrednuje umjetnicki dojam i ljepota...ceska je igrala od 96 do 04 najljepsi nogomet pa nisu nis osvojili...jedino je barca i spanjolska repka uspjela to naplatiti...i ajax 95 di su igrali daleko najljepsi nogomet i osvojili ligu prvaka sa klincima...starije ekipe neznam ko je kak igrao osim onog kaj sam se nagledao na youtube...al nije to isto gledat youtube ili utakmicu...zasto brazilci uvjek osvajaju i uvjek ce osvajati pa zato kaj ljudi ne kuze da je njih 200mil a nas je 4 mil...da je nas 200mil jedan modric bi na klupi bio...al nogomet tolko ide napred da ni jadni brazilci svojim talentom nemogu parirati vise igracima koji trce duplo vise od njih i proci ce jos 20g ili vise dok opet ne osvoje prvenstvo jel nisu oni takav mentalitet za trku i podredeni sustav...oni su jedini neiskvareni talent di jos nogomet kao isti postoji u izvornom obliku i toga se drze makar im sirov talent bez mukotrpnog rada ne dobosi rezultat...prical mi ujak u bivsoj jugi su brazilci svake godine trazili prijateljsku tekmu sa jugom jel smo po talentu i mentalitetu najslicniji bas njima...

Po tvojoj logici onda bi ameri dominirali svjetskim nogometom jer ih ima 350 milijuna. No što onda reći o jednoj kini ili indiji? Tako mnogoljudne zemlje bi trebale dominirati bez ikakvih problema, no vidimo da to i nije baš tako.

12 godina
offline
FIFA 21

Jebeno mi je kad se trazi realnost u modu koji je napravljen da se ekipa zabavlja i trosi keš. Onak... koga bol kurac jbt led. Svida ti se? igraj... Ne svida ti se? Nemoj igrat. Ja kroz godine igram sve manje. Ne pada mi napamet vise trosit dane i sate na igru koja me ne zabavlja. Ne sjecam se kad sam zadnju WL zavrsio... Al' isto tako znam zasto taj mod postoji i ne jedem govna kako je Palacio dobio FB karticu. Svi znamo zasto je dobio tu karticu. Zato jer je u FIFAi 2012 bio bog i batina. Takvim karticama uvode svjezinu u igru i malo odmicu ljude od nekakve mete. 

15 postova, 15 njih o tome kako su neke kartice OP naspram drugih... ok, znamo... kaj igras onda dalje? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ivanx13 kaže...
Pa nisu izmislili nizozemci totalni nogomet...to ti je zabluda...svaka generacija nosi svoje i uvjek ce svetsko prv.osvajati oni koji ga i uvijek osvajaju a ne neka hrvatska,ceska,ili portugal...madarska je igrala naljepsi nogomet sa puskasom pa su opet ispusili...nogomet se igra na rezultat i tocka...nije to balet da se vrednuje umjetnicki dojam i ljepota...ceska je igrala od 96 do 04 najljepsi nogomet pa nisu nis osvojili...jedino je barca i spanjolska repka uspjela to naplatiti...i ajax 95 di su igrali daleko najljepsi nogomet i osvojili ligu prvaka sa klincima...starije ekipe neznam ko je kak igrao osim onog kaj sam se nagledao na youtube...al nije to isto gledat youtube ili utakmicu...zasto brazilci uvjek osvajaju i uvjek ce osvajati pa zato kaj ljudi ne kuze da je njih 200mil a nas je 4 mil...da je nas 200mil jedan modric bi na klupi bio...al nogomet tolko ide napred da ni jadni brazilci svojim talentom nemogu parirati vise igracima koji trce duplo vise od njih i proci ce jos 20g ili vise dok opet ne osvoje prvenstvo jel nisu oni takav mentalitet za trku i podredeni sustav...oni su jedini neiskvareni talent di jos nogomet kao isti postoji u izvornom obliku i toga se drze makar im sirov talent bez mukotrpnog rada ne dobosi rezultat...prical mi ujak u bivsoj jugi su brazilci svake godine trazili prijateljsku tekmu sa jugom jel smo po talentu i mentalitetu najslicniji bas njima...

 Procitavsi ovu konstataciju jednostavno sam morao reagirati. Molim pojašnjeje izjave "da je nas 200mil jedan modric bi bio na klupi". Znaci ti tvrdis da bi najbolji igrac među profesionalcima, pa mozemo samim time reci na svijetu posto se vodimo cinjenicom da su najbolji nogometasi profesionalci... ti znaci tvrdis da bi taj igrac bio na klupi da je hrvata 200 miljona... ispeci pa reci jer gluposti pises.

A brazilci nisu u vrhu jer imaju pujo manje talenata nego su imali u "zlatnoj generaciji". Poklopilo se da su igrali ronaldo, kaka, carlos, ronaldinho u jednoj momcadi a prakticki svaki zacementiran u maticnom klubu koji zari i pali europom. Europa je mjerilo nogometa i tocka. Ne zato jer smo mi europljani nogometni fanatici, nego zato jer se najvise novca upumpava u nogomet u europi. Brazil nema para da gradi svoju nogometnu infrastrukturu, a nemaju talente po europi da imaju jaku repku. Vidis po tome sto su najboljih par prazilaca trenutno vinicius iz reala i jesus iz man city, a ni jedan ni drugi ruku na srce kurcu ne vrijede.

"Nogomet kao isti postoji u izvornom obliku" - to sto si ti rekao bi moralo biti negativno a ne pozitivno kao sto si ti predstavio. To sto oni nisu kune ulozili u nogomet pa su ostali di su bili prije 10-15 godina to ne znaci da su oni neki izvorni proizvod, vec zaostali proizvod kojeg je pregazio vrijeme. Evo ti primjer, novinarstvo nekad na papiru i sad digitalno... po tebi svaka vijest na papiru je istinska i neiskvarena, originalna samo zato jer dolazi u formatu u kojem se prvotno pojavila. Moze biti, ali u pravilu nije, jer sve sto vrijedi evoluira kroz vrijeme u napređuje se, a pogotovo nogomet za koji svaki veci grad gradi stadion. :) 

3 godine
offline
FIFA 21

Jucer igram MM sranje da zabijem jedan gol za dnevni zadatak.Vidim lik igra sa full La Liga za onaj object,

zabijem sebi auto gol da vidi da ne igram na pobjedu.

Lik ladno uvodi Messi 98 ,cijena sica 3.5 mil coinsa. :)

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Šest mjeseci im je trebalo da stave Cavanija u igru, a po svemu sudeći trebat će im minimalno dva mjeseca da upgrejdaju headlinersa Brunu.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

nisam baš tolike sreće ,složim dvije ikone, prva Deco, druga Laudrup, ne može gore

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

treća sreća Kaka 91 , skoro sam zabrijao da će bacit Pelea ili Ronaldinha 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.4.2021 12:01 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
ZeNGe_CRO-mt kaže...

nisam baš tolike sreće ,složim dvije ikone, prva Deco, druga Laudrup, ne može gore

Ne vidim baš neki smisao lutrije? S obzirom na sreću nema šanse da dobijem iskoristivu karticu . Prošle godine sam dva puta igrao i dva puta dobio Roy Keanea. Prvog sam ubacio u neki sbc a drugog ostavio u klubu i zaboravio na njega. Koja je vjerojatnost da dva puta za redom dobiješ isto smeće?

12 godina
offline
FIFA 21

Ja sam isto kurčeve sreće s tim ikonama.

Doduše jučer sam dobio Drogbu tako da nije katastrofa, ali prošla dva puta baby Pep i prime Giggs - obje kartice za discard.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

U kodu stoje PIM ikone, tako da je ovaj Prime paket cista navlakusa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Sva srećada sam pogledao koji video za prime icon pack pa ga izbjegao... Dobro je i došao ovaj market crash pa sam uspio ulovit CR7 za 395k coinsa, a od sbceva sam napravio i džeku i neresa pa nek bolji tim večeras pobijedi 

 

P.S. Taj prime icon pack je još veća lutrija s obzirom da im je cijena drastično pala, izgubio sam na Šukeru, Nedvedu i Hierru sigurno 300k coinsa

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
crorockycro kaže...

Sva srećada sam pogledao koji video za prime icon pack pa ga izbjegao... Dobro je i došao ovaj market crash pa sam uspio ulovit CR7 za 395k coinsa, a od sbceva sam napravio i džeku i neresa pa nek bolji tim večeras pobijedi 

 

P.S. Taj prime icon pack je još veća lutrija s obzirom da im je cijena drastično pala, izgubio sam na Šukeru, Nedvedu i Hierru sigurno 300k coinsa

 Zasto ti je Bilic na klupi?

 

Stavi portugalskog trenera iz la lige i igraj deca,ronalda,kongdobiu na 10 chema i messia na 8..

 

i nije mi jasno zasto ti deco igra umjesto modrica kad vec ne igras na full chemu

14 godina
offline
Re: FIFA 21
Ivanx13 kaže...
Pa nisu izmislili nizozemci totalni nogomet...to ti je zabluda...svaka generacija nosi svoje i uvjek ce svetsko prv.osvajati oni koji ga i uvijek osvajaju a ne neka hrvatska,ceska,ili portugal...madarska je igrala naljepsi nogomet sa puskasom pa su opet ispusili...nogomet se igra na rezultat i tocka...nije to balet da se vrednuje umjetnicki dojam i ljepota...ceska je igrala od 96 do 04 najljepsi nogomet pa nisu nis osvojili...jedino je barca i spanjolska repka uspjela to naplatiti...i ajax 95 di su igrali daleko najljepsi nogomet i osvojili ligu prvaka sa klincima...starije ekipe neznam ko je kak igrao osim onog kaj sam se nagledao na youtube...al nije to isto gledat youtube ili utakmicu...zasto brazilci uvjek osvajaju i uvjek ce osvajati pa zato kaj ljudi ne kuze da je njih 200mil a nas je 4 mil...da je nas 200mil jedan modric bi na klupi bio...al nogomet tolko ide napred da ni jadni brazilci svojim talentom nemogu parirati vise igracima koji trce duplo vise od njih i proci ce jos 20g ili vise dok opet ne osvoje prvenstvo jel nisu oni takav mentalitet za trku i podredeni sustav...oni su jedini neiskvareni talent di jos nogomet kao isti postoji u izvornom obliku i toga se drze makar im sirov talent bez mukotrpnog rada ne dobosi rezultat...prical mi ujak u bivsoj jugi su brazilci svake godine trazili prijateljsku tekmu sa jugom jel smo po talentu i mentalitetu najslicniji bas njima...

mnogim brazilcima je nogomet i drugi sportovi možda jedini način da se izvuku iz siromaštva,dok u hrvatskoj to nije slučaj 

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
3 godine
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
crorockycro kaže...

Sva srećada sam pogledao koji video za prime icon pack pa ga izbjegao... Dobro je i došao ovaj market crash pa sam uspio ulovit CR7 za 395k coinsa, a od sbceva sam napravio i džeku i neresa pa nek bolji tim večeras pobijedi 

 

P.S. Taj prime icon pack je još veća lutrija s obzirom da im je cijena drastično pala, izgubio sam na Šukeru, Nedvedu i Hierru sigurno 300k coinsa

 Zasto ti je Bilic na klupi?

 

Stavi portugalskog trenera iz la lige i igraj deca,ronalda,kongdobiu na 10 chema i messia na 8..

 

i nije mi jasno zasto ti deco igra umjesto modrica kad vec ne igras na full chemu

 Bilic mi je na klupi jer sam krenuo s engleskom ekipom prije 2 mjeseca pa sam iskreno i zaboravio, tek sam kupio ronalda pa se igram s formacijom. Deca sam stavio u startnu zbog Ronalda (modrica cu ubacivat odmah), a u igri svakako ne igram ovu formaciju pa cu stavit obični 442, (slucajno sam stavio 442(2)) da ovoj dvojici ne moram bezveze stavit CDM. Hvala na podsjetniku za izbornika 

3 godine
offline
FIFA 21

Samo da znam koji skill bio bih da kazem solidan.Ovako moram igrati pass igru i

da napravim visak ,na dupli pass i sl.

Onda igram polako,napadam uvjek postavljenu obranu ...

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

i nije neki izbor igraca  za glasanje

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

i nije neki izbor igraca  za glasanje

 Između gavranovića i panja glasovao bih za panj.

 

End of an era kartica aguera za milju? Pa ono, nostalgija hvata jer sam od 2012 godine svaku godinu imao aguera u momčadi no nisam siguran da se isplati?

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.4.2021 19:40 (movie).
14 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Diplo kaže...

i nije neki izbor igraca  za glasanje

 Između gavranovića i panja glasovao bih za panj.

 

End of an era kartica aguera za milju? Pa ono, nostalgija hvata jer sam od 2012 godine svaku godinu imao aguera u momčadi no nisam siguran da se isplati?

 Ne treba gledati na isplativost, nego slušat srce :D :)

12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Diplo kaže...

i nije neki izbor igraca  za glasanje

 Između gavranovića i panja glasovao bih za panj.

 

End of an era kartica aguera za milju? Pa ono, nostalgija hvata jer sam od 2012 godine svaku godinu imao aguera u momčadi no nisam siguran da se isplati?

 Fasciantno mi je da je skoro 500k skuplji od Rooneya samo zbog linkova.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 21

Alaa, kakav dan

Uklopio se ekstra. Jos moram neku ikonu na lijevog cba uvalit i to je onda posao ekstra.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Fasciantno mi je da je skoro 500k skuplji od Rooneya samo zbog linkova.

Imam u klubu raznoraznih kartica koje sam pobrao rješavajući zadatke, pa onda od onih par 85+ sbc tako da bih trebao uložiti još samo 140k za aguera. No onda mi je klub prazan s bilo kakvom karticom većeg ratinga a pošto nemam konzolu neću moći skupiti nove kartice i onda će biti problem za složiti tots sbc. Ne znam niti sam. Složiti ili ne. Sumnjam da ću konzolu dobiti prije kraja petog mjeseca.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2021 16:51 (movie).
12 godina
offline
FIFA 21

Upalim si malo WL. Vrhunska stvar :D Ako si hoces razjebat tih 15-30min vremena ulozenih u igranje... to je to. 

 

Fascinantno je kako u ovoj igri sredinja linija ne postoji. Cim naletis na ''malo boljeg'' igraca u principu je shema ista. Sa beka na krilo. To krilo je vecinom neki Mbappe, Neymar... 5* skillers. Onda se malo vrtimo u krug dok on radi elastico, jedan... drugi, treci... toliko o tome kako ne mozes chainat skillove. Onda u mjesto plese a ja sa Kessieom, koji bi ga inace atomiziral u duelu, ne mogu kurca jer frajer ima nevidljivi stit oko sebe. Jednu tekmu takvu gubim na penale, nakon kaj mi je sa Carrascom odvalio sa 20m u suprotni cosak u 93min od +1 nadoknade. Drugu tekmu sam dobio.

Situacija u ovoj igri je stvarno komicna. Meni je super kako se netko ide hvalit kako je jeben igrac u fifi, ide elite... onda ga gledas malo kak igra a jedini skill kaj ima glitchanje nekakvim nutmeg kurcima palcima. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Ova WL sluzi doslovno za instant slom živaca...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Nisam neki igrač ni trader, jedini Fifa talent koji imam je prepoznavanje koja SBC kartica će biti dobra a koja neće. Nisam gledao reviewe, ali za EOE Aguera imam osjećaj da je super kartica, ali nedovoljno meta. Napravio sam Drogbu za kojeg sam znao da će meni igrati sjajno bez obzira na metu, i bio sam po običaju u pravu. Makelelea sam napravio kao fan, sama kartica je solidna, ništa posebno. Renata sam napravio jer je "meta", ali bez svog predosjećaja, i meni stvarno ne igra tako nadrealno kao ostalima. Dobar je, ali meni nikakva revolucija. PIM Essien mi vuče na super karticu, nešto što bi meni igralo kako bi Renato trebao, tj. kako sam se nadao da bi zbog hypea trebao. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

Nisam neki igrač ni trader, jedini Fifa talent koji imam je prepoznavanje koja SBC kartica će biti dobra a koja neće. Nisam gledao reviewe, ali za EOE Aguera imam osjećaj da je super kartica, ali nedovoljno meta. Napravio sam Drogbu za kojeg sam znao da će meni igrati sjajno bez obzira na metu, i bio sam po običaju u pravu. Makelelea sam napravio kao fan, sama kartica je solidna, ništa posebno. Renata sam napravio jer je "meta", ali bez svog predosjećaja, i meni stvarno ne igra tako nadrealno kao ostalima. Dobar je, ali meni nikakva revolucija. PIM Essien mi vuče na super karticu, nešto što bi meni igralo kako bi Renato trebao, tj. kako sam se nadao da bi zbog hypea trebao. 

 Tocno to. Renato je super, ali nije nikako toliko jeben kao sta se prica. Meni je Kessie u rangu sa njim. Makar ajde, njih dva na CM + Bruno 92 je stvarno milina kaj se tice paseva. 

 

Dosel sam sa tekme i u roku 1h dosel sa 7 pobjeda na 14 i to je to. U player picku 82 Orban :D Neka ga. Nisam ekipu izmjenjal ne sjecam se. Osim kaj sam Renata stavil, sve je isto od dolaska Blanca iz onog icon packa prije par mjeseci. Htio bi nekoga umjesto Rashforda i nekoga umjesto Mbappea. Al moraju bit ikone, inace se to nista nece povezat nikak. Kennya i ADPa bi slozil, ali to necu slozit da igram do kraja fife svaki dan.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
FIFA 21

Ja isto gotov sto se tice slaganja skupih kartica. Iz dosade sam zadnje resurse bacio u Prime Icon pack SBC. U prvom dobio Petita koji je igrao bezveze, pa sam ga reciklirao i dobio Verona. ☹️ Zadovoljan sam sadasnjom ekipom, i s obzirom na predstojece obaveze mi je ovo finalna ekipa.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Ovo je ekipa, i igraju super. What If Pereyra je sumanuto dobra kartica, cijena od 40k coinsa je kao neka zajebancija. Igra mi na centralnom CAM-u u 4231. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

Ovo je ekipa, i igraju super. What If Pereyra je sumanuto dobra kartica, cijena od 40k coinsa je kao neka zajebancija. Igra mi na centralnom CAM-u u 4231. 

 

Ja sam nedavno dobio prime Drogbu u onom SBC-u za ikone i ta kartica je takva prevara da to nije istina.

Igrao mi je u paru s CR7 i u nekih 15-20 utakmica što sam igrao s njim, ja ga nisam vidio na terenu, kao da igram s igračem manje.

Jedanput i to doslovno jedanput je iskočio niotkud i zabio, a svo ostalo vrijeme sam morao navlačit na njega da uopće primjetim da je prisutan.

Ima neki čudan šut kad ga naštelam i zabija ne mogu reći, ali brate mili, takva kartica mora sama raditi puno više nego što ova radi.

Odjebo sam ga i vratio Neymara pored CR7 i odgovorno tvrdim da je Neymar najbolji napadač s kojim sam igrao u ovoj FIFI.

Probao sam Mbappea, i sve ostale zlatne kartice u napadu, ali nema do Neymara.

Em sam radi i otvara se, em pogađa bez problema, lijeva, desna, kako god treba.

 

Što se Renata tiče, on je meni defenzivno malo slabiji od Kantea, ali zato to uvelike nadoknađuje u napadu.

Renato mi je zabio u 20-tak utakmica koliko Kante nije u 400-500 - ne znam ni sam koliko sam igrao s Kanteom jer sam ga prvo kupio pa poslije dobio untradable.

Renato mi igra CDM-a u paru s headliners Brunom i oba su na defaultnim postavkama što znači kad jedan ode u napad, drugi ostaje otraga, a tko god da dođe od njih dvojice u napad, ako ih dovedem u šansu, oni to rješavaju bez problema.

Renato ima loš finishing, ali ta kartica ne promašuje iz nekog razloga.

 

Zato mi je Essien zanimljiv jer bih uzeo TOTY Brunu i stavio ga u napad, a Essien pored Renata.

Onda opet, malo sam stao na loptu jer sad izlaze TOTS kartice među kojima će biti vjerojatno i Renato, a i još pokoja zanimljiva kartica pa mi je glupo baciti fodder na Essiena s kojim ću igrati tjedan-dva dana.

Ne znam ni sam, dobro bi mi došao zbog linkanja ekipe, ali mi je glupo potrošiti fodder sad pred TOTS.

[19xx] 4ntraks
9 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
Kowalski_UT kaže...

Ovo je ekipa, i igraju super. What If Pereyra je sumanuto dobra kartica, cijena od 40k coinsa je kao neka zajebancija. Igra mi na centralnom CAM-u u 4231. 

 

Ja sam nedavno dobio prime Drogbu u onom SBC-u za ikone i ta kartica je takva prevara da to nije istina.

Igrao mi je u paru s CR7 i u nekih 15-20 utakmica što sam igrao s njim, ja ga nisam vidio na terenu, kao da igram s igračem manje.

Jedanput i to doslovno jedanput je iskočio niotkud i zabio, a svo ostalo vrijeme sam morao navlačit na njega da uopće primjetim da je prisutan.

Ima neki čudan šut kad ga naštelam i zabija ne mogu reći, ali brate mili, takva kartica mora sama raditi puno više nego što ova radi.

Odjebo sam ga i vratio Neymara pored CR7 i odgovorno tvrdim da je Neymar najbolji napadač s kojim sam igrao u ovoj FIFI.

Probao sam Mbappea, i sve ostale zlatne kartice u napadu, ali nema do Neymara.

Em sam radi i otvara se, em pogađa bez problema, lijeva, desna, kako god treba.

 

Što se Renata tiče, on je meni defenzivno malo slabiji od Kantea, ali zato to uvelike nadoknađuje u napadu.

Renato mi je zabio u 20-tak utakmica koliko Kante nije u 400-500 - ne znam ni sam koliko sam igrao s Kanteom jer sam ga prvo kupio pa poslije dobio untradable.

Renato mi igra CDM-a u paru s headliners Brunom i oba su na defaultnim postavkama što znači kad jedan ode u napad, drugi ostaje otraga, a tko god da dođe od njih dvojice u napad, ako ih dovedem u šansu, oni to rješavaju bez problema.

Renato ima loš finishing, ali ta kartica ne promašuje iz nekog razloga.

 

Zato mi je Essien zanimljiv jer bih uzeo TOTY Brunu i stavio ga u napad, a Essien pored Renata.

Onda opet, malo sam stao na loptu jer sad izlaze TOTS kartice među kojima će biti vjerojatno i Renato, a i još pokoja zanimljiva kartica pa mi je glupo baciti fodder na Essiena s kojim ću igrati tjedan-dva dana.

Ne znam ni sam, dobro bi mi došao zbog linkanja ekipe, ali mi je glupo potrošiti fodder sad pred TOTS.

 

Slažem se skroz glede Neymara. Nikad ga nebih kupio jer mi je tip u stvarnom životu ljigava pojava, ali sam ga dobio untradable. Najsvestraniji napadač u FUT-u daleko. Uvijek se savršeno pozicionira, nađe na pravom mjestu u pravo vrijeme, sluzav je pa se provuče kroz razne situacije. Šut i pas jako dobri.

 

Što se tiče Drogbe, meni jako često igrači koji drugima igraju dobro, igraju loše, i obrnuto. Meni je ova PIM kartica, nakon malo eksperimentiranja, odlična. Bio je nekako nezainteresiran i malo inertan u formacijama sa dvije špice, ali u 4231 i 4321 igra fantastično. Jedini mali minus je što sam očekivao da će biti efikasniji na kornerima. Šut mu je mrak, blizu ili na razini CR7. Ali uzmi u obzir da meni često kartice iz neznanog razloga igraju obrnuto nego večini igrača. 

 

Renata sam probao kao CM, CAM, i CDM. Svugdje je dobar, ali daleko od galacticosa. 

3 godine
offline
FIFA 21

Valja li ovo ista ? Mislio sam uzeti FB Cana jos kad skupim coinse. 

Kako da poboljsam obranu ? Svaka sugestija dobro dosla.

U igri prelazim u 4222 ili 4231.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice