FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 680.622
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...

Uzeo sam 84 Rainiera,sad ostalo daj Boze da uspijem.

Treba zabiti finese i zabiti uz pobjedu u 6. Jbg igraju kao ludi,ne mogu vecini nista.

 igras protiv ljudi iz svoje divizije, pusti par golova za obj koji ne treba pobjedu, a pobjedu ces vec napravit. Briga te, friendly je.

 

 Igraju mnogo bolje nego ovi iz 9. Nekako mi se cini da su to jaci igraci. Je li se friendly ne racuna u Fut odnos pobjeda,poraza? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2021 22:02 (PeroMilic03).
15 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

 Moze li friendly sa nekim od vas ili bas mora Managerial Masterpiece ?

Pa daj pročitaj koji je zahtjev i to napravi. Ono, ne mogu vjerovati...

12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...

Uzeo sam 84 Rainiera,sad ostalo daj Boze da uspijem.

Treba zabiti finese i zabiti uz pobjedu u 6. Jbg igraju kao ludi,ne mogu vecini nista.

 igras protiv ljudi iz svoje divizije, pusti par golova za obj koji ne treba pobjedu, a pobjedu ces vec napravit. Briga te, friendly je.

 

 Igraju mnogo bolje nego ovi iz 9. Nekako mi se cini da su to jaci igraci. Je li se friendly ne racuna u Fut odnos pobjeda,poraza? 

 Igras sa svojim skill ratingom. Ne racuna se, pa vidi poslije tekme jel ti pisalo tekmu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
Re: FIFA 21
billythegamer kaže...

FIFA JE NAJVECE GOVNO PES 2006 I 2013 CE ZAUVIJEK BITI JACI OD BILO KOJE FIFE. ZA FIFU SE SAMO 7. RAZRED 2. POLUGODISTE KIDARE BEZ SKILLA NABRIJAVAJU!!!

 Igram ova govna za Reiniera i tu su me par puta tako oderali da sam se pusio.

Lik igra skillove samo tako ,zabije mi kad hoce,nema sanse da se obranim. Sad da li su bas

djeca 7 razred ne znam.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2021 19:56 (PeroMilic03).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Po nacinu pisanja, tip nije ni roden kad je PES 2006 bio vani.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Dosadno mi pa sam odlucio zaigrat season nakon 100g. To je gameplay koji treba FUTu. Spor gameplay u kojem svakog igraca mozes iskoristit prema njegovim karakteristikama. Igram sa Milanom i Ibrahimovic je daleko najjaca kartica u tom timu. Iskoristiv je kaj je najbolje od svega... zabijas glavom iz kornera ak oga pravilno postavis, nogom da ne pricam. Skroz je ugodno igrat kad znas da ti igraci nisu za kurac ako nemaju 90+ pace i agility/balance 90+. 

Razlika u gameplayu izmedu FUTa i Seasona je nebo i zemlja.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Konacno se nadje jedan pametan pa smo odradili onih 6 finesa ,jos sam i.pobjedio, sad ce biti lakse...

Jos dvije pobjede,i da zabijem sa Rainierom jos u 10 golove i gotovo.

Nisam se nadao uspjehu.

 

Mada mi ne treba kartica ,mozda da je nekako uparim sa Timom .

Timo mi je jos uvjek najbolji napadac koga sam imao . :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2021 19:53 (PeroMilic03).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Odradio večeras sve sbc u zadnja tri dana. Nekih 8 packova. Najbolja kartica Ibrahimović. Znači trebam prestati opet igrati tri tjedna pa onda probat otvorit pack jer ovo nema smisla. Otkako sam počeo ponovno igrati nisam u packu dobio karticu ratinga 84.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Dosadno mi pa sam odlucio zaigrat season nakon 100g. To je gameplay koji treba FUTu. Spor gameplay u kojem svakog igraca mozes iskoristit prema njegovim karakteristikama. Igram sa Milanom i Ibrahimovic je daleko najjaca kartica u tom timu. Iskoristiv je kaj je najbolje od svega... zabijas glavom iz kornera ak oga pravilno postavis, nogom da ne pricam. Skroz je ugodno igrat kad znas da ti igraci nisu za kurac ako nemaju 90+ pace i agility/balance 90+. 

Razlika u gameplayu izmedu FUTa i Seasona je nebo i zemlja.

 U sezoni sam 7,sa tendencijom da udjem u 6 ,a u Futu sam 9 i ne micem se.

U sezoni kad uzmes neki slabiji klub ima i broncanih i srebrenih igraca jbg.

 

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ekipa recite što mislite na recenziju FIFA 21 na novom Gaming Portalu. Pokušavamo objektivno govoriti i opisati igricu. Svi komentari su dobrodošli!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
mateo76910 kaže...

Ekipa recite što mislite na recenziju FIFA 21 na novom Gaming Portalu. Pokušavamo objektivno govoriti i opisati igricu. Svi komentari su dobrodošli!

 Recenzija od 30 redova? Samo o zadnja 3 patcha mozes napisast referat od 10 stranica. To mora bit ozbiljnije, dublje i kvalitetnije. Ovo moze svatko napisat, pa makar nikad ne upalil igru.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2021 15:16 (SimeKZ).
3 godine
offline
FIFA 21

Sinoc izadjem nasilno iz igre i sad nece da se pokrene.

Probao sam repair i svasta nesto i nece.

Jebem ti PC.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
mateo76910 kaže...

Ekipa recite što mislite na recenziju FIFA 21 na novom Gaming Portalu. Pokušavamo objektivno govoriti i opisati igricu. Svi komentari su dobrodošli!

Pa gle, prvo da se dotaknem samog portala. Ne volim ovakav dizajn portala. Puno skrolanja za jako malo informacija a pojedine najave bespotrebno velike. Kad je bug promijenio dizajn stranice i krenio tim putem nisam više nikad otvorio bugove stranice a svaki dan sam do tada bio na njemu i to godinama. Sada već godinama nisam niti pokušao nešto na njemu pročitati osim što pratim par tema na forumu pa samo lupam po njima. Pogledaj najčitanije portale kako oni izgledaju grafički. Informacija mora biti vidljiva i lako dostupna. Ovo nema smisla. Drugo, recenzija fife koja to nije. Ovo je šturi i površan opis igre a ne recenzija igre. Opet, pogledaj kako recenzije igre rade gaming portali koji to rade već neko vrijeme. Sada imamo dva solidna gaming portala a to su hcl.hr i ffa.hr  Trebat će se jako potruditi da im se približite i izgledom portala i kvalitetom napisanog. Kao početak ok ali iskreno ne vidim tu neku budućnost ako ne promijenite puno stvari.

 

Bar je danas lako pokupiti dobre ideje. Imaš milijun gaming portala. Bacite pogled na one najčitanije i jednostavno iskopirajte dobre ideje. Iskreno izgled portala me odbija a nisam našao niti nešto inetersantnog što bih pročitao. Opet se vraćam na hcl i ffa koji su uvijek aktualni, solidno napisanih tekstova i obavezno ih čitam svaki dan. Prije par godina hcl je promijenio dizajn stranice i objašnjavao je to modernizacijom. Bio je to blagi užas. Nakon nekoliko dana pod velikim pritiskom sve su vratili na staro jer jednostavno novo nije imalo smisla. Teško je osmisliti i voditi dobar portal. Imao sam neke ideje ali jednostavno nisam imao dovoljno volje jer je to zahtijevan posao koji ne trpi kompromise. U svakom slučaju, sretno.

 

12 godina
offline
FIFA 21

Koliko je ova igra namještena sam dobio više nego dovoljnu potvrdu jutros kad sam odrađivao friendlies za onog Brazilca.

Igram prvu utakmicu i dobijem lika koji nema pojma.

Odmah u prvom napadu mu zabijem gol i dominiram cijelo prvo poluvrijeme.

Jbga, kako to biva, svi moji udarci fijuću pored gola ili golman brani.

No ne zamaram se oko toga jer igram s lošim igračima i te promašaje pripisujem tome.

Pred sam kraj prvog poluvremena, protivnik nakon bezspješnih pokušaja kroz sredinu probija desni bok i centrira loptu u bunar praktički.

Njegov prcoljak uopće nije bio u prilici za takvu loptu jer ga moja dva braniča uredno markiraju i ja bez straha idem na čišćenje te lopta.

Ali ima kvaka, skripta se pali na najjače, moj branič glavom izbacuje loptu koja pogađa protivničkog napadača u glavu te se odbija pravo u gol.... 1-1.

Lik ni kriv ni dužan izjednačio, a ja dobio slom živaca.

 

Drugo poluvrijeme rokam ja opet po starom, samo ovaj put osim što moji promašuju, njegovi autoblokovi i pravovremeno utrčavanje igrača niotkud se penju na višu razinu i ja jednostavno ne mogu ništa.

Protivnik koji nema pojma, ne zna napadat, ne zna se branit, ali ja mu ne mogu ništa.

Pred kraj utakmice mi zabije gol iz nekakve polukontre, ne sjećam se točno kako je tekla, ali znam da je jedan tackle bio odbijen nazad na njegovog igrača.

Izgubim 1-2 na kraju.

 

 

Završim tu utakmicu, stisnem za traženje novog protivnika i evo ga vraže, istog lika mi da opet.

Long story short... u 20 minuti je bilo 4-0 za mene... skripta je malo popustila i moji čudesno zabijaju ono što su u prošloj promašivali.

Još jedna zanimljivost iz te druge utakmice... nakon 4-0 sam se opustio pa je nekako uspio prići mom golu i pogađate kako je zabio.

Opalio iz nikakve situacije na gol, golman odbije, njemu ide lopta, on opet opali, a moj ispred ga blokira, opet mu se vrati lopta i onda iz trećeg pokušaja zabije.

Na kraju sam pobijedio 7-1, igrao sam preko kurca i polunadrkan.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Najbolja formacija za ovaj tim ?

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Konacno uzeh 87 Reiniera,bolje mi je tamo bilo igrarti sa 77 timom nego Fut sa nabrijanim ekipama.

Jos planiram da uznem Kantea i da vidim kako da poravim chem. na Reinieru i dosta je.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2021 20:11 (PeroMilic03).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
lakkkii98 kaže...

Najbolja formacija za ovaj tim ?

Ona koja najbolje odgovara tvom stilu igre.

12 godina
offline
FIFA 21

Prvo poluvrijeme i kraj tekme u 71min pri 6-1 za mene.

Necu ni komentirat da sam prvu tekmu izgubio od nekog klinca identicnim rezultatom 2-1 ko prosli vikend.

Igra ovog igraca drzi u igri sa mnom sve do negdje 60min. Ja vodim 1-0 i ne mogu zabit drugi gol da se slikas. On ga ekspresno zavlaci krajem poluvremena pri svom prvom izlasku iz 16m. Zasto on mora imat sansu u ovoj tekmi meni nijenjasno 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

5-0 je gubio na poluvremenu. Drugo poluvrijeme je odjednom naucio igrat. Ja ne mogu prazan gol pogodit. Doslovno je dva puta bio prazan i Theo Hernandez HL je stigao blokirat oba puta. Trcao je sa linije i loptu izvadio ispod precke. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Jutros odigrao 3 partije WL i jednostavno više nemam volje niti snage.

Odmah me ubilo u prvoj partiji nakon koje sam ustvari trebao stati s igranjem.

 

Prva partija protiv lika koji stvarno ne zna, ali bogovi FIFE čine svoje i on mene ubija u prvom poluvremenu.

Ja u prva tri napada imam u svakom mrtvu šansu za gol - ili golman izleti i brani, ili se odnekud pojavi nečija noga da blokira, ili moji promašuju čuda.

On nakon toga stidljivo priđe mom golu, duple pasove stamo igra, svaki put kad doda loptu ovaj što je dodao s ručicom pokazuje naprijed - sere mi se od takvih likova.

I onda od 10 pokušaja, jedan će mu proći jer lopta ili zaobilazi moje braniče, ili im kroz noge prolazi, a bogami ponekad i kroz njih.

Znači, lik nema pojma, ali je u 40 minuti rezultat 0-3 hahahahahahaah

Zabijem mu jedan prije kraja poluvremena za 1-3 i u drugom udovim Rooneya i Rashforda i žestoko krećem u napad.

Nema šanse, što god napravio ne valja, ne znam dodat, ne znam pucat, kad dobro pucam njegovi se stvaraju niotkud i blokiraju, ma šou.

Zabijem oko 70 minute za 2-3 - ne znam ni sam kako.

I igra se 90 minuta, sudac produžio jednu minutu, ja ga stišćem, stišćem, vidim Rooney slobodan (njega sam stavio u napad), dodam i tras gol 3-3 u 91 minuti.

U produžecima kao da je lik dao kontroler mami ili baki - tri komada mu spičim samo tako - 2 u prvom produžetku i jedan u drugom.

 

Druga partija je bila lakša jer je lik izašao nakon 3-0 u 20'.

 

Treća - isti scenarij kao u prvoj, opet me Rooney vadi u 91' za 3-3 i produžetke, a u produžecima ga lagano spičim 5-3.

 

Toliko me to iscrpilo i umorilo da ne mogu opisat.

Polako me počinje brinuti da i mene ne strefi herc kao moviea zbog glupe igre.

Jbga, ne mogu si pomoći, živcira me ta nepravda i namještanje.

Kad mi se takve stvari počnu događat, onda me moj glupi karakter tjera da igram jače, da pobijedim usranu igru i da dokažem ne znam ni sam što.

Glup sam k'o kurac.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

 

 

Toliko me to iscrpilo i umorilo da ne mogu opisat.

Polako me počinje brinuti da i mene ne strefi herc kao moviea zbog glupe igre.

Jbga, ne mogu si pomoći, živcira me ta nepravda i namještanje.

Kad mi se takve stvari počnu događat, onda me moj glupi karakter tjera da igram jače, da pobijedim usranu igru i da dokažem ne znam ni sam što.

Glup sam k'o kurac.

 Opisao si i mene s ovim. U slovo si sve pogodio. 🤣

12 godina
offline
FIFA 21

Idem sad malo bacit, reko da vidim dal će sada biti bolje nego jutros.

Prva partija, prvi napad, uđem liku u šesnaesterac i prođem ga s Neymarom, a njegov igrač, dok je ovaj trčao pored njega digne lagano nogu i lupi Neymara.

Ono, faul je, penal jbga, al ništa posebno, nije ni za žuti po meni, a lik dobije crveni karton.

Zabijem iz penala i lik izađe van.

 

Još sam poslije bacio dvije, meh, ništa novo, sve drkanje po starom.

Score mi je 5-1 i umjesto da me to motivira da igram dalje, ja jednostavno nemam volje.

 

Polako mi to sve gubi smisao.

Mogu pobijedit svakog, mogu izgubit od svakog, tko je tu bolji, zašto uopće postoje bolji i lošiji igrači?!

EA je napravio igru tako da razlike u kvaliteti igrača ponekad budu minimalne ili da ne postoje, da svatko može igrati protiv svakoga, a to nema nikakvog smisla.

Meni nije gušt igrati protiv levata koji ne zna i vidim kako ga igra gura - to mi je samo frustracija.

Ja guštam kad je protivnik sličan meni i kad se nadigravamo, ali da se igra ne petlja nego da pobijedi onaj koji uspije nadmudrit protivnika.

Draže mi je takvu partiju izgubit nego pobijedit 10, a da ne znam jesam li stvarno bio bolji ili me igra gurala.

 

BTW

Bio je update jučer.

Nije mi izbacilo poruku u igri što su mijenjali, a ne da mi se tražit po netu jer što god promijenili, ova igra će ostati smeće.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Danas samo kenjam pa da nastavim :)

 

Mali moj nedavno prestao igrat FIFU - pametniji sin od oca.

Ima nekih 3-4 tjedna da ne igra, ali tu i tamo na mobitelu riješi pokoji SBC.

Večeras riješio onaj SBC od jučer i dobije prime Drogbu unutra.

 

Koja gamad pokvarena... daju onima koje treba navuć nazad na igru, a mi što igramo kontinuirano godinama, nas 'ko jebe.

Tu i tamo nam nešto uvale, tek toliko da ne pizdimo previše jer znaju da ćemo igrati bez obzira na sve.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Danas samo kenjam pa da nastavim :)

 

Mali moj nedavno prestao igrat FIFU - pametniji sin od oca.

Ima nekih 3-4 tjedna da ne igra, ali tu i tamo na mobitelu riješi pokoji SBC.

Večeras riješio onaj SBC od jučer i dobije prime Drogbu unutra.

 

Koja gamad pokvarena... daju onima koje treba navuć nazad na igru, a mi što igramo kontinuirano godinama, nas 'ko jebe.

Tu i tamo nam nešto uvale, tek toliko da ne pizdimo previše jer znaju da ćemo igrati bez obzira na sve.

 Sumnjam da to ima ikakve veze. Ja FIFA-u nikad ne igram u kontinuitetu, igram tjedan-dva i onda pogubim sve živce i pauziram par mjeseci. I nikad kad se vratim na igru ne dobijem ništa posebno u packovima. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: FIFA 21
antimadridista kaže...

 Sumnjam da to ima ikakve veze. Ja FIFA-u nikad ne igram u kontinuitetu, igram tjedan-dva i onda pogubim sve živce i pauziram par mjeseci. I nikad kad se vratim na igru ne dobijem ništa posebno u packovima. 

Moj mali je i prošle godine u jednom trenutku prestao igrati FIFU 20, ali je rješavao SBC na mobitelu i svako malo je dobivao jake kartice.

Ne sjećam se točno koje, ali znam da je također bila jedna dobra ikona.

 

Movie je isto napravio, prestao igrati, ali je rješavao SBC i dobio par kartica koje su ga privukle da se vrati igri.

 

S obzirom na sve cake kojima se EA služi da izmuze čim više love igračima, ne bi me čudilo da je i to jedan od tih mehanizama.

 

[19xx] 4ntraks
3 godine
offline
FIFA 21

Lik me vodi 5:1 ,dobijem ga 11:6! Nidje veze..

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Dao sam PS na popravak pa se uskoro vraćam FUTu. :D :D

 

Uglavnom, kako sam u zaostatku, mislio uzeti nešto coinsa. Kakva su iskustva sa većim seller stranicama i "safe" načinom kupnje? Mislio sam otići na neku od onih koje poznatiji youtuberi reklamiraju (da ne naletim na scam) i odabrati "safe" način gdje im daš lozinku od accounta pa oni prebace. Da nemam frku oko potencijalnog dobivanja bana. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

Dao sam PS na popravak pa se uskoro vraćam FUTu. :D :D

 

Uglavnom, kako sam u zaostatku, mislio uzeti nešto coinsa. Kakva su iskustva sa većim seller stranicama i "safe" načinom kupnje? Mislio sam otići na neku od onih koje poznatiji youtuberi reklamiraju (da ne naletim na scam) i odabrati "safe" način gdje im daš lozinku od accounta pa oni prebace. Da nemam frku oko potencijalnog dobivanja bana. 

 Nista. Nisi u nikakvom zaostatku. Udi i igraj. Sve kartice koje su bile aktualne i dalje su. Nema razloga riskirat ban acca zbog coinsa i ove igre.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Kowalski_UT kaže...

Dao sam PS na popravak pa se uskoro vraćam FUTu. :D :D

 

Uglavnom, kako sam u zaostatku, mislio uzeti nešto coinsa. Kakva su iskustva sa većim seller stranicama i "safe" načinom kupnje? Mislio sam otići na neku od onih koje poznatiji youtuberi reklamiraju (da ne naletim na scam) i odabrati "safe" način gdje im daš lozinku od accounta pa oni prebace. Da nemam frku oko potencijalnog dobivanja bana. 

 Nista. Nisi u nikakvom zaostatku. Udi i igraj. Sve kartice koje su bile aktualne i dalje su. Nema razloga riskirat ban acca zbog coinsa i ove igre.

 

A i to što kažeš. Imam solidnu ekipu, eventualno nešto Pointsa za "proslavu" povratka močvari i urlanju kad na animaciji otvaranja 100k packa bude neki bijednik CONMEBOL anonimus. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
@kowalski, ako ti trebaju coinsi, mislim da kolega "blowship_cro" prodaje neke milione (naravno, ako je to jos aktivno)
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice