FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 677.861
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...

Ljudi Wan Bisaka Fut Freeze je perverzija.. Kakav Gomez, kakav Varane, znači odlucan Cb, preporučujem ga.. 

 Kako da ne. 350k zakucat u prosjecnog CBa, nema sanse. Rade kupim IF Walkera ili Diega Carlosa. Kraj toliko stopera ic radit njega koji ima toliki price tag samo zbog toga jer je PL je suludo.

 A nisi u pravu, nije baš prosječan.. 

Po cemu tocno nije? 

 

https://www.futbin.com/21/compare/26898/26559

 

Ovo je stoper od 40-60k coinsa na marketu. Samo zato jer je PL, englez i daje linkove na Gomeza, Rashforda, Walkera. Da su mu ostavili pace koji ima na RB kartici. Ok. Al' ovo je preskupo na koji god nacin pogledas. Lik ima 83 ocjenu kao CB.

Mislim... nista protiv tebe osobno. Al' on po nicemu ne iskace van. Pogotovo dok se sjetim prosle godine Piquea SBC. Koji je kostal oko 100k ako se ne varam. Ovaj 360k.

 

 Composure je dealbraker i to zesci.

PeroMilic03 kaže...

Ima li vajde od T Krosa,dobio sam ga u paku ili da ide na market? Pace 53.

Jedino pass ubija.

 Nazalost nema... staviti kroosu pace veci ne bi imalo smisla jer bi kostao ko neke ikone. A i shooting je laz, nazalost. 

3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...

Ima li vajde od T Krosa,dobio sam ga u paku ili da ide na market? Pace 53.

Jedino pass ubija.

 Prodaj i kupi nest' drugo.

 Hvala.

13 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Ima li vajde od T Krosa,dobio sam ga u paku ili da ide na market? Pace 53.

Jedino pass ubija.

 Igrači poput Kroosa ili Busquetsa nikad nisu valjali u FIFA-i niti su ih ljudi koristili iako su u svoje vrijeme bili pojam na svojim pozicijama u pravom nogometu. Zapravo bilo koji igrač koji nije brz je u igri neupotrebljiv zbog samog načina na koji je igra napravljena. Vezni red je tu da pokriva prostor sprintevima a dodavanja su toliko nebitna jer apsolutno svaki igrač koji ima passing rating 80 može dodati bilo koju loptu koju može i onaj passinga 95.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Sta promijenit? Imat cu oko 200k na raspolaganju. Dembele mi je na 7 chem. Planiram mozda OTW Odegarda na RM a Beckhama na CM. Imam jos Valverdea, Diega Carlosa na klupi i IF Lautara (untreadable).

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Ako naletite na ovo smeće s kojim sam upravo sad igrao za swapse, nabijte mu još više golova neg ja. I to od 2011 lik ima account, a zadnje smeće, toliko je išao u krajnost da je u 90oj namjerno nabio loptu u korner da iskoristi sve pauze. Na njegovu žalost, nabio sam mu još gol iz tog kornera (bilo je 2-0 za mene do tad), i onda sam ja išao njegovim stopama i nabio mu sve 3 pauze do kraja. Kad hoće bit smeće, dobit će ga još. Da mi je to napravio neki friški account star mjesec dva, ajde de, ali lik sa 10g starim accountom, bravo za konja. Šta je tražio, to je i dobio.

PC platforma.

 

Edit: evo još jedan... Krenuli su kreteni -.- U 20 tekmi nijedan, ili ja quittam ili protivnik nakon prvog gola, bez ikakvog problema. Sad u 3 tekme, 2 tryhard jadnika. I to s kakvim timom ovaj drugi, valjda misli da ak ima kreditkardtim da mu svi moraju pustit, aha....

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 0:29 (jopis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Kako se samo sakrio iza Forsberga. Otvaram paket, crni konfeti.. reko ništ posebno.. Kad ono show. 🤣

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 9:31 (Knappa89).
 
8 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
U igri to bude 4231, s tim da Martial ide desno, a Beck na CAM. Problem mi radi jedino CDM, a tu se mislim nekako ubaciti Kantea, sta kazete vi znalci?! DR uzeti coinse, a iz WL sta padne, padne..
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
U igri to bude 4231, s tim da Martial ide desno, a Beck na CAM. Problem mi radi jedino CDM, a tu se mislim nekako ubaciti Kantea, sta kazete vi znalci?! DR uzeti coinse, a iz WL sta padne, padne..

 Ja bih na tvome mjestu prodao Van Dijka  ako je tredable i kupio Gomeza.

Van Dijk je oko 240k mislim 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
Gerro kaže...
U igri to bude 4231, s tim da Martial ide desno, a Beck na CAM. Problem mi radi jedino CDM, a tu se mislim nekako ubaciti Kantea, sta kazete vi znalci?! DR uzeti coinse, a iz WL sta padne, padne..

 Ja bih na tvome mjestu prodao Van Dijka  ako je tredable i kupio Gomeza.

Van Dijk je oko 240k mislim 

 I kako ce onda imat link na De Jonga? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
FIFA 21

Sjebao sam sve coinse na packove,dobio kur...

Sad imam ovaj tim. Aj za SB moze.

Ostalo mi je 14 k coinsa pa ako bih mogao nekako da povezem neku bolju obranu ?

Neke Brazilce ili Santander ?Ima li neko ideju kakvu ?

Sezona mi bolje ide,Ronaldo tebi,Ronaldo meni pa se ceramo.

Samo 4231 drop back i onda mogu da igram nekako.

Na balanced kako igra Sime nemam sanse nikakve.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 12:18 (PeroMilic03).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...
Gerro kaže...
U igri to bude 4231, s tim da Martial ide desno, a Beck na CAM. Problem mi radi jedino CDM, a tu se mislim nekako ubaciti Kantea, sta kazete vi znalci?! DR uzeti coinse, a iz WL sta padne, padne..

 Ja bih na tvome mjestu prodao Van Dijka  ako je tredable i kupio Gomeza.

Van Dijk je oko 240k mislim 

 I kako ce onda imat link na De Jonga? 

 Pa rekao je kupit Kantea. Valjda ima nešt coinsa u rezervi. Kante+Gomez su jedno 3x bolja kombinacija nego De Jong i VVD, pogotovo obzirom na gornji dio momčadi...

Imao sam VVD-a 250 tekmi u prvoj, a Gomeza imam još uvijek, iskoristiviji je tj bolji 2x, a 150 tekmi De Jonga i Valverdea, Kante je za obojicu drmr, a imam ga tek 100 i neku tekmu (IF, al nije tolika razlika od običnog).

12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Sjebao sam sve coinse na packove,dobio kur...

Sad imam ovaj tim. Aj za SB moze.

Ostalo mi je 14 k coinsa pa ako bih mogao nekako da povezem neku bolju obranu ?

Neke Brazilce ili Santander ?Ima li neko ideju kakvu ?

Sezona mi bolje ide,Ronaldo tebi,Ronaldo meni pa se ceramo.

Samo 4231 drop back i onda mogu da igram nekako.

Na balanced kako igra Sime nemam sanse nikakve.

 Radis sve kaj se ne smije radit :D Doslovno ko po spagi. 

 

Packovi se ne kupuju coinsima, to je pravilo broj jedan. 

Sa tom ekipom ne mozes osvojit 4 kafica a ne pobjedu u DR.

 

Radis sve obrnuto. Umjesto da cuvas coinse i slazes poziciju po poziciju. Ti sve razjebes na packove. 

Gle ovu ekipu. 30k coinsa. A siguran sam da melje. Na brzinu ubacio sve OP igrace kojih sam se sjetio a da ih mozes linkat na neki nacin. Ako ti nejde u nekoj igri a zelis bit bolji... onda ne lijecis frustracije destrukcijom. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Sjebao sam sve coinse na packove,dobio kur...

Sad imam ovaj tim. Aj za SB moze.

Ostalo mi je 14 k coinsa pa ako bih mogao nekako da povezem neku bolju obranu ?

Neke Brazilce ili Santander ?Ima li neko ideju kakvu ?

Sezona mi bolje ide,Ronaldo tebi,Ronaldo meni pa se ceramo.

Samo 4231 drop back i onda mogu da igram nekako.

Na balanced kako igra Sime nemam sanse nikakve.

 Nisi bas smio ostaviti toliko coinsa da na svakoj poziciji ne mozes kupiti jeftinog OP igraca. Sa non rare-ovima mozes Squad battles na amateur jedino. :D

3 godine
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...
PeroMilic03 kaže...

Sjebao sam sve coinse na packove,dobio kur...

Sad imam ovaj tim. Aj za SB moze.

Ostalo mi je 14 k coinsa pa ako bih mogao nekako da povezem neku bolju obranu ?

Neke Brazilce ili Santander ?Ima li neko ideju kakvu ?

Sezona mi bolje ide,Ronaldo tebi,Ronaldo meni pa se ceramo.

Samo 4231 drop back i onda mogu da igram nekako.

Na balanced kako igra Sime nemam sanse nikakve.

 Nisi bas smio ostaviti toliko coinsa da na svakoj poziciji ne mozes kupiti jeftinog OP igraca. Sa non rare-ovima mozes Squad battles na amateur jedino. :D

 Igram na Proff. Moze Sb bez bijede na proff. sa bilo cim . :)

Da mogu da ga derem na wc onda bih mogao bolje protiv ljudi .

3 godine
offline
FIFA 21

Kad se branim drzim jasno l2 ali drzim i sprint .Mozda je to greska?

Malo me mrdne odoh ja po burek . Sad da li treba drzati sprint ili ne ,ne znam?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Pa ovisi od situacije. Ne mozes stalno drzat sprint. Presporo reagiras i ne znas kaj ce protivnik napravit... U vecini slucajeva mozes pretpostavit. To dode sa iskustvom. Prodaj sve kaj imas i sklepaj si ekipicu i kreni iz pocetka. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Vidi ovog trubadura. Samo step over. Tako je i zabio dva gola. Step over sa Ronaldom i udarac. Makar sam ja stalno kraj njega. Nema vajde. Al zato je tu Beckham i Mendy na korneru. Koja uzivancija gledat Beckhamov korner. Cudo. 

 

Jubilarna 50ta pobjeda u rivalsima i jumbo rare players pack. Top nagrade. Sve se bojim ultimate paketa sutra. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 21

ima kakvih novosti za upgrade igre na ps5,meni još ništa nije došlo,imam disk verziju fife

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Vidi ovog trubadura. Samo step over. Tako je i zabio dva gola. Step over sa Ronaldom i udarac. Makar sam ja stalno kraj njega. Nema vajde. Al zato je tu Beckham i Mendy na korneru. Koja uzivancija gledat Beckhamov korner. Cudo. 

 

Jubilarna 50ta pobjeda u rivalsima i jumbo rare players pack. Top nagrade. Sve se bojim ultimate paketa sutra. 

 Čuj tek 50 ta? :) 

9 godina
offline
Re: FIFA 21
trube kaže...

ima kakvih novosti za upgrade igre na ps5,meni još ništa nije došlo,imam disk verziju fife

 zasad još ništa..imaju velikih problema oko toga. ja sam im se javio preko ea.help..nikakve koristi od njih. čuo sam se sa sanctom..ekipa im je već počela lagano slat pritužbe jer ne mogu napravit upgrade

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...

Vidi ovog trubadura. Samo step over. Tako je i zabio dva gola. Step over sa Ronaldom i udarac. Makar sam ja stalno kraj njega. Nema vajde. Al zato je tu Beckham i Mendy na korneru. Koja uzivancija gledat Beckhamov korner. Cudo. 

 

Jubilarna 50ta pobjeda u rivalsima i jumbo rare players pack. Top nagrade. Sve se bojim ultimate paketa sutra. 

 Čuj tek 50 ta? :) 

 Racunaj da rivalse nit ne igram jer mi vecinom ostane par tekmi od WLa. Ovu WL sam doso do 8 pobjeda pa mi je ostalo 20 tekmi u DR. U 10 tekmi sam nagrindal bodove i osugral R1. Mislim da u Rivalsima imam 60-70 tekmi od pocetka igre. Sve ostalo je WL.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Racunaj da ja igram full manualnu obranu i pokusavam citat protivnika prije nego odigra. Ili mu namjerno otvorim prostor da tu gura, pa ga zatvorim sa drugim igracem. Naravno, sve ovo je moguce kad ae poklopi dobar gameplay. 

 

Jumbo rare paket. Svaka cast EA. 

 Ja sam pokusao ovo i nije lose samo me interesuje jel u igri mijenjas attacking i ultra attacing ili samo igras balanced.Mozes postaviti sliku podesavanja gamepada?

12 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
SimeKZ kaže...

Racunaj da ja igram full manualnu obranu i pokusavam citat protivnika prije nego odigra. Ili mu namjerno otvorim prostor da tu gura, pa ga zatvorim sa drugim igracem. Naravno, sve ovo je moguce kad ae poklopi dobar gameplay. 

 

Jumbo rare paket. Svaka cast EA. 

 Ja sam pokusao ovo i nije lose samo me interesuje jel u igri mijenjas attacking i ultra attacing ili samo igras balanced.Mozes postaviti sliku podesavanja gamepada?

 Attacking - 442 - full balanced

Ultra attacking - 41212 (2) - taktika koju sam postavio ovdje

Ultra defensive - 541 - Full obrana

 

Svaka postavka mi je druga taktika. Tako da za svaku situaciju imam nekaj.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

Daj postavke igraca od full obdrane.Ja 5 pobjeda za redom da ovom formacijom i znatna dominacija 😁.Odbrana na manual mnogomnogo bolja ali na balanced/

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 18:11 (mirkossam).
3 godine
offline
FIFA 21

Sad sam ok kompa na leg. Onaj mod gdje dribla,izgubio 13:0. Sta reci a ne zaplakati.

Slicno igraju ovi sa kojima igram u 8 div.

Znaci svi u odbrani,odjednom pola u napadu.

Kontre stalno.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Fali mi 20 bodova za 1500 pointsa, odnosno 3. diviziju.

To mi je 3 ili 4 pokušaj da igram za 3. diviziju i do sada sam uvijek imao sranja.

EA mi je svaki put neku zamku podvaljivao i svaki put bih se okliznuo na zadnjoj stepenici.

 

Reko, idem to sad dobit pa da idući četvrtak otvaram bolje nagrade.

Stisnem traženje partije i tražilo mi je preko minutu.

Točno sam znao da EA opet nešto mućka i tako je bilo.

Dakle, crveni kvadrat se nije gasio, lag k'o iz pakla, a protivnik u skladu s tim, nadobudan panj sa presingom igrač na igrača.

Al' ovaj put sam spreman, više nego spreman, nabrijan i koncentriran.

Uvaljam mu gol s Mbappeom oko 20' i ne radim više iste pogreške nego poučen iskustvom, stajem na loptu.

Pička ti materina, evo ti jebeni presing, stišći me, al prvo moraš oduzeti loptu Vidiću i Konudeu :)

Kako to biva, nakon mrcvarenja protivnika s bjesomučnim dodavanjima u zadnjoj liniji moji pasovi postaju traljavi, lopta nema snagu, nema preciznost.

Izgubim loptu, ali onda na scenu stupa Kante, otpuše protivnika, oduzme loptu, jebi si mater, gdje je Vidić dodaj mu loptu odmah :)

 

I tako sam ga mrcvario do pred kraj.

On ne može uzeti loptu, presing mu više ne radi, a ja lagano po zadnjoj liniji.

Par puta, kad moje dodavanje nekim čudom ne bude dobro, oduzme mi loptu, ali ništa lik ne može... Kante čisti skoro sve, a ono što ne uspije Vidić i Kounde rješavaju bez problema.

U 80' ga izvozam s dodavanjima, uvalim loptu u prostor za Kantea, a ovaj k'o Bolt, sjurio se, samo prašina iza njega, ovi ga u čudu gledaju, lagano dodavanje na Hagija, 2-0 - lik stišće pauzu i čeka do kraja da istekne pauza i onda kvita.

 

Pobijedio sam panja i EA - jebite si mater, nećete više razbojnici!

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Tako je meni isto. Imam oko 1471 i treba mi pobjeda. Pobjedim i daju mi 28 bodova. Smijeh, ali eto 2 put sam prokocko tu zadnju i onda dobio.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
miikaa77 kaže...

Tako je meni isto. Imam oko 1471 i treba mi pobjeda. Pobjedim i daju mi 28 bodova. Smijeh, ali eto 2 put sam prokocko tu zadnju i onda dobio.

Kada dobiješ lika s manje bodova od sebe dobiješ za pobjedu i manje bodova nego kada pobijediš igrača s više bodova od sebe. Ista stvar je i kada gubiš.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
miikaa77 kaže...

Tako je meni isto. Imam oko 1471 i treba mi pobjeda. Pobjedim i daju mi 28 bodova. Smijeh, ali eto 2 put sam prokocko tu zadnju i onda dobio.

Kada dobiješ lika s manje bodova od sebe dobiješ za pobjedu i manje bodova nego kada pobijediš igrača s više bodova od sebe. Ista stvar je i kada gubiš.

 Znam, ali eto. Pokaze nakon tekme, vecinom bude 29-30-31, kontam ma sigurno ce bit, kad ono ćuna :)

15 godina
offline
FIFA 21

Krenulo me u tekmama za swapse...

Prve 4 danas - prvu dobijem gol, logično izađem odmah, drugu krenem, debil pol tima loan mbappe i slični, oće se nadjebavat, ja povedem 1-0, on ne izlazi, 2-0, 3-0, on i dalje igra, zabijem četvrti gol, lik i dalje drka loptu po svojoj polovici, kad izgubi ja zabijem. Igrao je do 80e dok nije zabio gol s loan mbappeom i onda izađe van.... Treća, povedem, ne izlazi, al pauza uredno do kraja, javier-nešto, drugi, treći gol, ne izlazi, e kad sam krenuo gledat proslave golova do kraja, nakon 4og i petog, izašao je. Četvrta tekma opet loan mbappe (zar nije bilo da ne mogu loan igrači u taj one league???), ja zapucam s yedderom 4 šanse za redom, on gurne mbappeu u for i zabije gol, stisne pauzu i izađe Tak sam se i ja 1 sjebo jer mi ostalo dolje na fortfeit match pa dobivenu tekmu predao nekom panju...

Uglavnom toksikacija komjunitija se nastavlja....

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice