FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 685.334
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
PeroMilic03 kaže...
manipulator kaže...

 Ja sam Mbapea imao već u prvom tjednu igre. Imao sam ga dosta dugo stvarno, kartica je pp, slažem se.. Ali nakon ovih patcheva, džabe ti pace kad obrana protivnika je na drop back i ne miče se. Kontru takvom igraču napravit je nemoguća misija.. I ja sam mislio da ne postoji bolji od Mbapea dok nisam jedan vikend kupio Cr7, taj vikend sam bez ikakvog problema i bio Gold 1.

Znaci to kretanje Cr7 u prostor, uvijek se nadje tamo gdje treba, zabija u 99,9% situacija, zabija iz nemogucih pozicija.. Jednostavno kad imaš takvog igrača ne treba ti pace, jer nakon 2 ili 3 dobra pasa kad ga pošalješ u prostor to je gol.. 

 Nisam nikakav igrac ,tim 0 bodova.Juce tim ima Manea,Sona i jos neke ,Igrao sam na balanced odbranu 3-4 dept. Svaki put me pretrci ,nema sanse da ga stignem,tako da

pace ima uticaja.

Opet kazem nisam mjerodavan ali ...

Igram na PC,sad da li je cit ali ta nemoc ubija u pojam . :)

 

Kad gledam YT div. 1. rekao bi covjek nista posebno ne igraju ali kad uzmem da igram vidim da nemam pojma . :)

 Brate mili pa kako te i neće pretrčati kad imaš Lindelofa i Sancheza za CB sa pace 70.Bez uvrede ali to nije mjerodavno nikako..

 

Ja imam Varanea i IF Kyle Walkera, pretrčat će kurac ta 2 CB.. 

 Nemam novaca za Varana ,danas cu staviti LB i RB na mjesto CB da probam tako. :)

3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...
manipulator kaže...

 Ja sam Mbapea imao već u prvom tjednu igre. Imao sam ga dosta dugo stvarno, kartica je pp, slažem se.. Ali nakon ovih patcheva, džabe ti pace kad obrana protivnika je na drop back i ne miče se. Kontru takvom igraču napravit je nemoguća misija.. I ja sam mislio da ne postoji bolji od Mbapea dok nisam jedan vikend kupio Cr7, taj vikend sam bez ikakvog problema i bio Gold 1.

Znaci to kretanje Cr7 u prostor, uvijek se nadje tamo gdje treba, zabija u 99,9% situacija, zabija iz nemogucih pozicija.. Jednostavno kad imaš takvog igrača ne treba ti pace, jer nakon 2 ili 3 dobra pasa kad ga pošalješ u prostor to je gol.. 

 Nisam nikakav igrac ,tim 0 bodova.Juce tim ima Manea,Sona i jos neke ,Igrao sam na balanced odbranu 3-4 dept. Svaki put me pretrci ,nema sanse da ga stignem,tako da

pace ima uticaja.

Opet kazem nisam mjerodavan ali ...

Igram na PC,sad da li je cit ali ta nemoc ubija u pojam . :)

 

Kad gledam YT div. 1. rekao bi covjek nista posebno ne igraju ali kad uzmem da igram vidim da nemam pojma . :)

Postavljanje, koristenje jockey tipke, citanje protivnikove igre... kolko god je ova igra u jednu ruku banalna ima i ona svojih pizdarija koje se moraju naucit. Ne racunam na to vrtenje desne gljive u nedogled. Nego jednostavno se i ova igra treba naucit igra. 

 Ti igras 41212-2 Reci kako da podesim tim ?Daj mi svoj cuctom?

Da li da stavim da su i CDM i oba CM nazad? A samo ST da ostanu napred ?

12 godina
offline
FIFA 21

Racunaj da ja igram full manualnu obranu i pokusavam citat protivnika prije nego odigra. Ili mu namjerno otvorim prostor da tu gura, pa ga zatvorim sa drugim igracem. Naravno, sve ovo je moguce kad ae poklopi dobar gameplay. 

 

Jumbo rare paket. Svaka cast EA. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Racunaj da ja igram full manualnu obranu i pokusavam citat protivnika prije nego odigra. Ili mu namjerno otvorim prostor da tu gura, pa ga zatvorim sa drugim igracem. Naravno, sve ovo je moguce kad ae poklopi dobar gameplay. 

 

Jumbo rare paket. Svaka cast EA. 

 Hvala!

Jbmi li ga skoro isto je setovanje i kod mene .

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 14:31 (PeroMilic03).
13 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...

Racunaj da ja igram full manualnu obranu i pokusavam citat protivnika prije nego odigra. Ili mu namjerno otvorim prostor da tu gura, pa ga zatvorim sa drugim igracem. Naravno, sve ovo je moguce kad ae poklopi dobar gameplay. 

 

Jumbo rare paket. Svaka cast EA. 

 Hvala!

Jbmi li ga skoro isto je setovanje i kod mene .

 Nabavi stopere sa 90+ pace i igraj 3-5-2. Manje ces primat golova jer imas 3 stopera sa 2 crtice widith, a u napadu je raznovrsno. Ima tu negdje link sa reddita. Mogu ti i rb ili lb igrat stopere sa 7 chem. Meni je recimo Capa bio odlican stoper.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 14:54 (JohnnyBlaze).
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Davide koliko glup moras biti da zelis odigrati cjelu tekmu... decko dragi... ti si jedan od najvecih problema ove igre. Kaj si mislio da cemo se drkat svih 90' min? Debil kakvog nema. Jedino kaj je gore od takvih likova kao sto si ti su oni koji prekidaju kad im ides 1v1 na gol. Daj si pet.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
JohnnyBlaze kaže...
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...

Racunaj da ja igram full manualnu obranu i pokusavam citat protivnika prije nego odigra. Ili mu namjerno otvorim prostor da tu gura, pa ga zatvorim sa drugim igracem. Naravno, sve ovo je moguce kad ae poklopi dobar gameplay. 

 

Jumbo rare paket. Svaka cast EA. 

 Hvala!

Jbmi li ga skoro isto je setovanje i kod mene .

 Nabavi stopere sa 90+ pace i igraj 3-5-2. Manje ces primat golova jer imas 3 stopera sa 2 crtice widith, a u napadu je raznovrsno. Ima tu negdje link sa reddita. Mogu ti i rb ili lb igrat stopere sa 7 chem. Meni je recimo Capa bio odlican stoper.

 Nikakav 352 ne pomaze njemu jer ce ostavljati jos veci prostor protivniku. Posto je ocito da sporo prebacuje igrace i slabo cita protivnika. Nema sanse da svaku tekmu gutnes puno golova. Zalomi se tekma ili dvije da se protivniuk otvori, al ovako, ne.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
FIFA 21

352 je sjajna formacija ako manualno igraš obranu. Ali izrazito "probojna"  ako protivnik igra 442 bunker i udara kontre sa brzim igračima. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

352 je sjajna formacija ako manualno igraš obranu. Ali izrazito "probojna"  ako protivnik igra 442 bunker i udara kontre sa brzim igračima. 

 Tocno to. Sve kaj ides dalje u visi ELO jako je tesko obranit se od konstantnog spama na krila. Jednom ce ruba ostat da ce se sletir sa 3-4 igraca nazad. Dok se moji vezni presetavaju on radi step overe i penetrira me ko maloljetnicu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
cicek kaže...

Došo beckham! :D

 Može poslužit samo za sbc koliko je dobar.. 

 A ne rade cu igrat s alesandrinijem i taliscama u napadu. 

3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
JohnnyBlaze kaže...
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...

Racunaj da ja igram full manualnu obranu i pokusavam citat protivnika prije nego odigra. Ili mu namjerno otvorim prostor da tu gura, pa ga zatvorim sa drugim igracem. Naravno, sve ovo je moguce kad ae poklopi dobar gameplay. 

 

Jumbo rare paket. Svaka cast EA. 

 Hvala!

Jbmi li ga skoro isto je setovanje i kod mene .

 Nabavi stopere sa 90+ pace i igraj 3-5-2. Manje ces primat golova jer imas 3 stopera sa 2 crtice widith, a u napadu je raznovrsno. Ima tu negdje link sa reddita. Mogu ti i rb ili lb igrat stopere sa 7 chem. Meni je recimo Capa bio odlican stoper.

 Nikakav 352 ne pomaze njemu jer ce ostavljati jos veci prostor protivniku. Posto je ocito da sporo prebacuje igrace i slabo cita protivnika. Nema sanse da svaku tekmu gutnes puno golova. Zalomi se tekma ili dvije da se protivniuk otvori, al ovako, ne.

 Ima los gamepad. Sa l1 lose salta igraca,na pravog tesko prebaci. Sa  Rs tek tesko pogodim pravog. 

Jedino da igram drop back i svi nazad osim ST ali jeb tako mi se ne igra. Ako igram na balanced odbranu onda mi lako probije srednji red i odmah je na stoperima koji su spori ko k.

Probacu sa fb na chem 7 pa sta bude.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

💪💪💪

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 21

Jebote led kako se zove onaj skill move pored igrača udari loptu i nastavi trčati. Ma nešto jednostavno, samo se ne mogu sjetit sad 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...
JohnnyBlaze kaže...
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...

Racunaj da ja igram full manualnu obranu i pokusavam citat protivnika prije nego odigra. Ili mu namjerno otvorim prostor da tu gura, pa ga zatvorim sa drugim igracem. Naravno, sve ovo je moguce kad ae poklopi dobar gameplay. 

 

Jumbo rare paket. Svaka cast EA. 

 Hvala!

Jbmi li ga skoro isto je setovanje i kod mene .

 Nabavi stopere sa 90+ pace i igraj 3-5-2. Manje ces primat golova jer imas 3 stopera sa 2 crtice widith, a u napadu je raznovrsno. Ima tu negdje link sa reddita. Mogu ti i rb ili lb igrat stopere sa 7 chem. Meni je recimo Capa bio odlican stoper.

 Nikakav 352 ne pomaze njemu jer ce ostavljati jos veci prostor protivniku. Posto je ocito da sporo prebacuje igrace i slabo cita protivnika. Nema sanse da svaku tekmu gutnes puno golova. Zalomi se tekma ili dvije da se protivniuk otvori, al ovako, ne.

 Ima los gamepad. Sa l1 lose salta igraca,na pravog tesko prebaci. Sa  Rs tek tesko pogodim pravog. 

Jedino da igram drop back i svi nazad osim ST ali jeb tako mi se ne igra. Ako igram na balanced odbranu onda mi lako probije srednji red i odmah je na stoperima koji su spori ko k.

Probacu sa fb na chem 7 pa sta bude.

 Jbg buraz. Ja bi ti preporucio da si kupis Xbox 360 joystick. Sigurno se nade za jeftine novce a vrhunski komad joysticka. Ako si iz RH, javi mi se u inbox i ja ti prodam svog koji stoji i skuplja prasinu od kad sam kupio PS4. Saltanje desnim stickom ti je 80% obrane... po meni.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Jebote led kako se zove onaj skill move pored igrača udari loptu i nastavi trčati. Ma nešto jednostavno, samo se ne mogu sjetit sad 

 Bridge... double tap na R1 ( default )

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 21

https://www.futbin.com/21/player/26898/aaron-wan-bissaka

 

Moras cijenit koliko su mutavi :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 pa ne mozes da vjerujes.. pa da je barem isti pace onda bih ga mozda i uradio...ali ovako...das goldu anchor, a ovom shadow i haman su isti... ili razlika u par deka bzs

12 godina
offline
FIFA 21

Sad sam bacio 4 utakmice rivalsa da isprobam novu ekipu i ovo je smiješno sad, prelagano HAHAHAHAHAHA

Ne znam tko me više oduševljava, za sada nemam niti jednu pritužbu... čak mi je i Dembele pokazivao neku novu dimenziju koju, kad sam ga prvi put probao nije.

 

Kante - ja mislio da je Llorente dobar defenzivno zato jer je brz i agilan, e tu sam se zajebo, Kante ga prepiša samo tako.

Što je najbolje, iznenadio me pasom, već dvije asistencije ima :)

 

Mbappe - mislio sam da je IF Rashford bog dok nisam upoznao Mbappea... doduše, igrao sam već s Mbappeom u friendliesima, ali to je uvijek bilo protiv glupavih ekipa pa me tada nije čudilo što radi malu djecu od ostalih igrača na terenu.

Sad, kad je lag, kad je završnica utakmice gdje je protvinik nadrkan i upalio je sve moguće presinge što ima na raspolaganju... e tu se vide junaci, a Mbappe se pokazao kao jedan od njih.

Svi su mrtvi, jedva se kreću, kao da kroz želatinu prolaze dok trče po terenu, ali ne i Mbappe, on dobije loptu na rubu šesnaesterca, napravi lažnjak udesno, okrene se ulijevo, otvori prostor i finess zakuca pod lijevu rašlju - k'o jebena mačka.

 

Beckham - igra mi CDM-a pored Kantea - na toj poziciji nije dobar, to moram priznati, ali jbga, silom prilika je tu.

Ono što tražim od njega odrađuje bez greške i zato mislim da će ostati još neko vrijeme u ekipi.

On samo treba biti lijep i dodati točnu loptu naprijed, a Kante će mu je oduzeti i dodati, a to radi solidno za sada.

Srce mi je zaigralo kad sam s Backhamom nabacio iz kornera na Vidićevu glavu, a ovaj lakoćom pospremio u nebranjeni kut gola.

 

Vidić - ništa lošiji od Gomeza, a njega je zamijenio.

Rekao bih čak i bolji jer mi sad donosi novu dimenziju u igri, a to je opasnost iz kornera.

Otkad sam prodao Ramosa, iz kornera sam možda zabio 2 gola, a dok je Ramos bio, svako malo sam zabijao s njim.

Nadam se da će tako biti i s Vidićem?

 

Kounde - lošiji od Varana, priznajem, ali dat ću mu još malo šansu da se dokaže.

Coinsa mi je ostalo više nego dovoljno da vratim Varanea i još eventualno pojačam određene pozicije pa ćemo vidjeti.

 

Ako ništa, barem ću neko vrijeme eksperimentirati s novim igračima i zabavljati se jer to i je najveća draž ove igre.

Kad dovedeš prinovu u ekipu pa ga pratiš kako se ponaša, pokušavaš s njim nešto novo da vidiš kako reagira itd.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Sve igrace stavio na market. Jbg ne znam da igram.

Ne ide mi...

Last of us 2 je za mene...

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

ama naučite samo odbranu igrat, kad to naučite odmah uđete u top 10-15% igrača fife.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Sve igrace stavio na market. Jbg ne znam da igram.

Ne ide mi...

Last of us 2 je za mene...

 Vjeruj mi igrao sam fifu i pes, ali samo offline kroz cijeli život, nikad nisam radio skill movese ni nista tako i kad sam krenuo igrat online bio sam zesca truba. Nisam mogao apsolutno nista. Od 5 gamea u rivalsima sve sam spusio, svaki napad protivnika bio je gol jer je obrana po meni bila dosta teska za igrati i priviknuti. Najbolje ti je krenut squad battlese igrat na proffessional/world class ovisi o tvom skillu i tamo igraj. Prvi tjedan sam samo to igrao i dosao do Elite 1 (nakon toga E3 najvise). Nadi si formaciju koja ti odgovara - ja sam uvijek igrao 433, ali nije mi ovdje pasala, probao sam sa 4222 i bila mi je super jedno vrijeme do div4 pa sam promijenio na 442 i sad to uvijek koristim. Vjezbaj neke skill movese u sb - ball roll, fake shot, berba spin, drag back su ti najjednostavniji, a k tome i jako korisni. U napadu koristi L1 (da posaljes suigraca u for) i L1 + x (kada dodas a drzis L1 taj igrac nakon sto preda loptu krece u for sto je super za brzi dupli pas). Dosao sam od div 7 do div 4 doslovno samo s time. U obrani koristi L2 i vecinom brani sa zadnjim veznima (sto je poprilicno tesko za pocetnika). Nakon tjedan-dva sta sam igrao squad battlese otisao sam u rivalse i svaki mec protivnik je rage quitao jer sam ga vodio po 3 ili 4 :0 prije poluvremena. Opet ponavljam, imao sam istu stvar kao i ti jer mi nije islo, ali nisam onda vise rivalse igrao. Imam jos puno za napredovat trenutno sam div3 (jos 1 win i u div2) a za WL odigram do gold 3 i stanem jer nema smisla, mogao bi mozda do G1, ali samo ako tryhardam bas zesce svaku utakmicu sto nemam volje.

VISCA BARCA
11 godina
offline
FIFA 21

Ljudi Wan Bisaka Fut Freeze je perverzija.. Kakav Gomez, kakav Varane, znači odlucan Cb, preporučujem ga.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
Jack Black kaže...
PeroMilic03 kaže...

Sve igrace stavio na market. Jbg ne znam da igram.

Ne ide mi...

Last of us 2 je za mene...

 Vjeruj mi igrao sam fifu i pes, ali samo offline kroz cijeli život, nikad nisam radio skill movese ni nista tako i kad sam krenuo igrat online bio sam zesca truba. Nisam mogao apsolutno nista. Od 5 gamea u rivalsima sve sam spusio, svaki napad protivnika bio je gol jer je obrana po meni bila dosta teska za igrati i priviknuti. Najbolje ti je krenut squad battlese igrat na proffessional/world class ovisi o tvom skillu i tamo igraj. Prvi tjedan sam samo to igrao i dosao do Elite 1 (nakon toga E3 najvise). Nadi si formaciju koja ti odgovara - ja sam uvijek igrao 433, ali nije mi ovdje pasala, probao sam sa 4222 i bila mi je super jedno vrijeme do div4 pa sam promijenio na 442 i sad to uvijek koristim. Vjezbaj neke skill movese u sb - ball roll, fake shot, berba spin, drag back su ti najjednostavniji, a k tome i jako korisni. U napadu koristi L1 (da posaljes suigraca u for) i L1 + x (kada dodas a drzis L1 taj igrac nakon sto preda loptu krece u for sto je super za brzi dupli pas). Dosao sam od div 7 do div 4 doslovno samo s time. U obrani koristi L2 i vecinom brani sa zadnjim veznima (sto je poprilicno tesko za pocetnika). Nakon tjedan-dva sta sam igrao squad battlese otisao sam u rivalse i svaki mec protivnik je rage quitao jer sam ga vodio po 3 ili 4 :0 prije poluvremena. Opet ponavljam, imao sam istu stvar kao i ti jer mi nije islo, ali nisam onda vise rivalse igrao. Imam jos puno za napredovat trenutno sam div3 (jos 1 win i u div2) a za WL odigram do gold 3 i stanem jer nema smisla, mogao bi mozda do G1, ali samo ako tryhardam bas zesce svaku utakmicu sto nemam volje.

 Ne znam da vodim loptu.

Da li se trzi koja tipka kad u 16 m ono driblas bez skill movie ?mozda l1 ili sta vec ?

12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Ljudi Wan Bisaka Fut Freeze je perverzija.. Kakav Gomez, kakav Varane, znači odlucan Cb, preporučujem ga.. 

 Kako da ne. 350k zakucat u prosjecnog CBa, nema sanse. Rade kupim IF Walkera ili Diega Carlosa. Kraj toliko stopera ic radit njega koji ima toliki price tag samo zbog toga jer je PL je suludo.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
Jack Black kaže...
PeroMilic03 kaže...

Sve igrace stavio na market. Jbg ne znam da igram.

Ne ide mi...

Last of us 2 je za mene...

 Vjeruj mi igrao sam fifu i pes, ali samo offline kroz cijeli život, nikad nisam radio skill movese ni nista tako i kad sam krenuo igrat online bio sam zesca truba. Nisam mogao apsolutno nista. Od 5 gamea u rivalsima sve sam spusio, svaki napad protivnika bio je gol jer je obrana po meni bila dosta teska za igrati i priviknuti. Najbolje ti je krenut squad battlese igrat na proffessional/world class ovisi o tvom skillu i tamo igraj. Prvi tjedan sam samo to igrao i dosao do Elite 1 (nakon toga E3 najvise). Nadi si formaciju koja ti odgovara - ja sam uvijek igrao 433, ali nije mi ovdje pasala, probao sam sa 4222 i bila mi je super jedno vrijeme do div4 pa sam promijenio na 442 i sad to uvijek koristim. Vjezbaj neke skill movese u sb - ball roll, fake shot, berba spin, drag back su ti najjednostavniji, a k tome i jako korisni. U napadu koristi L1 (da posaljes suigraca u for) i L1 + x (kada dodas a drzis L1 taj igrac nakon sto preda loptu krece u for sto je super za brzi dupli pas). Dosao sam od div 7 do div 4 doslovno samo s time. U obrani koristi L2 i vecinom brani sa zadnjim veznima (sto je poprilicno tesko za pocetnika). Nakon tjedan-dva sta sam igrao squad battlese otisao sam u rivalse i svaki mec protivnik je rage quitao jer sam ga vodio po 3 ili 4 :0 prije poluvremena. Opet ponavljam, imao sam istu stvar kao i ti jer mi nije islo, ali nisam onda vise rivalse igrao. Imam jos puno za napredovat trenutno sam div3 (jos 1 win i u div2) a za WL odigram do gold 3 i stanem jer nema smisla, mogao bi mozda do G1, ali samo ako tryhardam bas zesce svaku utakmicu sto nemam volje.

 Ne znam da vodim loptu.

Da li se trzi koja tipka kad u 16 m ono driblas bez skill movie ?mozda l1 ili sta vec ?

 Samo igraj... doci ce na svoje. Imas Borasa na YT, gledaj njega.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

 Ne znam da vodim loptu.

Da li se trzi koja tipka kad u 16 m ono driblas bez skill movie ?mozda l1 ili sta vec ?

 Vjerojatno mislis na R1 (agile dribbling ako se ne varam), ja se trenutno na to privikavam, nisam do sad koristio. U 16 metara je fora cimnut gore pa se okrenut dolje ili obrnuto da stvoris prostor za sut

 

EDIT: Da definitivno pogledaj Borasa kao sto kolega kaze 

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 23:10 (Jack Black).
11 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...

Ljudi Wan Bisaka Fut Freeze je perverzija.. Kakav Gomez, kakav Varane, znači odlucan Cb, preporučujem ga.. 

 Kako da ne. 350k zakucat u prosjecnog CBa, nema sanse. Rade kupim IF Walkera ili Diega Carlosa. Kraj toliko stopera ic radit njega koji ima toliki price tag samo zbog toga jer je PL je suludo.

 A nisi u pravu, nije baš prosječan.. 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...

Ljudi Wan Bisaka Fut Freeze je perverzija.. Kakav Gomez, kakav Varane, znači odlucan Cb, preporučujem ga.. 

 Kako da ne. 350k zakucat u prosjecnog CBa, nema sanse. Rade kupim IF Walkera ili Diega Carlosa. Kraj toliko stopera ic radit njega koji ima toliki price tag samo zbog toga jer je PL je suludo.

 A nisi u pravu, nije baš prosječan.. 

Po cemu tocno nije? 

 

https://www.futbin.com/21/compare/26898/26559

 

Ovo je stoper od 40-60k coinsa na marketu. Samo zato jer je PL, englez i daje linkove na Gomeza, Rashforda, Walkera. Da su mu ostavili pace koji ima na RB kartici. Ok. Al' ovo je preskupo na koji god nacin pogledas. Lik ima 83 ocjenu kao CB.

Mislim... nista protiv tebe osobno. Al' on po nicemu ne iskace van. Pogotovo dok se sjetim prosle godine Piquea SBC. Koji je kostal oko 100k ako se ne varam. Ovaj 360k.

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
FIFA 21

Ima li vajde od T Krosa,dobio sam ga u paku ili da ide na market? Pace 53.

Jedino pass ubija.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Ima li vajde od T Krosa,dobio sam ga u paku ili da ide na market? Pace 53.

Jedino pass ubija.

 Prodaj i kupi nest' drugo.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice