FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 692.350
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
PeroMilic03 kaže...

Tim iz 7 div. 

4 odigrao sve izgubio,sad cu u 8.

Kad ja napadam svi njegovi su na njegovoj polovini. Nema sanse da prodjem. Cim uzme loptu eto ga u 2 poteza pred mojim golom.

 

Protivnik ti je digao njegovu odbranu na 7-8 crtica u tom slucaju jedino da igras long bal sa tim da tvoje ST ostavljas na get in behind i stay forward nema druge u ovoj fifi ☹️

 Nema lagane igre,ko koga nadmudri,samo daj brzom i jebi ga. Nema veze idem u 8 div.

Da li igraju drop back  sa visokom odbranom na 8-10 crtica i instrukcije da se svi vrate u odbranu,stvarno ne znam. Nisam mogao da prdnem u 4 tekme. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 23:38 (PeroMilic03).
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Da li sam samo ja u pitanju ili sta se koji kurac desava nakon zadnjeg patcha sa lagovima i delayom???? Konekcija mi je ista svaku tekmu 50MBit sa Lan kablom prije nikakvih problema sad od jednom usred ekrana neke tocke zute crvene , kvadrati neki jebeni i sve mi laga trza u Rivalsima u WL prije nikad nikakvih problema. Sad Rivalse izgubim 2-1 uz jebene lagove , pucam lopta udara stativu i po liniji ide prema drugoj i od jednom dobi putanju da se ne zabije u drugu nego izadje van pa jebem ti mrtvu majku EA sports hahahahahhahaha

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 21

Drugar neki dan u peku dobio, jbg kad te hoce hoce... 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Dzem1234 kaže...

Ruter ne mogu pomaknuti, povezan je sa svim i svacim. Bili pomoglo da jednostavno kupim novi modem i spojim ga kabelom na ps i ako da koji model? 

 Odmah ti velim da ti u hr nece pomoci nikakav router. Idi provjeri konekciju na onaj uotrace i vidjet ces da jedan tcomov kanal ne da eau da se spaja na njega. Poznam neke ljude u tcomu pa sam pitao sta je s time i veli da su taj kanal privatizirali, znam zasto al nebitno je pricat o tome sad. Ea i dalje koristi taj kanal i dobije odbijenicu kad se zeli spojit na njega i tu nastaje delay. Kako tcom posuduje infrastrukturu svakom provideru tako ti je nebitni dal imas vip, tcom ili babu maru ko providera. Ea da je normalna firma drzao bi azurno svoje kanale. Al kako je nas i ovako malo jebe se njima. 

15 godina
offline
FIFA 21

Uglavnom se jako brzo rješavaju ove swaps tekme, dobijem gol, izađem, zabijem gol, što je 3x češće, izađu. Ali se tu i tam nađe majmunče kao ovaj sa ss-a koji misli da je pametan pa bi se nadigravao samo zato što ima solidnu ekipu. Većina igrača su mu top verzije istih, ali šta vrijedi kad je u glavi rupa.

Tak je i prošao, jer ova taktika i formacija koju koristim za swapse je brutalna u ofenzivi, svi se otvaraju, svi idu naprijed, a svi znaju zabit. Talijane sam riješio u 6 od 6, sa švabama 2x popio gol nabrzinu pa iduće sve dobio u roku keks isto tako, engleze lako jer su mi primarni tim, španjolce sam krenuo ide dobro, još francuze, a i tamo ne bi trebalo bit problema sa depay-yedder napadom. Ak sam dobro izračunao, 17 swapsa će bit ukupno, a 10 treba za prva 3, što planiram uzet jer me packluck neće, a vidić koji preostaje za ostalih 7 mi nije napet nimalo, tak da planiram otvorit 2xultimate, 5x85 i 25 ili koliko većx83, pa šta uleti uleti, ostalo nek stoji za sbc-ove.

Nego, zanimljiva stvar - što više igram friendly-e, više to primjećujem - golmani mi u friendly tekmama brane extremno dobro, nemam neke specijalne golmane uglavnom, samo biram ili po traitovima ili po visini+dobri refleksi. Još me nijedan nije razočarao, tako kad bi branili u rivalsima i wl, to bi bilo extra dobro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Došo beckham! :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
Dzem1234 kaže...

Ruter ne mogu pomaknuti, povezan je sa svim i svacim. Bili pomoglo da jednostavno kupim novi modem i spojim ga kabelom na ps i ako da koji model? 

 Odmah ti velim da ti u hr nece pomoci nikakav router. Idi provjeri konekciju na onaj uotrace i vidjet ces da jedan tcomov kanal ne da eau da se spaja na njega. Poznam neke ljude u tcomu pa sam pitao sta je s time i veli da su taj kanal privatizirali, znam zasto al nebitno je pricat o tome sad. Ea i dalje koristi taj kanal i dobije odbijenicu kad se zeli spojit na njega i tu nastaje delay. Kako tcom posuduje infrastrukturu svakom provideru tako ti je nebitni dal imas vip, tcom ili babu maru ko providera. Ea da je normalna firma drzao bi azurno svoje kanale. Al kako je nas i ovako malo jebe se njima. 

Ja imam doma t com i A1. Na t comu je igranje veći dio dana nemoguća misija. Na A1 nikada mi ping ne prelazi 21, ali baš nikada. Nebitno koji dio dana igrao i što igrao. Napravim test na onoj stranici od EA što je Šime postao i kada sam spojen s t comom prosječni ping je oko 46. Kada se prebacim na A1 prosječan ping je 20. E sad, tko je kriv i zašto nemam pojma ali znam da izbjegavam t com za bilo kakvo igranje. Prije dvije godine je bilo obrnuto.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

Ak sam dobro izračunao, 17 swapsa će bit ukupno,

18 tokena će biti, na slici imaš datume od kad do kad idu.

Meni fale još 2 pobjede s MLS-om pa uzimam Vidića, a za ostale tokene vjerojatno ove packove koje si spomenuo.

Ovih dana javim dojmove kakav je Vidić.

 

[19xx] 4ntraks
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
jopis kaže...

Ak sam dobro izračunao, 17 swapsa će bit ukupno,

18 tokena će biti, na slici imaš datume od kad do kad idu.

Meni fale još 2 pobjede s MLS-om pa uzimam Vidića, a za ostale tokene vjerojatno ove packove koje si spomenuo.

Ovih dana javim dojmove kakav je Vidić.

 

 Ja čekam da vidim kojeg će izbaciti vjerovatno CB igrača iz MAnchester Uniteda u sbcu danas... jak link m idaje sa Brunom..

Hajde isprobaj Vidića jer sam se premišljao 5 dana da li njega ili nešto drugo.

11 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Došo beckham! :D

 Može poslužit samo za sbc koliko je dobar.. 

11 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
jopis kaže...

Ak sam dobro izračunao, 17 swapsa će bit ukupno,

18 tokena će biti, na slici imaš datume od kad do kad idu.

Meni fale još 2 pobjede s MLS-om pa uzimam Vidića, a za ostale tokene vjerojatno ove packove koje si spomenuo.

Ovih dana javim dojmove kakav je Vidić.

 

 De budi normalan, još 1 token i bolje opali Base Icon pack, gdje možeš dobit Pele, Maradona, Cruyff, R9 itd..

Iskreno mislim da je sranje kartica a i pace mu je loš za cb

4 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
Skilledžija kaže...
jopis kaže...

Ak sam dobro izračunao, 17 swapsa će bit ukupno,

18 tokena će biti, na slici imaš datume od kad do kad idu.

Meni fale još 2 pobjede s MLS-om pa uzimam Vidića, a za ostale tokene vjerojatno ove packove koje si spomenuo.

Ovih dana javim dojmove kakav je Vidić.

 

 De budi normalan, još 1 token i bolje opali Base Icon pack, gdje možeš dobit Pele, Maradona, Cruyff, R9 itd..

Iskreno mislim da je sranje kartica a i pace mu je loš za cb

 Da, kao da se te nabrojane kartice dijele šakom i kapom..

12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

 

 De budi normalan, još 1 token i bolje opali Base Icon pack, gdje možeš dobit Pele, Maradona, Cruyff, R9 itd..

Iskreno mislim da je sranje kartica a i pace mu je loš za cb

Kao što bi Inception rekao, Vidić je tu prvenstveno zbog sentimentalne vrijednosti i zato sam ga, kao navijač Manchestera, jednostavno morao otvoriti.

A što se base icona tiče, još to stignem u drugoj turi riješiti, ali mislim da ću ipak ići na ona tri packa jer kolike sam sreće bih dobio jednu od tri najlošije kartice.

Ovako barem dobijem foddera za SBC, ako ništa drugo.

 

Nego, ispretumbao sam ekipu naglavačke.

EA me sjebo, mislio sam da će Beckham biti kartica tipa ikone, a oni njemu stavili Real - u kurac, sjebali mi koncepciju i planove.

Ali sjebo sam ja njih pa iskombinirao ovo na slici... još se tu da malo doraditi ekipa, pogotovo Yedder - on je najveća rupa u ekipi... možda ipak stavim Maximina ili Dembelea.

Probao sam ovu ekipu sad u jednoj max chem partiji i jbga, dalo mi panja pa nisam mogao istestirati igrače kako treba.

 

Vidić - jedan sprint je samo imao, čini mi se da nije to tako sporo kako na papiru izgleda.

Jedanput je Kounde zalutao u obrani, a Vidić se k'o tenk pojavi niotkud i oduzme loptu bez problema.

Doduše, protivnik je bio loš pa se nisam obrambeno morao truditi previše, jbga.

 

Kounde - probao i njega prvi put - nisam nezadovoljan.

 

Kante - što reći... mali zvrk - svugdje ga ima - mislim da mi Llorente neće nedostajati previše :)

 

Beckham - s njim sam samo rokao bombe sa 30m da mu oprobam šut.

Protivnik je micao golmana tako da sam zabio 2 komada čak :)

 

Mbappe - jbga, teško bih složio Ronalda jer se Mbappe jednostavno slaže s Francuzima - možda jednog dana i Ronaldo dođe :)

 

 

[19xx] 4ntraks
16 godina
offline
FIFA 21

Izgleda da sam jedini ovdje koji nije odigrao još niti jednu utakmicu za bilo koji token?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
FIFA 21

Ja sam slozio Vidica za 7 tokena posto sam također Manchesterov fan i slazem cijelu ekipu u FUT-u. Vidic je za 7 tokena po meni steal, sad da ima umjesto 77 ili 78 pace mozda 81 82, realno isti kurac.. Dovoljno je brz i ovako sa sHadowom, fizicki i defenzivni jebeno jak, kao i u pravom zivotu. E sad, svi volimo otvarat packove i navukli su nas na to, ali realno nitko od nas nije PRO igrac, neka top ekipa ti realno moze u kompletu donijet mozda 2,maksimalno 3 pobjede viska naspram neke obicne ekipe, i to mozda, tako da, radije igrat s ekipom koja ti je draga i kojom uzivas igrat, a ne jebat se s mendyem varaneom i gomezom koje realno nitko ne voli nego se igra s njim zato kaj to kaze AA9 ili Nepenthez ili ne znam tko.. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 11:22 (playertwo).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Izgleda da sam jedini ovdje koji nije odigrao još niti jednu utakmicu za bilo koji token?

 Nisi.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Je li iko probao OTW Odegarda? Planiram ga koristit na RM a Beckhamu stavit shadow i na CM? Sta mislite moze li ruke dat Odegaard na RM? Jedina mi je to opcija, a hocu da igram s Beckhamom. Veci mi je to gust nego meta karticu ko prosle godine Ndombele sto je bio.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
manipulator kaže...

 

 De budi normalan, još 1 token i bolje opali Base Icon pack, gdje možeš dobit Pele, Maradona, Cruyff, R9 itd..

Iskreno mislim da je sranje kartica a i pace mu je loš za cb

Kao što bi Inception rekao, Vidić je tu prvenstveno zbog sentimentalne vrijednosti i zato sam ga, kao navijač Manchestera, jednostavno morao otvoriti.

A što se base icona tiče, još to stignem u drugoj turi riješiti, ali mislim da ću ipak ići na ona tri packa jer kolike sam sreće bih dobio jednu od tri najlošije kartice.

Ovako barem dobijem foddera za SBC, ako ništa drugo.

 

Nego, ispretumbao sam ekipu naglavačke.

EA me sjebo, mislio sam da će Beckham biti kartica tipa ikone, a oni njemu stavili Real - u kurac, sjebali mi koncepciju i planove.

Ali sjebo sam ja njih pa iskombinirao ovo na slici... još se tu da malo doraditi ekipa, pogotovo Yedder - on je najveća rupa u ekipi... možda ipak stavim Maximina ili Dembelea.

Probao sam ovu ekipu sad u jednoj max chem partiji i jbga, dalo mi panja pa nisam mogao istestirati igrače kako treba.

 

Vidić - jedan sprint je samo imao, čini mi se da nije to tako sporo kako na papiru izgleda.

Jedanput je Kounde zalutao u obrani, a Vidić se k'o tenk pojavi niotkud i oduzme loptu bez problema.

Doduše, protivnik je bio loš pa se nisam obrambeno morao truditi previše, jbga.

 

Kounde - probao i njega prvi put - nisam nezadovoljan.

 

Kante - što reći... mali zvrk - svugdje ga ima - mislim da mi Llorente neće nedostajati previše :)

 

Beckham - s njim sam samo rokao bombe sa 30m da mu oprobam šut.

Protivnik je micao golmana tako da sam zabio 2 komada čak :)

 

Mbappe - jbga, teško bih složio Ronalda jer se Mbappe jednostavno slaže s Francuzima - možda jednog dana i Ronaldo dođe :)

 

 

 Ako si navijač MU i ako je radi neke sentimentalnosti onda je to nešto drugo..

Ne mogu vjerovati da si stavio Koundea ispred Varanea, najbolja gold cb kartica u igri.. 

Što se tiče Bechama, sumnjam da mi može zamijenit Brunu Fernandesa koji je isto untreadable.. 

 

Vidim da je opet Icon Base sbc izašao na 30 dana, sad dal napravit Joao Felixa ili taj base Icon.. A upm

 

 

NAPOMENA :

Napravite si ove sve fut Freeze loan sbc igrače jer se sjećate da je prošle godine za otključavanje nekih igrača bilo potrebno po 4 ili više futmas igrača u timu, tako će vjerojatno i ove godine bit za fut Freeze.. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 12:52 (manipulator).
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

 

 Ako si navijač MU i ako je radi neke sentimentalnosti onda je to nešto drugo..

Ne mogu vjerovati da si stavio Koundea ispred Varanea, najbolja gold cb kartica u igri..

Trebam coinse za Mbappea tako da na bubanj idu: Varane, De Bruyne, IF Llorente i IF Carrasco.

Doduše, vjerojatno bih imao dovoljno i da ne prodam Varanea, ali Kounde mi se čini kao solidna zamjena, pogotovo u paru s Vidićem, prvi brz i agilan, a drugi tenk.

No, vidjet ćemo, ako taj par ne bude funkcionirao, lako vratim Varanea nazad.

 

Beckham će mi igrati na CDM-u pored Kantea, a od njega sve što tražim je dobar pas, a vjerujem da to ima.

Još ima bolje defenzivne statse od De Bruynea tako da uz Kantea ne bi trebalo biti problema na toj poziciji.

Uz to, također sentimentalna vrijednost :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
Skilledžija kaže...
manipulator kaže...

 

 De budi normalan, još 1 token i bolje opali Base Icon pack, gdje možeš dobit Pele, Maradona, Cruyff, R9 itd..

Iskreno mislim da je sranje kartica a i pace mu je loš za cb

Kao što bi Inception rekao, Vidić je tu prvenstveno zbog sentimentalne vrijednosti i zato sam ga, kao navijač Manchestera, jednostavno morao otvoriti.

A što se base icona tiče, još to stignem u drugoj turi riješiti, ali mislim da ću ipak ići na ona tri packa jer kolike sam sreće bih dobio jednu od tri najlošije kartice.

Ovako barem dobijem foddera za SBC, ako ništa drugo.

 

Nego, ispretumbao sam ekipu naglavačke.

EA me sjebo, mislio sam da će Beckham biti kartica tipa ikone, a oni njemu stavili Real - u kurac, sjebali mi koncepciju i planove.

Ali sjebo sam ja njih pa iskombinirao ovo na slici... još se tu da malo doraditi ekipa, pogotovo Yedder - on je najveća rupa u ekipi... možda ipak stavim Maximina ili Dembelea.

Probao sam ovu ekipu sad u jednoj max chem partiji i jbga, dalo mi panja pa nisam mogao istestirati igrače kako treba.

 

Vidić - jedan sprint je samo imao, čini mi se da nije to tako sporo kako na papiru izgleda.

Jedanput je Kounde zalutao u obrani, a Vidić se k'o tenk pojavi niotkud i oduzme loptu bez problema.

Doduše, protivnik je bio loš pa se nisam obrambeno morao truditi previše, jbga.

 

Kounde - probao i njega prvi put - nisam nezadovoljan.

 

Kante - što reći... mali zvrk - svugdje ga ima - mislim da mi Llorente neće nedostajati previše :)

 

Beckham - s njim sam samo rokao bombe sa 30m da mu oprobam šut.

Protivnik je micao golmana tako da sam zabio 2 komada čak :)

 

Mbappe - jbga, teško bih složio Ronalda jer se Mbappe jednostavno slaže s Francuzima - možda jednog dana i Ronaldo dođe :)

 

 

 Ako si navijač MU i ako je radi neke sentimentalnosti onda je to nešto drugo..

Ne mogu vjerovati da si stavio Koundea ispred Varanea, najbolja gold cb kartica u igri.. 

Što se tiče Bechama, sumnjam da mi može zamijenit Brunu Fernandesa koji je isto untreadable.. 

 

Vidim da je opet Icon Base sbc izašao na 30 dana, sad dal napravit Joao Felixa ili taj base Icon.. A upm

 

 

NAPOMENA :

Napravite si ove sve fut Freeze loan sbc igrače jer se sjećate da je prošle godine za otključavanje nekih igrača bilo potrebno po 4 ili više futmas igrača u timu, tako će vjerojatno i ove godine bit za fut Freeze.. 

 Kounde je bog i batina. Varane je meta govno sa kojim i moja baba zna igrat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
manipulator kaže...

 

 Ako si navijač MU i ako je radi neke sentimentalnosti onda je to nešto drugo..

Ne mogu vjerovati da si stavio Koundea ispred Varanea, najbolja gold cb kartica u igri..

Trebam coinse za Mbappea tako da na bubanj idu: Varane, De Bruyne, IF Llorente i IF Carrasco.

Doduše, vjerojatno bih imao dovoljno i da ne prodam Varanea, ali Kounde mi se čini kao solidna zamjena, pogotovo u paru s Vidićem, prvi brz i agilan, a drugi tenk.

No, vidjet ćemo, ako taj par ne bude funkcionirao, lako vratim Varanea nazad.

 

Beckham će mi igrati na CDM-u pored Kantea, a od njega sve što tražim je dobar pas, a vjerujem da to ima.

Još ima bolje defenzivne statse od De Bruynea tako da uz Kantea ne bi trebalo biti problema na toj poziciji.

Uz to, također sentimentalna vrijednost :)

 A ja ti sad kažem da od Cr7, Neymara i Mbapea, Mbape je najlošiji ako ga mislis koristit kao St.. Mbape ove godine nije nešto posebno, bio je u prvih 2 tjedna igre bog. Mislim i sad je ok, ali su Cr7 i Neymar za st puno bolja opcija,pogotovo Cr7, lik je stroj za zabijanje..

Meni je isto problem bio uklopiti Cr7, lakše je Mbapea radi Francuza, ali sad kad imam 2 ikone i od toga je jedna Figo nije mi problem. Ali problem je to što neću da kupim niti jednog od ova 3 navedena, pa da ispusim 100 do 200k poslije wl, zajebi to.. Imam super tim i 3,7 milijuna coinsa, razmišljam još šta i kako, možda neku ikonu dobru za Cb ili cm

9 godina
offline
FIFA 21

Imam untradable Mbappea, dobio ga prije koji dan, i ne mogu zamisliti još više OP karticu od njega. I kad me gameplay zakinuo, scripting bio rubno nepodnošljiv, Mbappe bi svojih par golova zabio. Sumanuto brz, šut kao da je mješavina CR7 i Messija. Suluda kartica. Volio bih jako u nekom trenutku dovesti CR7, ali s obzirom na chem teško da ću ga uklopiti u svoju ekipu. Ali zato bi se Neymar, i Messi (kojeg sam prodao da napravim POTM Felixa) jako lijepo uklopili u jedan cheat kod hibrid. :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

 A ja ti sad kažem da od Cr7, Neymara i Mbapea, Mbape je najlošiji ako ga mislis koristit kao St.. 

Ma znam, prvi plan je bio Ronaldo, ali već neko vrijeme kombiniram kako da ga uglavim i jednostavno sam puko jučer i odlučio da uzmem Mbappea i gotovo.

Puno jednostavnije je ukomponirat Mbappea u ono što imam i ono što želim nego Ronalda i to je jedini razlog.

Ali jednog dana će Ronaldo i Bruno sigurno doći... samo da se poslože ostale kockice.

 

Za sada ću se zajebavati sa Backhamom i Vidićem i lagano čilat :)

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

Imam untradable Mbappea, dobio ga prije koji dan, i ne mogu zamisliti još više OP karticu od njega. I kad me gameplay zakinuo, scripting bio rubno nepodnošljiv, Mbappe bi svojih par golova zabio. Sumanuto brz, šut kao da je mješavina CR7 i Messija. Suluda kartica. Volio bih jako u nekom trenutku dovesti CR7, ali s obzirom na chem teško da ću ga uklopiti u svoju ekipu. Ali zato bi se Neymar, i Messi (kojeg sam prodao da napravim POTM Felixa) jako lijepo uklopili u jedan cheat kod hibrid. :D

 Ja sam Mbapea imao već u prvom tjednu igre. Imao sam ga dosta dugo stvarno, kartica je pp, slažem se.. Ali nakon ovih patcheva, džabe ti pace kad obrana protivnika je na drop back i ne miče se. Kontru takvom igraču napravit je nemoguća misija.. I ja sam mislio da ne postoji bolji od Mbapea dok nisam jedan vikend kupio Cr7, taj vikend sam bez ikakvog problema i bio Gold 1.

Znaci to kretanje Cr7 u prostor, uvijek se nadje tamo gdje treba, zabija u 99,9% situacija, zabija iz nemogucih pozicija.. Jednostavno kad imaš takvog igrača ne treba ti pace, jer nakon 2 ili 3 dobra pasa kad ga pošalješ u prostor to je gol.. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Izgleda da sam jedini ovdje koji nije odigrao još niti jednu utakmicu za bilo koji token?

 Ja sam odigrao za 2 tokena da otvorim 2 ultimate packa, tu sam dobio neuera koji mi je duplikat :D a kak igra i ovako nema smisla zbog servera ovaj golden goal jedino dolazi u obzir, pa kad zabijes gol ako ne izade on izađes ti. Posto su zeljeli da im igra bude samo otvaranje paketica damo im otvaranje paketica, ne odgovara im sad sto su prakticki đabe podjelili ove ikonice i to, pa nek im bude sad. Comunity im je dao taste of their own medicine. 

12 godina
offline
FIFA 21

Da je bacio rukom iz auta, usla bi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

 Ja sam Mbapea imao već u prvom tjednu igre. Imao sam ga dosta dugo stvarno, kartica je pp, slažem se.. Ali nakon ovih patcheva, džabe ti pace kad obrana protivnika je na drop back i ne miče se. Kontru takvom igraču napravit je nemoguća misija.. I ja sam mislio da ne postoji bolji od Mbapea dok nisam jedan vikend kupio Cr7, taj vikend sam bez ikakvog problema i bio Gold 1.

Znaci to kretanje Cr7 u prostor, uvijek se nadje tamo gdje treba, zabija u 99,9% situacija, zabija iz nemogucih pozicija.. Jednostavno kad imaš takvog igrača ne treba ti pace, jer nakon 2 ili 3 dobra pasa kad ga pošalješ u prostor to je gol.. 

 Nisam nikakav igrac ,tim 0 bodova.Juce tim ima Manea,Sona i jos neke ,Igrao sam na balanced odbranu 3-4 dept. Svaki put me pretrci ,nema sanse da ga stignem,tako da

pace ima uticaja.

Opet kazem nisam mjerodavan ali ...

Igram na PC,sad da li je cit ali ta nemoc ubija u pojam . :)

 

Kad gledam YT div. 1. rekao bi covjek nista posebno ne igraju ali kad uzmem da igram vidim da nemam pojma . :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 14:01 (PeroMilic03).
13 godina
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

Imam untradable Mbappea, dobio ga prije koji dan, i ne mogu zamisliti još više OP karticu od njega. I kad me gameplay zakinuo, scripting bio rubno nepodnošljiv, Mbappe bi svojih par golova zabio. Sumanuto brz, šut kao da je mješavina CR7 i Messija. Suluda kartica. Volio bih jako u nekom trenutku dovesti CR7, ali s obzirom na chem teško da ću ga uklopiti u svoju ekipu. Ali zato bi se Neymar, i Messi (kojeg sam prodao da napravim POTM Felixa) jako lijepo uklopili u jedan cheat kod hibrid. :D

 Isus Krist.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
manipulator kaže...

 Ja sam Mbapea imao već u prvom tjednu igre. Imao sam ga dosta dugo stvarno, kartica je pp, slažem se.. Ali nakon ovih patcheva, džabe ti pace kad obrana protivnika je na drop back i ne miče se. Kontru takvom igraču napravit je nemoguća misija.. I ja sam mislio da ne postoji bolji od Mbapea dok nisam jedan vikend kupio Cr7, taj vikend sam bez ikakvog problema i bio Gold 1.

Znaci to kretanje Cr7 u prostor, uvijek se nadje tamo gdje treba, zabija u 99,9% situacija, zabija iz nemogucih pozicija.. Jednostavno kad imaš takvog igrača ne treba ti pace, jer nakon 2 ili 3 dobra pasa kad ga pošalješ u prostor to je gol.. 

 Nisam nikakav igrac ,tim 0 bodova.Juce tim ima Manea,Sona i jos neke ,Igrao sam na balanced odbranu 3-4 dept. Svaki put me pretrci ,nema sanse da ga stignem,tako da

pace ima uticaja.

Opet kazem nisam mjerodavan ali ...

Igram na PC,sad da li je cit ali ta nemoc ubija u pojam . :)

 

Kad gledam YT div. 1. rekao bi covjek nista posebno ne igraju ali kad uzmem da igram vidim da nemam pojma . :)

Postavljanje, koristenje jockey tipke, citanje protivnikove igre... kolko god je ova igra u jednu ruku banalna ima i ona svojih pizdarija koje se moraju naucit. Ne racunam na to vrtenje desne gljive u nedogled. Nego jednostavno se i ova igra treba naucit igra. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
manipulator kaže...

 Ja sam Mbapea imao već u prvom tjednu igre. Imao sam ga dosta dugo stvarno, kartica je pp, slažem se.. Ali nakon ovih patcheva, džabe ti pace kad obrana protivnika je na drop back i ne miče se. Kontru takvom igraču napravit je nemoguća misija.. I ja sam mislio da ne postoji bolji od Mbapea dok nisam jedan vikend kupio Cr7, taj vikend sam bez ikakvog problema i bio Gold 1.

Znaci to kretanje Cr7 u prostor, uvijek se nadje tamo gdje treba, zabija u 99,9% situacija, zabija iz nemogucih pozicija.. Jednostavno kad imaš takvog igrača ne treba ti pace, jer nakon 2 ili 3 dobra pasa kad ga pošalješ u prostor to je gol.. 

 Nisam nikakav igrac ,tim 0 bodova.Juce tim ima Manea,Sona i jos neke ,Igrao sam na balanced odbranu 3-4 dept. Svaki put me pretrci ,nema sanse da ga stignem,tako da

pace ima uticaja.

Opet kazem nisam mjerodavan ali ...

Igram na PC,sad da li je cit ali ta nemoc ubija u pojam . :)

 

Kad gledam YT div. 1. rekao bi covjek nista posebno ne igraju ali kad uzmem da igram vidim da nemam pojma . :)

 Brate mili pa kako te i neće pretrčati kad imaš Lindelofa i Sancheza za CB sa pace 70.Bez uvrede ali to nije mjerodavno nikako..

 

Ja imam Varanea i IF Kyle Walkera, pretrčat će kurac ta 2 CB.. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice