FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.711
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Danas sam tek malo pogledao sto je novog oko fife i vidim banali Kurta. Ako im ovo nije zadnji cavao onda stvarno ne znam. Zanima me samo sta ce sad ovi ostali YTberi napravit. Ako ce se ko miševi zavuc u rupe onda nis s tog, ali ako pocnu galamit bit ce vise banova pa mozda se nesto i izrodi kad nekome otrgnu kruh iz ruku pa pokrene s preostalim novcima normalnu tuzbu... Otom potom. Uglavnom nakon petka nisam fifu taknuo i u pon sam je obrisao da napravim mjesta za RDR2, dušu dalo. Od gta5 nisam tako uzivao u igri. Grafika je kao da gledam film, a detalji su maestralni. Na fifi me nije smetalo kad su noge i ruke prolazile kroz sve, jer je to manje bitno, sta je je. Ali kad sam vidio kako ovaj lik na RDR2 ugura zecje krzno u torbicu, shvatio sam... Ipak tolerancija mi je bila neopravdana jer sam bio zasljepljen ljubavi prema nogometu. Sad nogomet gledam na TVu, a navecer se naganjam s kaubojima i super mi je. Nemam vise onaj ruzni osjecaj podkradanja i osjecaja da u svakom koraku moje FUT karijere postoji kvaka koja je tu da me sjebe, a opet da se osjecam ko "dobitnik".  E i da, sutra ujutro se necu osjecati da sam ulozio vikend u Khediru. Skoro zaboravih, jer to je vec postala rutina.

Edit: I jos sam zaboravio rec, nitko me ne šlata promo eventima po stražnjem đepu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.2.2020 0:44 (cicek).
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Kako me je lik posrao, ono. Samo dokaz koliko je ova igra retardirana i ništa nema veze s vezom, nikakvi chemistryi, nikakvi statsi, ama baš ništa kad adjustment krene svoju igru igrat. Lik uvede Sol-a Campbella u špicu. Ovaj se okreće kao lokomotiva, ali dovoljno brzo kraj mojih Desaillya koji je brži od njega jedno 16x, i od Tierneya, da taj isti Sol zabije golčinu lijevom nogom posred gola dok moj Ter Stegen u svojoj najjačoj verziji u ovoj igri, nježno gleda kako ovaj puca po golu, ali samo gleda, jer tko je vidio da golman nešto brani...

 

Druga slika, otključao sam Acunu, odličan je srednjak, taman kad se Koeman umori, Acuna nastupa, i to čak i bolje od ovog.

 

Treća slika, obožavam ove poljske retarde sa tim svojim nadobudnim nazivima, što jači i nabrijaniji naziv, to prije ragequittaju, ovaj je čak i imao živaca dok mu Marcelo nije strpao hattrick....

Btw, Marcelo je brutalan, 30 tekmi, 20 golova i preko 20 asistova. Ako ne zabije, odličan je dodavač, što mi je do sad očajnički falilo u napadu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...
SimeKZ kaže...

 

 - Nick napravio video. Ide to lijepo. Vec 3. video sa velikim fanbaseom.

 

Slabo je to. Evo tri dana prošla, Kurta pojela zemlja, izbrisan skroz. Svi ostali su ostali na svojim platformama i ubiru lovu. Za 7 dana ljudi neće ni znati ko je Kurt, jbg u takvom svijetu živimo i gledamo sami sebe. Nema ništa od ovog pokušajčića pobune.

 Šta pričaš ti? Objavio je na YouTube epizodu aliena i objavio video u svezi baniranja accounta.. Čuj za 7 dana neće nitko ni znati tko je Kurt a lik najbolji igrač fife i najbolji streamer fife.  Gdje samo kopirate i paste takve komentare ovdje  .Boze sacuvaj

11 godina
offline
FIFA 20

"Jel sam se zaovo borio"

Jebem im milu mater, a u paketima da niti ne pišem što sam dobio jer to je velika sramota 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

ajde ja sam nasprema tebe imao sreće 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Vidim da je pod normalno izvuci SS karticu u onoj grupi. Ja nisam dobio walkout u 8 paketa od toga jedan TOTW. 

 

Red pickovi - Kolarov, Niang i Nacho Monreal 

 

4x Rare mega pack, 2x rare electrum players pack, 1x Jumbo rare players pack ( najveci rating 83 ) i 1x TOTW = Niti jedan walkout. Ne znam kak zelena kartica izgleda u paketicu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Vidim da je pod normalno izvuci SS karticu u onoj grupi. Ja nisam dobio walkout u 8 paketa od toga jedan TOTW. 

 

Red pickovi - Kolarov, Niang i Nacho Monreal 

 

4x Rare mega pack, 2x rare electrum players pack, 1x Jumbo rare players pack ( najveci rating 83 ) i 1x TOTW = Niti jedan walkout. Ne znam kak zelena kartica izgleda u paketicu. 

Ja ne znam kako izgleda bilo koja kartica u packu osim rare i non rare kartice, a i ta rare je maksimalno ratinga 83.

10 godina
offline
FIFA 20

Nagrade su ono, očekujući nešto pa dobiješ veliko ništa. 4x rare mega pack i 2 rare i naravno bananu dobijem. Moramo jednostavno shvatit da je igra veliki fix, kako sa nagradama tako i gameplay .Dobro je neko dan Skilledžija rekao i slažem se..

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ajde ja sam nasprema tebe imao sreće 

 Možda čak medju top 5 stopera u igri. Kartica je odlična  imam ga već tjedan dana i ne mislim ga prodavati 

12 godina
offline
FIFA 20

Bronze 1 igrac je upravo izvukel prime Kluiverta. Gasi igru, trgaj CDe i nosi sve u kurac.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ajde ja sam nasprema tebe imao sreće 

 Možda čak medju top 5 stopera u igri. Kartica je odlična  imam ga već tjedan dana i ne mislim ga prodavati 

 kakvu imaš momčad? neznam di da ga ubacim ali ovak izgleda dobra kartica

15 godina
offline
FIFA 20
Evo s čime se ja borim cijelu igru. Pošaljem igrača u prazan prostor. Salah je lijepo okrenut prema njemu. Kartica ratinga 94 trebala bi bez problema dodati ovu jednostavnu loptu prema igraču broj 1. No ne znam iz kojeg razloga salah odlučuje dodati mimo moje logike igraču broj 2 i normalno da obrambeni to presječe. Znači, ja nemam nikakvu namjeru dodavati igraču broj 2 što se vidi po iscrtanom grafikonu i markiranom igraču broj 1. Zašto meni igra onda dodaje igraču koji dolazi salahu iza leđa i iza protivničkog igrača. Objašnjavali ste mi da je to zato što se krug prebacio na drugog igrača. Ovdje nema nikakvog kruga na igraču broj 2. Sve je pripremljeno za igrača broj 1. Kako da ja igram jebeni nogomet kada u svakoj mrtvoj šansi meni igra doda krivom igraču a ne onom koji ulazi u mrtvaca? Igram fifu od 2012 godine i s ovim nisam nikada imao problema do zadnje dvije fife a pogotovo u ovoj.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Evo s čime se ja borim cijelu igru. Pošaljem igrača u prazan prostor. Salah je lijepo okrenut prema njemu. Kartica ratinga 94 trebala bi bez problema dodati ovu jednostavnu loptu prema igraču broj 1. No ne znam iz kojeg razloga salah odlučuje dodati mimo moje logike igraču broj 2 i normalno da obrambeni to presječe. Znači, ja nemam nikakvu namjeru dodavati igraču broj 2 što se vidi po iscrtanom grafikonu i markiranom igraču broj 1. Zašto meni igra onda dodaje igraču koji dolazi salahu iza leđa i iza protivničkog igrača. Objašnjavali ste mi da je to zato što se krug prebacio na drugog igrača. Ovdje nema nikakvog kruga na igraču broj 2. Sve je pripremljeno za igrača broj 1. Kako da ja igram jebeni nogomet kada u svakoj mrtvoj šansi meni igra doda krivom igraču a ne onom koji ulazi u mrtvaca? Igram fifu od 2012 godine i s ovim nisam nikada imao problema do zadnje dvije fife a pogotovo u ovoj.

 Delay. Tocno znam kaj ti se dogada.

Vidi. U trenutku tvog dodavanja ti si vec krenuo lijevu gljivu drzat u smjeru trcanja svog igraca broj 1 jer je to jedino logicko ponasanje u tom trenu. No, ono kaj se dogada je da lopta uopce nije napustila tvog igraca sa kojim dodajes loptu. Ti si okrenuo gljivu jer si smatrao da je napustila ( nisi nista kriv, nego funkcioniras brze od onoga kaj je tebi prikazano). Lopta odlazi u smjeru naknadnog drzanja gljive i zavrsava kak zavrsava.

 

To je jedan od razloga zasto gubim utakmice, zasto u situacijama gdje trebam dat taj zadnji pas moja lopta zavrsava kod mog protivnika u kontri. Delay, delay i delay. Od silnog igranja i iskustva u FIFAi, postajes prebrz za igru i pojedes govno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Delay. Tocno znam kaj ti se dogada.

Vidi. U trenutku tvog dodavanja ti si vec krenuo lijevu gljivu drzat u smjeru trcanja svog igraca broj 1 jer je to jedino logicko ponasanje u tom trenu. No, ono kaj se dogada je da lopta uopce nije napustila tvog igraca sa kojim dodajes loptu. Ti si okrenuo gljivu jer si smatrao da je napustila ( nisi nista kriv, nego funkcioniras brze od onoga kaj je tebi prikazano). Lopta odlazi u smjeru naknadnog drzanja gljive i zavrsava kak zavrsava.

 

To je jedan od razloga zasto gubim utakmice, zasto u situacijama gdje trebam dat taj zadnji pas moja lopta zavrsava kod mog protivnika u kontri. Delay, delay i delay. Od silnog igranja i iskustva u FIFAi, postajes prebrz za igru i pojedes govno. 

Ovako nema smisla igrati. Ja koji igram rekreativno zbog toga znam popizditi a mogu si misliti kako je onda u WL gdje imaš samo 30 tekmi za što bolji rezultat. Napraviš dvije ovakve šanse i odu ti u vjetar a lik ti napravi jednu i zabije. Nemamo iste uvjete i to te mora raspizditi. Umjesto da riješe ovakve probleme i osiguraju nam normalno igranje oni se bave Kurtom i više će novca uložiti da njega sjebu nego da poprave igru. Frustrirajuće je to...

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Delay. Tocno znam kaj ti se dogada.

Vidi. U trenutku tvog dodavanja ti si vec krenuo lijevu gljivu drzat u smjeru trcanja svog igraca broj 1 jer je to jedino logicko ponasanje u tom trenu. No, ono kaj se dogada je da lopta uopce nije napustila tvog igraca sa kojim dodajes loptu. Ti si okrenuo gljivu jer si smatrao da je napustila ( nisi nista kriv, nego funkcioniras brze od onoga kaj je tebi prikazano). Lopta odlazi u smjeru naknadnog drzanja gljive i zavrsava kak zavrsava.

 

To je jedan od razloga zasto gubim utakmice, zasto u situacijama gdje trebam dat taj zadnji pas moja lopta zavrsava kod mog protivnika u kontri. Delay, delay i delay. Od silnog igranja i iskustva u FIFAi, postajes prebrz za igru i pojedes govno. 

Ovako nema smisla igrati. Ja koji igram rekreativno zbog toga znam popizditi a mogu si misliti kako je onda u WL gdje imaš samo 30 tekmi za što bolji rezultat. Napraviš dvije ovakve šanse i odu ti u vjetar a lik ti napravi jednu i zabije. Nemamo iste uvjete i to te mora raspizditi. Umjesto da riješe ovakve probleme i osiguraju nam normalno igranje oni se bave Kurtom i više će novca uložiti da njega sjebu nego da poprave igru. Frustrirajuće je to...

 Jasno, potpuno jasno. Ja se divim ljudima koji nemaju problema sa konekcijom i onda trube kak ih igra krade. Idi u pizdu materinu, 99% problema bi bilo maknuto u stranu, samo da imam normalnu konekciju. Jer u 80% slucajeva kad imam dobru, fluidnu konekciju protivnik u roku 20min popije 3 komada minimalno. E sad, dal je meni fluidno a njemu uzasno... ja ne znam. 

 

EDIT: nisam niti skuzil da sam dobil draft token. Odem igrat. Slozi mi ekipu od 9 ikona. PIM Petit, Gattuso, Ronaldinho, Garrincha, Owen, Hagi, Baresi, Crespo i obicni Puyol. TOTY Kante, TOTY Robertson i VVD. Ulazim u tekmu, neka traljava ekipa, ali naprijed ima PIM Ronalda. Udari on 5 puta sa njim. Dobije me 4-3. Aj dobro. 

Udem u drugi draft. WinterRefresh Cornet, onaj iz wolfsburga brazilac winter refresh i neka traljava ekipa. Osvojim ko iz picke. Mislim da sam sve ukupno u tom draftu primil 5 golova. Za osvajanje = Gold pack i rare players pack. U rare players packu bi bilo lijepo napokon nest dobit :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.2.2020 15:21 (SimeKZ).
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Od 10 pakwta, 4 Mega packa, dobio sveukupno Kimmica i Immobile
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Fora je kak zgase servere bez da uopce najave. Sat vremena prije 19h, vec drugi ili treci put se to dogada. Genijalno :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Kad ce proraditi jel see zna
12 godina
offline
Re: FIFA 20
mirkossam kaže...
Kad ce proraditi jel see zna

 Da bar nikad. Mater im jebem. https://twitter.com/UGLegion

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.2.2020 18:45 (SimeKZ).
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
mirkossam kaže...
Kad ce proraditi jel see zna

 Da bar nikad. Mater im jebem. https://twitter.com/UGLegion

 ako su to oni napravili zbog kurta onda svaka čast, ma taj EA je odavno dno dna

12 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...
SimeKZ kaže...
mirkossam kaže...
Kad ce proraditi jel see zna

 Da bar nikad. Mater im jebem. https://twitter.com/UGLegion

 ako su to oni napravili zbog kurta onda svaka čast, ma taj EA je odavno dno dna

 Tako je. Da barem ne rade kompletni vikend. Malo da ostanu bez incoma od team 2 SSa i qualia za Pro debile.

 

EDIT: Vidim da ovoj pedercini debeloj meksickoj rade serveri. Ocito europa ne sljaka.

 

EDIT: https://www.futbin.com/20/player/46452/azpilicueta Evo nam jos jedan FB, kaj vec je. Izgleda ok, nebi smio bit vise od 150k.

 

EDIT: Slika.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.2.2020 19:18 (SimeKZ).
15 godina
offline
FIFA 20
Wolsburg prošao. Super. RB dobija nadogradnju. Besplatna kartica koja je i do sada bila odlična.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Celtic ispada, moj Forrest ga popušio

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...

Celtic ispada, moj Forrest ga popušio

 Sve mi gadljivo bude kad dignu tog jebenog Kenta. Koja jebena broken kartica, to je strasno.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

RIP Diego Carlos 

 

 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Ja danas u svim pustim packovima dobio kitu labudovu, ko da mi je movie otvarao packove.

Ali zato u red picku, ko da su me pitali, Bruno Fernandes. Pošto igram s englezima, extra.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

Ja danas u svim pustim packovima dobio kitu labudovu, ko da mi je movie otvarao packove.

Ali zato u red picku, ko da su me pitali, Bruno Fernandes. Pošto igram s englezima, extra.

 Ja od jutra nisam nista dobil. Odigram draft. Nista, MM, nista... katastrofa. Imam 400k i treba mi spica. Ne znam kaj da radim. Htio sam Atala a mozes ga jebat. Bude Son moral igrat.

 

 

EDIT: Razmisljam si slozit POTM Sanea. Zviznut ga u spicu kraj WBY. Neymar LM, WBY i Sane ST, Bernardo RM. Makar, kak svi igraju drop back... ne znam kak bi se provel. Zapravo mi Jovic sjedi na klupi. Jovic WBY komba bi bila top. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2020 0:21 (SimeKZ).
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

RIP Diego Carlos 

 

 

Čudesno je oživio!!!!!

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
jopis kaže...

Ja danas u svim pustim packovima dobio kitu labudovu, ko da mi je movie otvarao packove.

Ali zato u red picku, ko da su me pitali, Bruno Fernandes. Pošto igram s englezima, extra.

 Ja od jutra nisam nista dobil. Odigram draft. Nista, MM, nista... katastrofa. Imam 400k i treba mi spica. Ne znam kaj da radim. Htio sam Atala a mozes ga jebat. Bude Son moral igrat.

 

 

EDIT: Razmisljam si slozit POTM Sanea. Zviznut ga u spicu kraj WBY. Neymar LM, WBY i Sane ST, Bernardo RM. Makar, kak svi igraju drop back... ne znam kak bi se provel. Zapravo mi Jovic sjedi na klupi. Jovic WBY komba bi bila top. 

 Sve ovisi koja liga ti treba ali eto npr Mane 89 ti ide za cca 450k koji je TOP,ja ga koristim jer mi je dropao vec odavno i samo ću ti reći da u cca 690 odigranih tekmi ima 601 gol

15 godina
offline
FIFA 20

Ovo nisu istine. Nisam ss-ao tim, a rq-ao sam nakon poluvremena jer ovo nema smisla. Onaj ko mi kaže da je chemistry bitan u ovoj igri, i statistike igrača, taj je debil.

Prvo što takav tim nisam još sreo za igrat, a igrao sam i protiv 10 mid/prime ikona i protiv svega i svačeg, al ovo... Znači špica onaj sbc b.yedder+toty s.mane sa LM positioningom (na desnom st-u!?!?), veza toty kante, onaj crni aouar, prime r.keane, 88 v.osimhen (na cm-u....), obrana toty v.dijk+rb mbabu (na cb!?!!?), koji mi je btw uzeo 20 lopti s leđa uz faul, koji niti jedan nije dosuđen, bekovi carlos i zambrotta, na golu toty alisson. Znači ono, pay do jaja the win tim, ali chemistry katastrofa. Što je najtužnije, svaki, SVAKI jebeni kontakt na b.yeddera je faul. Mene lik udara s leđa, uklizava s leđa, sudac ni a, b.yeddera pogledaj ljuto, faul je. Kad sam vidio tim reko najebo sam, al kad sam bolje pogledao i vidio rb-a na cb, i manea sa lm na st, reko ovo je debil s maminom karticom bez mozga. Ali što to sve vrijedi kad za takve debile igra igra svoju igru -.- Yebo im psmtr kanadsku sasranu. 0-1 wl, dakle. S tim da očigledno moj delay je na 110%, pay to win debil iz pizde mtrne ukrajinske nema delay na eu serveru.

 

Edit: Zašto ako ja uključim team press moji i dalje stoje ko mrtvaci na sred terena i ne idu nikud?!?!?!? To nije prvi put, to je cijeli ovaj tjedan tak.

 

Edit2: Wtf, 14 i pol MILJA i već treći owner? Kul. A ja sa 1400 odigranih tekmi nemam pol milje da pojačam ekipu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2020 11:17 (jopis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice