Fear the wolves

poruka: 9
|
čitano: 1.615
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Fear the wolves

Ova igra bi mogla vratit sječanje na stalkera.Stalker ekipa je radila na njoj i držali su se sigurnog žanra battle royale(meni krivo) ali šta je tu je .  Early access na steamu je za 6 dana pa ćemo isprobat. gameplay ovde

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2018 16:41 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Fear the wolves
dery kaže...

Ova igra bi mogla vratit sječanje na stalkera.Stalker ekipa je radila na njoj i držali su se sigurnog žanra battle royale(meni krivo) ali šta je tu je . Izgleda da ima sve elemente iz stalkera. Early access na steamu je za 6 dana pa ćemo isprobat. gameplay ovde

 ...gledao sam malo na YT kako i sta.... djeluje mi zanimljivo, ali moram priznati samo zato jer je battle royale.... mozes mi objasniti ako nije tesko, zasto je tebi krivo jer je BR..... zanima me zivo, s obzirom na kolicinu klipova po YT (koje mi se ne gleda ni najmanje), zelja poprilicnog broja igraca da BR ode u povijest....

metalni punker
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2018 22:47 (Tallahassee).
7 godina
protjeran
offline
Fear the wolves

Upao sam u alpha testing i igra je bas bila teska alpha, na rubu igrivosti, ALI igra ima potencijala, dovoljno je "drugacija", ali na dobar nacin. Budem probao opet zaigrati.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Fear the wolves
dery kaže...

Ova igra bi mogla vratit sječanje na stalkera.Stalker ekipa je radila na njoj i držali su se sigurnog žanra battle royale(meni krivo) ali šta je tu je . Izgleda da ima sve elemente iz stalkera. Early access na steamu je za 6 dana pa ćemo isprobat. gameplay ovde

 Ne znam zašto meni grafika izgleda poprilično 'prešareno' da bi ju uspoređivao sa stalkerom. Bar prema ovim slikama.

12 godina
offline
Fear the wolves

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fear the wolves

loše loše nije vrijedna spomena i ne smije se stavit u kontekstu sa stalkerom ni slučajno

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fear the wolves

Problem sa BR trenutno je da iskače iz paštete... što je problem opčenito modernog svijeta kad dođe nešto novo, zanimljivo (ne da je BR koncept nov niti pretjerano zanimljiv), postane hit i onda svi samo to kopiraju.

 

BR je japanski film, od prije... valjda 20ak godina... ni onda to nije bilo apsolutno originalno, ali je bio prvi i brutalan i ko ga nije gledao, ne zna što propušta. Onda su počele kapat knjige i holywoodski naslovi, primjetice hunger games, koji postaju hit, pa se krene u htpu naslova sličnog koncepta, ne nužno BR, ali... ma duga tema i moje osobno viđenje stvari, da ne idemo u detalje, meni dosta toga bude na istu foru, po uhodanoj špranci koja "trenutno ide".

 

Na PC-u dolazi nekoliko naslova sa zombijima, koji su priča za sebe, zadnjih godina imamo zombije ili vampire... a među njima i nekoliko poput DayZ koji objedinjuju taj "scavange", BR stil, iako e ne očekuje da budeš "last man standing", post apokapilsu itd.

 

Nekako sve od tada u FPS ide prema tome, skupljat namirnice (krećeš gol i bos), 100 stvari koje te ubija, brutalni "free for all" pristup, višen u BR konceptu (iako PC igre odavno imaju FFA, samo imam osjećaj da nikad nije bio popularniji), a nekako prošla/ova godina, pogotovo sa fortnite smećem gotovo da vrišti FFA/BR

 

Dakle ljudima je dosta muptiplayer only igara bez SP, bez dobre priče... neki veliki studiji odgovorno tvrde da je SP mrtav, da priča nema smisla, da je prevelik ulog za premalu dobit, a da igrači to ni ne žele... sa druge strane, neki od nas čekaju konačnu renesansu PC igara, gdje će se naslovi vratit starim vrijednostima poput priče, imerzije, da konačno prestane naslov biti "open ended sandbox" ili "free for all" multiplayer napucavanje.

 

Tako ti ja to vidim...

 

Fear the wolves je trebao biti novy stalker. Ljudi koji su igrali STALKER žele novi stalker... to bi možda bilo preciznije reć. Kad vide ovako nešto padne im mrak na oči jer je to trenutno 100ti sličan naslov od studija koji im je trebao donijet novi GOTY u njihovim očima... i sad su svjesni da za novi sTALKER moraju čekat ili zauvijek ili slijedeće 3-5 godina.

 

Na puno strana se dešava isto.

 

Fallout ljudi poput mene žele povratak Fallouta korjenima, sa kvalitetnom pričom od ljudi koji su radili na originalnim naslovima (nešto poput Fallout NV), a na žalost dobijamo Fallout 76, koji je - pogađaš - internet napucavanje, FFA stil, iako će postojat grupiranje, građenje baza, bacanje nuklearki jedni na druge...

 

Što je više-manje dobro poznat koncept 100 sličnih igara izašlih u zadnje vrijeme, samo u Fallout setingu sa twistom da će se moć bacit nuklearna bomba/projektil na nekoga.

 

Dakle sory, al fuj!

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Fear the wolves
Rhodin kaže...

Problem sa BR trenutno je da iskače iz paštete... što je problem opčenito modernog svijeta kad dođe nešto novo, zanimljivo (ne da je BR koncept nov niti pretjerano zanimljiv), postane hit i onda svi samo to kopiraju.

 

BR je japanski film, od prije... valjda 20ak godina... ni onda to nije bilo apsolutno originalno, ali je bio prvi i brutalan i ko ga nije gledao, ne zna što propušta. Onda su počele kapat knjige i holywoodski naslovi, primjetice hunger games, koji postaju hit, pa se krene u htpu naslova sličnog koncepta, ne nužno BR, ali... ma duga tema i moje osobno viđenje stvari, da ne idemo u detalje, meni dosta toga bude na istu foru, po uhodanoj špranci koja "trenutno ide".

 

 slažem se sa cijelim postom, ali se moram nadovezati odmah na ovo prvo, nisam ni znao za film Battle royale dok nije izašao PUBG (iako nisam to uopće igrao), kada sam čuo o čemu se radi odmah mi je pao na pamet film hunger games koji je naravno bezobrazna kopija BR. odnosno knjiga je kopija a film je po knjizi. nevjerojatna je za koliko su filmova i serija ameri ukrali ideje od japanaca, ne znam jel tu bilo nekih tužbi ili ne, ali evo ovaj film, filmovi akire kurosawa, disney je maznuo hrpu ideja za svoje filmove najpoznatiji primjer je kralj lavova, ma užas.

 

što se tiče STALKERa, od svih igara, najgore mi je što me ova promašila kad sam bio srednjoškolac i imao vremena za igranje, neki dan sam na popustu ugrabio sve 3 za 12 eura na steamu i počeo igrati, igrao sam nekih sat vremena i potpuno mi je jasno zašto je ova igra "zarobila" toliko ljudi, nisam na kraju baš puno igrao jer mi smeta ono kretanje kamere kad hodaš, a nisam se stigao pozabaviti tim da skinem neki mod da to riješim, u svakom slučaju hoću kad budem ugrabio malo više vremena. 

 

Nadam se da ovo STALKER2 nije neka zafrkancija i da će stvarno izaći

15 godina
offline
Fear the wolves

Možda i hoće, al onako kako sam reko, 3-5 godina...

2021 u slijedećem redu to nekako i potvrđuje (iako moram priznat nisam ni vidio to dok nisam pratio tvoj link), samo nekako mi se čini da bi to mogao biti "fan-created" popis želja više nego najava... ajmo vidjet, STALKER je bio predobar, novi STALKER kakav god da jest, bit će zanimljiv. Ako ništa za probat.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice