Deus Ex:Mankind Divided

poruka: 66
|
čitano: 14.422
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
odjavljen
offline
Deus Ex:Mankind Divided

Najači gpu stress test ikad!

<----skorvy----> [tcbalkan.eu]
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.12.2016 11:42 (skorvy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Deus Ex:Mankind Divided

Uzeo sam igru na Steamu i utisci su uglavnom dobri, ali sam imao tehničkih problema. Na konfi pod Moj PC sam hteo da je isprobam pod W10 (Pro x64) zbog DX12, ali se to neslavno završilo. Posle uspešno odigranog "prologa" Dubai su na sledećoj lokaciji Prag krenula rušenja drivera grafičke kartice. Isprobao sam 16.8.2 (koji je do tada bio instaliran), 16.11.5 (kao preporučenu dobru verziju) i najnovije 16.12.2.

 

Kada sam prebacio igru u DX11, rušenja su prestala, ali su se često pojavljivala zastajkivanja, najverovatnije pri učitavanju resursa, pošto je i lampica aktivnosti harda svaki put istovremeno bila upaljena. Video sam da je ovo čest problem, ali nisam našao šta je rešenje.

 

Zbog toga sam se na kraju vratio na Win 7 Pro (Crimson 16.8.2), gde sve radi bez greške. Time je za sada problem rešen, ali bih voleo da znam ako postoji neki fix i za Win10/DX12, ionako ćemo svi pre ili kasnije na noviji OS.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.12.2016 2:28 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Deus Ex:Mankind Divided

Ja sam ju odigraoW10/DX12 bez problema. Vrlo dobra igra samo  malo pre kratka glavna priča.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Deus Ex:Mankind Divided

Igra li itko još ovo? Ja sam iznenađen nakon silnih COD nastavka koliko je ovo drastično bolje - šuljanje, priča, akcija, povezivanje, razmišljanje, odluke koje se donose, ranjivost u odnosu na COD itd.

Kupio sam nedavno za cca 4€. Nevjerojatno zanimljivo.

Edit: komentar se odnosi na Deus Ex Human Revolution.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2021 15:25 (Hrabar.Dabar).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Deus Ex:Mankind Divided
Hrabar.Dabar kaže...

Igra li itko još ovo? Ja sam iznenađen nakon silnih COD nastavka koliko je ovo drastično bolje - šuljanje, priča, akcija, povezivanje, razmišljanje, odluke koje se donose, ranjivost u odnosu na COD itd.

Kupio sam nedavno za cca 4€. Nevjerojatno zanimljivo.

Edit: komentar se odnosi na Deus Ex Human Revolution.

 Ja sam je nedavno završio. Odlična igra.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
16 godina
offline
Re: Deus Ex:Mankind Divided

ja sam prije mjesec dana zavrsio Deus Ex 1, i igra je valjda bolja od svega unazad 10 godina.

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice