Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 581.701
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Da li i vama ne radi toggle aim ko meni ? Može li netko isprobati kod sebe ? 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kupio sam juce u HG shopu , bila " akcija " 416 kn ps4 verzija. 

 

Odigrao malo nazivcirao se nakon 20 min... Kolko to ima campera da nije istina. ne znam u cemu je car igrati skucen u jednom cosku -.-" 

 

Probati cu kasnije spojiti tastaturu i mis na ps4 da vidim kako ce ici :) 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Ova nemogucnost biranja mapa je stvarno smijeh ali neki mecevi su jos veci smijeh. Pocne mec - nas 3 protiv njih 4. Pa daj me nemoj jebati u kurac. Igra koju igra toliko ljudi ti mene bacis na faking piccadilly sa njih 6 i nek se igramo?

 Meni i prijatelju se dogodi da nas bace 2 na 6, i to bar 2-3 puta u istoj večeri

11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Znači li to da je igra počela polako ''izumirati''?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
slazem se, na ground waru mi najslade 4vs9

edit: mislio sam na tdm i dom 20players..
isprike..
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 11:09 (ProTeinZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jurassic Park kaže...

Znači li to da je igra počela polako ''izumirati''?

 Kakvo izumuranje igram na p4 pro puni serveri. 25 sati igram jos nijedan ctd nisam imao sve radi ko podmazano. Jedino mi ono 32vs32 ne ide nikak, svi kampaju

5 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jurassic Park kaže...

Znači li to da je igra počela polako ''izumirati''?

 Pocela je polako "izumirati" nakon sto je dozivjela svoj vrhunac .

Ima igraca, ako te to zanima. Doduse, nekada MM ispadne cudan, nekada dobijem iste ljude u igru, ali prave brojke jedino oni znaju, a kriju ih kao zmija noge.

No, ja je nisam ni kupio pa se nemam pravo ni buniti. Odigram tu i tamo kada frend ne igra. Premator sam ja sa refleksima za mladjahne pastuhe, kampirati nikada nisam voilo, a zivcirati se ne zelim.

16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Majko mila koliko plakanja; zašto igrate te dječje modove TDM i DOM ako vas živciraju spawnovi i shotguni?

 

Lijepo upalite SnD i upotrijebite mozgić dok igrate :)

 

I primjetio sam jednu anomaliju, K/D ratio mi je katastrofa, a W/L ratio skoro 2. Redovito sam prvi na scorebordu, ali skor tipa 21-26.

Kaže frend da sam dno elite.

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 11:48 (Dodinho).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Colossus7 kaže...

Moram reći da si već postao dosadan, nemaš igru a konstantno sereš po istoj. Shvatili smo, nije za tebe, ne sviđa ti se, super, ne mora se sviđati svakome, zato ju možeš ali ne moraš kupiti. No ovo konstantno sranje po igri koju ni ne igraš, i nisi ju platio i nemaš zašto biti ljut (pošto nisi izgubio ni lipe na njoj) ne razumijem.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...
maxis kaže...
Friday kaže...

Ja sam pokusao opet teksture staviti na high i igra se srusila za manje od pola minute. Prije toga na normal ni jedno rusenje danima

 Ja sad isprobavam da potrefim koju postavku moram sniziti da se ne dogodi freez. Daj mi molim te reci koje postavke imas na ultra a koje si smanjio da radi ok s obzirom da imaš i ti 5700 XT?

 

Sve postavke na najjace, film grain na 0.25, teksture na normal, world motion blur disabled

 Friday hvala. Stavio Texture Resolution s high na normal i isto tako Texture Filter Anisotropic a sve ostalo na ultra i sad je sve u redu. Testirao jučer i danas i više se nijedanput ne dogodi da se slika smrzne  5-10 sekundi. Zanimljivo da mi se igra nije nijedanput dosada srušila osim ovog problema koji sam napokon riješio. Svejedno bi to IW trebao riješiti jer 5700 XT to može hendlati.

sake08
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Razlog zašto su pusti serveri na nekim mapama su one same, pikadili i eufrat, ljudi masovno izlaze + kad gube u S&D tipa 2 razlike ekipa masovno izađe, ostanemo 2v6 i neće da napuni igrače u server.

Leave penatly treba uvesti, da nema livanja mapa i bailanja tima pa ti izlazi kume moj ali ćeš se hladiti 10+ min recimo.

 

Obavezno moraju napravit bolji server browser i bolje filtere ( e.g bf battlefield franšiza) kako bi ljudi mogli igrati ono što žele.

 

također ranked mode je must have, casual s&d ide još nekako, ali treba igri neki natjecateljski duh, rankovi i progression po istima.

 

maxis  da, prilično žalosno da moraš rušit postavke koje 57ootka jede na ultri, ali eto, ako je to tako onda neka radi. + gasite grain, to je glupost.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 17:11 (fila2208).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Colossus7 kaže...

 Ne bi se složio s likom da igra umire. Tim više što uskoro dolaze mape iz MW 4 mislim Crash , Wet Work, Vacant i MW 2 Rust,Scrapyard i Sub Base. Treba vremena da se čovjek navikne na ovaj Cod a čini mi se da ljudi ipak manje kampiraju nego na početku. Kako se vama čini? Možda je s vremenom ljudima dosadilo stalno čučati u busiji pa su se ipak počeli više kretati po mapi.Naravno da ima još hardcore kampera ali mislim u globalu da će se s vremenom manje kampirati.  Bar se nadam.

sake08
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Razlog zašto su pusti serveri na nekim mapama su one same, pikadili i eufrat, ljudi masovno izlaze + kad gube u S&D tipa 2 razlike ekipa masovno izađe, ostanemo 2v6 i neće da napuni igrače u server.

Leave penatly treba uvesti, da nema livanja mapa i bailanja tima pa ti izlazi kume moj ali ćeš se hladiti 10+ min recimo.

 

Obavezno moraju napravit bolji server browser i bolje filtere ( e.g bf battlefield franšiza) kako bi ljudi mogli igrati ono što žele.

 

također ranked mode je must have, casual s&d ide još nekako, ali treba igri neki natjecateljski duh, rankovi i progression po istima.

 

maxis  da, prilično žalosno da moraš rušit postavke koje 57ootka jede na ultri, ali eto, ako je to tako onda neka radi. + gasite grain, to je glupost.

 Ma grain, blur i te gluposti sam odmah na početku ugasio. Meni bi pasalo da ubace  iz MW 2 mape Afghan , Favela i Wasteland.  To su mi bile baš dobre mape.

sake08
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 17:26 (maxis).
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...
Colossus7 kaže...

Moram reći da si već postao dosadan, nemaš igru a konstantno sereš po istoj. Shvatili smo, nije za tebe, ne sviđa ti se, super, ne mora se sviđati svakome, zato ju možeš ali ne moraš kupiti. No ovo konstantno sranje po igri koju ni ne igraš, i nisi ju platio i nemaš zašto biti ljut (pošto nisi izgubio ni lipe na njoj) ne razumijem.

 

Očekivao sam da će na PC verzija postati dead game puno brže nego je klasičan cod time to live na MP sceni, međutim ovakav pad interesa i puste servere-game modove nije mogao nitko očekivati tako brzo.

 

Potpuno te kuzim zasto ovo pišeš, ali skuzi i ti mene, bio sam fanboy MP coda, i opet su usrali motku, i naravno da ti nije drago to vidjeti, pogotovo uz potencijal koji su imali, međutim nesposobni su bili izbaciti 2 patcha da riješe kritične stvari, evo sad skoro 2 mjeseca.

 

Ja isto ne razumijem zašto ti hejtaš činjenicu da ja hejtam igru i to otvoreno ispoljavam. Oćemo skupa na terapiju? :P

 

Eto da sam doživio i ovo Call of Duty : Dead on Arrival, ovo je novi level faila čak i za Activision.

 

pozz nhf.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
maxis kaže...
Colossus7 kaže...

 Ne bi se složio s likom da igra umire. Tim više što uskoro dolaze mape iz MW 4 mislim Crash , Wet Work, Vacant i MW 2 Rust,Scrapyard i Sub Base. Treba vremena da se čovjek navikne na ovaj Cod a čini mi se da ljudi ipak manje kampiraju nego na početku. Kako se vama čini? Možda je s vremenom ljudima dosadilo stalno čučati u busiji pa su se ipak počeli više kretati po mapi.Naravno da ima još hardcore kampera ali mislim u globalu da će se s vremenom manje kampirati.  Bar se nadam.

 Ja se iskreno nadam da će biti tako, međutim, Activision. Zanimljiva observacija, na konzoli igrači su neusporedivo aktivniji na mapama nego PC igrači, što je inače baš bio suprotan trend prije.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 17:32 (Colossus7).
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Colossus7 kaže...

 

Očekivao sam da će na PC verzija postati dead game puno brže nego je klasičan cod time to live na MP sceni, međutim ovakav pad interesa i puste servere-game modove nije mogao nitko očekivati tako brzo.

 

Potpuno te kuzim zasto ovo pišeš, ali skuzi i ti mene, bio sam fanboy MP coda, i opet su usrali motku, i naravno da ti nije drago to vidjeti, pogotovo uz potencijal koji su imali, međutim nesposobni su bili izbaciti 2 patcha da riješe kritične stvari, evo sad skoro 2 mjeseca.

 

Ja isto ne razumijem zašto ti hejtaš činjenicu da ja hejtam igru i to otvoreno ispoljavam. Oćemo skupa na terapiju? :P

 

Eto da sam doživio i ovo Call of Duty : Dead on Arrival, ovo je novi level faila čak i za Activision.

 

pozz nhf.

Moram priznati, nisam odgledao video jer mi je lik katastrofa, ja ne znam gdje su ti prazni server i ostalo. Ako meni na PC-u brzo nalazi meč, kako tom ameru na konzolama u Americi neće? Od onog patcha (hvala bogu) ima osjetno manje kempanja i 725 bullshita, i to mi je bitno. Neke stvari niti ne treba očekivati, kao votemap.

 

Nema jebenih season passa, ne moram se brinuti oko ovog ili onog DLC-a, ne plačaš mape, dolaze dobre stare mape iz prijašnjih CoD-ova. Konačno igra koja nije full fortnajt šarena, nema letenja, skakanja, SF robota i ostalih sranja za vrtić, gunplay je meni odličan. Naravno da to može bolje i ide malo po malo, vjerojatno nikad neće biti sav potencijal iskorišten. Ali nakon dugo godina me neka FPS MP igra 'uzela' da mogu odigrati par sati dnevno, a da mi nije dosadno, toliko sam postao skroman nakon zadnja 2 očajna Battlefielda da mi je to i dosta.

 

Ne hejtam ja tvoje hejtanje, nego ne kužim zašto ga ima toliko. Ako ovaj CoD nije bolji od zadnjih 7 zajedno, onda ja živim na Marsu. Mislim da još nismo za terapije.

 

Definitivno nije DOA ovaj CoD, a može (i ide) samo na bolje. Danas je popularno hejtati, pogotovo ako si jutjuber.

 

 

Nego, spawn sistem na onoj novoj mapi Shoot House je za 2 koplja lošiji nego bilo gdje drugdje...Ko bi rekao kad mapa ima 30 metara kvadratnih.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 18:04 (Promster).
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
morbida kaže...

Da li i vama ne radi toggle aim ko meni ? Može li netko isprobati kod sebe ? 

 Nitko ?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
morbida kaže...
morbida kaže...

Da li i vama ne radi toggle aim ko meni ? Može li netko isprobati kod sebe ? 

 Nitko ?

Meni radi normalno, čak niti ne moraš mapirati, nego ima opcija gdje mijenjaš između hold i toggle.

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Igra nije ni dead nit umire, već će samo biti bolja kad dodaju još ranked sustav, cod 4 6 mape, i poprave neke sitničarije koje ju muče.

Netcode je takav, i ostat će, ttk kad se čovjek navikne odličan.

 

Ima manjkavosti, kao i svaka igra izlazi u beti kao full proizvod, ali se iskreno nadam da neće ostavit igru već je održavati frekventno kao što sad pokazuju da čine. 725 treba još malo dorade, ali sad je puno bolja nego prije u svakom slučaju.

 

Veselim se competitiveu kad zaživi i super mi je da sam sreo neke ratne drugare iz bf3 koji su isto uzeli igru.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...
morbida kaže...
morbida kaže...

Da li i vama ne radi toggle aim ko meni ? Može li netko isprobati kod sebe ? 

 Nitko ?

Meni radi normalno, čak niti ne moraš mapirati, nego ima opcija gdje mijenjaš između hold i toggle.

 Ja sam ovako napravio i dalje moram držat desni klik kada ciljam , ne znam u čemu je problem .... 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
morbida kaže...

 Ja sam ovako napravio i dalje moram držat desni klik kada ciljam , ne znam u čemu je problem .... 

 Ne, ti si to pod kontroler odabrao. Moraš pod mouse&keyboard.

15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jel se vama igra još uvijek ruši? Meni non stop, čak je sada počeo i MP, ne znam više šta radit, smanjio teksture na normal, reinstall, scan and repair i ne vrijedi...u SP sad imam i novi problem na 12-om chapteru umrem sam od sebe na jednom dijelu igre, probao 10 puta i svaki put na istom mjestu umrem, a oko mene nema žive duše , infinityward napravio poluproizvod sa tehničke strane gledano 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 19:51 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Meni iskreno se igra nijednom nije srušila ,sp prošao sve normalno ,nikakvih problema.Imao samo malo problema ponekad s freezom na par sekundi  ali kad smanjio s high na normal texture više ni toga nema. Stvarno vidim svašta si probao nemam ideje. Možda da probaš sve na low staviti pa 1 po jednu postavku dizati pa ćeš vidjeti da li pomaže.

sake08
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Drivere si swepao u safeu pa stavio nove?

da probaš stariji model drivera? clockana grafa, da smanjiš klok?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ma probao sve navedeno, osim low detalja jer mi to nije opcija s obzirom da na ultra imam konstantnih 60+ fps-a, a nije mi komp baš smeće tako da nije do toga sigurno. Probam još kada mi se bude dalo srušiti Windows, možda imam nešto instalirano što kolje igru, pojma nemam...sve druge igre rade bez problema, samo Cod zahebava.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
lobotomac90 kaže...

Ma probao sve navedeno, osim low detalja jer mi to nije opcija s obzirom da na ultra imam konstantnih 60+ fps-a, a nije mi komp baš smeće tako da nije do toga sigurno. Probam još kada mi se bude dalo srušiti Windows, možda imam nešto instalirano što kolje igru, pojma nemam...sve druge igre rade bez problema, samo Cod zahebava.

 Ja imam preko 140 fps na ultra pa zajebavale postavke texture tako da možda zeza 1 postavka pa ju probaj naći.

sake08
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Colossus7 kaže...

 Uopce nije istina ovo sta ovaj prica. Jedino za broj mapa se slazem, al dolaze nove tako da...

15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...
Colossus7 kaže...

Moram reći da si već postao dosadan, nemaš igru a konstantno sereš po istoj. Shvatili smo, nije za tebe, ne sviđa ti se, super, ne mora se sviđati svakome, zato ju možeš ali ne moraš kupiti. No ovo konstantno sranje po igri koju ni ne igraš, i nisi ju platio i nemaš zašto biti ljut (pošto nisi izgubio ni lipe na njoj) ne razumijem.

 Ne da je dosadan nego blago iritantan i naporan vise. . ., prije 10tak stranica je dao svoju "posljednju rijec" i pozdravio se. . ., a onda na doslovno svakoj sljedecoj stranici mozes naci bar po jedan njegov post gdje prosipa  gluposti ili bljuvotine. . ., no sto bi bio forum i bez takvih...
Bitno da je share jedan video s clickbait naslovom gdje console peasant plače kako mu nije dovoljno mapa i neke mu se ne sviđaju..., stvarno validan argument kako CoD "umire" jer eto njemu se ne sviđaju mape...

Sta ovaj peasant trazi da bi igra bila "bolja" ? Vratite mu radar s crvenim točkicama da ih moze ganjati..., ubaciti dead silence kao perk da moze bezglavo rushati a ne koristiti previse mozak i naravno ugasite score based matchmaking jer nije zabavno igrati protiv ljudi slicnog "SKILLa" ne NEEE...., treba omoguciti mu da stompa noobove i da ima score 50:2 da se moze osjecati jak. . ., neznam zasto me ne iznenađuje da mu je citav gameplay s 725. . . 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 8:16 (D3ViL).
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Nemojte mi kolsusa dirati, čovjek zna, vidio je gamepay nekih youtubera, pa valjda on bolje zna state of the game nego mi koji igramo svaki dan, mi fanboyi. 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice