Call of Duty 2 na Win 7

poruka: 53
|
čitano: 43.349
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Call of Duty 2 na Win 7
dena73 kaže...

ali ja uden u to sve doden do recording i kad uden u recording neznan di da naden taj Show disabled devices

 

Jednom za svagada:

  1. Ako imaš slušalice uštekaj konektor u madafakin ulaz za slušalice na matičnoj ploči
  2. Start>Control Panel>Sound>Recording>Desni klik mišem i odaberi "Show disabled devices">Desni klik na Stereo Mix i Enable, Apply i OK.

 

Pa nemožeš ga naći jer si propustio jedan korak koji sam podcrtao. DESNIM KLIKOM MIŠA, i odaberi i odaberi "Show disabled devices">Desni klik na Stereo Mix i Enable, Apply i OK.

Desni klik miša da ti se otvore opcije Desni klik miša da ti se otvore opcije
Desni klik miša na Stereo Mix da ti se otvore opcije Desni klik miša na Stereo Mix da ti se otvore opcije
Klikni na Enabel, pa onda na Apply i OK Klikni na Enabel, pa onda na Apply i OK
It's good to be smart - It's smarter to be good
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2 na Win 7

Imam i ja problem sa cod2,ovo pise:

cod 2 mp_s exe stopped working...

MOLIM POMOC!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj komp

Znam da ovo pitanje nema veze s temom ali pliz ako neko za odgovorite... Ovako za 3 dana dobijam novi komp... ovako procesor:intel core i3 3.20 GHz Graficka:nVidia GTS450 4 GB OF RAM 2puta 2 1333Mhz Windows XP Prof... pa zanima me jel ko zna koliko bi mi bia fps na cod2 oko prilike... HVALA!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Moj komp

ako ce sve biti dobro spojeno i slozeno, mislim da bi mogo vozit 250lock. ako ne, bsod ce ti biti najbolji prijatelj.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
13 godina
protjeran
offline
Call of Duty 2 na Win 7

Ljudi ja instaliram CoD 2 crackiram ga instaliram patch 1.3 i 1.2 updatam ga u pb udjem u igru normalno se skinut modovi odabarem oruzije i gleda mi u nebo i nemogu to pomaknut....a nekada mi dodje neka greska sa mainom...neam pojima sto treba napravit??

legenda.nino@gmail.com
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 na Win 7

meni sve udje i radi i vidim sve nije crni zaslon ali mi trokira igrica nez zasto jer imam 2Gb ram-a

TB
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2 na Win 7

ja uopce nemogu instalirat javlja neke greske nista nesvacan, a na win xp 64 radilo normalno

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 na Win 7
mrtvi pirat kaže...

meni sve udje i radi i vidim sve nije crni zaslon ali mi trokira igrica nez zasto jer imam 2Gb ram-a

nije do rama sigurno,cod 2 zahtjeva 256 mb rama...

http://img638.imageshack.us/img638/4313/f781194f739882195204c6e.png
11 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2 na Win 7

meni cod isto radi na win7 ali mi u prijatelja ne radi pa sam čitao da na nekim windowsima ner bude problema a na nekim bude (mislim na verzije 7-ce) pa me zanima ima li kakvo rješenje za to mislim da mora imat

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2 na Win 7

ovako ljudi molim za pomoc imma problem sa  cod 2 ovako igro sam je 2 godine i sve je bilo uredu igro sma i cod 4 i onda mi se odjedanput  pocelo kad god bi ja igro  nakon 15-20 min samo bi mi zastopo cijeli kompjuter i cuo bi neki retardirani zvuk kroz zvucnike .... stvarno neznam u cemu je problem molim za  pomoc!!!

F.B
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty 2 na Win 7
beufra kaže...

stvarno neznam u cemu je problem molim za  pomoc!!!

Imaš li problema sa ostalim igrama? ako imaš provjeri temperature, moguće pregrijavanje.

De gustibus non est disputandum.
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2 na Win 7

Evo da dignem temu iz pepela.

 

Htio bih igrati COD 2, komp mi je spojen na domsku mrezu eduroam i kad ja napravim server drugi ga vide i sve radi super ali kad netko drugi napravi server ja ga ne vidim, windows firewall iskljucen i sve ne kuzim zasto se to desava.

 

Ima tko kakvu ideju?

Necu zvaku ocu kusur
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty 2 na Win 7

Vec san bia otvoria ovu temu jednon i rjesili smo problem al sad nemogu nikako to nac

Znaci mogu uc u igru i sve radi, cak mogu i uc na server al problem je u oooogromon lagu odnosno padu fps-a koje je doslovno 5 i neigrivo je

Znan da problem nije ne rjesiv jer san ovo vec ima prosli put kad san instalira igru ali se nemogu sitit sta san tocno napravia da to rjesin, vjerovatno neku komandu ili nesto al neznan sta

za sad san proba samo com_maxfps dignit al to nije pomoglo jer je fps i dalje 5

 

Takoder fora sa utorom za mikrofon ne radi 

14 godina
offline
Re: Call of Duty 2 na Win 7

Rjesenje : restart pc-a {#}

13 godina
offline
Call of Duty 2 na Win 7 spor download mape 8 kb/s

Pozdrav, da ne otvaram novu temu pitat ću ovdje, instalirao sam COD2 na Windows 7 pro x64 SP1, i sada imam problem, pokrenem xfire, odaberem server, idem join, igra se pokreće i počinje skidati mape, ali tu je sada problem, neke fileove skida sa 400-500kb/s i onda samo od sebe počne skidati sa 8 kb/s i sada ti za 50 MB treba sat vremena, cod2 mp file sam prebacio u compatibility mode XP SP3, svi fieovi su dodani u Windows firewall.

 

Ne znam kšto više da probam, može pomoć?

 

Hvala.

Valentin
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2 na Win 7

pozdrav 

ljudi imamo skoro isti problem zelim da igram call of duty 2 na win 7 kad udzem na mp preko xfirea pojavi mi se polu crni ekran malo zatim greska s nazivom win stoped working

sve je uredno instalirano cekovano cak i pech 1,3

x fire uredno detectuje igru i pronadze servere za istu al multiplayer nemoze ;;;(

ako ko zna u cemu jes tos bio bih mu zahvalan.

 

ista stavr i sa call of duty 4

pozdrav

cole
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty 2 na Win 7

Odes na control panel / sound/ recording/ desni klik /show disabled devices/ onda desni click na audio mixer enable device

11 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty 2 na Win 7

sve je too uredu probao sam al nemam audio mixera...

cole
11 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 2 na Win 7

drug na prvoj slici imam dva mic i cinceve kad uradim desni klik na show nestane sve

 

cole
13 godina
offline
Call of Duty 2 na Win 7

Kad uđem u server, nakon 1 - 2 minute izbaci me i piše PB INIT FAILURE.

Tražio sam po netu i svi spominju reinstaliranje pb. To sam i napravio, ali ništa mi se nije popravilo. Probao sam i sa onim pbsetupom, ali ne mogu naći cod2 pod igrama..

Jel znate kako to popravit?

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty 2 na Win 7

Dal vam radi cod preko x firea imam patch 1.3 ali mi x fire ne prepoznaje igru nije mi jasno nisam igrao 3 mjeseca prije je sljakalo normalno. sad su novi windowsi 7 a i prije su bili. dal je xfire ukinut ili sta

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2 na Win 7

Probajte ovo:

 

1. desnim klikom miša na ikonu igre i na Svojstva (Properties)

2. Kliknite na karticu Kompatibilnost (Compatibility)

3. Tamo označite kućicu Pokrenite ovaj program kao administrator (Run this program as administrator)

4. Kliknite na U Redu (Done)

2 Pomaže
0 Ne pomaže
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 2 na Win 7

sta se tice cod2 na win7 ne isplati se ni malo igrat tu igru na tim windowsima...igram igru od 2007 godine i vjerujte mi win xp je za ovu FPS igru najbolji...na windows 7 moras runat igru kao administrator kao sta je bigfoot rekao u prosloj poruci...ostalo nista ne pomaze sta se toga tice..ako imas jos koji problem u vezi cod21 slobodno me dodaj na xf zgsjeverbbb!

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice