Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.408.541
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Ma već objasnili zašto se ne može u BF1. Nekakve veze ima sa loadingom i dekomperijom igre, matchmakingom i balansiranjem. Šta ja zna šta su sve nabrojali.

 

Feature by design! 

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Ma već objasnili zašto se ne može u BF1. Nekakve veze ima sa loadingom i dekomperijom igre, matchmakingom i balansiranjem. Šta ja zna šta su sve nabrojali.

 I to je zato u redu jel tako, jer su objasnili....mehaničar ti ne popravi auto, ali ti kaže to ti je zato jer je tako i to je to

makes sense 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Ma već objasnili zašto se ne može u BF1. Nekakve veze ima sa loadingom i dekomperijom igre, matchmakingom i balansiranjem. Šta ja zna šta su sve nabrojali.

 I to je zato u redu jel tako, jer su objasnili....mehaničar ti ne popravi auto, ali ti kaže to ti je zato jer je tako i to je to

makes sense 

 Tko kaže da je u redu? Samo sam napisao što se dešava. Strašno iratantna stvar.

11 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
matecro007 kaže...

spawn sistem u 3. licu ne pase.

Fali mi onaj cover run.

Killcam zivi uzas.

Upgrades costumization treba podhitno van.

 Može malo opširnije o ovome? Da znam kaj me čeka šestog kad i ja ulazim u betu :)

 Kada te neko ubije i nitko te ne spasi, odma ti prebaci kameru na prvog covjeka iz squada kojeg gledas u 3. licu. Imas i opciju cijele mape i meni bi to bilo draze da je pod deafult kad umres. Kada se oces spawnat na liku ima situacija di te odma ubiju a pise da nije u opasnosti. Ili se nemozes spawnat jer je frajer negdje u kutu.


Na cover run sam mislio za slide run, nema ga vise. Sad je kao neki crouch run gdje trcis u cucecem polozaju. Izgleda ko da neki patuljak trci.

 

Upgrades iliti perkovi za puske i tenkove. mislim da nemam puno pricat o tome , pa neka slike govore https://imgur.com/a/aZlbYdT

15 godina
offline
Battlefield V

Koja glupost ,staviti scope zeroing u upgrade tree , je da to odradiš brzo ali bi trebalo biti dostupno odmah po defaultu

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Ako nekog zanima ....

 

Rotterdam, 64 igrača, dx11, 1920x1080, garfika na ultra.

 

05-09-2018, 00:01:25 bfvob.exe benchmark completed, 65916 frames rendered in 603.797 s


Average framerate : 109.1 FPS
Minimum framerate : 73.6 FPS
Maximum framerate : 165.6 FPS
1% low framerate : 71.4 FPS
0.1% low framerate : 51.1 FPS

 

E da, RTX...

... there is no spoon ...
Moj PC  
0 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Deckovi, kad cu ja kao obicni seljak moc zaigrat?
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Battlefield V

Predpostavljam da je sutra ujutro u 10 za one koji nisu kupili igru, ako je 2 dana nakon onih sto su kupili.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
online
Re: Battlefield V
Sale_ds kaže...
Deckovi, kad cu ja kao obicni seljak moc zaigrat?

 Kad nahraniš krave!

 

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ BattleNet uplay: StariGAD_HR StariGadHR@steam
11 godina
offline
Battlefield V

znaci napokon sam uspio odigrati cijelu rundu(e) kak spada.

 

par dojmova nakon kojih 2h igranja:

- runde djeluju duze za razliku od bf1 (ili se meni to cini)

- movement je drugaciji (u boljem smislu)

- napokon treba "nauciti" puske

- izgradnja zaklona je jebena, moze promijeniti cijeli tok napada/obrana objektiva

- klase su savrseno balansirane

- igra na dx11 leti na mojoj kanti (dok na dx12 je nemoguce igrat)

- ogranicenje metaka je odlicno, sad treba koristiti mozak i razmisljati da li se isplati ulaziti u gun fighte

- ammo i medic kutije - pa to cekam 100 godina vec!

- meni osobno igra je cista p e r v e r z i j a

 

jedini negativna stvar je ta da sad moram cekati jos 2+ mjeseca -.-

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
12 1 hvala 7
10 godina
offline
Battlefield V

Evo nakon 10 sati igranja da i ja napišem svoje mišljenje, nisam htio žuriti dok se dojmovi ne slegnu, premda sam i sam odigrao 600 sati battlefielda 1 tu isto mogu dati svoje osobno mišljenje u usporedbi BTF 1 i 5 (Jer to se najviše uspoređuje,reskin isl...) pa ću sa time i početi.

 

-Razlog zašto nas podsjeća na reskin jedinice je što je između ta 2 rata samo 20 godina razlike i taj feeling je sličan kad se igra petica samo zbog razdoblja no sad dolazimo do onog bitnoga, a to je gameplay koji nema veze sa jedinicom ma ni po čemu. Ali doslovno ni po čemu.

- Gunplay fantastičan podsjeća na stare battlefielde, gušt je kad napraviš kill kretnje su jako dobre 

- U jedinici smo imali spawn killere sa tenkovima si radio što si htio ako si znao, avioni su silovali pješadiju ovdje to gotovo ne postoji. Tenkovi su taman kakvi trebaju biti, nema brzog okretanja kupole i dosta puta zbog toga stigneš otići u cover od tenka, avioni gotovo da ne rade nikakve probleme pješadiji i nema tog silovanja kao što je bilo u jedinici, osobno sam znao preko 100 killova u rundi natući avionom tamo, i sad kakav je osjećaj onome na podu kojeg ti rejpaš cijelu partiju jer nije dobar balans.

- Nema elite klasa kao što znamo, nema behemotha, nema spamanja sa granatama, u jedinici si dosta dugo vremena mogao nosit kao assult 2 gass granate + 2 tank granate i sad ti uzmi 64 igrača na serveru + bacači granata pa to je bio haos na pointovima.

- Igrati kao squad je veoma bitno. Svako svakog može podignuti iako nisi medic i sve je to odlično izbalansirano.

- Premda ne krećeš sa puno municije jako je važno na početku partije odma se resupplyat sa mecima i možeš uzeti 1 aid kit, premda se supplay pointovi nalaze na svakome pointu koji se zauzima. Predobro je što se HP više ne puni sam od sebe, i što nemaš hrpu metaka. 

 

 

Više je ljude razljutio sami EA, rtd prvi trailer koji se fokusirao na žene,kustomizaciju svega i svačega i onda je dalje vuklo sve jedno za drugim. A na kraju je Dice napravio i vše nego dobru igru :)

  

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2018 20:09 (BeLLicus).
Moj PC  
8 0 hvala 5
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...
 

Više je ljude razljutio sami EA, rtd prvi trailer koji se fokusirao na žene,kustomizaciju svega i svačega i onda je dalje vuklo sve jedno za drugim.

  

 

Battlefield V didn't just die, it was MURDERED! /s

16 godina
offline
Battlefield V

Jučer sve super, danas svaka druga runda respawn bug. :S

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield V

Jel imate problem da vam u pola partije pukne server? Meni par puta danas. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Jel imate problem da vam u pola partije pukne server? Meni par puta danas. 

 

Da, meni je danas pukao pred kraj Grand Operationsa. Mislim da bi sutra moglo biti još gore, kad se uključe svi koji nisu imali early beta access.

 

Inače da nadopunim utiske od jučer - danas sam već dobio malo bolji osjećaj za feeling, sve više mi se sviđa što su napravili s ovim nastavkom. Oružja sve bolje leže u ruci, samo da popeglaju bugove u ovih preostalih skoro tri mjeseca i bit će to dobro. :)

14 godina
offline
Re: Battlefield V
Hoce se oruzja opet otkljucavat prebrzo?
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Video iz druge teme:

 

Battlefield V: GPU Benchmark, DX12 a Stuttery Mess [Beta]

 

EDIT izvadio sam najzanimljivije:

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.9.2018 8:16 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Video iz druge teme:

 

Battlefield V: GPU Benchmark, DX12 a Stuttery Mess [Beta]

 

EDIT izvadio sam najzanimljivije:

 

 Samo teski kežualci igraju BF na ultra :P

12 godina
offline
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Video iz druge teme:

 

Battlefield V: GPU Benchmark, DX12 a Stuttery Mess [Beta]

 

EDIT izvadio sam najzanimljivije:

 

 Samo teski kežualci igraju BF na ultra :P

 Igram ja sad BF3 i BF4 na ultra i opet mi je K/D oko 4 

 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
7 godina
protjeran
offline
Battlefield V

evo ja sa frapsom posnimio jednu partiju conquest Narvik, ultra preset FHD

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.9.2018 12:34 (lav1000).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield V

Imam lockan fps na 80 (75hz monitor), ali igra kao da radi na 55, nije full fluidno

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Nakon što sam probao dva sata mogu reći da mi se gunplay sviđa. Nema više random spreada i svaki pušku možeš "naučiti". Volio bi da kod spawna dobiješ nešto više metaka, da ne moraš odmah tražiti onaj crate. U tenk sam sjeo par puta, dosta su sporiji nego u ranijim BF, ali im je zooming sjeban. Kad izlaziš iz zoom cijev nije na mjestu gdje si prethodno nišanio, a i sama preglednost u zumiranju je lošija. 

Avioni su obično smeće isto kao u alphi. 

Grafički odlično izgleda ali mi se ne sviđa. Sve je nekako prezasićeno efektima, detaljima, sjenama tako da teško uočavam protivnike (drago mi je što nema spotanja) i nemam osjećaj kao da igram ww2 igru. Kao da igram na ultra HDR 4k rezoluciji na  turbo amoled zaslonu jer sve mi nešto previše šljašti.  

Moj PC  
5 0 hvala 2
11 godina
offline
Battlefield V

Meni ovo sve izgleda ko neki dlc za bf1 a ne nova igra, manja razlika nego kaj je bila izmedu bc2 i bf3 ili bf3 i bf4. Ono spawnanje izgleda isto, odabir klasa i oruzja, grafika. E sad lako moguće da mi se to tak čini zato kaj je ww1 i ww2 sličan setting. Nije totalno drugacija igra tipa kad je bf1 izasao nakon bf4...

 

Kako god bilo, ja bf serijal ne kupujem dok ne naprave neku ozbiljnu inovaciju (BR mod ili daju više slobode sa gradnjom a ne nekakav fortify i slicno), kome god se igra ovo isto conquest sranje već 10 godina (trcanje ko muha bez glave game modovi) kaj reć nego uživajte

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.9.2018 12:56 (b00).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Ja nezz kako neki postižu 150fps s kantama iz prošlog stoljeća meni se igra vuče nenormalno i nije nimalo fluidna...

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Evo ekipa nisam se mogao ne sjetit 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Oho, okupilo se društvo!

 

Ljudi, kak je igrati kad vas je više koji komunicirate?

Vidim da ste na vrhu tablice.

Za početak, okupit se na istom serveru i na istoj strani je znanstvena fantastika. Em ne da join game direkt iz Origina, em te izvuče van iz partije ako acceptaš tuđi request za party, ako pak pošalješ nekom iz vana ne može se spojit jer baca erorr, in game često ne da napravit novi squad, još uvijek ne znamo kako prebacit stranu (switch team button - postojiš li?) em ne stane više od četvero u squad. Konfuzno i veselo uglavnom :D

 

Tek kad se izvajnamo oko toga onda se podijelimo pa počne funkcionirat. Ponekad ubijemo, češće padamo i još češće ostajemo bez municije. Standard

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
14 godina
offline
Battlefield V

jedina stvar sto mi je se svidjela u citavoj igri kad igras snipera vise nema da svijetli optika od drugog protivnika to mi je najveca glupost sto su ubacili na bf serijalu.

Sto se tice grafike pa ono nista sto se nije vidjelo priije meni na ultra vrti od 75-120 fps FHD

AMD AntiBoy
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.9.2018 13:40 (dreadmoore).
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield V

Ja isto ne vidim nista novo u destrukciji i grafici (i još dosta toga). Oni koji "vide" ocito nisu igrali BF1 dovoljno, jer ovdje nema apsolutno ništa novo vrijedno kompletno novog nastavka. Mislim da ce BF postat kao COD pa štancat godišnje igre.

Snipeanje mi je lošije nego u prethodnim igrama, to usporeno zoomiranje scopea me baš odbija + igra nije nimalo fluidna bez obzira na fps. Ne znam šta su zbrljali oko tog, igrat ce se BF1 dok se ovo ne bude moglo uzet za nekih max 150kn.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield V

Dvije solidne partije, malo previše smrti ali brat bratu igrao sam obe partije više od 40 minuta. Malo pre dugačke su partije... I nebi te niko podigao od squada, a ni od ostalih gaze po tebi... Igrao sam Roterrdam sa Mp44, a Narvik sa Brenom... Ogromna zamjerka ide na kustomizaciju oružja pa to je toliko zbrkano da boli glava. na desetine raznih paterna i onda biraš hoćeš iron sight crnu boju ili žutu i tako za svaki dio puške od cijevi, kundaka, šaržera i sl... A nigdje nije pokazana efektivnost kad staviš neku drugačiju cijev i sl... I onda još one dodatne nadogranje sa scrapsima što uzimaš da ti puška ima manji recoil, brži aim to sight, brže puca i sl... Previše toga nabacano za jednu vrstu oružja...

 

PS: Ovaj retardirani origin u 2018 godini nema opciju screenshota što je u najmanju ruku smješno!

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.9.2018 14:00 (BeLLicus).
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield V

Ovo je ono što je BF1 trebao bit, pa bi bio iole igriviji.

Neam dojam da sam u ww2 u svakom slučaju.

 

Grafička radi na 70% kao i proc, ruši fps ispod 70 nekad što je nedopustivo.

Tek kad padnem u down state onda ode na 99 i napuni mi na 120fps di sam lockao, smiješno.

 

Igra je jednostavna jer ljudi ne znaju igrati, svi trče, nitko ne igra taktički. Puknuo sam drugu partiju 38-15 ladno a sve u inf nisam tenka ni stigao uzet.

Skvadovi svi opet zaključani, hrpa clippinga, sad mi stavlja bipod pa se trza pa preskaečm neki kurac pa padam...

 

Atrition je dobar, ali prenaglašen po meni. No dobro tu se još da fixat.

 

Puno posla imaju na igri ali puno, dobro da su odgodili jer ovo je unplayable aaa naslov zasad.

 

I ne, ovo nije battlefield a vi recite što hoćete...

 

EDIT.
HINT SYSTEM OBAVEZNO ISKLJUČITI>!!

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.9.2018 14:40 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice