Battlefield 4-Kupovina P&O

poruka: 1.306
|
čitano: 241.179
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Otvaram službenu temu za kupovinu Battlefielda 4 te Battlefield 4 Premiuma,kako ne bi nepotrebno zatrpavali službenu temu o Battlefieldu 4

Slobodno obajvljujte savjete,linkove te tutorijale za jeftiniju kupovinu.

 

Mislio sam da bi mogli zajedno uzeti jedan premium proxy(VPN) kako bi što sigurnije i lakše mogli uzimati BF4 iz drugih zemalja

Recimo naprimjer Hidemyass koji ima server u meksiku,a košta 10 dolara.

Pa nas par uzme jedan mjesec

robimarko@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2013 17:47 (robimarko).
Moj PC  
3 4 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Evo tutorijal od kolege Cybera:

 

CyberDemonVZ kaže...

Tutorial za kupovinu BF4 preko Meksickog Origina!

 

Zasto bi ovo radili?

Zato jer su cijene igre ovisne o zemlji iz koje kupujete, a ovim nacinom se na Origin prijavljujete kao da ste iz Meksika.

Dobro i?

Cijena za BF4 u Europi: oko 450kn.

Cijena u Meksiku: oko 220kn.

 

Jasno? :)

 

Idemo po redu:

 

Preporuka (koje se ja nisam drzao) je da se svi podaci u Originu i Battlelogu prebace na Meksiko, kao da tamo zivis.

Ugasiti Battlelog i Origin.

 

Da vam nebi ostali podaci od proslih posjeta Originu obrisite sve cookiese u browseru.

ILI pokrenute browser u "private" nacinu surfanja.

(Kod novog Firefoxa: Firefox -> New Private Window)

 

Preko Googla trazis: Mexico Proxy 

Ponekad ih je tesko pronaci i trebas se potruditi.

 

Ja koristim Firefox, i u njemu se proxy unasa ovako (Zapamtite sto vam je sad oznaceno, No Proxy, ili System default...):
Firefox -> Options -> Options -> Network -> Connection -> Settings -> Manual -> i uneses ove gore podatke
OK -> OK
I opcije su odma aktivne



Odes na http://store2.origin.com
Pronadjes Battlefield 4.
Postoje dvije verzije, skuplja i jeftinija. Sa skupljom dobijes neke dodatke, koji ce se kasnijom igrom tako i tako vjerojatno otkljucati.

http://www.zaslike.com/files/ewvbvtsybl50qkndd1on.png

Klik na Reservar.

Zatim dobijes ovaj ekran (jednom sam ga dobio, drugi put ne!!). Odaberes ovo za Englesku verziju:

http://www.zaslike.com/files/9pecigw0fujigp01ubkz.png

Zatim slijedi ovaj ekran:

http://www.zaslike.com/files/54ddgo20ncutzek4qoxe.png

Pogledas dal je sve OK i kliknes -> caja


Zatim slijedi ovo:

http://www.zaslike.com/files/yfexuf6yjs883rnapln3.png

 

(Ja sam vec bio prijavljen na Origin, ako vi niste, na ovom ekranu, na vrhu vas pita mail i password iz Origina)

 

Ovo je prijevod:

* Polja označena sa zvjezdicom (*) su obavezna.

Podaci o naplati

 

  [ ] Spremi podatke o računu  - Zapamti sve podatke iz Adresara za slijedecu kupnju, da se ne mora upisivati.


Adresar:
* Ime:
* Prezime:
* Adresa:
Odjel / suite:
* Grad:
* Poštanski broj:
* Država:
Telefon:

Informacije o plaćanju
Kreditna kartica (detalj) MasterCard Visa
Odaberite snimljenu opciju plaćanja: *
* Korisničko ime za plaćanje: (pod ovim imenom ce se spremiti podaci o kartici za kasnije koristenje)
Broj kreditne kartice: *
Datum isteka: * /
Kod sigurnosni kartice: Kliknite ovdje za više informacija.

Ja sam ispunio podatke za HR adresu.

Ako zelite biti jos malo sigurniji, unesite podatke kao da ste iz Meksika.

Ako vam se na izmislja, na netu pronadjite Fake Name Generator.

 

Unio sam podatke sa debitne kartice (tekuci racun, za bankomat, Raiffeisen)

 

Preporuka je prije klika na continuar (prema onom gornjem postupku) vratiti Proxy postavke na one prije stavljanja meksickog - bolja zastita podataka jer podaci kreditne kartice ne prolaze kroz nesigurne Proxy servere. (Hvala TomoR)

 

Klik na continuar.

 

Vratiti na Mexico proxy.

 

Klik da se slazete s uvjetima.

Dalje.

 

Kasnije je dosla potvrda i to je bilo to!

U opisu igre je navedeno nekoliko jezika, tako da ce se vjerojatno moci odabrati jezici prilikom instalacije.

 

Ugasite Proxy vracanjem na pocetne postavke.

 

Provjerite da li vam je stigao mail.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Evo da samo kažem neznam kako je vama ali meni je sve prošlo prek meksika tj kad sam preorderao odmah mi je skinulo s računa tj pisalo je na net bankingu "preorder LU Luxembourgh" ali je cijena bila točna ona koja sam i uplatio sad neznam šta vama piše ? Naravno igra nije u order historyju kao i bf3 i indijski premium

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
Možda ide preko neke firme iz luksemburga
robimarko@gmail.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
robimarko kaže...
Možda ide preko neke firme iz luksemburga

Nadam se al mislim da će sve bit uredu jer igra mi se normalno prikazuje na orginu pod my games i na battlelogu banner i još mi je stigla beta danas

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2013 18:06 (Iv4n0u5).
13 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O

Odlično,drago mi je da je sve u redu

Nego stvarno je li netko zainteresiran za vpn?

robimarko@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2013 18:25 (robimarko).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
Iv4n0u5 kaže...

Evo da samo kažem neznam kako je vama ali meni je sve prošlo prek meksika tj kad sam preorderao odmah mi je skinulo s računa tj pisalo je na net bankingu "preorder LU Luxembourgh" ali je cijena bila točna ona koja sam i uplatio sad neznam šta vama piše ? Naravno igra nije u order historyju kao i bf3 i indijski premium

Meni je nakon kupnje skinulo taj iznos (odnosno stavilo ga da je rezerviran), ali par dana kasnije kad sam pogledala te transakcije uopće nema. Javi za koji dan je li ti među proknjiženim transakcijama.

 

 

13 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
Zar stvarno nema nitko zainteresiran pa da podijelimo troškove vpn-a
robimarko@gmail.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
LudaVjestica kaže...

Meni je nakon kupnje skinulo taj iznos (odnosno stavilo ga da je rezerviran), ali par dana kasnije kad sam pogledala te transakcije uopće nema. Javi za koji dan je li ti među proknjiženim transakcijama.

 

 

Ja sam 2 dana nakon kupnje vidio i još je bilo kupio sam u nedjelju a u utorak sam još imao vidit cu sutra il kad inaće čitao sma naa EA službenom forumu i ovo je zaposlenik origina odgovorio

 

When you pre-order a game, we do run a quick authorization check, but the money is not physically removed from your account until the game ships, whether that be physically or digitally.

Let me clarify that if you pay through PayPal, they are a separate service and will charge you for the entire pre-order balance at purchase, not when shipped.

 

Link : http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/8847289.page

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2013 20:30 (Iv4n0u5).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
robimarko kaže...
Zar stvarno nema nitko zainteresiran pa da podijelimo troškove vpn-a

Polako, pa nema još potreba za tim. Puno je ljudi već kupilo igru preko vpn i još nije sigurno da se to 'primilo' kako spada.

 

Ima još više od 2 mjeseca do izlaska igre, preorder možeš napraviti i dan prije. Ne znaš koje će se opcije još pojaviti. Za sada je dovoljno dobar potez otvaranje teme.

Steam = animosity_frenzy; Origin = reverend_frenzy;
12 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
Previše za rusku verziju,ali i ovu bez dlc-a
robimarko@gmail.com
12 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

http://www.go2arena.com/battlefield-4-china-rising-dlc-ea-origin-cd-key-eu-preorder.html

 

Nije mi tocno ovo, dakle dobijes CR ali nemas pristup beti ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Uredno pratim BE EF ČETRI temu, informiram se o igri po netu te mi se čini da sam izgleda jedini

kojeg nije zahvatilo ovo masovno pre-order-pre-cum ludilo.

 

Da se razumijemo, uvijek sam za to da uštedim koju kunu kad se može

ali ovoliko kemijanja i to u najmanju ruku koliko vidim neprovjerenog, mi se čini malo previše.

 

Ako sam utukao blizu 1000h u BF3 i nikad požalio dva kupljena accounta, zajedno oko 600kn,

mislim da mi neće biti bed ni sad uzeti igru kako Bog zapovjeda preko Origina za full iznos pa sam miran.

 

Pamtim istu ovakvu situaciju kad je izlazila Trica (onda sam bio puno više angažiran recimo)

i sjećam se plakanja oko zafrkancije s ruskim izvedbama (Base host itd..), proxyma itd..

 

Ono, zapitaš se koliko zapravo 100 kn vrijedi živaca?

 

 

Van toga, uhebali su igru kao i prethodnika s toliko kurcevih DLC-ova, premiuma i čega ne

da normalan casual kupac mora obaviti dobiti diplomu s odsjeka istraživanja ruda i gubljenja vremena

da bi skužio kog vraga uopće kupuje.

 

TL;DR : Ljudi su se kao i obično pre-napalili na igru a EA je tradicionalno napravio clusterfuck od prodaje i cijepanja proizvoda na djelove.

 

Yaay.

 

 

Something witty.
Moj PC  
19 3 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Ima šta prek oridžina u sjevernoj koreji? Mislim... svaka čast ali radije bi dao punu cijenu igre (ma da ju ne budem kupio) nego kupovao mačka u vreći preko ne znam kakvih servisa.

Koliko se sjećam tako su kupovali diablo 3. Jeftino, ruska verzija, pa je blizzard bio blokirao te račune ili tako nešto je bilo. Hvala lijepa.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
Mlitavi kaže...

Ima šta prek oridžina u sjevernoj koreji? Mislim... svaka čast ali radije bi dao punu cijenu igre (ma da ju ne budem kupio) nego kupovao mačka u vreći preko ne znam kakvih servisa.

Koliko se sjećam tako su kupovali diablo 3. Jeftino, ruska verzija, pa je blizzard bio blokirao te račune ili tako nešto je bilo. Hvala lijepa.

Pa kad kupuje kupuješ prek origina na meksiku i  ostalim proxijima i da kupovali smo prije i premium preko indije pa nikom nije bilo ništa , a blizzard je blizzard

13 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

jos je to sve preskupo za preorder ;)

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
psihoroba kaže...

jos je to sve preskupo za preorder ;)

 

za bf3 sam dao 100 evrića, sto znači da sam svaku minutu igre platio 1kn/h, šta je po meni povoljno :) Svima se vrate novci na račun, frend koji je uzeo preko origina digital deluxe od 70 eura mu se uredno vratilo.

11 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Ja cekam, ima vremena :)

Odigram betu i onda kupim, nemoram igrati day 1.

Jedino ako se nade koja odbra ponuda sa premiumom.

Za sada je samo Deluxe i sa China Rising DLC-om.

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
Marcuskac kaže...

Ja cekam, ima vremena :)

Odigram betu i onda kupim, nemoram igrati day 1.

Jedino ako se nade koja odbra ponuda sa premiumom.

Za sada je samo Deluxe i sa China Rising DLC-om.

oce ta beta biti otvorena za sve ili?

13 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
Bit će i open beta 4.10
robimarko@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Naruicio san FIFU preko meksika i sve je bilo ok, do danas. Dobio sam mail da autorizacija placanja nije uspjela, pare su mi vracene (iako je sve proslo prije dva tjedna) i igrica je ostala u listi na originu...

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.9.2013 9:52 (CroChef).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O

to se i meni danas dogodilo sa BF4

14 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Ja nisam dobio nikakav mail, ali novci su na kartici i slika fife mi je nestala iz origina, samo je prikazano origin na njenom mjestu.

 

edit: kontaktirao sam SZK i kažu da se preorder naplačuje u trenutku kada igrica krene u prodaju i s mojom narudžbom je sve ok. Znači nešto drugo je kod vas problem...

http://www.powerplaymanager.com/r802803/ sportski menađer. probaj i uživaj!
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2013 19:33 (partwish).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

jel prolazi još ovo ili su blokirali?

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
fila2208 kaže...

jel prolazi još ovo ili su blokirali?

 

Probaj, nemaš šta izgubiti. Ja sam naručio preko Meksičkog origina i jučer mi je služba za korisnike provjerila narudžbu i sve je ok kažu...

http://www.powerplaymanager.com/r802803/ sportski menađer. probaj i uživaj!
12 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Znaci za sada: Mexico = 220kn (Obicni bf bez CR DLC?)
Ostali cd key siteovi otprilike nude za 35 eura sa CR ili 32 eura bez CR. Znaci cca 280kn sa dlcom ili 250ak kn bez. Ima onih i skupljih od 320 + kn.
Ajde sad budi pametan di kupiti :( 

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield 4-Kupovina P&O

Samo mali update:) 

Cijene su skocile za BF4 sa China Risingom.

http://cdkeyprices.com/product/Battlefield-4-incl-China-Rising-DLC-CD-Key-Origin.html 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
Bombilakus kaže...

Znaci za sada: Mexico = 220kn (Obicni bf bez CR DLC?)
Ostali cd key siteovi otprilike nude za 35 eura sa CR ili 32 eura bez CR. Znaci cca 280kn sa dlcom ili 250ak kn bez. Ima onih i skupljih od 320 + kn.
Ajde sad budi pametan di kupiti :( 

Bilo koja verzija preko origina sadrzi CR DLC!

Da, i ona za 220kn!

 

A sto mislis zasto toliko ljudi kupuje preko proxya. Pa nisu bas tolike ovce i naivcine na ovom forumu :D

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 4-Kupovina P&O
CyberDemonVZ kaže...

Bilo koja verzija preko origina sadrzi CR DLC!

Da, i ona za 220kn!

 

A sto mislis zasto toliko ljudi kupuje preko proxya. Pa nisu bas tolike ovce i naivcine na ovom forumu :D

Znači ja koji sam kupio igru "normalnim" putem sam ovca i naivčina,a ti koji si ih zaje8o i do izlaska igre nečeš znati na ćemu si,si najpametniji?

سمندری ڈاکو
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice