Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.271.101
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...
CyberDemonVZ kaže...

I, što smo sad na kraju?

Izgledalo je da je igra skoro pa napuštena, pa je izašlo nekoliko većih updejta, pa su sad u kodu Origina pronašli da će igra biti updejtana još jednu godinu..

 Loša vijest za novi Battlefield čini se da ga ove godine nećemo igrati. 

 svakako po ciklusu od dvije godine, 2023. je za sljedeci battlefield.

ne znam sta bih rekao za ako bude ovo istina i budemo dobijali jos contenta u ovoj godini. na prvu super, bice novina, u drugu ruku vjerovatno se i ne radi toliko aktivno na novom battlefieldu, ili ako se radi, Bog sami zna na sta ce to ispasti te da li cemo uopste imati Battlefield kakvog ocekujemo odavno ili ce opet nesto eksperimentisati, ili ce nas opet ceka isto shranje kao i sa bf 2042, izbace smece u startu i onda krpi. Mada je tako znalo biti i prije samo ne u ovolikoj mjeri koliko sa 2042.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
13 godina
offline
Battlefield 2042

Prije je BF izlazio svake dvije godine

A onda između BF5 i BF 2042, 3 godine razmaka

Nadam se da će se vratiti na dvogodišnji ciklus, ali sam skeptičan

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

Jel se kome događa žešči rubberbanding zadnjih cca tjedan dana?

 

Stari.G.A.D. @Destiny 2 StariGad_HR @battlefield , StariGAD#2592 @ BattleNet , uplay: StariGAD_HR StariGadHR@steam
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield 2042

Nesto su pokvarili. Igra nikako nece da se pokrene. Pokrene se Easy Anti Cheat prozorcic i vrati se na EA App.


I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Indestructible kaže...

Nesto su pokvarili. Igra nikako nece da se pokrene. Pokrene se Easy Anti Cheat prozorcic i vrati se na EA App.


Ako si preko steama kupio, verificiraj local fajlove i onda pokreni igru preko steama.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Mr. Fugitive kaže...
Indestructible kaže...

Nesto su pokvarili. Igra nikako nece da se pokrene. Pokrene se Easy Anti Cheat prozorcic i vrati se na EA App.


Ako si preko steama kupio, verificiraj local fajlove i onda pokreni igru preko steama.

 
Preko EA. Probao repair i nije moglo. No evo sad sam probao i pročepilo je.


I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
15 godina
offline
Battlefield 2042

Meni ne pokreće igru preko ovog bezveznog EA app-a, dvoklik na ikonicu ili jednom na "Play" i ništa. I onda mi napokon izbaci (bar neku) poruku da moram nadograditi Nvidia grafički driver na najmanje verziju 528. Imam 526. Pa što su to mijenjali u igri?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Battlefield 2042
Izzy kaže...

Meni ne pokreće igru preko ovog bezveznog EA app-a, dvoklik na ikonicu ili jednom na "Play" i ništa. I onda mi napokon izbaci (bar neku) poruku da moram nadograditi Nvidia grafički driver na najmanje verziju 528. Imam 526. Pa što su to mijenjali u igri?

 I di je tu sad problem? Lijepo ti pise koje drivere igra ocekuje, i ti kazes da te drivere nemas.

Origin: IsusCmarobnjak
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

To nisam vidio u niti jednoj igri da baš kaže koje drivere traži. Prvi put vidim. A i ovi koje sam imao nisu nešto stari. Meni je to neobično. Problem je što niti to nije riješilo problem ne ulaska u igru. Nadogradnjom drivera nije više uopće izbacivalo ništa, samo bi se vratilo na EA app nakon onog malog "prozorčića" gdje se vidi učitavanje. Tzv. "repair" je riješio problem.

12 godina
offline
Battlefield 2042

Evo, nismo trebali čekati ni dvije godine i već je ovdje! 

 

All chat is coming to next patch

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield 2042

Ova odluka je grozna. Sada netko može u chat napisati nešto što može eventualno povrijediti osjećaje nekog od 128 igrača. Evo šta ako netko bude pisao u muškom ili ženskom rodu a baš taj dan jedan od igrača nije siguran kako se taj dan osjeća... Bf je sa ženskim i nonbinary likovima krenuo u dobrom smjeru i sada se opet vraćamo u kameno doba

Moj PC  
17 0 hvala 1
15 godina
offline
Battlefield 2042

Treba paziti na osječajčiće. Ovo mi je isto kao kad vidim roditelje da viču za djetetom: pazi ne trči past češ ili uprljat češ se. 

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

Ova odluka je grozna. Sada netko može u chat napisati nešto što može eventualno povrijediti osjećaje nekog od 128 igrača. Evo šta ako netko bude pisao u muškom ili ženskom rodu a baš taj dan jedan od igrača nije siguran kako se taj dan osjeća... Bf je sa ženskim i nonbinary likovima krenuo u dobrom smjeru i sada se opet vraćamo u kameno doba

 Bitno je samo da ne igras kada dodes umoran s posla onda sve ide nizbrdo, pa se tako i osjecaji povrijede, pa se onda ode i u drugi game i na drugi teamspeak ili discord stogod vec, a sve radi toga sto se dode umoran s posla, onda ne znas ni tko ni sto si.

14 godina
offline
Battlefield 2042

Vidim ostavio sam ovdje neizbrisivi beleg.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

Treba paziti na osječajčiće. Ovo mi je isto kao kad vidim roditelje da viču za djetetom: pazi ne trči past češ ili uprljat češ se. 

 vjerovatno ce biti vecina rijeci cenzurisano tako da ces vidjeti samo zvjezdice u chatu

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
14 godina
offline
Battlefield 2042

ja to ni ne čitam jer ne želim da me netko povrijedi, kad dođem umoran sa posla.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

ja to ni ne čitam jer ne želim da me netko povrijedi, kad dođem umoran sa posla.

Tko to dolazi umoran sa posla i tko je vidio raditi danas. Nema posla koji može umoriti pravog igrača bf-a. To ovi novi igrači novog bf su jadni i umorni kad samo čuju riječ posao.

kradem mine iz minskog polja
9 godina
offline
Battlefield 2042

 

jel to neki update bio ili šta? kad vidim da se piše da se sad isplati igrati...

nisam u toku, i dalje igram bf4 :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
digitall kaže...

 

jel to neki update bio ili šta? kad vidim da se piše da se sad isplati igrati...

nisam u toku, i dalje igram bf4 :)

 Ja isprobao igru kad je bila besplatna na PS Plusu, i dalje je losa. A i po ovom videu se vidi da je BF4 jos bolji :D Kakav napredak je igra napravila u tih 10 godina od kad je izasao BF4? Ja ne vidim niti jedan. Jedino sto mi je bilo fora kao ideja je Portal, ali realizacija je totalno usrana tako da mi ni Portal nije bio zabavan.

23 mjeseca
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Nikakav update vrijedan spomena nije izbacen vec mjesecima.

Prije 3 mjeseca su bili vratili klase (veliko postignuce!) i to je to. Ovo su obicni clickbait naslovi, ima par kanala sto stalno farmaju klikove sa ovakvim glupostima, a igra jedva da dobija ikakve updateove jer studiji vec odavno rade na sljedecoj prevari.

 

Ako pauziras video kad otvori scoreboard vidjet ces da su vise od pola igraca zapravo AI botovi.

 

 

 

 
7 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield 2042

zna li netko mozda u cemu je problem.. sve ostale igre mogu normalno skidati i download krece odmah no kod 2042 samo pise "preparing" i tako stoji... guglao sam rjesenje, no nista od navedenog ne pomaze...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ProTeinZ kaže...

zna li netko mozda u cemu je problem.. sve ostale igre mogu normalno skidati i download krece odmah no kod 2042 samo pise "preparing" i tako stoji... guglao sam rjesenje, no nista od navedenog ne pomaze...

 probaj sa comparibility modom, stavi ea app na origin. nesto slicno sam i ja morao raditi jer je ea app usrana do kraja aplikacija. meni je znao download prekidati, 5 minuta se skida i samo padne na nulu. ja tempiram da se skida kad izadjem van i kad se vratim da bude gotovo kad šipak.

 

a zaposlili na forumima neke botove modove koji jedno te isto predlazu, reinstaliraj pc, aplikaciju, štimaj portove i sl gluposti.

 

 

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
digitall kaže...

 

jel to neki update bio ili šta? kad vidim da se piše da se sad isplati igrati...

nisam u toku, i dalje igram bf4 :)

 

moze se igrati ali daleko od battlefield iskustva.

 

to sto pisu takve naslove ea potplati nakon svakog apdejta, tako da ce kod svakoga procitati "battlefield is good now" i sl. clickbait. zbog ovakvih imas smece od igara danas kakvo nam se plasira. malo koji youtuber influenser ce kritikovati kako treba. za sad sam naletio jedino na jednog lika koji se zove Enders, taj im ne da pardona.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Indestructible kaže...
ProTeinZ kaže...

zna li netko mozda u cemu je problem.. sve ostale igre mogu normalno skidati i download krece odmah no kod 2042 samo pise "preparing" i tako stoji... guglao sam rjesenje, no nista od navedenog ne pomaze...

 probaj sa comparibility modom, stavi ea app na origin. nesto slicno sam i ja morao raditi jer je ea app usrana do kraja aplikacija. meni je znao download prekidati, 5 minuta se skida i samo padne na nulu. ja tempiram da se skida kad izadjem van i kad se vratim da bude gotovo kad šipak.

 

a zaposlili na forumima neke botove modove koji jedno te isto predlazu, reinstaliraj pc, aplikaciju, štimaj portove i sl gluposti.

 

 

 

 mozes li pojasniti sto tocno moram napraviti?

9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Indestructible kaže...
digitall kaže...

 

jel to neki update bio ili šta? kad vidim da se piše da se sad isplati igrati...

nisam u toku, i dalje igram bf4 :)

 

moze se igrati ali daleko od battlefield iskustva.

 

to sto pisu takve naslove ea potplati nakon svakog apdejta, tako da ce kod svakoga procitati "battlefield is good now" i sl. clickbait. zbog ovakvih imas smece od igara danas kakvo nam se plasira. malo koji youtuber influenser ce kritikovati kako treba. za sad sam naletio jedino na jednog lika koji se zove Enders, taj im ne da pardona.

 ja se uopće nisam referirao na naslove za koje djeca u vrtiću znaju da su clickbait, nego općenito na komentare po svuda, između ostalog i na tom videu..

ali vjerujem da još uvijek daleko od bf4

15 godina
offline
Battlefield 2042

Koja tragikomedija.

Igra mi se ruši samo kad imam 0 deathova. Jučer igram, imam 30-0, u vozilu, i igra se fantomski sruši. Niti jednom 10 rundi prije, niti jednom 15 rundi poslije.

Danas igram, nijedan crash. Igram večeras, nijedan crash do maloprije, runda 11-0, tek počela, ctd.

Igram portal 99% vremena.

Kad imam skor 5-15 i kad me siluju, onda se ne "ruši"

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ProTeinZ kaže...
Indestructible kaže...
ProTeinZ kaže...

zna li netko mozda u cemu je problem.. sve ostale igre mogu normalno skidati i download krece odmah no kod 2042 samo pise "preparing" i tako stoji... guglao sam rjesenje, no nista od navedenog ne pomaze...

 probaj sa comparibility modom, stavi ea app na origin. nesto slicno sam i ja morao raditi jer je ea app usrana do kraja aplikacija. meni je znao download prekidati, 5 minuta se skida i samo padne na nulu. ja tempiram da se skida kad izadjem van i kad se vratim da bude gotovo kad šipak.

 

a zaposlili na forumima neke botove modove koji jedno te isto predlazu, reinstaliraj pc, aplikaciju, štimaj portove i sl gluposti.

 

 

 

 mozes li pojasniti sto tocno moram napraviti?

 

ignorisi boldano

 

ne znam sta mi se desilo s pameti dok sam pisao, no imao na umu da pisem da promjenis compatibility mode na windows 7 ili 8.1, a ja napisao ovo drugo.

 

a probaj i skinuti origin, samo mislim da ces exe file morati naci negdje sa strane.

 

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
jopis kaže...

Koja tragikomedija.

Igra mi se ruši samo kad imam 0 deathova. Jučer igram, imam 30-0, u vozilu, i igra se fantomski sruši. Niti jednom 10 rundi prije, niti jednom 15 rundi poslije.

Danas igram, nijedan crash. Igram večeras, nijedan crash do maloprije, runda 11-0, tek počela, ctd.

Igram portal 99% vremena.

Kad imam skor 5-15 i kad me siluju, onda se ne "ruši"

 Its not a bug its a feature. Kako se drugi igrači ne bi osjećali loše ili manje vrijedni jer eto sad imate scoreboard koji ste vi sovinisticki igrači tražili  igra ima tu sigurnosnu značajku. Apsolutno podržavam. Igra je tu da se svi lijepo zabavimo i da nam bude lijepo a ne da netko nabija kilove. Ovo društvo je postalo prenasilno. Zašto se evo ne bi svi skupili na serveru i držali za ruke, plesali po proplancima Caspian bordera a ne ubijati jedni druge. 

12 godina
offline
Battlefield 2042

evo našao rješenje! pa ako netko želi isto imati i dalje stari origin, tut je ovdje.

 

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2948118653

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Battlefield 2042

Šta sad stoka forsa ljude da igraju 64v64? Nema opcije za 32v32?

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice