Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.275.416
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Battlefield 2042

Ovo je točan account :D

Da vidimo, što nam stiže

 

 

EDIT: Ooo, sretna stota stranica svima koji se nadaju da će igra biti dobra :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.10.2021 16:18 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

 

Evo ga!

Prikaz tri nove mape.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.10.2021 18:56 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
12 0 hvala 11
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

 

Evo ga!

 

9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

 

Evo ga!

 Najmanji grafički napredak ikad, ovo doslovno ne izgleda ni 1% bolje od Battlefilda V, bit će sramota ako FPS ne bude isti, jer grafika nije napredovala ništa... 

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 

Evo ga!

 Najmanji grafički napredak ikad, ovo doslovno ne izgleda ni 1% bolje od Battlefilda V, bit će sramota ako FPS ne bude isti, jer grafika nije napredovala ništa... 

 

Kad su morali najebati velike mape, koje su poluprazne ali nije niti problem da ne izgleda bolje nego je problem da je bar u beti radilo 10 puta gore.

twice the pride double the fall
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 

Evo ga!

 Najmanji grafički napredak ikad, ovo doslovno ne izgleda ni 1% bolje od Battlefilda V, bit će sramota ako FPS ne bude isti, jer grafika nije napredovala ništa... 

 isto ko i sa BF1 na BF5, tako i sad. Razlike su minimalne, možda malo bolje osvjetljenje i DLSS i to je to u biti.

9 godina
offline
Battlefield 2042

Što znači ako je sa BF1 na BFV minimalno isto tako je minimalno i BF1vsBF2042 a razlika u igrama je 5 godina... Ma dokle god proizvode igre za stare konzole nema tu napretka... Prastari hardver star 8 godina koči razvoj i moraju se prilagoditi njemu prvo... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...

Što znači ako je sa BF1 na BFV minimalno isto tako je minimalno i BF1vsBF2042 a razlika u igrama je 5 godina... Ma dokle god proizvode igre za stare konzole nema tu napretka... Prastari hardver star 8 godina koči razvoj i moraju se prilagoditi njemu prvo... 

razlika je 5 godina ali igra nije ista na stariji i novim konzolama kao što nije isto na PCu. Zato stare konzole ni ne igraju sa novima, i PC u crossplay u slučaju 2042, a i prije su imale dosta lošiju grafiku na BF1 i BF5. Zato je radilo na old gen, jer su tamo namjerno osakatili njihove verzije, a PC imao ono kako spada naprednu verziju koju tek sad nove konzole mogu igrati haha.

 

Recimo BF5 je dobio ray tracing, bolje animacije, malo oštrije teksture, malo bolji AA, pa onda bolji lighting, particle effekt i opčenito efketi su poboljšani. Nabere se tih sitnice koje nitko ne skuži, a opet su ih dodali lol. 

Ovaj lik je radio usporedbu.

 

Sad za 2042 ćemo da vidimo, za sad izgleda kao da je slika čista i oštrije, a i lighting malo bolji. Ostalo teško suditi kad nismo vidjeli osim bete, gdje i zvuk bio potrgan.

13 godina
online
Re: Battlefield 2042
Ja ću ionako sve na low tako da me grafika i ne sekira previše
Moj PC  
8 0 hvala 1
15 godina
offline
Battlefield 2042

Meni iz svega što sam vidio nekako mape izgledaju siromašno sa detaljima. Npr sad na video u nekim uredima nema ništa. Kao da je neopremljena zgrada. Ili u halama također prazne.  Nekako nisam baš oduševljen viđenim do sada. U svakom pogledu. Očekivao sam više od igre s obzirom koliko je dugo u razvoju...

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2042

E kad bi dice imao battle royale u conquest modeu...debilizam.

 

Apsolutno bi više cijenio 64p mape koje su pune sadržaja, zgrada, mogućnosti za graditi itd nego ove pokušaje battle royalea dok igram obični konkvest, ali hej, bacim si vozilo pa ne moram trčat, aj.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Battlefield 2042

Ja već 5 godina ne mogu shvatiti zašto se žalite na velike mape u Battlefieldu.

سمندری ڈاکو
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...

Ja već 5 godina ne mogu shvatiti zašto se žalite na velike mape u Battlefieldu.

 Zato jer nisu zabavne koliko kompaktnije mape punije sadržaja i stvari za uništiti/sakriti se/upotrijebiti taktički umjesto njive, polja i pustinje koje su za pješake smrt.

Nije bitna veličina mape, bitno je kako je popunjena i kakav ima flow.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
online
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...

Ja već 5 godina ne mogu shvatiti zašto se žalite na velike mape u Battlefieldu.

 Meni se ne sviđaju prvenstveno iz razloga šta su loše dizajnirane. Nešto tipa zavod ili propaganda mi je pun pogodak, taman veličina za 64 igrača i odličan balans pješadije i vozila

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
pirat kaže...

Ja već 5 godina ne mogu shvatiti zašto se žalite na velike mape u Battlefieldu.

 Meni se ne sviđaju prvenstveno iz razloga šta su loše dizajnirane. Nešto tipa zavod ili propaganda mi je pun pogodak, taman veličina za 64 igrača i odličan balans pješadije i vozila

 Drito. Ne moraju bit velike i otvorene da bi bile battlefield-skije.

 

Masu je odličnih mapa, meni je caspian savšrene veličine za sve, pa i firestorm. Gulf of oman se malo razvodni, ali isto prolazi.

Sharqi peninsula, karkand - savršene mape.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
acarnoje kaže...

Meni iz svega što sam vidio nekako mape izgledaju siromašno sa detaljima. Npr sad na video u nekim uredima nema ništa. Kao da je neopremljena zgrada. Ili u halama također prazne.  Nekako nisam baš oduševljen viđenim do sada. U svakom pogledu. Očekivao sam više od igre s obzirom koliko je dugo u razvoju...

Istina, ali to je uvijek tako bilo u interijerima BF-a. Dobro je ako ima stol i stolice u kući, interijeri su bez detalja i karaktera...Dok jedan CoD...

 

Znam, znam "ali veeeelike mape, no i dalje je istina.

5 godina
offline
Battlefield 2042

Kubra Dam. BF2 ima najbolje mape. Road to Jalabalad bi savršeno odgovarao za taj njihov cod battle royal koji žele.

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
pirat kaže...

Ja već 5 godina ne mogu shvatiti zašto se žalite na velike mape u Battlefieldu.

 Meni se ne sviđaju prvenstveno iz razloga šta su loše dizajnirane. Nešto tipa zavod ili propaganda mi je pun pogodak, taman veličina za 64 igrača i odličan balans pješadije i vozila

 

Pa baš sad da su to velike mape. I obje mape su dosta linearne, uske i duge. Zavod je neki sredina, a Propaganda već ide ka manjima.

 

Velika mapa je bila Caspian, Firestorm, Kharg island. Ali sad da su baš sve velike mape loše, nisu. Jedina najgora mapa je bila Altai range, najgora mapa ikad. 

Eto ljudima smetala Hamada u BF5 i Sinai u BF1. Meni obje mape najbolje u igri. Mapa koja nudi za svakog po nešto. Imaš infantry dio, imaš prostora za zračne borbe i imaš prostora za vozila.

 

Al opet to sam ja. Ne žalim se previše ni na jednu mapu. Svaka se igra na svoj način, a u tome i jeste bit svega. To da imaš različite mape i različite djelove po mapama pa da ne bude dosadno. Onda sam biraš što ćeš i kako igrati. Nitko infantry igrače na Sinai nije tjerao da napuste onaj gradić. 

13 godina
online
Battlefield 2042

Kuky nisam ni mislia da su to velike mape, već kažem da su za moj gušt taman veličine. Veće od tog mi ne triba jer u svakom dijelu mape u svakom trenu ima akcije

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...

Kuky nisam ni mislia da su to velike mape, već kažem da su za moj gušt taman veličine. Veće od tog mi ne triba jer u svakom dijelu mape u svakom trenu ima akcije

 a to da, po meni bi to bile najmanje mape, a ne metro. Manje od toga ne treba

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...

Ja već 5 godina ne mogu shvatiti zašto se žalite na velike mape u Battlefieldu.

 

Jedno su velike mape u Battlefieldu, a nešto sasvim drugo su prevelike mape u Battlefieldu.

 

Meni su u BF1 i BF5 neke od najvećih mapa bile i najbolje, čak otkad su razdvojili conquest na velike i manje mape gotovo da više nisam ni igrao ove na manjim mapama.

 

Međutim, u BF2042 su bez ikakvog dobrog razloga (osim da se pohvale brojem) ubacili 128 igrača i rastegnuli mape da budu prevelike, prazne i demotivirajuće za bilo koga tko ne preferira vozila i zrakoplovstvo.

 

Meni je ova mapa u beti bila užas, kao da igram PUBG i sedam dana jašem, da bi me netko iz grma pogodio i ajmo ponovo.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
online
Re: Battlefield 2042
Da mapa iz bete je očajna
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
Q-Tip kaže...

 Jedno su velike mape u Battlefieldu, a nešto sasvim drugo su prevelike mape u Battlefieldu.

 

Meni su u BF1 i BF5 neke od najvećih mapa bile i najbolje, čak otkad su razdvojili conquest na velike i manje mape gotovo da više nisam ni igrao ove na manjim mapama.

 

Međutim, u BF2042 su bez ikakvog dobrog razloga (osim da se pohvale brojem) ubacili 128 igrača i rastegnuli mape da budu prevelike, prazne i demotivirajuće za bilo koga tko ne preferira vozila i zrakoplovstvo.

 

Meni je ova mapa u beti bila užas, kao da igram PUBG i sedam dana jašem, da bi me netko iz grma pogodio i ajmo ponovo.

 Pa nitko te ne tjera da trčiš okolo po svim zastavama,drži se dvije-tri zastave i gotovo.

 

A ako ti se neda trčati, na svakoj zastavi si imao jedno vozilo,a mogao si pozvat i svoje.

سمندری ڈاکو
8 godina
offline
Battlefield 2042

Kja nije pisalo da je ta mapa iz bete medium size ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2042

Baš bude neugodnjak za Dice ako svi ovi klinci sa ADHD sindromom s Fornitea i ostalih hero shootera koje Dice pokusava kopirati se ne zakači na BF i ostanemo samo mi boomeri u portal modu.

twice the pride double the fall
Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...
Q-Tip kaže...

 Jedno su velike mape u Battlefieldu, a nešto sasvim drugo su prevelike mape u Battlefieldu.

 

Meni su u BF1 i BF5 neke od najvećih mapa bile i najbolje, čak otkad su razdvojili conquest na velike i manje mape gotovo da više nisam ni igrao ove na manjim mapama.

 

Međutim, u BF2042 su bez ikakvog dobrog razloga (osim da se pohvale brojem) ubacili 128 igrača i rastegnuli mape da budu prevelike, prazne i demotivirajuće za bilo koga tko ne preferira vozila i zrakoplovstvo.

 

Meni je ova mapa u beti bila užas, kao da igram PUBG i sedam dana jašem, da bi me netko iz grma pogodio i ajmo ponovo.

 Pa nitko te ne tjera da trčiš okolo po svim zastavama,drži se dvije-tri zastave i gotovo.

 

A ako ti se neda trčati, na svakoj zastavi si imao jedno vozilo,a mogao si pozvat i svoje.

 

To bih radio kad bih imao squad koji će to raditi kako treba, u beti to nije imalo nikakvog smisla. Nijednom se ni dva čovjeka u squadu nisu dogovorili da idu u istom smjeru, a kamoli cijeli squad.

 

Vozila sam probao pozivati, pa je radilo svaki treći put. 

 

Ma uglavnom, meni je bezveze bilo. Nitko sretniji od mene ako igra bude totalni uspjeh. Ja se iskreno više nadam Portalu, no o njemu informacija nema skoro nikakvih. Ne znam ni hoće li biti od prvog dana dostupan.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
3 godine
offline
Re: Battlefield 2042
Pomoc. Frend bi uzeo bf2042, nije pri parama bas, a ima i7 4771, gtx 1060 6gb, 16gb rama, ssd.
Oce ic to na bar na low?
Tn
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
Q-Tip kaže...

 

To bih radio kad bih imao squad koji će to raditi kako treba, u beti to nije imalo nikakvog smisla. Nijednom se ni dva čovjeka u squadu nisu dogovorili da idu u istom smjeru, a kamoli cijeli squad.

 

Vozila sam probao pozivati, pa je radilo svaki treći put. 

 

Ma uglavnom, meni je bezveze bilo. Nitko sretniji od mene ako igra bude totalni uspjeh. Ja se iskreno više nadam Portalu, no o njemu informacija nema skoro nikakvih. Ne znam ni hoće li biti od prvog dana dostupan.

 Pa s random ljudima to u povijesti bfa nije bilo moguće,rijetko naletiš na takve ljude u squadu.

 

Btw svi modovi su dostupni odmah.

سمندری ڈاکو
13 godina
online
Re: Battlefield 2042
starblack kaže...
Pomoc. Frend bi uzeo bf2042, nije pri parama bas, a ima i7 4771, gtx 1060 6gb, 16gb rama, ssd.
Oce ic to na bar na low?

 Ići će i na medium bez problema

15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
starblack kaže...
Pomoc. Frend bi uzeo bf2042, nije pri parama bas, a ima i7 4771, gtx 1060 6gb, 16gb rama, ssd.
Oce ic to na bar na low?

 Nek uzme EA Play pa proba...

 

سمندری ڈاکو
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice