Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.128.913
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
15 godina
offline
Battlefield 1

Dakle zadnji DLC imena Apocalypse dolazi ovaj utorak 20.2

Odmah dolazi svih 5 mapa i Air Superiority

 

neslužbeni trailer

Moj PC  
4 0 hvala 4
15 godina
suspendiran
offline
Battlefield 1

Baš malo švrljam i više sad ima aktivnih servera bf3 nego bf1 i bf4.Vuče me da se vratim.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 4 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
dery kaže...

Baš malo švrljam i više sad ima aktivnih servera bf3 nego bf1 i bf4.Vuče me da se vratim.

 

Ja sam prije nekih mozda 6-7 mjeseci napravio upravo to. Sve si mislim da opet to napravim...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Battlefield 1

Ja se svaki dan vraćam na WC, pa opet ne piše to ovdje svaki put kad to napravim ili planiram raditi.

Moj PC  
2 3 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

Ja se svaki dan vraćam na WC, pa opet ne piše to ovdje svaki put kad to napravim ili planiram raditi.

 

Bas si gala kit

Freak Show Inc.
15 godina
suspendiran
offline
Re: Battlefield 1

Moj komentar stoji jer je opčenito o bf a spominjem i bf1, znači nisam off. Ko da sam se dirnuo u zabranjeno voće pa onda zaključajte temu kad vam sve smeta. 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.2.2018 22:19 (dery).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

Ja se svaki dan vraćam na WC, pa opet ne piše to ovdje svaki put kad to napravim ili planiram raditi.

 a jesi mu ga uvalio kuki

bf1 je jako postal sličan bf3 i 4,brži je od oba i ima bolju grafiku,bolje servere,destrukciju itd.,jedino kaj nema m16 pa vas to najviše jebe

i neznam jel ima 8vs8 i te pro šeme,domination itd.,rush ima koliko znam ali to nisam probao,samo ovaj cq i cq asault 64p

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
M4X kaže...

 a jesi mu ga uvalio kuki

 

Sta se ti trpas, nes jebat...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Battlefield 1

Battlefield 1 - Their War - Cinematic

Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

pozdrav ekipi (nisam pratio temu u zadnje vrijeme pa ako je vec bilo pitanje - sory jbiga)

igrao sam premium pass trial i predobre su mi nove mape a i vidim da ubrzo izlazi novi DLC pa me zanima da li vas vecina ovdje uzima PP kod kupnje igre odma' u startu (sad vidim da sam i sam trebao to napraviti) ili znate mozda neku stranicu gdje se moze jeftinnije nabaviti? malo mi je glupo dati 50€ za igru i onda jos 50€ za dlc-ove sad nakon par mj. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

Dakle zadnji DLC imena Apocalypse dolazi ovaj utorak 20.2

Odmah dolazi svih 5 mapa i Air Superiority

 

neslužbeni trailer

 bezveze,ja bi m16 i kitolike mape

15 godina
offline
Re: Battlefield 1
M4X kaže...

 bezveze,ja bi m16 i kitolike mape

 

15 godina
offline
Re: Battlefield 1
sushii kaže...

pozdrav ekipi (nisam pratio temu u zadnje vrijeme pa ako je vec bilo pitanje - sory jbiga)

igrao sam premium pass trial i predobre su mi nove mape a i vidim da ubrzo izlazi novi DLC pa me zanima da li vas vecina ovdje uzima PP kod kupnje igre odma' u startu (sad vidim da sam i sam trebao to napraviti) ili znate mozda neku stranicu gdje se moze jeftinnije nabaviti? malo mi je glupo dati 50€ za igru i onda jos 50€ za dlc-ove sad nakon par mj. 

 ako nemaš igru još uvijek. Onda uzmeš BF1 Revolution. Tu ti je nutra igra i premium pass za nekih 50 ili 60€. Makar vjerujem da ima i niže negdje na key storovima. Pa čak i na originu znaju biti popusti od 50%.

 

Ako imaš igru potraži isto na key storeovima možda nađeš jeftinije, ako ne čekaj neku rasprodaju. Već 4-5 puta je premium bio za svega 15€. Zadnji put prije 3 tjedna kad je izašao jedan DLC.

 

Prati malo sutra ili u narednih par dana bi mogao opet biti jer izlazi zadnj DLC.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...
M4X kaže...

 bezveze,ja bi m16 i kitolike mape

 

 hahaha,legenda...zaboravio si i mučki iza leđa...ima njegovih videa best of...

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 20:03 (M4X).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...
sushii kaže...

pozdrav ekipi (nisam pratio temu u zadnje vrijeme pa ako je vec bilo pitanje - sory jbiga)

igrao sam premium pass trial i predobre su mi nove mape a i vidim da ubrzo izlazi novi DLC pa me zanima da li vas vecina ovdje uzima PP kod kupnje igre odma' u startu (sad vidim da sam i sam trebao to napraviti) ili znate mozda neku stranicu gdje se moze jeftinnije nabaviti? malo mi je glupo dati 50€ za igru i onda jos 50€ za dlc-ove sad nakon par mj. 

 ako nemaš igru još uvijek. Onda uzmeš BF1 Revolution. Tu ti je nutra igra i premium pass za nekih 50 ili 60€. Makar vjerujem da ima i niže negdje na key storovima. Pa čak i na originu znaju biti popusti od 50%.

 

Ako imaš igru potraži isto na key storeovima možda nađeš jeftinije, ako ne čekaj neku rasprodaju. Već 4-5 puta je premium bio za svega 15€. Zadnji put prije 3 tjedna kad je izašao jedan DLC.

 

Prati malo sutra ili u narednih par dana bi mogao opet biti jer izlazi zadnj DLC.

 Imam igru al nemam DLC-ove. Pricekati cu onda snizenje ako kazes da je PP znao biti po 15€ jer sada vidim da stoji 50 € 

15 godina
offline
Battlefield 1

Došla apokalipsa

Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

Došla apokalipsa

 Apokalipsa za moj ssd

12 godina
offline
Re: Battlefield 1
ved23 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Došla apokalipsa

 Apokalipsa za moj ssd

  

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
online
Re: Battlefield 1
ved23 kaže...

 Apokalipsa za moj ssd

Tebi je barem stalo, moj je gotov već odavno, uzimam Crucial MX500 od 500 GB.

14 godina
offline
Battlefield 1

jel se može igra nadograditi na premium bez da kupujem čitavu opet ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
loky4i4 kaže...

jel se može igra nadograditi na premium bez da kupujem čitavu opet ?

 Da, kupiš samo Premium:

https://www.battlefield.com/games/battlefield-1/premium

 

 

EDIT: čekaj još malo, cijene JAKO osciliraju!!!!

Bio je i oko 15 Eura.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2018 13:46 (CyberDemonVZ).
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
loky4i4 kaže...

jel se može igra nadograditi na premium bez da kupujem čitavu opet ?

 da kupiš premium pass

13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Jel misle ikad dodat servere s 48 ljudi?

To je jedan od razloga zas sam prestal igrat. 64 se ne zna ko pije ko placa, 32 je premalo. 48 je bilo taman...i u trici i u cetvorci pa ne kuzim koji kuki su to izbacili u ovom dijelu..puj puj
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Battlefield 1

Battlefield 1 - Apocalypse Official Trailer

Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
Sale_ds kaže...
Jel misle ikad dodat servere s 48 ljudi?

To je jedan od razloga zas sam prestal igrat. 64 se ne zna ko pije ko placa, 32 je premalo. 48 je bilo taman...i u trici i u cetvorci pa ne kuzim koji kuki su to izbacili u ovom dijelu..puj puj

Mi(kuki i ja) smo dobili zadnji dlc

15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Sale_ds kaže...
Jel misle ikad dodat servere s 48 ljudi?

To je jedan od razloga zas sam prestal igrat. 64 se ne zna ko pije ko placa, 32 je premalo. 48 je bilo taman...i u trici i u cetvorci pa ne kuzim koji kuki su to izbacili u ovom dijelu..puj puj

 probaj potražiti neki custom server možda ima, ali teško svi furaju ili 32 ili 64.

TomoR kaže...

Battlefield 1 - Apocalypse Official Trailer

 ala ga znaju napraviti sunce im žarko

15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Sale_ds kaže...
Jel misle ikad dodat servere s 48 ljudi?

To je jedan od razloga zas sam prestal igrat. 64 se ne zna ko pije ko placa, 32 je premalo. 48 je bilo taman...i u trici i u cetvorci pa ne kuzim koji kuki su to izbacili u ovom dijelu..puj puj

 

Ne moze se to.

Hardware nesto sere i limitira to. Nisam developer, al Spelac jako dobro kuzi stvar.

Slobodno ga pitaj.

12 godina
offline
Re: Battlefield 1
mrfloyd kaže...
Sale_ds kaže...
Jel misle ikad dodat servere s 48 ljudi?

To je jedan od razloga zas sam prestal igrat. 64 se ne zna ko pije ko placa, 32 je premalo. 48 je bilo taman...i u trici i u cetvorci pa ne kuzim koji kuki su to izbacili u ovom dijelu..puj puj

 

Ne moze se to.

Hardware nesto sere i limitira to. Nisam developer, al Spelac jako dobro kuzi stvar.

Slobodno ga pitaj.

 Ma je, pričao je da su hardkodirali  broj igrača na brojevni sustav s bazom 2.. (4, 8, 16, 32, 64) zbog bržeg izvođenja na starijim računalima.

Kao, nikad nije bilo potrebe za brojem igrača između ovih brojki.

Ali, vjerojatno slijedeći bf miču to ograničenje, što zbog veće raznolikosti, što jer su računala u prosjeku ipak jača nego prije koji godinu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2018 18:50 (CyberDemonVZ).
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...

 Ma je, pričao je da su hardkodirali  broj igrača na brojevni sustav s bazom 2.. (4, 8, 16, 32, 64) zbog bržeg izvođenja na starijim računalima.

Kao, nikad nije bilo potrebe za brojem igrača između ovih brojki.

Ali, vjerojatno slijedeći bf miču to ograničenje, što zbog veće raznolikosti, što jer su računala u prosjeku ipak jača nego prije koji godinu.

 

Viš' vraga, ipak ne dangubiš na tom faksu. 

15 godina
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...

 Ma je, pričao je da su hardkodirali  broj igrača na brojevni sustav s bazom 2.. (4, 8, 16, 32, 64) zbog bržeg izvođenja na starijim računalima.

Kao, nikad nije bilo potrebe za brojem igrača između ovih brojki.

Ali, vjerojatno slijedeći bf miču to ograničenje, što zbog veće raznolikosti, što jer su računala u prosjeku ipak jača nego prije koji godinu.

 U server browseru imaš opciju 32,40,48 i 64. Tako da valjda možeš hostati te 48 igrača servere, ali nitko to ne radi.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice