ARMA II DayZ mod

poruka: 2.707
|
čitano: 342.723
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
16 godina
protjeran
offline
ARMA II DayZ mod

Oj ljudi zainteresirao me ovaj mod od arme pa da pitam jel vrijedi to čudo šta?

Ovo mi izgleda odlično kad gledam gameplay pa eto htio malo mišljenja izprve ruke od vas.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Mod je odlican, ali je lik sa zadnjima patchom malo zeznuo stvar. Al nemas razloga za brigu, bude brzo ispravio.
Ako bi igrao sada, skini predzadnju verziju.
Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
16 godina
protjeran
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Vash kaže...
Mod je odlican, ali je lik sa zadnjima patchom malo zeznuo stvar. Al nemas razloga za brigu, bude brzo ispravio.
Ako bi igrao sada, skini predzadnju verziju.

Eh prvo moram negdje upiknut armu jer je nemam. Usput ovo bi mi bio prvi susret sa armom u životu, uzeo bi je samo zbog ovog moda jer ovaj gameplay izgleda odlično.

14 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
hellbyte0 kaže...
Vash kaže...
Mod je odlican, ali je lik sa zadnjima patchom malo zeznuo stvar. Al nemas razloga za brigu, bude brzo ispravio.
Ako bi igrao sada, skini predzadnju verziju.

Eh prvo moram negdje upiknut armu jer je nemam. Usput ovo bi mi bio prvi susret sa armom u životu, uzeo bi je samo zbog ovog moda jer ovaj gameplay izgleda odlično.

 

Uzeti ovu igru samo radi ovog moda je promašaj. Propuštaš puno, DayZ je fora ali Arma nudi daleko više. Ne znam čega se to ekipa toliko plaši kod Arme... mehanika nije ništa drukčija, radi se o istoj igri samo se ovdje umjesto isključivo protiv AI vojnika i drugih igrača, borite protiv AI zombija i drugih igrača. Arma je survival sama po sebi, bez obzira na zombije, u DayZ se boriš i protiv žeđi i gladi te krvarenja, guess what, protiv iscrpljenosti i krvarenja se boriš i u ACE modu... al to je previše večini causal igrača {#} iako je u osnovi ista stvar, zanimljivo... {#} Tak da, preporučam da probaš baš Armu, pogotovo sa nekim popularnijim modovima (Project Reality? ACE, JSRS, War FX...) jer DayZ je samo mrvica naspram toga. {#}

I possess a skill to google.
14 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Dayz te brze ukljucuje u "akciju". Arma je odlicna, ali zahtijeva i puno vremena. Ne mozes ultetit u igru na pol sata, sat i ocekivati da ces se naigrat. Ako si u srednjoj, na faksu ili radis, a nemas nikog tko te doma ceka, onda ajde. Ali inace ne znam kako stvoriti vremena za igranje arme onako kako bi ju trebalo igrati.
Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
16 godina
protjeran
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Minoza kaže...
hellbyte0 kaže...
Vash kaže...
Mod je odlican, ali je lik sa zadnjima patchom malo zeznuo stvar. Al nemas razloga za brigu, bude brzo ispravio.
Ako bi igrao sada, skini predzadnju verziju.

Eh prvo moram negdje upiknut armu jer je nemam. Usput ovo bi mi bio prvi susret sa armom u životu, uzeo bi je samo zbog ovog moda jer ovaj gameplay izgleda odlično.

 

Uzeti ovu igru samo radi ovog moda je promašaj. Propuštaš puno, DayZ je fora ali Arma nudi daleko više. Ne znam čega se to ekipa toliko plaši kod Arme... mehanika nije ništa drukčija, radi se o istoj igri samo se ovdje umjesto isključivo protiv AI vojnika i drugih igrača, borite protiv AI zombija i drugih igrača. Arma je survival sama po sebi, bez obzira na zombije, u DayZ se boriš i protiv žeđi i gladi te krvarenja, guess what, protiv iscrpljenosti i krvarenja se boriš i u ACE modu... al to je previše večini causal igrača {#} iako je u osnovi ista stvar, zanimljivo... {#} Tak da, preporučam da probaš baš Armu, pogotovo sa nekim popularnijim modovima (Project Reality? ACE, JSRS, War FX...) jer DayZ je samo mrvica naspram toga. {#}

Ma budem stari probao i normalnu armu ali iskreno do sad mi nije tolko zapinjala za oko jer jednostavno me ta ekstremna realnost borbe nije tolko privlačila. Eto budem sad pričekao onaj steam summer pa uzmem armu. Iskreno nisam niti znao da se arma moze igrat online.{#}

16 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Ne znam, meni se nekako čini da onaj živčani Hell kojeg sam znao slušati na TSu i ArmA baš i nisu kombinacija koja ima svijetlu budućnost {#}

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: ARMA II DayZ mod
ZC_Someone kaže...

Ne znam, meni se nekako čini da onaj živčani Hell kojeg sam znao slušati na TSu i ArmA baš i nisu kombinacija koja ima svijetlu budućnost {#}

Hahaha stari eh hebeš ovdje prognoziram da nebu bilo tih problema, živčanim jedino u tim brzim igrama punih bugova. Ova arma ipak izgleda usporena i zanimljiva.{#} Budem te našao u armi ne brini.{#}

Usput, što više gledam na youtube ovaj mod to me više privlači.

11 godina
protjeran
offline
ARMA II DayZ mod

Evo mene jako zanima ovaj mod.Sacekat cu jos tjedan ili dva da dodje na steam summer sale pa ga ona kupit :D

BTW kolko igraca bude online odjednom na serveru te koliko servera uopce ima?

The king is back!
 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
ARMA II DayZ mod

Servera ima i više nego dovoljno, a 60 je maksimalan broj koji sam vidio da jedan server podržava, najčešće je 40-50 što je itekako dosta {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
ARMA II DayZ mod

Samo da pitam, dal je moguće igrati mod sa igrom koja nije na steamu?

I dali je samo arma 2?

Sry što upadam kao padobranac, igra mi se jako sviđa pa...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: ARMA II DayZ mod
bornasepic kaže...

Samo da pitam, dal je moguće igrati mod sa igrom koja nije na steamu?

  Da

bornasepic kaže...

I dali je samo arma 2?

  Operation Arrowhead + ARMA 2 (Free ili puna verzija, potrebna ti je Chernarus mapa).

11 godina
protjeran
offline
ARMA II DayZ mod

Kad ce vise taj summer sale :D

The king is back!
 
1 0 hvala 0
14 godina
online
ARMA II DayZ mod

  - TB intervjuira (uz igranje) tvorca moda Deana Rocket Halla.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: ARMA II DayZ mod

cek, kako arma2 free ako nema podrske za modove?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
12 godina
protjeran
offline
ARMA II DayZ mod

Iz ARMA 2 uzima se samo mapa.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
online
Re: ARMA II DayZ mod
skank666 kaže...

cek, kako arma2 free ako nema podrske za modove?

  Ubaciš Chernarus mapu u ARMA 2 OA modove.

 

DayZ koristi OA Engine, ali koristi glavnu mapu iz ARME 2. Tako da je dovoljno samo kupiti OA na steamu recimo i skinuti A2 Free preko steama, ubaciti Chernarus mapu u ARMA 2 OA Addons folder i peglaj.

 

Kompletan tutorijal: http://kodabar.blogspot.com/2012/05/how-to-install-dayz-with-arma-2-free.html

 

 

(BTW, nikome ne preporučam kupovinu OA u ovom trenutku, iz razloga što bi se već u petak ovaj trebao pojaviti summer sale, sudeći po postovima na Steam forumima, a i prošle godine je krenuo u ovo vrijeme).

14 godina
online
Re: ARMA II DayZ mod
Ranko Kukumar kaže...

  (BTW, nikome ne preporučam kupovinu OA u ovom trenutku, iz razloga što bi se već u petak ovaj trebao pojaviti summer sale, sudeći po postovima na Steam forumima, a i prošle godine je krenuo u ovo vrijeme).

Strpljen - saved {#}

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
11 godina
protjeran
offline
ARMA II DayZ mod

Evo nabavio sam igru i danas par puta igrao i stvarno je tesko za pop*zdit.Dosad nijednom nisam nasao oruzje.Imam par pitanja.

1.Sto napravite kad vas uoci zombi?JA pocnem trcat ali ih privucem jos vise tako da je to instant game over... :/

2.Da li mogu sa hunting knifeom ubit zombia?

3.Da li da uzimam one empty soda canoeve i prazne boce?Oce li to cemu koristiti?

 

Eh i da zaboravih reci,ako ima netko tko bi igrao zajedno nek mi kaze steam username da ga mogu dodat

The king is back!
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.6.2012 11:57 (Masterpiece).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Masterpiece kaže...

Evo nabavio sam igru i danas par puta igrao i stvarno je tesko za pop*zdit.Dosad nijednom nisam nasao oruzje.Imam par pitanja.

1.Sto napravite kad vas uoci zombi?JA pocnem trcat ali ih privucem jos vise tako da je to instant game over... :/

2.Da li mogu sa hunting knifeom ubit zombia?

3.Da li da uzimam one empty soda canoeve i prazne boce?Oce li to cemu koristiti?

 

Eh i da zaboravih reci,ako ima netko tko bi igrao zajedno nek mi kaze steam username da ga mogu dodat

 

1. Nemam pojma, kad me vide trčim sumanito dok me ne ubiju xD

2. Nisam probao, pretpostavljam da ne

3. Mislim da nemaju neku ulogu...

 

Na Steamu sam Minozaa pa me dodaj da igramo. {#}

I possess a skill to google.
15 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod

1. Ako te uoći zombi NE PUCAJ! Probaj se udaljit od određenog mjesta (žarišta) na cca 200-250m pa se s njim obračunaj 1vs1. Najbolji naćin da ih izbjegneš je tako da se sagneš (X na tipkovnici) i polagano krećeš ( drži tipku "shift").Na taj naćin im se možeš približiti vrlo blizu, a da te ne detektiraju.

2. Ne. hunting knife služi za hvatanje divljaći. Kad si npr. ubio vepra samo pomoču noža možeš uzeti meso.

3. Jedina svrha praznih konzervi i boca je da služi u ometanju (distraction). Zombije privlaći zvuk i svjetlo, tako da ih možeš isto omesti s road flares i camp fire(my favorite, samo ti trebaju drva i šibice naravno).

   Dobre i loše strane s "light distraction" su da istjeraš zombije iz grada na izvor svjetla koji si postavijo blizu grada, ali na taj naćin otkrivaš svoju lokaciju drugim igraćima.

+4. Najbolja mjesta za pronalazak oružija su farme, hangari i kuće u kojima se može ući a njih je vrlo rjetko. U većini gradova ne trebaš ići u centar grada da bi naša najbolji "loot" ili "stash"

   Preporućam ti da proućiš malo mapu u single modu tako da moš prepoznat u koje kuće možeš a koje ne. Ako možeš stavi mapu na 2. monitor ili si nabavi print, zato jer u igri ćeš teško naći mapu.

 

Možete mi se javit na MSN- u email je stipe8@hotmail.com pa da skupa preživljavamo. {#} 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.6.2012 13:13 (weeman).
11 godina
protjeran
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Minoza kaže...
Masterpiece kaže...

Evo nabavio sam igru i danas par puta igrao i stvarno je tesko za pop*zdit.Dosad nijednom nisam nasao oruzje.Imam par pitanja.

1.Sto napravite kad vas uoci zombi?JA pocnem trcat ali ih privucem jos vise tako da je to instant game over... :/

2.Da li mogu sa hunting knifeom ubit zombia?

3.Da li da uzimam one empty soda canoeve i prazne boce?Oce li to cemu koristiti?

 

Eh i da zaboravih reci,ako ima netko tko bi igrao zajedno nek mi kaze steam username da ga mogu dodat

 

1. Nemam pojma, kad me vide trčim sumanito dok me ne ubiju xD

2. Nisam probao, pretpostavljam da ne

3. Mislim da nemaju neku ulogu...

 

Na Steamu sam Minozaa pa me dodaj da igramo. {#}

Haha,ja sam sadm skuzio taktiku.Znaci cim me vide trk u vodu jer sam u vodi brzi od njih i onda preplivat malo izaci i askrit se.Ili druga opcija je da samo trcim dok ne nadjem neku zgradu i sakrijem se unutra jer zomibji nemogu trcati u zatvorenim prostorima.

The king is back!
11 godina
protjeran
offline
Re: ARMA II DayZ mod
weeman kaže...

1. Ako te uoći zombi NE PUCAJ! Probaj se udaljit od određenog mjesta (žarišta) na cca 200-250m pa se s njim obračunaj 1vs1. Najbolji naćin da ih izbjegneš je tako da se sagneš (X na tipkovnici) i polagano krećeš ( drži tipku "shift").Na taj naćin im se možeš približiti vrlo blizu, a da te ne detektiraju.

2. Ne. hunting knife služi za hvatanje divljaći. Kad si npr. ubio vepra samo pomoču noža možeš uzeti meso.

3. Jedina svrha praznih konzervi i boca je da služi u ometanju (distraction). Zombije privlaći zvuk i svjetlo, tako da ih možeš isto omesti s road flares i camp fire(my favorite, samo ti trebaju drva i šibice naravno).

   Dobre i loše strane s "light distraction" su da istjeraš zombije iz grada na izvor svjetla koji si postavijo blizu grada, ali na taj naćin otkrivaš svoju lokaciju drugim igraćima.

+4. Najbolja mjesta za pronalazak oružija su farme, hangari i kuće u kojima se može ući a njih je vrlo rjetko. U većini gradova ne trebaš ići u centar grada da bi naša najbolji "loot" ili "stash"

   Preporućam ti da proućiš malo mapu u single modu tako da moš prepoznat u koje kuće možeš a koje ne. Ako možeš stavi mapu na 2. monitor ili si nabavi print, zato jer u igri ćeš teško naći mapu.

 

Možete mi se javit na MSN- u email je stipe8@hotmail.com pa da skupa preživljavamo. {#} 

Puno si mi pomogoa,hvala :D

Dosad nijednom nisam nasao niti vozilo niti oruzje >.<

U crkvi ima dosta toga ali(sve osim oruzja),nadjem metke i strijele (sta ima cak i luk?).

BTW jel imas mozda na steamu igru ili ti igras sa retail verzijom?

The king is back!
13 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

Ako vas prati dosta zombija samo se popnite na neku strmiju planinu nekih 50-ak metara i cekajte da vas zombiji stignu. Kad dodu da vas samo krenite niz planinu i zombiji ce pocet trcat za vama i samo ce poletit i umrijet od pada. 

Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Merce kaže...

Sorry za off topic ali evo ovdje mozete naci sve info oko besplatnih kljuceva za Armu 2. Nadam se da jos radi. Ja samo svoj davno pokupio :D

http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/free-keyevi-arma-2-darkmessiah-wot--/103907.aspx?jumpto=2015125&sort=asc&view=flat

a-a nema više za armu II

16 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Vidiš nisam znao da je Dean Hall, tvorac moda, također i zaposlenik Bohemie. Nekako imam osjećaj da u budućnosti možemo očekivati samostalnu igru na temu DayZ moda. I to vjerojatno u dorađenom engineu koji će koristi Arma 3.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: ARMA II DayZ mod
ZC_Someone kaže...

Vidiš nisam znao da je Dean Hall, tvorac moda, također i zaposlenik Bohemie. Nekako imam osjećaj da u budućnosti možemo očekivati samostalnu igru na temu DayZ moda. I to vjerojatno u dorađenom engineu koji će koristi Arma 3.

Ne bih se bunio {#} Recimo Morrowind meets Arma 3 - u svijetu nakon zombie apokalipse {#}

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
14 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
ZC_Someone kaže...

Vidiš nisam znao da je Dean Hall, tvorac moda, također i zaposlenik Bohemie. Nekako imam osjećaj da u budućnosti možemo očekivati samostalnu igru na temu DayZ moda. I to vjerojatno u dorađenom engineu koji će koristi Arma 3.

 

Ovo je u neku ruku vec potvrdeno na BI forumu i u par interviewa, odnosno, vrlo velika mogucnost sluzbene podrske kao game mode.

I possess a skill to google.
15 godina
odjavljen
offline
ARMA II DayZ mod

koji je cilj igre? je samo puko prezivljavanje i istrazivanje ili ima nekih kao misija?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Pa s obzirom koliko im je prodanih primjeraka CO-a DayZ donio, bilo bi logično. :)

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice