Prekopruka za smartwatch

poruka: 14
|
čitano: 18.852
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Prekopruka za smartwatch

Pozdrav,

 

htio bih vašu preporuku za kupnju smartwatch-a. Zanimaju me iskustva i koji bi ste mi preporučili. Sat bi koristio u sportske aktivnosti, tipa trčanje, plivanje, vožnja bicikla i tako to, a i po mogućnosti svakodevna upotreba. Volio bih čuti vaša misljenja i preporuke ako možete podijeliti.

 

Hvala vam

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Prekopruka za smartwatch

Vidi nikom se neda pisati bas ste neki ,,,kompa rado bi ti pomogao ali sam telac sto se tice toga ..... Usput i ja bih uzeo neki sat gledam trazim ...sto vise citam sam gluplji jebem te zivote ...... 

Vidim da nas isti problem muci ....sto sam skontao treba ti za sport, meni za bicikli, da ima mogucnost pracenja tipa strave da znam koliko sam km odvozio ,orkucaj srca mi ne treba bitno da kuca a kad mi je jezik do poda onda  trebam usporiti.

A bilo bi pozeljno da svijetli i da je saren,šareno je i budali drago 

Mislim da je za nas ovaj samsung gaer 3 ako se ne varam nije nesto kinte a posluzio bi nam bar za pocetak .....

Ako neko ima slucajno neki predlog neka baci poruku ,nece vam prsti otpasti i ovako pola vas svira kurcu ovdje ,,,, placam pivu i cevape kad se sretnemo 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Prekopruka za smartwatch

Ej dečki, ima vam nekoliko tema gdje ljudi razgovaraju o ovim satovima.

Amazfit - napravljeni pod okriljem Xiaomija. Ima već dosta modela, narukvice, satovi, neki podržavaju i ronjenje do 5ATM.

Huawei - narukvice, sat. Odlična kvaliteta izrade. GPS ima samo sat. Odlično trajanje baterije

Apple - visoka cijena, super mjerenje srca. Dizajn nije kao običan sat. Ima sim karticu.

No name Kinezi - ima zadnjeg sranja, ima OK satova. Ali uvijek puno pročitati po netu o određenom satu.

 

Ako imaš vremena obavezno otvori SmartWatch Ticks na YouTubeu i gledaj videe.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 15:17 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Prekopruka za smartwatch

Pozz, na kraju sam uzeo samsung gear s3 frontier... za mene je sasvim dobar, ima hrpu toga, a baterija traje puna 4 dana..barem je tako kod mene. Imas dosta opcija od sportova, pa čak i jogu (biciklo,hodanje,aplizinam,plivanje,trbusnjaci,sklekovi,cucnjevi,iskoraci,trcanje,hodanje, sobni bicikl, traka za trcanje, i jos dosta toga)

 

Jedino jedma mala zamjerka, sad nezz jel to do sata ili sta.... Napisao sam jedna novi post o tome, pa cekam da vidim jel tko imao slicnih iskustava. Naon nekon vremena, sat promijeni sam broj aplikacija od kojh primam obavijesti... znaci imam ih 17, a on sam ih spusti na 14, tocnije izbaci whatsapp,instagram i messenger... Panakon toga moram vracat sat na tvornicke postavke da bih to dobio nazad...

15 godina
offline
Prekopruka za smartwatch

Pozdrav svima. Zamolio bi vas za preporuku smartwatch-a do nekih 2200 kn. Da li neki od ovih ponudjenih ili neki drugi? Zahvaljujem

5 Samsung smartwatch 46
0 Samsung active 2
0 Samsung gear s3
1 Garmin vivoactive 3
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Prekopruka za smartwatch

Poštovanje,

 

Trebam pomoć....

 

Kupiti Galaxy Watch ili Huawei GT 2?

 

Znam da je Galaxy fludiniji, navodno i precizniji, a Huawei rastura što se tiče trajanja baterije. Koliko je ta baterija razlog da ipak uzmem Huawei? Baš se dvoumim... Hvala na pomoći!

 

7 Galaxy Watch
7 Huawei GT 2
**[Samsung Galaxy J5 2016] [Android 5.0.2. Lollipop]**
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prekopruka za smartwatch

Ipak sam uzeo Galaxy Watch 46 mm s obzirom da je kompletniji smartwatch u odnosu na Huawei kojem sam kao prednost našao isključivo samo dizajn i duže trajanje baterije. No, na Galaxy mi baterija traje 4-5 dana i uopće nije nikakav problem u svezi toga. Hvala na pomoći!

8 godina
offline
Re: Prekopruka za smartwatch
Sto kazete na novi Huawei watch GT2e ? Cijena ce "vani" biti 200€, cini mi se ok sat za taj novac.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Prekopruka za smartwatch
Osobno, ako ti nije bitna glazba,radje Gt1 uzet.
8 godina
offline
Re: Prekopruka za smartwatch
Ima dosta noviteta u odnosu na prethodnike, zato me interesira. A i vise naginjem "sportskom" dizajnu. Bas me zanima kolika ce biti cijena kod nas kada bude u prodaji.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Prekopruka za smartwatch

Kupujem garmin forerunner 45s za poklon za sestru koja se lagano bavi trčanjem, 4-5 km 3x tjedno, povremeno vozi bickl, dakle skroz amaterski za gušt. čitam recenzije i čini mi se da sam dobro izabrao, ali čisto bih prije nego pljunem 1k provjerio ako tko od bugovaca ima iskustva s tim modelom i kako se ponaša nakon više mjeseci korištenja, je li baterija okej i slično. plan je nabavka iz smartsona, pa ako netko ima koju riječ o njima za dodati, bio bi super plus.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Prekopruka za smartwatch

Bok,

 

zanimaju me vaša iskustva sa sljedećim satovima:

 

1. CUBOT SMARTWATCH N1 

 

2. HUAWEI WATCH GT2 46MM SPORT

 

Ima li ih tko i kakvi mu se čine?

 

Hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prekopruka za smartwatch
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Prekopruka za smartwatch

pozdrav! bio bih zahvalan za neku preporuku za smartwatch za sina, 15 godina. ne mogu iskeširati par tisuća kn za samsung i slični drek, budžet mi je malo ograničen. jel ima neki xiaomi ili slični sat da su okej spekse, a prihvatljiva cijena? ovako nešto možda? https://www.nabava.net/pametni-satovi/xiaomi-mi-watch-lite-pametni-sat-cijena-bez-bijeli-crni-krem-plavi-teget-zlatni-129560561

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice