Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.090
|
čitano: 1.486.733
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Ima netko invite za bit-hdtv
Nudim ipt u zamjenh..
Imam seedbox, 1.5tb uploada na ipt i 800 gb na partisu..
12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Moze li neko poslati invite za crobytes?

 

TY!!

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr
15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Imam pozivnice za CroBytes. Javite se na PM!

 

Prva otišla - rocky27

Druga otišla - tuga000

Treća otišla - VandaL.pr!

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2015 15:07 (NoOne1).
12 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Tražim neki bolji e-Learning site osim Bitspyder.

 

Nudim Tl, IPT, BitSpyder, Waffles.

 

Hvala;)

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav svima!

 

Evo full iskreno:

Trebam pozivnicu za ScenneAccess.eu. Taj tracker mi je potreban jer je jedan od rijetkih (ako ne i jedini) koji nudi 0day muziku sortiranu po žanrovima i kaj je najbolje 0day mjuza je freeleech. Nažalost nisam previše u private tracker vodama (mali UL speed... za sad). Jedini account mi je na torrentleech-u. Ne koristim seedbox jer mi se ne da gnjaviti sa tim, ali sam zato uplatio donaciju za 3 mjeseca VIP članstva na TL-u pa skidam do mile volje. Kad mi istekne, uplatiti ću opet i idemo dalje (staff zadovoljan jer je dobio novce... ja zadovoljan jer skidam bez brige i svi sretni). Isto to ću ako treba učiniti i na SCC tako da se nitko ne treba brinuti za svoju reputaciju na SCC-u. Ako treba šaljem screenshot sa TL-a.

 

Negdje u 3. mjesecu ove godine sam već poslao upit (odnosno zamolbu) za SceneAccess.eu, ali izgleda da je dosta teško doći do pozivnice. U kontaktu sam sa članom WalterWolf kojem skidam kapu i klanjam mu se do zemlje jer čovjek vodi brigu i javlja mi se svako malo. Ali ako netko već ima pozivnicu, htio bih ga rasteretiti brige na mene.

 

Onome tko mi pomogne za uzvrat jedino mogu ponuditi pozivnicu za rundu, dvije ili tri ako je u blizini Karlovca ili prolazi kroz njega i naravno svoju zahvalnost.

 

Unaprijed hvala!

15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Angeloo kaže...

P...

 

Onome tko mi pomogne za uzvrat jedino mogu ponuditi pozivnicu za rundu, dvije ili tri ako je u blizini Karlovca ili prolazi kroz njega i naravno svoju zahvalnost.

 

Unaprijed hvala!

 scc pozivnica bez seedboxa... jao šta mi napriča sad. ja si je mogu nabavit, ali nemam ja vremena za financiranje i zabavljanje sa seedboxevima. imam doma server i za moje potrebe torrentshack i ipt su mi sasvim dosta, gft sam odkantao jer su dosadni.

 

tako da ako misliš tražit scc budi spreman na seedbox. oni su jedni od ozbiljnijih trekera i kod njih nema milosti. mogu ti poslat njihov rules da vidiš šta te čeka.

 

"Buffer - SCC

Buffer is simply how much you can download before your ratio reaches below 1.0. If we switch around above numbers so that it looks like the following - not only would you be so much banned that you would have travelled back in time to the stoneage, but your buffer would also be very negative."

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2015 13:39 (ranko091).
8 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

what.cd

anybo.dy?

 

:D

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Angeloo kaže...

Pozdrav svima!

 

Evo full iskreno:

Trebam pozivnicu za ScenneAccess.eu...

 Ja dobijao po jednu pozivnicu nakon prelaska na veće klase, ali na žalost trajale su samo par dana i ako se ne iskoriste propadaju, i nisam ih iskoristio, a već sam dostigao najveću klasu po UL pa neću više dobijati pozivnice. Jedini način da se dobije pozivnica je doniranje BTC-om, zato je i teško dobiti pozivnicu za SCC.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Haker_x kaže...
Angeloo kaže...

Pozdrav svima!

 

Evo full iskreno:

Trebam pozivnicu za ScenneAccess.eu...

 Ja dobijao po jednu pozivnicu nakon prelaska na veće klase, ali na žalost trajale su samo par dana i ako se ne iskoriste propadaju, i nisam ih iskoristio, a već sam dostigao najveću klasu po UL pa neću više dobijati pozivnice. Jedini način da se dobije pozivnica je doniranje BTC-om, zato je i teško dobiti pozivnicu za SCC.

 problem je i ako onaj drugi kome daš pozivnicu napravi neku glupost, i ti dobiješ "po glavi", čak i moguća suspenzija, ban. ja da doma imam 10/10 ili 100/100 držao bih samo scc. al ovako sa bijednom vezom 10/0.7, nemogu.

 

velim bez seedboxa i predanosti tom trackeru, brzo te dočeka pedala.

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
ranko091 kaže...

 problem je i ako onaj drugi kome daš pozivnicu napravi neku glupost, i ti dobiješ "po glavi", čak i moguća suspenzija, ban. ja da doma imam 10/10 ili 100/100 držao bih samo scc. al ovako sa bijednom vezom 10/0.7, nemogu.

 

velim bez seedboxa i predanosti tom trackeru, brzo te dočeka pedala.

 Obojica koje sam pozvao su dobili banove, jedan zbog ratia, a jedan zbog kako mi je scc staff odgovorio prodavanja pozivnica, kao da je pokušao da proda ili trejda svoju scc pozivnicu na nekom forumu, uglavnom zbog pozivnice je dobio ban. Nisam osjetio nikakve posljedice, vjerovatno bi dobio poruku da je bilo kakvih posljedica po mene. Obojica su dobili davno banove, nekad prošle godine.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Haker_x kaže...

 Obojica koje sam pozvao su dobili banove, jedan zbog ratia, a jedan zbog kako mi je scc staff odgovorio prodavanja pozivnica, kao da je pokušao da proda ili trejda svoju scc pozivnicu na nekom forumu, uglavnom zbog pozivnice je dobio ban. Nisam osjetio nikakve posljedice, vjerovatno bi dobio poruku da je bilo kakvih posljedica po mene. Obojica su dobili davno banove, nekad prošle godine.

 pa nije da pišem napamet.

 

"Invite People You Trust
Every person you invite to this site is your responsibility. If you invite disruptive, abusive and/or members that do not adhere to the ratio conditions at any time, your account will receive warning. Multiple offenses will result in a permanent suspension of your account and all of your invited friends."

 

to je s njihove wiki rules.

 

ali šta je je. SCC mi je jedan od najboljih. profesionalizam čisti.

12 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Samo da se osvrnem na komentare...

 

Nemam namjeru nikoga (tko mi da pozivnicu) zeznuti ili dovesti u neugodnu situaciju. Svjestan sam svih pravila na privatnim trackerima i znam što me čeka.

Ponoviti ću još jednom (jer moja poruka izgleda nije cijela pročitana)... na TL imam VIP status (donacija) i skidam do mile volje... isto to planiram napraviti i na SCC-u. Kontaktirao sam SCC staff preko irc-a i direktno ih pitao što im je bolje: napredovanje kao član trackera ili donirati u zamjenu za VIP status. Odgovorili su mi da im je bolje da uplatim za VIP status jer je svaka donacija (pa i ona najmanja) dobro došla. Po isteku VIP-a ne dobivam ban nego sam samo blokiran dok ponovo ne obnovim VIP status novom donacijom.

U najgoroj varijanti ću ići na seedbox tako da ni u kom slučaju neću stvarati probleme onom tko mi da pozivnicu.

 

I još jednom unaprijed hvala!

 

P.S.

 

Ranko091... daj mi pikni na PM njihov rules

 

Haker_x... hvala svejedno

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
silmarillion kaže...

Znam da nema veze sa privat torrentima, ali ima neka umjetnička duša da me pozove u Dribbble? ;) Nudim IPT, THR, BIT-HDTV...Fala...:)

 Prestani lagati ovaj napacen narod! Nemas to pravo!

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
12 godina
online
Pozivnice za privatne torrent trackere

Otvorene registracije na CBT-u

"Poštovani korisnici,

obaviještavamo vas da su registracije trenutno otvorene

//CBT Staff"

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
strong8472 kaže...

Otvorene registracije na CBT-u

"Poštovani korisnici,

obaviještavamo vas da su registracije trenutno otvorene

//CBT Staff"

 

 Jel oni isto bannaju korisnike zbog neaktivnosti.Tražim im Eula po netu no ništa ne nalazim.

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
12 godina
online
Pozivnice za privatne torrent trackere

Vjerojatno brišu korisnike ako su neaktivni. Nakon kolko ne znam...

12 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Svaka čast ekipi iz ove teme na forumu... za jedno popodne 2 ponude za IPT i stoga zahvala članu zliboris na pozivnici za IPT, a isto tako jednako i veilko hvala članu Gam3r na ponuđenoj pozivnici za IPT!

Ratio je na IPT-u 1,42 trenutno... i naravno, neću stati na tome.

8 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

I dalje u ponudi imam pozivnice za sljedeće trackere:

 

3x IPT - SS pozitivnog ratia s nekog privatnog trackera i uploadom od najmanje 250GB

7x Crobytes - nema uvjeta

 

Javite se na pm sa vašim mailom! Lp

8 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

HD-Space je trenutno otvorio svoja vrata novim korisnicima. Pozz

13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Trenutno otvorene registracije na BE

Upozorenje: Sva elektronika radi na bijeli dim, kad on ode pouzdano možemo zaključiti da je mrtva.
16 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ako je netko bio na STP-u (Stop The Press) može lako dobit invite za Bibliotik

https://www.reddit.com/r/trackers/comments/3lfkfk/attention_stp_refugees/

 

@svi koji su mi poslali PM ranije - mislim da sam sada odgovorio na sve poruke, zatrpan mi je bio inboks malo i nisam imao vremena za proć kroz sve do sada

8 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav ljudi ...

 

Zamolio bih nekoga ako ima invite kod za torrentHr?

 

Hvala ...  

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

CROBYTES trenutno otvorene registranice ... 

 

ako netko ima ta torrentHr neka mi javi ... tnx

15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

jel ima tko pozivnicu za torrent.hr?

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
cak_Norris kaže...

jel ima tko pozivnicu za torrent.hr?

 Ima cak noris

www.phonespal.com/xiaomi-mi-4c-to-feature-infrared-port/ http://www.phonespal.com/xiaomi-redmi-note-4g-review/ http://www.phonespal.com/cubot-x9-review/ http://www.phonespal.com/doogee-dg580-review/
10 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Da li ima tko pozivnicu za filelist.ro?

Hvala

Svi smo mi djeca i igračke su nam od presudne važnosti za očuvanje duhovnog zdravlja.
10 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav ljudi, ima li tko pozivnicu za torrenthr? Hvala unaprijed

12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

NEMA POZIVNICA ZA TORRENT.HR !!!!!!!!!!!!! 

Error 404 Not Found
11 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ima chuck norris napiso sam ti post iznad, ali ti mrsko pogledati.

www.phonespal.com/xiaomi-mi-4c-to-feature-infrared-port/ http://www.phonespal.com/xiaomi-redmi-note-4g-review/ http://www.phonespal.com/cubot-x9-review/ http://www.phonespal.com/doogee-dg580-review/
14 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

ima ima... ako nema bit ce.. a kad ce bit neam pojam :D

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic. http://db.tt/0iXs5Cx
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice