Black Friday 2020 Covid-19 special edition zaključana tema

poruka: 876
|
čitano: 151.270
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

ja placam sve pouzecem,nisam glup da uplatim nekom novac pa da me zajebava sa dostavom i sl . (bar kaj se tice domacih trgovina) .

Neznam kaj je tu elegantno i napredno placat prek neta.Koda je to nes novo.Na kaj sve neki imaju kompleks superiornosti

7 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Njubara, obročna otplata nije moguća pouzećem, a danas ti je skoro pa pravilo da sve skuplje od 500 kn ide na rate... Imam uvid u par webshopova i pouzećem idu sitnice, dok mobovi, konzole, romobili, televizori...sve to ide obročno.
11 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Prodalo se.Ocito su imali par komada samo.
A da pokusaa sa Poco M3, u pretprodaji je na mobisu.Za cijenu od 1139kn mislim da je mob strava!
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
6 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
bunker kaže...

Njubara, obročna otplata nije moguća pouzećem, a danas ti je skoro pa pravilo da sve skuplje od 500 kn ide na rate... Imam uvid u par webshopova i pouzećem idu sitnice, dok mobovi, konzole, romobili, televizori...sve to ide obročno.

 ma sve 5,nije tema obrocna otplata neg meni je vise smijesno kak se lenovo drzi visoko jer placa prek neta,koda je otkrio toplu vodu a mi svi neandertalci ;)

 

 

3 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
PCNjubara kaže...

 ma sve 5,nije tema obrocna otplata neg meni je vise smijesno kak se lenovo drzi visoko jer placa prek neta,koda je otkrio toplu vodu a mi svi neandertalci ;)

 a meni je smješno kako ti misliš da si nešto postigao ako plaćaš pouzećem.

I dalje ne kužim svrhu toga, da nećeš možda odbit paket ako ti kasni par dana? Normalno da nećeš, uzet ćeš ga kao i da si ga platio preko neta.

Logika=0.

Ako ne vjeruješ trgovini onda uopće ne kupuješ, ako vjeruješ, onda je svejedno kako plaćaš.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 20:32 (Lenovo33).
4 godine
protjeran
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

momci svaka info je dobro dosla nemojmo se svadati, nekome dobro iskustvo je opet nekome drugome lose iskustvo.

ja kao sto rekoh robu jako rijetko narucujem online, pa tu ne mogu previse suditi. mogu samo reci komentirati

za hollister iz nizozemske nikad mi nisu poslali nesto krivo, s greskom ili ista slicno roba dode unutar 5 radnih dana.

nikad problema. :) za nase ducane ne znam sad sam prvi puta narucio preko hervisa u pon evo danas pokupio

robu sve nice and clean.

6 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Lenovo33 kaže...
PCNjubara kaže...

 ma sve 5,nije tema obrocna otplata neg meni je vise smijesno kak se lenovo drzi visoko jer placa prek neta,koda je otkrio toplu vodu a mi svi neandertalci ;)

 a meni je smješno kako ti misliš da si nešto postigao ako plaćaš pouzećem.

I dalje ne kužim svrhu toga, da nećeš možda odbit paket ako ti kasni par dana? Normalno da nećeš, uzet ćeš ga kao i da si ga platio preko neta.

Logika=0.

Ako ne vjeruješ trgovini onda uopće ne kupuješ, ako vjeruješ, onda je svejedno kako plaćaš.

 kak nisam nista postigao ? znaci novac je kod mene sve dok narucena roba nije u mojim rukama.Jos ako ide HP-om imam pravo otvoriti paket prije neg platim.Znaci ja nemam apsolutno nikakav nedostatak.Osim tog teskog tereta kaj moram imat novcanice uz sebe...

 

btw , zakaj nebi odbio paket ? pa nisam niciji rob,dogodilo mi se da sam narucio nesto kaj je putovalo iz zagreba u zagreb tjedan dana,nije mi se toliko cekalo,odbio i kupio na drugom mjestu...i nisam morao nikoga moliti za povrat novca.To kaj je kod nas normalno jest govna jer eto tak je kak je je druga prica...

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 20:40 (PCNjubara).
3 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
PCNjubara kaže...

znaci novac je kod mene sve dok narucena roba nije u mojim rukama.Jos ako ide HP-om imam pravo otvoriti paket prije neg platim.Znaci ja nemam apsolutno nikakav nedostatak.Osim tog teskog tereta kaj moram imat novcanice uz sebe...

 To bi sve imalo smisla da kod nas trgovci naveliko zadržavaju pare, a ne isporučuju robu, ali pošto nismo čečenija onda se to ne događa.

Ili će ti se isporučiti proizvod, ili će ti biti vraćene pare ako je slučajno nešto rasprodano, nema treće opcije.

 

Plus, ako je nešto na akciji, a limitiran broj komada, prvo će se isporučiti onima koji su platiti online, jer to su trgovcu sigurni novci.

No dobro, svatko neka kupuje kako želi.

14 godina
moderator
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Dosta prepucavanja, držite se teme 

“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
14 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Da malo pokvarim statistiku, izgleda da se nekad i kod nas za Black Friday uspije uloviti nešto solidno, konkretno crna alu verzija Galaxy Watch Active 2 koji se u Svijetu Medija mogao dobiti prošli petak za 1350kn.

 

I dalje je ovo bio jedan od gorih BF-a (ne samo kod nas nego globalno), što je i bilo za očekivati ove godine. Ali dojam je svakako popravio spomenuti sat koji mi je već neko vrijeme na wishlisti i definitivno nisam očekivao povoljniju domaću ponudu od Amazonove (gdje nije bio na popustu, a historical-low je samo 10 jeftiniji).

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 21:37 (abraxas).
16 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Nisam upratio od početka thread jer je previše prepucavanja, samohvale i opisa doživljaja osobnih narudžbi... dali je bilo kakvih ponuda za grafulje nove generacije?

12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
overhaul kaže...

Nisam upratio od početka thread jer je previše prepucavanja, samohvale i opisa doživljaja osobnih narudžbi... dali je bilo kakvih ponuda za grafulje nove generacije?

 Ni ja nisam pratio, ali prema iskustvu iz prošlih godina, ni jedan jedini komad novog hardvera 99.9% nije bio na popustu, AMD, Nvidia, PlayStation, Xbox..

 

P.S. a i da je, ne znam gdje bi ga kupio, nigdje ih nema..

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Jel neko dobio tracking number ili neki znak da su poslali ovaj usb dac prema njemu ?

Meni je naplaćen ali još ništa na mail sem tad kad je došlo hvala na kupovini.

Zanimljivo.

 

https://www.oehlbach.com/de/mobile-equip/kopfhoererzubehoer/usb-bridge

14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Silent horror1992 kaže...

Jel neko dobio tracking number ili neki znak da su poslali ovaj usb dac prema njemu ?

Meni je naplaćen ali još ništa na mail sem tad kad je došlo hvala na kupovini.

Zanimljivo.

 

https://www.oehlbach.com/de/mobile-equip/kopfhoererzubehoer/usb-bridge

 ja sam kupio 29.11. oko 23h i sutradan u pola 9 dobio racun sa trackingom. Trenutno je u V. Gorici pa pretpostavljam da ce doci sutra tj danas

11 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
uroszg kaže...
Silent horror1992 kaže...

Jel neko dobio tracking number ili neki znak da su poslali ovaj usb dac prema njemu ?

Meni je naplaćen ali još ništa na mail sem tad kad je došlo hvala na kupovini.

Zanimljivo.

 

https://www.oehlbach.com/de/mobile-equip/kopfhoererzubehoer/usb-bridge

 ja sam kupio 29.11. oko 23h i sutradan u pola 9 dobio racun sa trackingom. Trenutno je u V. Gorici pa pretpostavljam da ce doci sutra tj danas

 

Meni je samo ovo došlo na mail.

Ajmo reći potvrda da je novac skinut i to od paypala.

Čudjot.

 

Edit.

 

Joj kak sam glup, tracking broj mi je bio na accountu od webshopa. 

Uglavnom, stoji da bi u petak trebao stići i da je sad u Velikoj Gorici.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 3:31 (Silent horror1992).
14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
overhaul kaže...

Nisam upratio od početka thread jer je previše prepucavanja, samohvale i opisa doživljaja osobnih narudžbi... dali je bilo kakvih ponuda za grafulje nove generacije?


Ja uspio kupiti u Instaru RTX 3080 za 7000 kn, kolko je to dobra ponuda ili ne neću ni da razmišljam, 4 godine čekam grafu koja je dovoljno jaka za igranje na 4K po "normalnoj" cijeni.
Osim toga ja bila RTX 2080 u Futuri za 3500 kn ali navodno je bio samo 1 komad i odmah je prodana.

I to je to od grafa što je meni upalo u oko, bilo je 2060 Super i RX 5700 XT do 3500 kn al to po meni nije akcija nego prevara jer si ih prije pol godine mogao kupit za cca 3000 kn.

Također sam vidio na par mjesta Ryzen 3000 seriju procesora na popustu od par stotina kuna naspram standardne cijene i to je to što sam ja ulovio po pitanju komponenti.
Bilo je kojekakvih prijenosnih diskova, NVME diskova i slično ali na većini je maks popust bio 100 kn na cijenu od 500 kn tako da mi to nije neki ludilo popust ali ko je svakako mislio kupit dobro mu došlo.

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju kikso, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 8:59 (Ivsa).
4 godine
protjeran
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

bilo je linkova, u najgorem slucaju linkova za bf po ducanima.

no nekima ni to nije dovoljno vec vole da se popusti traze za njih.

tak da

6 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Jel kome stigla narudzba iz megastore-a ?

13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

niti narudzba niti email.

Samo onaj prvi email potvrde.

 

Uzeo sam placanje pouzecem pa se ne brinem. (iako je to sada samo za malogradane...)

7 godina
protjeran
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ak vas veseli, ni meni iz MediaMarketa nije jos dosla potvrda narudzbe i tracking broj,

makar je sve uredno naplaceno.

 

Vjerujem da jos nisu ni pola toga stigli poslati, jer su imali vjerovatno dobar BF,

a odmah iza njega CM - a nakon njega je vec krenuo adventski popust... negdje na skladistu krvare.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Došao Sv. Nikola s 3 Kinder surprise-a

12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

bravo, triba si ih iljadu kupit

4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
T-bone's kaže...

Došao Sv. Nikola s 3 Kinder surprise-a

 jedna za auto, druga za bajk, treca za e-romobil ?

 ili jedna za tebe, a ostale dvije za nesretnike s njuškala ?

12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
bloodborne kaže...
T-bone's kaže...

Došao Sv. Nikola s 3 Kinder surprise-a

 jedna za auto, druga za bajk, treca za e-romobil ?

 ili jedna za tebe, a ostale dvije za nesretnike s njuškala ?

 Vec je prije ponudio jednu za 2000kn ovdje na forumu, druge dvije pretpostavljam ostavlja sebi 

7 godina
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Pa vjerovatno ce ih nekome i pokloniti. Lijep poklon svakako

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
assassin.st kaže...
bloodborne kaže...
T-bone's kaže...

Došao Sv. Nikola s 3 Kinder surprise-a

 jedna za auto, druga za bajk, treca za e-romobil ?

 ili jedna za tebe, a ostale dvije za nesretnike s njuškala ?

 Vec je prije ponudio jednu za 2000kn ovdje na forumu, druge dvije pretpostavljam ostavlja sebi 

 znam da je kolega frutti od prije par stranica htio ugrabit jednu, ali nije imao srece.

14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
bloodborne kaže...
assassin.st kaže...
bloodborne kaže...
T-bone's kaže...

Došao Sv. Nikola s 3 Kinder surprise-a

 jedna za auto, druga za bajk, treca za e-romobil ?

 ili jedna za tebe, a ostale dvije za nesretnike s njuškala ?

 Vec je prije ponudio jednu za 2000kn ovdje na forumu, druge dvije pretpostavljam ostavlja sebi 

 znam da je kolega frutti od prije par stranica htio ugrabit jednu, ali nije imao srece.

 Jedna meni, a druge dvije forumašima (prodajem, ne poklanjam) Stryder i Kelam, po redosljedu kako su se javili.  

13 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
PCNjubara kaže...

Jel kome stigla narudzba iz megastore-a ?

 
Izgleda da od toga neće biti ništa, otkazuju narudžbe, nema robe..

6 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

ako nekom jos stigne nenadano vise komada go pro kamera, voljan sam i vise platit :) 

 

btw, cini mi se da je chipoteka na kraju prodala puno vise od najavljenih 5 kamera. Jer evo samo kolega je dobio 3, a na njuskalu jos 10ak oglasa u kojima svi prodaju nove kamere sa racunom 1.12 ili 2.12, znaci vjerojatno sve iz chipoteke

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 12:51 (tictactoe).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
IH2010 kaže...
PCNjubara kaže...

Jel kome stigla narudzba iz megastore-a ?

 
Izgleda da od toga neće biti ništa, otkazuju narudžbe, nema robe..

 javili su ti?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice