Black Friday 2020 Covid-19 special edition zaključana tema

poruka: 876
|
čitano: 150.441
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
1BIT kaže...
TibzzX kaže...

 G29 koristi dizajn iz 2006, vrijeme ga je pregazilo i to pošteno. Ako želiš dobar volan kupi Thrustmaster T150 Pro ili T300.

 Stvarno previše košta G29/G920 s obzirom da su samo malo bolja verzija copy/paste G27 volana, al ovo šta kaže kolega najbrži, ako će bit za 1300Kn na BF-u, bez obzira na starost, mislim da je dobra cijena za novi zapakirani volan iz dućana...

 OK, slazem se, al je G923 preskup tako da mi ne dolazi u obzir.

14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
emerik kaže...

 OK, slazem se, al je G923 preskup tako da mi ne dolazi u obzir.

 Je, definitivno je overprice-an, ali sa druge strane kad dobiješ kaznu za prekoračenje brzine od 2000Kn i ako platiš u roku 3dana ona ispadne 1000Kn, skužiš da ti volani nisu tako skupi

 

Tj ako već moraš pravdat ženi, samo kažeš da će se volan isplatiti već za par mjeseci

7 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

G923 je u suštini G29. Znam da G29 ima svojih mana, mene prvenstveno živcira treskanje i nabijanje unutar mehanizma kad auto prelazi preko pasica, trave itd u nekim igrama npr F1.

 

Ali Thrustmaster mi je dizajnom strašno ružan i skup. Imao sam jednog tri godine i bio je potpuno ispravan, al sam prodao taman prije BF-a prošle godine i za iste novce kupio novog na Amazonu koji opet ima jamstvo  Malo previše vremena i volje, al eto, držim se G29 do daljnjeg. Unatoč tehničkim "manama" mi se sviđa dizajnom i praktičan je zbog velikog broja tipki. Za 1300kn bi ga preporučio ljudima ako ih ne smeta buka u nekim igricama.

10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
emerik kaže...
1BIT kaže...
TibzzX kaže...

 G29 koristi dizajn iz 2006, vrijeme ga je pregazilo i to pošteno. Ako želiš dobar volan kupi Thrustmaster T150 Pro ili T300.

 Stvarno previše košta G29/G920 s obzirom da su samo malo bolja verzija copy/paste G27 volana, al ovo šta kaže kolega najbrži, ako će bit za 1300Kn na BF-u, bez obzira na starost, mislim da je dobra cijena za novi zapakirani volan iz dućana...

 OK, slazem se, al je G923 preskup tako da mi ne dolazi u obzir.

 G923 ti je copy-paste G920/G29, samo su oni ubacili novi firmware koji ima taj neki trueforce koji nit ne radi kak treba.

16 godina
online
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Koga interesiraju audio stvari tu ima nekih finih popusta...

 

Black Friday 2020. ponuda u Sigma Audio Konceptu

 

  • MOON 280D MiND-2, HiRes Streaming DAC 18999 kuna (Redovna cijena 25499 kuna)
  • MOON 240i, integrirano pojačalo 13999 kuna (Redovna cijena 18999 kuna)
  • MOON 240i + KEF R3 19999 kuna (Redovna cijena 30998 kuna)
  • MOON 240i + KEF R5 25999 kuna (Redovna cijena 36998 kuna)
  • KEF R3, „standmount“ zvučnici 8999 kuna/par (Redovna cijena 11999 kuna/par)
  • KEF R5, samostojeći zvučnici 12999 kuna/par (Redovna cijena 17999 kuna/par)
  • KEF LS50 Wireless, aktivni zvučnici 9999 kuna/par (Redovna cijena 17999 kuna/par)
  • KEF LS50 Wireless Nocturne, special edition 11999 kuna/par (Redovna cijena 19999 kuna/par)
  • KEF MUO, bežični aktivni dizajnerski zvučnik 1399 kuna (Redovna cijena 1999 kuna)
  • Mark Levinson No.5802, integrirano pojačalo / HiRes DAC 39999 kuna (Redovna cijena 59999 kuna)
  • Mark Levinson No.5101, SACD/CD player, HiRes DAC & strimer 29999 kuna (Redovna cijena 44999 kuna)
  • Revel PerformaBe F228Be, samostojeći zvučnici 45999 kuna/par (Redovna cijena 77999 kuna/par)
  • Revel Concerta2 F35, samostojeći zvučnici 9999 kuna/par (Redovna cijena 14999 kuna/par)
  • Revel B112, aktivni subwoofer 11999 kuna (Redovna cijena 23999 kuna)
  • JBL L82 Classic, zvučnici 12999 kuna/par (Redovna cijena 17999 kuna/par)
  • JBL HDI-3800, samostojeći zvučnici 23999 kuna/par (Redovna cijena 34999 kuna/par)
  • JBL HDI-3600, samostojeći zvučnici 18999 kuna/par (Redovna cijena 26999 kuna/par)
  • JBL HDI-1600, „standmount“ zvučnici 8999 kuna/par (Redovna cijena 12999 kuna/par)
  • NAD T758v3, AV receiver 8499 kuna (Redovna cijena 11499 kuna)
  • NAD T778, AV receiver 16999 kuna (Redovna cijena 22999 kuna)
  • NAD C546 BEE, CD player 2999 kuna (Redovna cijena 4399 kuna)
  • NAD C568, CD player 3999 kuna (Redovna cijena 5899 kuna)
  • NAD HP70, bežične slušalice 1999 kuna (Redovna cijena 2999 kuna)
  • PSB M4U-8, bežične slušalice 1999 kuna (Redovna cijena 2999 kuna)
  • PSB SubSeries 100, aktivni subwoofer 1499 kuna (Redovna cijena 2099 kuna)
  • PSB SubSeries 150, aktivni subwoofer 2799 kuna (Redovna cijena 3799 kuna)
  • Micromega MySpeaker BT, aktivni zvučnici 2999 kuna/par (Redovna cijena 6590 kuna/par)
  • Gradient Helsinki 1.5, open-baffle samostojeći zvučnici 19999 kuna/par (Redovna cijena 49999 kuna/par)
  • Gradient Revolution Active & XO-AMP, aktivni open-baffle samostojeći zvučnici 19999 kuna/kpl (Redovna cijena 79999 kuna/kpl)

 

...iz iste trgovine jos par stvari...

 

  • NAD M32 sada 19.999 kuna (redovna cijena 33.999 kuna)
  • NAD C390DD sada 9.999 kuna (redovna cijena 19.999 kuna)
  • NAD C375 BEE sada 5.999 kuna (redovna cijena 11.699 kuna)
  • NAD C338 (bez mrežnog sučelja) sada 2.999 kuna (redovna cijena 5.299 kuna)
  • NAD C326 BEE sada 2999 kuna (redovna cijena 3.999 kuna)
  • NAD C316 BEE sada 1999 kuna (redovna cijena 2.999 kuna)

____________________________________________________________________________________________________________________

 

...pa onda ovdje jos malo...

 

https://hd-multimedia.com/popusti-2020/

 

____________________________________________________________________________________________________________________

 

...i ovdje...

 

https://audiocinema-art.hr/shop/index.php?route=product/special#/sort=ps.price/order=ASC/limit=15

 

____________________________________________________________________________________________________________________

 

...nije BF cisto proizvodi na akciji ako nekog interesira...

 

https://sonusart.hr/izdvojeno/akcije.html

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
8 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

RobertoShop baca akcije ...npr ovaj iznad kef LS50 za 5300kn .  Malo offtopic od akustike dal netko zna hoce li bit kakve akcije na zimske jakne.. Konkretno wellensteyne  ili northland.. Ujedno Znam da ih ima u Peek&cloppenhburgu za kupit . Ima li jos di ? 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
emerik kaže...

 Pogledao sam sad te Thrustmastere, uopce mi se ne svidja dizajn...

 Nije poanta lijepog dizajna već kvalitetnijeg mehanizma. G29 koristi praktički identičan mehanizam kao G25 koji je izašao 2006. godine. Glasan je, ima previše vibracija i FFB je generalno zastario.

 

Već ako kupuješ kupi nešto što vrijedi i dizajnirano je ovog desetljeća. Thrustmasteri koriste remenski prijenos koji je mnogo tiši i uglađeniji, imaš osjećaj kao da voziš auto a ne kao da melješ orahe.

16 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
1BIT kaže...
ali sa druge strane kad dobiješ kaznu za prekoračenje brzine od 2000Kn i ako platiš u roku 3dana ona ispadne 1000Kn, skužiš da ti volani nisu tako skupi

 189km/h prosjek brzine, 3 milje kazna i ako platiš u roku 8 dana 2/3 (2000kn) će se računati kao da je plaćen puni iznos.

emerik kaže...

 OK, slazem se, al je G923 preskup tako da mi ne dolazi u obzir.

 Kao što su svi već na forumu napisali, a izvana review objavili, ne isplati se po ničemu.

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 18:43 (Najbrži).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
TibzzX kaže...
emerik kaže...

 Pogledao sam sad te Thrustmastere, uopce mi se ne svidja dizajn...

 Nije poanta lijepog dizajna već kvalitetnijeg mehanizma. G29 koristi praktički identičan mehanizam kao G25 koji je izašao 2006. godine. Glasan je, ima previše vibracija i FFB je generalno zastario.

 

Već ako kupuješ kupi nešto što vrijedi i dizajnirano je ovog desetljeća. Thrustmasteri koriste remenski prijenos koji je mnogo tiši i uglađeniji, imaš osjećaj kao da voziš auto a ne kao da melješ orahe.

 Iz prve ruke mogu potvrditi pošto sam prešao s G29 na T300 RS GT. Razlika između zupčanika i remena nebo i zemlja i ffb odmah puno bolji. Da G29 nema onu mrtvu točku na sredini vjerojatno ne bih radio još neko vrijeme upgrade, pa čak i po cijenu mljevenih oraha

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
13 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

BX 500 - 480GB

39€ BX500 480Gb , dostava samo Njemacka.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 20:25 (ivanoile).
14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
djigibao kaže...

 

 Nisu se bas isprsili... popusti ko i bez BF jedino ih vis eima.... recimo ni jedan entry level bookshelf nema ono do 1500-2000 kn, osim jednih malih Denona ako se dobro sjecam...

sseennoonn kaže...

RobertoShop baca akcije ...npr ovaj iznad kef LS50 za 5300kn .  Malo offtopic od akustike dal netko zna hoce li bit kakve akcije na zimske jakne.. Konkretno wellensteyne  ili northland.. Ujedno Znam da ih ima u Peek&cloppenhburgu za kupit . Ima li jos di ? 

 neznam za te marke specijalno ali na amazonu dosta salju jakne... idi na keepa.com i kopaj... ja redovn preletim Arcterycs, Millet, Patagonia, Salewa, The North Face, Helly Hansen, Jack Wolfskin... naleti se ali samo ta boja i samo taj broj pa ako imas srece imas... Evo recimo https://www.amazon.de/gp/product/B07VGNLYHS?th=1&psc=1 Millet jakna zimska sa dostavom u HR 140 eura a na Milletovoj stranici na popustu 260, puna cijena 370 eura....  kazem preleti pa vidi.... to sam za minutu nasao a ima jos sigurno... i samo provjeri cijene na vise mjesta...i tamo se zalomi da zajeb bude....

VenAtoR#2231
15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
sseennoonn kaže...

RobertoShop baca akcije ...npr ovaj iznad kef LS50 za 5300kn .  Malo offtopic od akustike dal netko zna hoce li bit kakve akcije na zimske jakne.. Konkretno wellensteyne  ili northland.. Ujedno Znam da ih ima u Peek&cloppenhburgu za kupit . Ima li jos di ? 

 zaboravi da ćeš nać nešto, ja gleda prošle godine za wellensteyn, na kraju u peeka full cijenu platija

14 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

koristim logitech g29 i za nekog kome je to prvi volan, ako ne racunamo logitech gt iz neke davne godine. na pcu za casual igranje f1 dirt serijala je jako dobar.

ali bi volio probat Thrustmaster TS-XW Racer Sparco P310 Competition Mod upravljač,  ali njega ne vidjam na nikakvim akcijama 5125 - 5271kn na nabavi..

 

4 godine
protjeran
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

mozete isprobati, ali u momaxu spustaju cijene na namjestaj koji nije na popustu.

uspio sam uzicat 3000kn popusta danas na kuhinju koja nije bila na snizenju. :D

14 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Podsjećam da je jutros u 8h krenula akcija u linksu, miševi su na dobrim popustima (pravi BF) a ostalo mi se nije činilo nešto ekstra al nek svako pogleda za sebe:

https://www.links.hr/promo/black-friday-week

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju kikso, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
15 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ja sam uzeo Viper mini, čini se ok cijena. Ostale stvari nisu nešto. Mislio sam kupiti neki HDD za ok cijenu ali nema. Slabi popusti. 

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Yep, i ja piknuo Viper Mini, ostali su mi preskupi za "rezervni" miš.
Prave akcije su po meni samo na miševima a od drugih akcija u Linksu ima možda nešto za sluške ali nije divlji popust i ima Xiaomi Poco F2 Pro za 2800 kn

Nažalost upravo pregledavam i akcije u Sancta Domenici, planiram kupovinu TV-a i moram reći da ništa od toga, uvalili su foru gdje je najveći popust moguć samo sa PBZ Premium Visa karticom a popust za ostale načine plaćanja više nije neka super akcija.

https://www.sancta-domenica.hr/promotions/sd_black_friday_2020

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju kikso, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Ivsa kaže...

Yep, i ja piknuo Viper Mini, ostali su mi preskupi za "rezervni" miš.
Prave akcije su po meni samo na miševima a od drugih akcija u Linksu ima možda nešto za sluške ali nije divlji popust i ima Xiaomi Poco F2 Pro za 2800 kn

Nažalost upravo pregledavam i akcije u Sancta Domenici, planiram kupovinu TV-a i moram reći da ništa od toga, uvalili su foru gdje je najveći popust moguć samo sa PBZ Premium Visa karticom a popust za ostale načine plaćanja više nije neka super akcija.

https://www.sancta-domenica.hr/promotions/sd_black_friday_2020

 ima okej popusta na sennhesierice, umm ja sam bas za vikend vratio f2 pro u links.

 green tint issue, planiram uzet ako mi odobre reklamaciju 1+ 8
 
 viper bolji od g203 ?

15 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ja sam probao g203 i ne leži mi dobro u ruci. Sad sam uzeo Vipera pa ako ne bude odgovarao ću ga vratiti.

Primarni miš mi je G502 i on mi ima odličnu ergonomiju.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

A dobro, green tint je dosta ovisan od primjerka do primjerka, već drugi možda nebi imao problem iako poznavajući moju sreću drugi kojeg bi uzeo bi vjerojatno ima još gori green tint :D

Što se tiče pitanja za Viper, obični Viper se smatra vrhom ponude, manji Viper jer potencijalno nezgodniji jer može bit premal a ima i mrvicu lošiji senzor (mislim da je to ne moguće primjetiti).
G203 je na razini Vipera mini (ja bi čak rekao i ispod), Viper mini je nešto kvalitetnije konstrukcije te kao top lightweight gaming miš je lakši cca 20 grama i po meni ima bolji oblik ali to je osobna preferencija, G203 mi ima previše jajast oblik na stražnjem dijelu dok je Viper Mini više flat.

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju kikso, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
4 godine
protjeran
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

razmišljam da piknem taj viper mini isto u rezervu takoder primarni g502.

 

sto se tice poco f2 citam po netu dosta ljudi prijavljuje green tint.

nazalost situacija s tim mobom je ispala da sam u petak ostao bez svog
i u sub na brzaka otisao kupiti novi nisam htio flagship, ali izgleda da ce morat ipak past

i nisam dobro istrazio f2 pro ucinio mi se okej za te pare amoled, sp865, itd...

medutim nisam primjetio neke druge "sitnice" i eto jebiga. pa sta bude

14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ja imam Logi G604, prešao prije pol godine na njega nakon što sam 2-3 godine ima G502 a sad sam si piknuo Viper mini kao rezervu i totalno kontra miš od ovog što imam.
Inače ruka je dužine 19cm i širine 10cm (znači nije baš sitna) i puno mi bolje odgovaraju takvi miševi ko G502 i slični sa većim oblikom i izrazitim palm restom ali baš imam želju probati manji miš i ovo mi se čini kao vrh iz te ponude a cijena je realno smiješna za kvalitetu koju dobiješ.

Što se tiče Poco-a, tu je nažalost tako sa Xiaomiem, jako im varira kvaliteta čak i od primjerka do primjerka u istoj seriji, ja sam imao Poco1 i bio je katastrofa po tom pitanju, ekran je imao dosta velik "glow" dolje a dolje lijevo i desno nešto manji ali vidljiv, sad već godinu dana imam Xiaomi Mi 9T Pro i igrom sreće ovaj zasada još nema nikakvih defekata.

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju kikso, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Ivsa kaže...

Podsjećam da je jutros u 8h krenula akcija u linksu, miševi su na dobrim popustima (pravi BF) a ostalo mi se nije činilo nešto ekstra al nek svako pogleda za sebe:
https://www.links.hr/promo/black-friday-week

 Izgleda da su i Garmini uz ovaj popust najjeftiniji u HR, pa ako netko traži nek si pogleda.

Koristite i tražilicu, nisu svi modeli prikazani na početnoj Back friday stranici, a svi su na akciji.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
online
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
u sancta domenica monitori i laptopi na 20% ako imate diners
4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

ja sam od boljih miseva isao ovim redom davno tamo jos 2008 g518,
pa mx revolution ( najbolji mis koji sam ikada imao ) g400 i sad g502
vec hmm ima sigurno 4 god da ga imam takoder mi bolje leze ergonomski veci
misevi i palm rest je must have barem za mene.

 

ono sto sam primjetio je da nema vise 5 god jamstva za g502 moj ima 5 god jamstva
tak da je jos god, god i pol siguran :D

 

sto se tice xiaomia, a gle imaju okej telefone ne trose na marketing, itd pa mogu
ponudit manju cijenu naspram konkurenciju, ali ocito i stede. moja cura ima mi9t
vec god dana presretna je s mobom. ja eto izgleda da cu i dalje ostati pri flagshipima,
vidjet cu sta kaze links ako mi odobre reklamaciju ( povrat ili zamjenu ) idem na 1+ 8
da i to isprobam u suprotnom bi uzeo p40 pro da ameri nisu pa tipicno glupi ameri.

 

kod ovih popusta u santi i ekupi mi je uvijek problem taj sto ja nemam te kreditne

kartice na rate uopce. ne volim kupovinu na rate i onda nikad ne iskoristim
taj "dodatni" popust.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 9:58 (bloodborne).
8 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

samsung 970 evo 1tb je 98eura

12 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Eto, počeli popusti na Secretlab stranici

 

Pratio sam cijene Titana koji mjesec:

Secretlab TITAN
2020 Series
PRIME™ 2.0 PU Leather
Black PRIME™ 2.0 PU / Carbon Fiber PVC

 

10.mj akcija
€399

 

18.11.
€459

 

23.11

€389, free shipping

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Ivsa kaže...

A dobro, green tint je dosta ovisan od primjerka do primjerka, već drugi možda nebi imao problem iako poznavajući moju sreću drugi kojeg bi uzeo bi vjerojatno ima još gori green tint :D

Što se tiče pitanja za Viper, obični Viper se smatra vrhom ponude, manji Viper jer potencijalno nezgodniji jer može bit premal a ima i mrvicu lošiji senzor (mislim da je to ne moguće primjetiti).
G203 je na razini Vipera mini (ja bi čak rekao i ispod), Viper mini je nešto kvalitetnije konstrukcije te kao top lightweight gaming miš je lakši cca 20 grama i po meni ima bolji oblik ali to je osobna preferencija, G203 mi ima previše jajast oblik na stražnjem dijelu dok je Viper Mini više flat.

 Problem kod Viper Minija je LOD, koji je fixan i od official Razer firmwarea i ima neka caka da se kalibrira sa jednom podlogom, inace po testovima senzor je razina 3360, za 260kn nobrainer, ja sam isto piknuo jednog jer mi samo smeta ovaj G502. Za one koji traze ultimativni gaming ultralight mis bez ikakvih problema onda je tu Endgame XM1, 412kn u Linksu dok je inace malo preko 500kn.

13 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Da li netko ima kupone za aliexpres?

 

Gledam robot usisavač za kupti

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice