Black friday 2019

poruka: 1.141
|
čitano: 200.309
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Black friday 2019
MGloc kaže...

Graz saturn 

 Pa i nisu bas neke cijene, tipa ovaj 3800X kosta u mindfactoriju 377€ bez ikakvih popusta i rtx 2080 super 750€...

12 godina
offline
Black friday 2019

Saturn je katstrofa sa cijenama , 1650 gainward 189€.

 

4 godine
protjeran
offline
Black friday 2019

Vidis moj frend pak u njemackoj ( ne mogu se sjetit nikad koji grad ) hvali saturn i stalno tam kupuje pizdarije za ps4.
i kaze da znaju imati dosta dobre cijene barem za igrice se sjecam da mi je pricao. pa mi je rekao ako ce mi trebati koja
da mi posalje ako si ikada nadem nesto.

u svakom slucaju tema nije losa opcenito za potraznju i popuste medu nama tako da pozdravljam ovakve teme opcenito.
ako naletim negdje na nesto sto netko od vas trazi postat cu sliku s cijenom i ime ducana. :D

koliko god da mi je nabava.net best frend kad nesto kupujem puno toga se i ne moze naci preko nabave pa mi ni ona
nekada nije mjerodavna.

7 godina
protjeran
offline
Black friday 2019

Saturn/Mediamarkt.DE =/= Saturn/Mediamart.AT

9 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

Cuo sam da pomalo propadaju Saturn i Mediamarkt. Vjerujem da nece ali imaju problema. 

11 godina
offline
Re: Black friday 2019
Čitatelj kaže...

Saturn/Mediamarkt.DE =/= Saturn/Mediamart.AT

 saturn ima razlicite akcije ovisno u kojem gradu se nalaze, najbolje su im akcije ipak u njemackoj pogotovo za televizore, na webu te iste akcije ne objavljuju samo u poslovnicama.

7 godina
protjeran
offline
Re: Black friday 2019
roby27 kaže...
Čitatelj kaže...

Saturn/Mediamarkt.DE =/= Saturn/Mediamart.AT

 saturn ima razlicite akcije ovisno u kojem gradu se nalaze, najbolje su im akcije ipak u njemackoj pogotovo za televizore, na webu te iste akcije ne objavljuju samo u poslovnicama.

 

https://www.saturn.at/de/product/_lg-electronics-g8x-thinq-dual-screen-schwarz-1755667.html

https://www.saturn.de/de/product/_lg-g8x-thinq-2603331.html

 

https://www.mediamarkt.at/de/product/_lg-electronics-g8x-thinq-dual-screen-schwarz-1755667.html

https://www.mediamarkt.de/de/product/_lg-g8x-thinq-128-gb-schwarz-dual-sim-2603331.html

 

O ovom ti pricam - isto ime ali potpuno neovisne trgovine jedna o drugoj.

Nekad je DE povoljniji, ali ne dostavlja u AT, ili nekad ima neku robu koja u AT nije ni dostupno, i obratno.

13 godina
offline
Re: Black friday 2019
tomislavivic kaže...

mene baš zanima kakvi su popusti u Austriji jer me cura nagovara bas da idemo 29. (nema jadna šta obuć) pa me zanima jer bolje tamo stanje nego kod nas jer bi mi dobro došao novi monitor ovaj moj nakon 6 godina već malo popušta?

LINK - super pregledna stranica sa svim popustima u Austriji. Postoji i app za mobitel!

 

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
4 godine
protjeran
offline
Black friday 2019

ne znam da li bih rekao da je cijena drugacija zbog smijesnih 1% razlike u pdvu ili jer je njemacka vece trziste.
ali razlika od gotovo 50 eura u istom ducanu za isti telefon bas i nije mala.

ne znam koja je fora ali bezveze. govorim za linkove sa saturna.

7 godina
protjeran
offline
Black friday 2019

jesu poceli s akcijama  :))

7 godina
protjeran
offline
Black friday 2019

Saturn i Mediamarkt (ista firma, drugo ime) stalno imaju neke akcije.

Cak se i preklapaju, jedan tjedan u Saturnu, jedan tjedan u Mediamarktu.

 

Al treba paziti - tipa stave "super akcija za 499€", a na Amazonu normalna cijena 407€,

rijetko kad imaju nesto "sasvim super", al ak se prati rast i pad cijena na Geizhalsu, onda nema frke.

 

Tipa, imali su MX518 eksluzivno 6 mjeseci za 49€, i nigdje drugdje se nije mogao kupiti.

Sad ga ima i drugdje za manje love, kome se dalo cekati, a bit ce i na akciji sigurno za do 25-30€.

 

Pratit Amazon i Geizhals, pa ubost sta bude.

15 godina
offline
Re: Black friday 2019

To je svake prve srijede u mjesecu već nekoliko godina u City Centrima 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
4 godine
protjeran
offline
Re: Black friday 2019

kaj mi znaci amazon kad sta god sam znao tu i tam ukucat nitko nis ne shippa u hrv.
da ne pricam da me sam koncept stranice zbunjuje i niti malo mi se ne svida.

14 godina
online
Re: Black friday 2019
bloodborne kaže...

kaj mi znaci amazon kad sta god sam znao tu i tam ukucat nitko nis ne shippa u hrv.
da ne pricam da me sam koncept stranice zbunjuje i niti malo mi se ne svida.

 Koliko ja znam amazon.com ne salje kod nas, ali zato postoje de, uk, at, it, fr i sl. koji salju

4 godine
protjeran
offline
Re: Black friday 2019

na te EU sam se i referirao ili ja nisam imao srece, ali koji god sam proizvod znao potrazit u de, uk
samo sam citao this seller does not ship to croatia. tako da sam naposljetku od amazona i odustao.
ne mogu ni reci da bas pretjerano zalim zbog toga.

13 godina
offline
Re: Black friday 2019
Bit će uskoro amazon.exyu
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
online
Black friday 2019
Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 12:35 (rambox).
11 godina
offline
Re: Black friday 2019
Hexfire kaže...
Bit će uskoro amazon.exyu

 Opa od kud ti ta informacija? Moze neki link 

11 godina
offline
Re: Black friday 2019
bloodborne kaže...

na te EU sam se i referirao ili ja nisam imao srece, ali koji god sam proizvod znao potrazit u de, uk
samo sam citao this seller does not ship to croatia. tako da sam naposljetku od amazona i odustao.
ne mogu ni reci da bas pretjerano zalim zbog toga.

 Amazon je velika trznica i ima puno drugih firmi koje prodaju preko amazona i u pravilu oni ne salju u hr ali ako je amazon seller onda bi trebao slati bez problema.

4 godine
protjeran
offline
Re: Black friday 2019
roby27 kaže...
bloodborne kaže...

na te EU sam se i referirao ili ja nisam imao srece, ali koji god sam proizvod znao potrazit u de, uk
samo sam citao this seller does not ship to croatia. tako da sam naposljetku od amazona i odustao.
ne mogu ni reci da bas pretjerano zalim zbog toga.

 Amazon je velika trznica i ima puno drugih firmi koje prodaju preko amazona i u pravilu oni ne salju u hr ali ako je amazon seller onda bi trebao slati bez problema.

 Znam ja kako funkcionira amazon, ali kazem svaki proizvod na koji sam ja naletio i htio kupiti nije bilo moguce shipati u hrv.
 a gledao sam ili uk ili de.

13 godina
offline
Re: Black friday 2019
roby27 kaže...
Hexfire kaže...
Bit će uskoro amazon.exyu

 Opa od kud ti ta informacija? Moze neki link 

Zezam se malo, ali bilo je šuškanja o tome već. Prvo da će s Todorićem, a u zadnje vrijeme da će u kompi s Hrvatskom poštom.

 

bloodborne kaže...

 Znam ja kako funkcionira amazon, ali kazem svaki proizvod na koji sam ja naletio i htio kupiti nije bilo moguce shipati u hrv.
 a gledao sam ili uk ili de.

 Možda je samo loša sreća, ali i ja sam primijetio da puno manje stvari šalju u RH. Neovisno je li seller Amazon ili treća strana.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Black friday 2019
dtdtdt kaže...

Što mislite za koliko će se moći ubost Galaxy Note 10+?  Ako se dobro sjećam, za BF 2017 ili 2018 je bila odlična akcija na samsungovoj njemačkoj stranici tj službenom web shopu? ili sam to pobrkao sa nekom drugom rasprodajom tj shopom. 

Da, bila je akcija za punu cijenu uredjaja na Samsung web shopu dobijes dva komada. Izadje oko 500-550€ po uredjaju ako se ne varam. Cini mi se da je lani bilo samo S9 i S9+, nisam siguran za Note.

 

12 godina
offline
Re: Black friday 2019
bloodborne kaže...
roby27 kaže...
bloodborne kaže...

na te EU sam se i referirao ili ja nisam imao srece, ali koji god sam proizvod znao potrazit u de, uk
samo sam citao this seller does not ship to croatia. tako da sam naposljetku od amazona i odustao.
ne mogu ni reci da bas pretjerano zalim zbog toga.

 Amazon je velika trznica i ima puno drugih firmi koje prodaju preko amazona i u pravilu oni ne salju u hr ali ako je amazon seller onda bi trebao slati bez problema.

 Znam ja kako funkcionira amazon, ali kazem svaki proizvod na koji sam ja naletio i htio kupiti nije bilo moguce shipati u hrv.
 a gledao sam ili uk ili de.

Nadje se da shippaju u HR, ali digne se cijena za razliku u PDVu plus postarina koja je nerijetko preko 10€.

 

Najbolje je onima koji imaju nekoga u DE (kao ja) pa njima posalju adresu :)

8 godina
offline
Re: Black friday 2019

Da, bila je akcija za punu cijenu uredjaja na Samsung web shopu dobijes dva komada. Izadje oko 500-550€ po uredjaju ako se ne varam. Cini mi se da je lani bilo samo S9 i S9+, nisam siguran za Note.

 

 daboga se ponovilo, makar i sa s10 serijom. S10+ 128gb je 939€ znači cca 7000kn. ako bude akcija dva po cijeni jednog, drugog prodam na njušci za 4000 pa ispadne 3000 za vrhunski mob. 

14 godina
offline
Re: Black friday 2019

Što se tiče Samsunga, takva je akcija već par godina zaredom, tako da sam 99% siguran da će i ove godine biti isto. Osim 1+1 za S seriju, jedna sam godine uzeo i 128GB SD karticu za nekih 120-130 kn, što je u to vrijeme bilo nekih 300 kn jeftinije nego kod nas (najbrža kartica od Samsunga u to vrijeme)

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2019 14:12 (x360gamer).
7 godina
protjeran
offline
Black friday 2019
14 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

Ja ciljam novi mob i smartwatch za ovu godinu. Uglavnom pratim idealo.de nasi mi se nisu pokazali sa popustima iako me mall.hr iznenadio sa cijenom jednog pekaaca kruha, bili su jeftiniji cca 400 kn od svega drugog ne netu.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Black friday 2019
Black friday u Hrvata
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice