Zašto dolazi do problema streama na Filmoviplex?

poruka: 2
|
čitano: 36.150
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Zašto dolazi do problema streama na Filmoviplex?

Htio sam još dodati i sličnim stranicama Serije/Filmovi Online, Filmovizija itd.

 

Znači odaberem neki film i ponekad ga ne želi pokrenuti, bzv se vrti onaj žuti krug na sredini videa....

 

Znam da u pozadini se vrte reklame i da to vjerojatno radi probleme, možda i moj antivirusni usput...

Nisam primjetio da se itko pozabavio ovom temom, a vidim da takve stranice imaju dosta posjeta bez obzira na opciju torrenta.

Ne da mi se baviti torrentima, skidati što bih htio pogledati, tražiti titl....ne da mi se, a čini se da imam još dosta istomišljenika. 

 

Uglavnom imam isključen AdBlocker kad gledam na takvim stranicama pa ne bi trebalo biti to....

 

Je li štos i u udaljenijim serverima, u tome što možda više ljudi koristi istodobno sustav...primjetio sam kao da su sve te platforme povezane, jer ako film ne radi na jednoj, skoro sigurno neće niti na drugima...

 

Zanima me zna li netko više o ovoj temi, nisam primjetio da se Bug bavio sa ovim....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zašto dolazi do problema streama na Filmoviple
jednostavno to su free servisi, fileovi su stavljeni na hosting fileovi koji ako gledas kao free user imaju limitirani speed, i cim je malo vece kvalitete film tebi trokira.

Imas bolje solucije za gledanje osim torrenta
tipa Plex sa necijim sharenaim serverom ili kodi + real debrid
battletag:MasnaKrvavic#2275
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice