Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.419
|
čitano: 2.445.244
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
14 godina
moderator
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Del_Boy97 kaže...
Jospi kaže...

Edigital trenutno, just saying...

 laganini na mingo.hr

 Da, jer naša ministarstva imaju puno utjecaja na firme koje nisu registrirane u HR 

“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
XXX-Man kaže...
..

 Da, jer naša ministarstva imaju puno utjecaja na firme koje nisu registrirane u HR 

 Da, ali što se ne može u takvim slučajevima bar zabraniti rad u hrv ili nešto ako ima puno prijava i utvrde se greške/propusti/kršenje nečega? Mislim, i mi i oni su u eu, sigurno ima neki mehanizam za takve slučajeve. Ne znam, pitam..

3 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Avensac kaže...

 Da, ali što se ne može u takvim slučajevima bar zabraniti rad u hrv ili nešto ako ima puno prijava i utvrde se greške/propusti/kršenje nečega? Mislim, i mi i oni su u eu, sigurno ima neki mehanizam za takve slučajeve.

 Kakve slučajeve spominješ? Dižu i spuštaju cijenu, vau, to radi 99% trgovina.

I znaš šta možeš? Možeš ne kupovat tamo, a ne se bavit prijavama, zabranama i sl.

Nitko te ne prisiljava da kupuješ nešto od njih, oni su privatna firma, zaobiđi ih, to je milijun puta rečeno baš za ED.

14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zato nam i je tako jer svi zaobilaze i nikome ništa ali to ne mijenja činjenicu da je obmana tj. dovođenje u zabludu prijevara.

 
11 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Lenovo33 kaže...
Avensac kaže...

 Da, ali što se ne može u takvim slučajevima bar zabraniti rad u hrv ili nešto ako ima puno prijava i utvrde se greške/propusti/kršenje nečega? Mislim, i mi i oni su u eu, sigurno ima neki mehanizam za takve slučajeve.

 Kakve slučajeve spominješ? Dižu i spuštaju cijenu, vau, to radi 99% trgovina.

I znaš šta možeš? Možeš ne kupovat tamo, a ne se bavit prijavama, zabranama i sl.

Nitko te ne prisiljava da kupuješ nešto od njih, oni su privatna firma, zaobiđi ih, to je milijun puta rečeno baš za ED.

 Briga me za edigital, mislio sam više općenito što u takvim situacijama.

3 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Avensac kaže...

 Briga me za edigital, mislio sam više općenito što u takvim situacijama.

 U kojim situacijama?

9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Lenovo33 kaže...
Avensac kaže...

 Briga me za edigital, mislio sam više općenito što u takvim situacijama.

 U kojim situacijama?

 U situacijama kad trgovina nije registrirana u hrv, a posluje ovdje i eventualno krši neke naše zakone/propise što već. Ne mislim konkretno o edigitalu niti o lažnim popustima, nego općenito..

3 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Imaš EU centar za pritužbe, tamo rješavaš sporove s trgovcem ako je isti iz EU:

https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/?event=main.complaints.screeningphase

8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Svakog tko se cudi i iscudjava, ja bih zaposlio jedno mjesec-dva u nekoj od vecih trgovina, za postenu placu, naravno.

Pa da iz prve ruke vidi da su ovakve manipulacije cijena i akcijama svakodnevne, sveprisutne, prakticki svakodnevica u vecini trgovina.

Korekcija cijena, u plus naravno, sutradan bombardiranje letcima i reklamom, preksutra opet korekcija, na cijenu koja je ili veca od one koja je bez ikakve akcije, ili barem vrlo slicna.....

Legalno, svakako, trgovcu nitko ne brani da jednom artiklu dnevno 20 puta promjeni cijenu. Moralno - svakako ne, no s time se nitko ne bavi, i ne zabrinjava se oko toga.

Moglo bi se slobodno reci (i pri tome vrlo.malo pogrijesiti), akcijske cijene u trgovinama su ustvari redovne cijene necega, a "redovna" cijena je samo jos dodatno 10-20-30% nabijena marza.....

Npr, ako je u svakom momentu cijena litre mlijeka 3.75kn, u nekoj od trgovina, znaci da jedna trgovina prodaje po redovnoj cijeni, a ostale su taj tjedan nabile dodatnu marzu da litra ispadne 4,99. Slijedeci tjedan - druga trgovina, isti "popust", i tako u krug. Iste trgovine, isti popust, isti redosljed "akcija", isti proizvodi......
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

damire neš vjerovat, al ne samo da nije legalno nego se naziva nepoštena trgovačka praksa...

zašto to svi rade i zašto to prolazi- zato što nitko ne prijavljuje prijatelju....

 

odi na stranicu famoznog mall.hr-a i reci mi jel primjetiš štogod

Beerman
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 21:51 (Homer J. Simpson).
 
7 0 hvala 0
14 godina
moderator
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Avensac kaže...

 Da, ali što se ne može u takvim slučajevima bar zabraniti rad u hrv ili nešto ako ima puno prijava i utvrde se greške/propusti/kršenje nečega? Mislim, i mi i oni su u eu, sigurno ima neki mehanizam za takve slučajeve. Ne znam, pitam..

Pa ne rade oni u HR nego samo šalju robu u HR.

 

“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jel netko uspio preko mailboxde naručiti nešto iz Mediamarkta? Gledam i na Mindfactory (prolazi bez problema preko mailboxa koliko vidim iskustva forumaša), ali je skuplje za oko 40eura što mi baš i nije mala razlika..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
XXX-Man kaže...
Avensac kaže...

 Da, ali što se ne može u takvim slučajevima bar zabraniti rad u hrv ili nešto ako ima puno prijava i utvrde se greške/propusti/kršenje nečega? Mislim, i mi i oni su u eu, sigurno ima neki mehanizam za takve slučajeve. Ne znam, pitam..

Pa ne rade oni u HR nego samo šalju robu u HR.

 

Znaš možda koji je to onda točno oblik ? ... imaju HR OIB, obračunavaju naš PDV (25 a ne mađarski 27%)  i žiro-račun u HR poslovnici OTP banke.

 

8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Homer apsolutno, no,.kod nas se to uredno dozvoljava, ili se barem presutno pusti, iako smo papirnato odlucili kako to nije u redu i kako je zabranjeno, opet.....

Puno sivila, puno mogucnosti manipulacije zakonom, i onda to prolazi, sve i kad bi ustrajao, tesko da ista mozes protiv toga....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Damir22 kaže...
Homer apsolutno, no,.kod nas se to uredno dozvoljava, ili se barem presutno pusti, iako smo papirnato odlucili kako to nije u redu i kako je zabranjeno, opet.....

Puno sivila, puno mogucnosti manipulacije zakonom, i onda to prolazi, sve i kad bi ustrajao, tesko da ista mozes protiv toga....

 nije to ništa puno sivila, nego je sve uređeno pravilima eu, onima o slobodi kretanja roba i onima o zaštiti poštrošača

razlika je kad naručuješ robu iz zemalja eu (kao i onih s kojima smo sklopili nekakve druge bilateralne ili multilateralne trgovinske sporazume) i kad je naručuješ iz trećih zemalja s kojima nemamo ništa poput kine i sličnih

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sve u svemu nikakvi popusti. Uspio sam upecati RM 550x za 550kn. Recimo da je to ok deal. Ne trebam napajanje, ali kad tad će netko slagati komp pa nek se nađe. U našim dućanima je sve ispod 750kn ionako šrot - kolink, lc power, entry seasonic i kojekakvi fortroni. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
pavlovs_dog kaže...

Sve u svemu nikakvi popusti. Uspio sam upecati RM 550x za 550kn. Recimo da je to ok deal. Ne trebam napajanje, ali kad tad će netko slagati komp pa nek se nađe. U našim dućanima je sve ispod 750kn ionako šrot - kolink, lc power, entry seasonic i kojekakvi fortroni. 

 

Di si to piknul ?

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
pavlovs_dog kaže...

Sve u svemu nikakvi popusti. Uspio sam upecati RM 550x za 550kn. Recimo da je to ok deal. Ne trebam napajanje, ali kad tad će netko slagati komp pa nek se nađe. U našim dućanima je sve ispod 750kn ionako šrot - kolink, lc power, entry seasonic i kojekakvi fortroni. 

 Bilo je i boljih napoja na akciji, ja sam u pon uzeo u linksu DARK POWER PRO 11 550W za 650kn, bilo je jedno 20kom tak da se cjeli dan dalo kupit.

15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

kakav je miš Logitech G502 Hero?jel vrijedi 35e? sad je u saturnu na akciji

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Odličan, koristim svaki dan doma i na poslu, ima puno dodatnih tipki i free spin scroll. Ciljam na isti ali bežični, G502 lightspeed. Inače i na amazon.co.uk je na 35 GBP.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
skrba kaže...

kakav je miš Logitech G502 Hero?jel vrijedi 35e? sad je u saturnu na akciji

 Ako igraš shootere, osobito kompetitivne onda nula bodova. Uzmi G403, slične je veličine a mnogo lakši.

12 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Meni najbolji mis ikad, dostojna zamjena za G400. Taman tezine bez utega

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja ga također imam, jedan od boljih miševa toplo preporučam.

15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
djigibao kaže...

Povoljan USB DAC za slusalice/aktivne zvucnike za PC/Laptop (sa dostavom 26€) - Oehlbach DAC KLIK

 

  • Impedance

10 ohms suitable for headphones with 12 ohms - 10k ohms

  • Sampling rate

96 kHz

  • Bit depth 

24 bits

 

Jel ima netko ? Kakva su iskustva ? Razlika u slusanju glazbe sa i bez toga (Spotify, FLAC) ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Osobno mi ne treba imam druga 2 ali da nemam uzeo bi ga za tih 200kn sa dostavom
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ima li Saturn.de dostavu u hr? Gledam po njihovoj stranici ali se bas ne snalazim.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
AmonZero kaže...
djigibao kaže...

Povoljan USB DAC za slusalice/aktivne zvucnike za PC/Laptop (sa dostavom 26€) - Oehlbach DAC KLIK

 

  • Impedance

10 ohms suitable for headphones with 12 ohms - 10k ohms

  • Sampling rate

96 kHz

  • Bit depth 

24 bits

 

Jel ima netko ? Kakva su iskustva ? Razlika u slusanju glazbe sa i bez toga (Spotify, FLAC) ?

 Po onoj narodnoj "kolko para, tolko muzike" bi trebao dobar biti. Imao sam FiiO E10K i FX Audio DAC-X6 pa javim kad stigne dojmove, kako se ponaša sa Beyerdinamy DT990.

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ak se nevaram ovaj je isti model je vec bi na akciji nedavno. Sjecam se da ga je netko stavio mislim upravu u ovu temu il u onu za preporuku slusalica.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Vi koji ste govorili o naručivanju iz Saturna/Mediamarkt preko mailbox-a. Da li ste naručili te da li vam je uspjelo doći do mailboxa (ili je na putu)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice