Pametna brava

poruka: 8
|
čitano: 2.326
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Pametna brava
Pozdrav, trebao bi savjet koju pametnu bravu uzeti a da pristaje na postojeću ključanicu za naše tržište? Ne mora biti cijela brava, može i onaj dio koji ide na ključ.
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Pametna brava
love2ml86 kaže...
Pozdrav, trebao bi savjet koju pametnu bravu uzeti a da pristaje na postojeću ključanicu za naše tržište? Ne mora biti cijela brava, može i onaj dio koji ide na ključ.

Nuki

7 godina
offline
Pametna brava

Nedavno uzeo  ovu u Zagrebu, radi odlicno

https://www.unis.hr/proizvodi/smart/default.htm#!/Pametna-brava-za-vrata-Lockin-G30/p/266059674/category=67741021

 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Pametna brava

Hej Kosturko1 obzirom da ju imaš jel znaš kako radi taj push mode, jel se može koristiti na vratima koje nemaju kvaku s vanjske strane, one gdje trebaš ključ okrenuti još malo da pomakne onaj jezičac na bravi da se mogu otvoriti vrata kad se otključaju?

16 godina
offline
Re: Pametna brava

Nuki imam vec godinu i pola, nula problema. Najskuplje i najbolje. Imas dodatke tipa tipkovnica na pin i najnormalnije App, plus ima podrska za Garmin pa mozes prek sata otkljucat vrata.

Daleko najbolje i najljepse.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2024 10:11 (NEW_MAN).
16 godina
offline
Re: Pametna brava
NEW_MAN kaže...

Nuki imam vec godinu i pola, nula problema. Najskuplje i najbolje. Imas dodatke tipa tipkovnica na pin i najnormalnije App, plus ima podrska za Garmin pa mozes prek sata otkljucat vrata.

Daleko najbolje i najljepse.

Je i integracija sa bilo čime eksternim zahtijeva SmartHosting pretplatu od 09.10.2023. Ako želiš tu istu bravu pospajati s nekim PMSom (znači API integracija) koji pak ima svoju integraciju sa različitim booking kanalima - zaboravi. Isto tako ne podržavaju native scheduling, dakle svi kodovi koje staviš gore su always-on (možda su ovo i promijenili otkad sam se zadnji put igrao s njima). S druge strane, ako ti treba samo za kućnu drkicu, samo naprijed.

He who is brave is free.
16 godina
offline
Re: Pametna brava
Dwyane Wade kaže...
NEW_MAN kaže...

Nuki imam vec godinu i pola, nula problema. Najskuplje i najbolje. Imas dodatke tipa tipkovnica na pin i najnormalnije App, plus ima podrska za Garmin pa mozes prek sata otkljucat vrata.

Daleko najbolje i najljepse.

Je i integracija sa bilo čime eksternim zahtijeva SmartHosting pretplatu od 09.10.2023. Ako želiš tu istu bravu pospajati s nekim PMSom (znači API integracija) koji pak ima svoju integraciju sa različitim booking kanalima - zaboravi. Isto tako ne podržavaju native scheduling, dakle svi kodovi koje staviš gore su always-on (možda su ovo i promijenili otkad sam se zadnji put igrao s njima). S druge strane, ako ti treba samo za kućnu drkicu, samo naprijed.

 Ne rentam nista i koristim samo za kucanstvo. Prek Appa mogu dodavat i oduzimat pin-ove te mijenjat postojeci.

Djeca koriste tipkovnicu a ja sve prek Appa ili preko sata.

7 godina
offline
Re: Pametna brava

Ne kuzim bas tocno pitanje ali prilikom kalibracije kljuc bi trebao biti malo ukoso postavljen, tako su mi rekli u Unisu. Pokusaj njih nazvati pa pitati, sigurno ce ti moci pomoci.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice