Symbian telefoni (sertrtifikovanje)

poruka: 10
|
čitano: 2.394
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Symbian telefoni (sertrtifikovanje)

Planiram da uzmem neku Nokiu baziranu na 9.1 ili 9.2 symbian OS. E sada posto imam k750 pa nisam toliko upucen sa Symbian, u cem je fazon kod sertifikovanja ? Nesto sam citao i ukinuto je samstalno sertifikovanje. U opste nisam upucen o cemu se radi, sta je sertifikovanje i kako se radi. Citam da se sertifikati trebaju napraviti na symbian stranici. Ne vezano jeli SE, nokia ili neki drugi fon.

 

E  sad,  ja  kupim  neki  recimo  w950,  n73,  n80..  nebitno,  jeli  mene  sprjecava  instalacija  samo  nekih  aplikacija  koje  to  zahtjevaju  ili  se  odnosi  na  sve  symbian  programe.


There is no pain or anger that I am not
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Symbian telefoni (sertrtifikovanje)

Možeš si instalirati svaku aplikaciju koja je napisana za određenu Symbian platformu koju ti imaš na svom uređaju, a vezano za certificirati nepotpisanu-necertificiranu aplikaciju za Symbian S60v.3 OS 9.1 pogledaj: http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=45111 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

usput je na majci MoH


hcsc
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Symbian telefoni (sertrtifikovanje)
E hvalati prijatelju ..vidim sve je detaljno. Posto nikada nisam radio a nema mi nik pokazati onda ce mi ono dobro doci kada za koji dan legne neki symbian.

heh.. drago mi je kada neko prepozna nesto kao sto je masters of hardcore, RTC ili Thunderdome
16 godina
offline
Symbian telefoni (sertrtifikovanje)

Drago mi je da ti je pomogao link i da ćeš se snaći.

 

Hardcore rules. Drago mi je da nas ima još takvih, mislim na ovim prostorime, a ne Italy, Netherlands.

 

(Moderator sorry za malo out teme)  


hcsc
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Symbian telefoni (sertrtifikovanje)

ja ti preporucujem nokiu N80... imam je god i pol i jos uvjek je wooow! aplikacija bezbroj...

a  što  se  tiće  ne  potpisanih  aplikacija i zato postoji druga aplikacija kojom si sam "potpisuješ" ne potpisane aplikacije i instaliraš..

 

btw  HC  freakova  ima  i  više  nego  mislite  hehe


eeehhheem...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Symbian telefoni (sertrtifikovanje)

A ti velis da ja uzmem n80 ?? Ok evo sad cu..

...
.....
.......
......Evo uzeo sam je :) :D

Pa bas sam prije 3-4 dana uzeo n80, koja slucajnos. a fon ganjam vec duze vremena, pa sam jedno vrjeme odustao od njega i eto, nek idan slucajno uze.

Kada je vec imas, imas li koju stranicu gdje da skinem neku dobru igru, neku voznju da probam kako ide na njemu. Sta god nadjem ili ne moze na njeg ili se placa oko 20€.

Ne trazim neke nezakonite stvari nego jedniostavno dap robam postenu igru na njemu. Imam samo zmiju, crve 2D neke, i dvije igre s kartama.

Eto za svaki slucaj ako budes imao javi mi se na PP da ne bi bilo koji karton :P

Usput ja znam samo jos jednog HC "slusaoca" a to je moj prijatelj. Nikada nisam ni cuo da je neko spomenuo MOH, RTC, Thunderdome i slicno a kamoli slusao.

modovi sorry na off..

poz

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2008 21:39 (DOPE).
16 godina
offline
Symbian telefoni (sertrtifikovanje)

Najpopularniji: http://www.dotsis.com/mobile_phone/index.php

 

ovako: http://www.mobilclub.org/   http://www.nokiapower.com/index.php?autocom=downloads

 

 

 

 

 

Drago mi je da nas ima koji slušamo HC. I ja znam par njih koji su slušali HC ali ne tako strastveno kao i ja, a vjerujemi Vi. (Sorry, sorry zna se na koga se odnosi: sorry)

 

 

Hellraiser, MoH, Thunderdome...

 


hcsc
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Symbian telefoni (sertrtifikovanje)

hmmm ja ti znam mobilni sajt gdje ces naci sve za N80..... ali uglavnom je sve crackano i free...  a  ima  toga  na  tone  tamo....mislim  da  je  to  najjaci  mobilni  s60  forum i neznam bas dal smijem pustit link??

nebi  htjeo  bit  baniran  drugi  dan  hahaha

 

btw  da  budem  i  ja  malo  offtopic  heheh

ja thunderdome  bas i ne slusam, jer mi je uvjek djelovalo malo prekomercialno i mekano... probajte terrordome!!!!


eeehhheem...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Symbian telefoni (sertrtifikovanje)
Ajde posalji mi na PP taj link da vidim sta je.

Iskreno i ja ne slusam toliko thunderdome nego mi ga prijatelj vise od mene pusta pa ja malo uz njega. Meni su inace MOH naj jaci ali u principu, kada se gleda meni je to sve isto. Jedni s drugima saradjuju. prave dobre pjesme i jednako su dobri.
15 godina
neaktivan
offline
Symbian telefoni (sertrtifikovanje)

Pozdrav,

da li postoji nacin da se desetifikuje samsung g810?

ali da radi ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice