Skriveni broj

poruka: 29
|
čitano: 103.632
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Skriveni broj

Pozdrav!

 

Problem je u tome što me netko zove sa skrivenog broja već nekoliko mjeseci, a to me polako počinje iritirati.

Zanima me je li ikako moguće doznati tko me zove, je li mi tu može pomoći moj mobilni operater (T-mobile), Policija, neka druga nadležna služba; ili možda ne postoji mogućnost doznavanja?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Skriveni broj
T-Com može, ali nema šanse da ćeš ti dobit nalog od policije da T-Com bude primoran otkriti identitet korisnika koji te zove samo zato jer te isti zeza.

Rađe se ispričaj onome kom si se zamjerio :D
Il' ti neka napaljena treba samo glas želi čut :D
Do as I say, not as I do.
14 godina
neaktivan
offline
Skriveni broj

Probaj si nač na netu program koji ti blokira dolazne sakrivene pozive,neš slično advanced call manageru kod nokie e66

Cogito Ergo Sum
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Skriveni broj
g520 kaže...

Pozdrav!

 

Problem je u tome što me netko zove sa skrivenog broja već nekoliko mjeseci, a to me polako počinje iritirati.

Zanima me je li ikako moguće doznati tko me zove, je li mi tu može pomoći moj mobilni operater (T-mobile), Policija, neka druga nadležna služba; ili možda ne postoji mogućnost doznavanja?

Ako koristiš android, onda instaliraj aplikaciju HRCallerID

13 godina
neaktivan
offline
Skriveni broj

Lol netko te zove par mjeseci sa skrivenog, mora da mu je jako dosadno? Pustis da mu trosi racun?

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
14 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Skriveni broj

Koristim Motorolu V3, tako da ništa od aplikacija ili sličnih stvari.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Skriveni broj

Ne znam kako to ide sa T-mobile-om, ali evo iskustva mog sa VIP-a. netko zove, u svako doba dana i noći skriveni broj, ja se javim, on se ne javlja. Meni do.izdilo i ja nazvao vip i oni rekli pa nema problema, sad mi pratimo. I tako nakon što je slijedeći put zvao ja zvao vip i oni mi rekli točan broj sa kojeg je zvano. I naravno na kraju ispalo da mi je debilni poznanik imao viška vremena i bilo mu dosadno...al ajde u njegovu obranu...biio je u bolnici 4 mjeseca ukupno, pa nije ni cudo da mu je bilo dosadno.

Moj PC  
4 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
RE: Skriveni broj
Mitch kaže...
g520 kaže...

Pozdrav!

 

Problem je u tome što me netko zove sa skrivenog broja već nekoliko mjeseci, a to me polako počinje iritirati.

Zanima me je li ikako moguće doznati tko me zove, je li mi tu može pomoći moj mobilni operater (T-mobile), Policija, neka druga nadležna služba; ili možda ne postoji mogućnost doznavanja?

Ako koristiš android, onda instaliraj aplikaciju HRCallerID

gdje da skinem ovo? sta ja cu sa tim moci vidjeti ko me zove iako je skriven broj ili sta?

http://mobiyu.omgforum.net/forum.htm
15 godina
offline
RE: Skriveni broj
stevan94 kaže...
Mitch kaže...
g520 kaže...

Pozdrav!

 

Problem je u tome što me netko zove sa skrivenog broja već nekoliko mjeseci, a to me polako počinje iritirati.

Zanima me je li ikako moguće doznati tko me zove, je li mi tu može pomoći moj mobilni operater (T-mobile), Policija, neka druga nadležna služba; ili možda ne postoji mogućnost doznavanja?

Ako koristiš android, onda instaliraj aplikaciju HRCallerID

gdje da skinem ovo? sta ja cu sa tim moci vidjeti ko me zove iako je skriven broj ili sta?

  da, detektira samo za Vip i T-mobile, u hrvatskoj naravno

14 godina
neaktivan
offline
RE: Skriveni broj
miki1981 kaže...

Ne znam kako to ide sa T-mobile-om, ali evo iskustva mog sa VIP-a. netko zove, u svako doba dana i noći skriveni broj, ja se javim, on se ne javlja. Meni do.izdilo i ja nazvao vip i oni rekli pa nema problema, sad mi pratimo. I tako nakon što je slijedeći put zvao ja zvao vip i oni mi rekli točan broj sa kojeg je zvano. I naravno na kraju ispalo da mi je debilni poznanik imao viška vremena i bilo mu dosadno...al ajde u njegovu obranu...biio je u bolnici 4 mjeseca ukupno, pa nije ni cudo da mu je bilo dosadno.

Evo bio upravo u T-mobile-u, sve im objasnio. Oni, naravno, imaju popis svih brojeva koji su me zvali; pitali su točno vrijeme tog dolaznog poziva i dali su mi broj osobe koja me zvala.

Znači, sada je dokazano da se i u T-mobile-u može saznati tko vas zove sa skrivenog broja, a da vam pri tome ne treba ni policija ni neki posebni nalozi.

 

Puno hvala svima na savjetima.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Skriveni broj
g520 kaže...
miki1981 kaže...

Ne znam kako to ide sa T-mobile-om, ali evo iskustva mog sa VIP-a. netko zove, u svako doba dana i noći skriveni broj, ja se javim, on se ne javlja. Meni do.izdilo i ja nazvao vip i oni rekli pa nema problema, sad mi pratimo. I tako nakon što je slijedeći put zvao ja zvao vip i oni mi rekli točan broj sa kojeg je zvano. I naravno na kraju ispalo da mi je debilni poznanik imao viška vremena i bilo mu dosadno...al ajde u njegovu obranu...biio je u bolnici 4 mjeseca ukupno, pa nije ni cudo da mu je bilo dosadno.

Evo bio upravo u T-mobile-u, sve im objasnio. Oni, naravno, imaju popis svih brojeva koji su me zvali; pitali su točno vrijeme tog dolaznog poziva i dali su mi broj osobe koja me zvala.

Znači, sada je dokazano da se i u T-mobile-u može saznati tko vas zove sa skrivenog broja, a da vam pri tome ne treba ni policija ni neki posebni nalozi.

 

Puno hvala svima na savjetima.

jel neka mala zvala ili neki štemer :D

MMA is not game , MMA is life!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Skriveni broj
Hrvojestr kaže...

jel neka mala zvala ili neki štemer :D

To drugo {#}

16 godina
neaktivan
offline
RE: Skriveni broj
g520 kaže...
Hrvojestr kaže...

jel neka mala zvala ili neki štemer :D

To drugo {#}

  znači, ne plačaš račune na vrijeme? ili posuđuješ kod krivih zajmodavaca?

13 godina
protjeran
offline
RE: Skriveni broj
g520 kaže...

Pozdrav!

 

Problem je u tome što me netko zove sa skrivenog broja već nekoliko mjeseci, a to me polako počinje iritirati.

Zanima me je li ikako moguće doznati tko me zove, je li mi tu može pomoći moj mobilni operater (T-mobile), Policija, neka druga nadležna služba; ili možda ne postoji mogućnost doznavanja?

Kad te nazove ti mu samo se javi i drži,nemoj spustiti slušalicu jedno pol minute,tad će nakon nekog vremena izgubiti kune na mobu i natući si račun i odustat će

Mrzim slagati konfee...
14 godina
offline
RE: Skriveni broj
Lazoooo kaže...
g520 kaže...

Pozdrav!

 

Problem je u tome što me netko zove sa skrivenog broja već nekoliko mjeseci, a to me polako počinje iritirati.

Zanima me je li ikako moguće doznati tko me zove, je li mi tu može pomoći moj mobilni operater (T-mobile), Policija, neka druga nadležna služba; ili možda ne postoji mogućnost doznavanja?

Kad te nazove ti mu samo se javi i drži,nemoj spustiti slušalicu jedno pol minute,tad će nakon nekog vremena izgubiti kune na mobu i natući si račun i odustat će

Nije potrebno. Obračunska jedinica je 1 minuta, a nakon prve minute 15 sekundi.

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
13 godina
protjeran
offline
RE: Skriveni broj
cuspajz kaže...
Lazoooo kaže...
g520 kaže...

Pozdrav!

 

Problem je u tome što me netko zove sa skrivenog broja već nekoliko mjeseci, a to me polako počinje iritirati.

Zanima me je li ikako moguće doznati tko me zove, je li mi tu može pomoći moj mobilni operater (T-mobile), Policija, neka druga nadležna služba; ili možda ne postoji mogućnost doznavanja?

Kad te nazove ti mu samo se javi i drži,nemoj spustiti slušalicu jedno pol minute,tad će nakon nekog vremena izgubiti kune na mobu i natući si račun i odustat će

Nije potrebno. Obračunska jedinica je 1 minuta, a nakon prve minute 15 sekundi.

Ma nek se čovjek javi,ostavi mobitel i jest će kune onom tamo koji je nazvo...

Mrzim slagati konfee...
15 godina
odjavljen
offline
RE: Skriveni broj
The Unforgiven kaže...
T-Com može, ali nema šanse da ćeš ti dobit nalog od policije da T-Com bude primoran otkriti identitet korisnika koji te zove samo zato jer te isti zeza. 

Par mjeseci zvanja sa skrivenog broja je matletiranje i ne samo da ima šanse dobiti nalog (ako broj nije registriran, može dobiti nalog i za doznavanje identiteta osobe koja zove), već ta osoba može imati ozbiljne pravne posljedice.

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
14 godina
offline
RE: Skriveni broj
MrBlc kaže...
The Unforgiven kaže...
T-Com može, ali nema šanse da ćeš ti dobit nalog od policije da T-Com bude primoran otkriti identitet korisnika koji te zove samo zato jer te isti zeza. 

Par mjeseci zvanja sa skrivenog broja je matletiranje i ne samo da ima šanse dobiti nalog (ako broj nije registriran, može dobiti nalog i za doznavanje identiteta osobe koja zove), već ta osoba može imati ozbiljne pravne posljedice.

 

Ja samo znam da dok sam ja zvao ViP po tom pitanju, ok, bilo je 2-3 tjedna, ne par mjeseci, pa su mi rekli da se ne zamaraju s tim, te da rađe ja sam doznam tko me od prijatelja zeza. :)

Do as I say, not as I do.
15 godina
odjavljen
offline
RE: Skriveni broj
The Unforgiven kaže...

Ja samo znam da dok sam ja zvao ViP po tom pitanju, ok, bilo je 2-3 tjedna, ne par mjeseci, pa su mi rekli da se ne zamaraju s tim, te da rađe ja sam doznam tko me od prijatelja zeza. :)

VIP to može, a ne mora napraviti, ali policija, ukoliko prijaviš uznemiravanje pozivima koje traje dulje vrijeme ili kraće ukoliko su pozivi po noći postupa po prijavi i traži nalog. Onaj trenutak kada sudac izda nalog, više nam hoću - neću.

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
14 godina
neaktivan
offline
RE: Skriveni broj
Mitch kaže...
stevan94 kaže...
Mitch kaže...
g520 kaže...

Pozdrav!

 

Problem je u tome što me netko zove sa skrivenog broja već nekoliko mjeseci, a to me polako počinje iritirati.

Zanima me je li ikako moguće doznati tko me zove, je li mi tu može pomoći moj mobilni operater (T-mobile), Policija, neka druga nadležna služba; ili možda ne postoji mogućnost doznavanja?

Ako koristiš android, onda instaliraj aplikaciju HRCallerID

gdje da skinem ovo? sta ja cu sa tim moci vidjeti ko me zove iako je skriven broj ili sta?

  da, detektira samo za Vip i T-mobile, u hrvatskoj naravno

A ja sam u Bosni :/ Ima li sta za nas?

http://mobiyu.omgforum.net/forum.htm
15 godina
neaktivan
offline
RE: Skriveni broj
Mitch kaže...
g520 kaže...

Pozdrav!

 

Problem je u tome što me netko zove sa skrivenog broja već nekoliko mjeseci, a to me polako počinje iritirati.

Zanima me je li ikako moguće doznati tko me zove, je li mi tu može pomoći moj mobilni operater (T-mobile), Policija, neka druga nadležna služba; ili možda ne postoji mogućnost doznavanja?

Ako koristiš android, onda instaliraj aplikaciju HRCallerID

Nema te aplikacije na marketu.

Jahao sam pješice.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Skriveni broj
luka_cro kaže...
Mitch kaže...
g520 kaže...

Pozdrav!

 

Problem je u tome što me netko zove sa skrivenog broja već nekoliko mjeseci, a to me polako počinje iritirati.

Zanima me je li ikako moguće doznati tko me zove, je li mi tu može pomoći moj mobilni operater (T-mobile), Policija, neka druga nadležna služba; ili možda ne postoji mogućnost doznavanja?

Ako koristiš android, onda instaliraj aplikaciju HRCallerID

Nema te aplikacije na marketu.

Sad sam ja skinuo,imas link u temi o lg optimusu g540 ;) medju zadnjim postovima

http://mobiyu.omgforum.net/forum.htm
15 godina
neaktivan
offline
Skriveni broj
Pa ne radi vam taj HRcallerID....to nije za skrivene brojeve nego kad te neko zove sa nepoznatog broja onda on provjeri u online imeniku ciji je to brj i to samo ako je taj broj registriran.
Jahao sam pješice.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Skriveni broj

Ja sam jučer zvala Tmobile, kažu da trebam imati nalog, da oni ne mogu vidjeti broj?!

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2011 10:46 (Ana123).
12 godina
neaktivan
offline
Skriveni broj

moje iskustvo kako postupiti u slucaju u slucaju prijema zlonamjernih ili uznemiravajucih poziva.12.12.2011. u 01.03 h. zove skriveni broj,isti dan prijavljujem T-com-u,popunjavam podnesak o prijemu zlonamjernih ili uznemiravajucih poziva.Za tri dana dobivam od T-com-a postom obavjest da su 13.12.2011.poslali nadleznoj policijskoj upravi podatke na daljnje postupanje u predmetnom slucaju.20.12.2011 u 03.08h. opet poziv.Odlazim u nablizu policijsku postaju jer neznam kojoj je to nadleznoj policijskoj upravi T-com poslao podatke,u Petrinjsku ili Heizelovu.lijepo su me primili sastavili zapisnik o ovom drugom pozivu, uzeli broj spisa od T-com-a od prvog skrivenog poziva i rekli mi da postupak ide dalje.Sada cekam rezultat.Po meni T-com je otkrio broj prvog poziva i dostavio policiji a ovaj drugi ce traziti policija od T-com-a.Mozda sam preopsiran u opisivanju,no mozda nekome pomogne,Javim vam kada saznam kako je sve zavrsilo..

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Skriveni broj

Ček ti si radi 1 jedinog poziva koji je bio noć ranije u 01.03 odmah dao prijavu?

Samo glupi i mrtvi nikad ne mjenjaju svoje mišljenje.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Skriveni broj

Da zbog jednog poziva,ujutro sam nazvao T-com i savjetovali su mi da dodjem  i da je najbolje da odmah podnesem prijavu,vjerovatno pretpostavljaju ako je bio jedan bit ce ih jos,kao sto je i bilo..

14 godina
neaktivan
offline
Re: Skriveni broj

Dobro, razumijem. Makar bih ja  taj jedan poziv pridodao nečijoj zabuni.

Ipak bi pozivi trebali zaredati par dana da stvarno zaključim kako netko maltretira sa zlom namjerom.

Btw koliko je sveukupno poziva bilo? 2?

No, ok... svatko ima svoj prag tolerancije.

 

Samo glupi i mrtvi nikad ne mjenjaju svoje mišljenje.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2011 20:59 (84737).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Skriveni broj

Bok ljudi !

 

Zanima me kakava je danas situacija s skrivenim brojevima.Konkretno imamn samsnug s3550 i na t mobileu sam.Mogu li oni vidjeti tko me zvao ako im kažem točan dan i vrijeme ? Ili se može staviti java aplikacija koja odbija skrivene brojeve, tj. pozive s istih.

 

Hvala !

sve se menja sem kamenja !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice