NOTE 4 problematican zaslon

poruka: 10
|
čitano: 2.059
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
NOTE 4 problematican zaslon

...lijep pozdrav

 

...evo jedno pitanje i problematika

...naime, posjedujem tel note 4 ... vec 10 dana i bas jutros tj tek jutros nakon dolaska kuci iz nocne pijem kavu i primjetim nesto neobicno.

...prilikom refleksije svjetlosti o zaslon primjetio sam da se objekti vijugaju... nakon sto sam primakao tel ocima i pogledao bocno tel onako kao da skiljim, vidi vraga, stvarno izoblicuje predmete... e sada, koliko ja mogu zamijetiti nekakva folija iznuta digitezer ili nesto trece je onako izvitopereno, vanjsko staklo je neogrebano a to nesto iznutra pod odredjenim kutom gledanja lomi odraz nepravilno znaci onako stvarno kao skart...

 

...nece mozda svakome zadavati glavobolje ali ipak uredjaj od 6k bi trebao barem oku biti privlacan...

kuci imam desire hd sony z podvodni note 2 htc510 i jos hrpu uredjaja nijedan ne vijuga odraz... pitanje glasi da li je to neki normativ za tel visoke trzisne vrijednosti ili je moj made in china u punom smislu....

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.12.2014 13:18 (dustox).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
NOTE 4 problematican zaslon

najvjerojatnije digitizer nosi na servis ako ti smeta no koliko kużim ti ne vidiš problem ako gledaš pod kutom manjim od 170 stupnjeva.

mozes i digitizer s ebaya naručit(iako mislim da imaju samo za note 3 i 2)ali skup je i proces je naporan.ako ti stvarno toliko smeta nosi na servis.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
NOTE 4 problematican zaslon

...istina, ono kut od skoro 179 :)  ali jbg ipak velika je to lova da se pitas zasto trpiti da ti netko utrpa... otici cu sutra svakako u vip jer sam tamo kupio uredjaj.... :9 bitno mi je samo da netko potvrdi da je na ostali uredjajima note 4 na otklonu 160+ stupnjeva ploha ispod stakla ravna... a ne kao kod mene kao da je netko stavio plahtu ispod :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: NOTE 4 problematican zaslon
dustox kaže...

...istina, ono kut od skoro 179 :)  ali jbg ipak velika je to lova da se pitas zasto trpiti da ti netko utrpa... otici cu sutra svakako u vip jer sam tamo kupio uredjaj.... :9 bitno mi je samo da netko potvrdi da je na ostali uredjajima note 4 na otklonu 160+ stupnjeva ploha ispod stakla ravna... a ne kao kod mene kao da je netko stavio plahtu ispod :)

mozda ti je lcd panel samo naboran.

ako da to se da lako riješiti.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
11 godina
neaktivan
offline
Re: NOTE 4 problematican zaslon

...nemam pojma sta je tocno naborano... ali ugl nesto je ... nije da ometa rad ili smeta funkcijama ali ipak msm da nije normalno tako da cu svakako sutra skociti na prodajno mjestu po misljenje i usporedbu sa drugim u centru :)... javim sta kaze gospoda iz vipa... :)

 

12 godina
offline
Re: NOTE 4 problematican zaslon
Reći će ti da ga može jedino poslati u servis. :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: NOTE 4 problematican zaslon
intelduo1 kaže...
Reći će ti da ga može jedino poslati u servis. :)

to si i ja mislim

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
12 godina
offline
Re: NOTE 4 problematican zaslon
Prijatelj mi ima Note 4 te mu ekran ne radi na dodir prsta dok pomoću njegove olovčice radi savršeno.U čemu bi bio problem!?
Marija,daj mi jednu pivu ubi me ova gravitacija
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NOTE 4 problematican zaslon

Otišao kapacitivni digitizer...

Koliko mi je poznato SPen koristi Wacom digitizer pa zaato i dalje radi.

12 godina
offline
Re: NOTE 4 problematican zaslon
Popravljeno u Agramservisu bez puno pitanja u roku 2 dana.Promjenjen digitizer i još neke sitnice...Stavljeno novo prednje staklo staro bilo izgrebano,tako da s te strane dobro je i ispalo...
i ja ću postati pretplatnik Bug-a,kad se zaposlim
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice