"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.386
|
čitano: 6.105.652
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

@MarioVk - baš sam čekao tu recenziju, hvala ! :D 

Edit: Vidim i on je zapazio trzuckanja u RR3. Kad Xiaomi ispolira software jedini zajeb će bit ta neproširiva memorija :(

Bene docet, qui bene distinguit.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2015 16:44 (molnyi).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
molnyi kaže...

@MarioVk - baš sam čekao tu recenziju, hvala ! :D 

Edit: Vidim i on je zapazio trzuckanja u RR3. Kad Xiaomi ispolira software jedini zajeb će bit ta neproširiva memorija :(

 I nema 3g na 900 Mhz ako ti treba ako ne ...ok

Frka85
16 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

evo primjer jiayu s3 advanced kamere u lošim uvjetima osvjetljenja

 

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dudekzg kaže...
hajduk1962 kaže...

Premišljam se između lenovo k3 note(210 eura,2god garancija) i lg g2 sa njuškala približno ista cijena,savjet.

 

 

Wolf79 kaže...
press kaže...

Prijatelj  je odlučio čerki kupiti kineza ,odgovorio sam ga od elephone P 5000 a sada je našao  Lenovo K3 Note na Everbuyingu za 153 $ da li je to ok i da li ima neko možda  kupon za popust za taj mob 

 Lenovo K3 Note je odlican telefon i za cca 150$ stvarno je tesko naci bolji telefon!

 

 

 

@hajduk1962

 

zašto takva razlika u cijeni? (210 eura naspram 150 usd)

 

pogledaj na everbuying kao što wolf kaže

 

 

 Naručio sam preko everbying k3 note.Sa kuponima me izašlo 140 dol.Ima li tko iskustva sa kupnjom mobitela preko e

 everbyinga ,koliko traje dostava,carinjenje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.6.2015 11:48 (hajduk1962).
9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

danas sam napokon dobila mobitel, hvala svima koji su pomogli :)
stvarno je preodlican za ove novce

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Narucio lenovo k3 note s vickmall-a, eu warehouse 189usd+leather case+tempered glass, ukupno 202usd.

Nadam se da nece biti burek :)

PS Jel ima kakav info o fixu za kameru i video na ovom modelu?

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

evo povrata sa coolicoola nakon skoro 2 tjedna iako su rekli 5 radnih dana. točno kako sam i napisao prije:

cijena sa osiguranjem od plaćanja pdv-a je 211.99$, platio 358kn pdv što je u dolarima oko 53$. točno toliko i vratili. sve 5 osim što treba malo više čekati.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.6.2015 15:09 (halflife).
 
3 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
@srcipesak kao fix za kameru mislis na sporo okidanje?

Citao sam negdje da druge aplikacije s stora bolje rade po tom pitanju pa probaj naci neku :)
LoL :KeiichiAssassin, ExpNinja PlanetS2: AnalniKolutic
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Keiichi kaže...
@srcipesak kao fix za kameru mislis na sporo okidanje?

Citao sam negdje da druge aplikacije s stora bolje rade po tom pitanju pa probaj naci neku :)

 Hmm bilo par videa po netu, kao slike znaju biti presvjetle i kamera navodno snima u 480p umjesto u 1080p :)

Neki 1520 rom je dosao, mozda se vec to sredilo s njim, budem vidio dok stigne...

 

Inace zelja mi bila uzet redmi 2 s 2gb, ali vidim da se neki ljudi bune i rjesavaju to po njuskalu :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.6.2015 16:36 (srcipesak).
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

 Well guro ja jucer redmi 2 u kosaricu i lijepo pise 39.00 za jedan mob eu warehouse. Danas isto. Tak da ak nema neki voucher ili coupon meni ne radi :D

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
srcipesak kaže...
Chriss kaže...

 

 Well guro ja jucer redmi 2 u kosaricu i lijepo pise 39.00 za jedan mob eu warehouse. Danas isto. Tak da ak nema neki voucher ili coupon meni ne radi :D

 Free shipping se odnosi samo na Mi4i

15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

nije besplatna. možeš jednostavno provjeriti: Add to cart i stavi kursor preko Shopping cart (gore desno) - 39 USD

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dado314 kaže...

nije besplatna. možeš jednostavno provjeriti: Add to cart i stavi kursor preko Shopping cart (gore desno) - 39 USD

 Do 30.6 za Mi4i je besplatna..

15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

ma to sam odgovarao na Chrissov post. u međuvremenu su uletila još 2 posta. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

stigao danas Mi4i, prezadovoljan vidljivoscu ekrana na suncu(pored dimenzija, glavni razlog kupnje), a i baterijom koja je izdrzala po prilicno s obzirom da ga gnjavim cijeli dan.

jos samo da nadodjem kako da resetujem miui pasword, jer mi nece slati na mail...

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

mislim upiknut redmi 2 sa 2gb, imal možda netko i kako ste zadovoljni? vidim da se neki bune...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mickname kaže...

mislim upiknut redmi 2 sa 2gb, imal možda netko i kako ste zadovoljni? vidim da se neki bune...

 Ja isto tak htio, i na kraju za 15usd vise uzel lenovo k3 note. Vidi dal ti odgovara 5.5" ekran i ostatak specki k3 note. Imas ga na vickmallu u eu skladistu za 189 ak se odlucis.

14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

nekako me vuče više xiaomi, mada sam razmišljao i o lenovu, nego neko reče da se nikako ne može riješit kineskih ap...da ih uvijek bude na lenovu...a neda mi se zezat sa romovima radije bih da radi "out of box"...

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.6.2015 22:54 (mickname).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
halflife kaže...

evo povrata sa coolicoola nakon skoro 2 tjedna iako su rekli 5 radnih dana. točno kako sam i napisao prije:

cijena sa osiguranjem od plaćanja pdv-a je 211.99$, platio 358kn pdv što je u dolarima oko 53$. točno toliko i vratili. sve 5 osim što treba malo više čekati.

 

 

 Odlično, upravo danas Elephone P5000 s Coolicoola (cca 184$) završio na carini, ali bit će znači povrata PDV-a kad se sve odradi...

15 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nemoj taj mobitel... Za te novce imaš Lenovo k3 note sa eu skaldišta -  LINK

 

Bene docet, qui bene distinguit.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mickname kaže...

mislim upiknut redmi 2 sa 2gb, imal možda netko i kako ste zadovoljni? vidim da se neki bune...

Meni je isto na vrhu popisa želja. Koji su problemi? Imam 1S skoro godinu dana i super sam zadovoljan, ali mi treba još jedan

12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Neznam tko se buni protiv Xiaomi mi2, mobitel je odličan, pogotovo verzija sa 2gb rama. Sigurno nećeš pogriješit ako ga uzmeš :)

Bene docet, qui bene distinguit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

jel ima ko iskustva sa otkazivanjem narudžbe?naručil sam onaj siswoo c55 sa geekbuying stranice, ali mi se neda više čekati.prvo je bilo da bi trebali poslati već oko 4.06 pa onda mi odgovorili da bi trebali ipak oko 22.06, a čini se da bude to još potrajalo.

 

i sa koje stranice mi se najviše isplati uzeti ovaj Jiayu S3 ili lenovoK3 Note?

 

 

edit:u biti još budem sad pričekal do sedmog mjeseca pa budem videl ako bude.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.6.2015 11:54 (jura).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
jura kaže...

jel ima ko iskustva sa otkazivanjem narudžbe?naručil sam onaj siswoo c55 sa geekbuying stranice, ali mi se neda više čekati.prvo je bilo da bi trebali poslati već oko 4.06 pa onda mi odgovorili da bi trebali ipak oko 22.06, a čini se da bude to još potrajalo.

 

i sa koje stranice mi se najviše isplati uzeti ovaj Jiayu S3 ili lenovoK3 Note?

 Ja prosle godine probo otkazat inew v3 s coolicoola jer em ima na skladistu pa nema pa bude pa nebu pa proslo 4 tjedna samo da ga shippaju... Ocu reci ima situacija da fakat nema telefona a debili ostave stock da ljudi kupuju i onda joj evo samo kaj nije iz tvornice stiglo i tak ide vrijeme. 

 

Lenovo k3 note pogledaj na vick mallu, eu 189usd+ dodaci po zelji 5usd. Ali moras kupiti rano jer njemacko (eu) skladiste radi do 14.30h, a kinez im salje ordere hahha. Tak jucer nisu moj mogli poslat jer je u kini bila noc a njemci otisli na fjaku buaahhaha

12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ja više stvarno neznam, vi ne čitate il šta? Evo 2 posta iznad sam ja stavio link sa Lenovo K3 Note... LINK

Bene docet, qui bene distinguit.
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
molnyi kaže...

Ja više stvarno neznam, vi ne čitate il šta? Evo 2 posta iznad sam ja stavio link sa Lenovo K3 Note... LINK

 ma čitam,ali sam editiral poruku pa naknadno još ubacil i taj Lenovo za izbor

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Sve u redu, ne kažem za tebe, za većinu ljudi šta dođu na forum, pitaju 1000 podpitanja a sve im je više manje u zadnjih 5 stranica... 
Dobar je Lenovo, malo mu kamera zeza pošto mu treba malo duže da okine sliku, al kvaliteta je dobra. Sve ostlao odlično :)

Bene docet, qui bene distinguit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

da videl sam to za kameru da pričate, ali to se bude možda moglo kasnije softverski riješiti.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.6.2015 12:25 (jura).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice