Jeka u mobitelu

poruka: 8
|
čitano: 5.112
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Jeka u mobitelu

Imala sam mobi xiaomi koji sam dobila na poslu. Sad sam dobila noviji pa sam stari dala mužu. Bilo je neko vrijeme sve ok, no zadnje vrijeme, dok pričam s njim, čujem jeku svoga glasa. Na taj mobi me inače zvao šogor iz Londona, no sad kad je zvao mi muža, isto kaže da čuje jeku.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Jeka u mobitelu

jeka, eka, ka? u telefonu, fonu, onu, nu? u postavkama, ama, ma isključi, uči, či, "noise reduction", ion, on, n za pozive, ozive, zive, ive. na nekima, ekima, kima, ima se dogodi, godi, di da se uključi, uči, uči spikerfoon, fon, fon, on pa ga trijeba, jeba, eba, ba samo isključiti, čiti, iti. probal sam tu na forumu, orumu, rumu, mu ali ne ide, ide, ide, de ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2021 16:40 (Ajar).
Moj PC  
8 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Jeka u mobitelu

Da probaš normalno odgovoriti?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Jeka u mobitelu
zašto, što, to, si ljut, ut?
-
10 godina
offline
Jeka u mobitelu

Ma to kinezi prisluškuju..

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Jeka u mobitelu
IT me iznevjeri
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
Re: Jeka u mobitelu
Sanimarine kaže...

Imala sam mobi xiaomi koji sam dobila na poslu. Sad sam dobila noviji pa sam stari dala mužu. Bilo je neko vrijeme sve ok, no zadnje vrijeme, dok pričam s njim, čujem jeku svoga glasa. Na taj mobi me inače zvao šogor iz Londona, no sad kad je zvao mi muža, isto kaže da čuje jeku.

 Neka smanji zvuk dok razgovara. Valjda mikrofon kupi zvuk koji dolazi iz zvučnika tj. slušalice.

3 godine
neaktivan
offline
Jeka u mobitelu

Prvo smo to pokušali

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice