IOS na Xiaomi

poruka: 15
|
čitano: 2.586
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
IOS na Xiaomi

dobio sam sluzbeni xiaomi redmi 9. privatno imam iphone 7. stvarno nemam volje za malo se javljat jedan, malo na drugi pa sam odlucio da sve prebacim na xiaomi. ima dual sim. zanima me dali postoji aplikacija koja napravi kopiju mobitela sa iosa na android? jer ja bi bas sve prebacio, slike, kontakte, sve.

 

jos pitanje u vezi 2 whatsappa i vibera, dali je moguce imati 1 wa i 1 viber za jednu karticu? da imam svoje privatne razgovore i da imam od sluzbene kartice.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IOS na Xiaomi
Zec04 kaže...

dobio sam sluzbeni xiaomi redmi 9. privatno imam iphone 7. stvarno nemam volje za malo se javljat jedan, malo na drugi pa sam odlucio da sve prebacim na xiaomi. ima dual sim. zanima me dali postoji aplikacija koja napravi kopiju mobitela sa iosa na android? jer ja bi bas sve prebacio, slike, kontakte, sve.

 

jos pitanje u vezi 2 whatsappa i vibera, dali je moguce imati 1 wa i 1 viber za jednu karticu? da imam svoje privatne razgovore i da imam od sluzbene kartice.

Neću puno filozofirat ali moja ti je preporuka sve s Iphonea prebacit na Google (kontakti, slike, napomene i sl)

 

Nakon toga ćeš se ulogirat na novi mob s gmailom i on će ti sve povući.

 

Aplikacije si sam ponovno instaliraj - to nemaš što pebacivati.

 

Nakon toga ćeš si instalirat whats app i viber (2 za privatni broj 2 za poslovni).

3 godine
protjeran
offline
Re: IOS na Xiaomi
R36 kaže...
Zec04 kaže...

dobio sam sluzbeni xiaomi redmi 9. privatno imam iphone 7. stvarno nemam volje za malo se javljat jedan, malo na drugi pa sam odlucio da sve prebacim na xiaomi. ima dual sim. zanima me dali postoji aplikacija koja napravi kopiju mobitela sa iosa na android? jer ja bi bas sve prebacio, slike, kontakte, sve.

 

jos pitanje u vezi 2 whatsappa i vibera, dali je moguce imati 1 wa i 1 viber za jednu karticu? da imam svoje privatne razgovore i da imam od sluzbene kartice.

Neću puno filozofirat ali moja ti je preporuka sve s Iphonea prebacit na Google (kontakti, slike, napomene i sl)

 

Nakon toga ćeš se ulogirat na novi mob s gmailom i on će ti sve povući.

 

Aplikacije si sam ponovno instaliraj - to nemaš što pebacivati.

 

Nakon toga ćeš si instalirat whats app i viber (2 za privatni broj 2 za poslovni).

 Kako će instalirati 2 whatsappa i 2 vibera na jedan telefon?!?

12 godina
offline
Re: IOS na Xiaomi
nekinik kaže...
R36 kaže...
Zec04 kaže...

dobio sam sluzbeni xiaomi redmi 9. privatno imam iphone 7. stvarno nemam volje za malo se javljat jedan, malo na drugi pa sam odlucio da sve prebacim na xiaomi. ima dual sim. zanima me dali postoji aplikacija koja napravi kopiju mobitela sa iosa na android? jer ja bi bas sve prebacio, slike, kontakte, sve.

 

jos pitanje u vezi 2 whatsappa i vibera, dali je moguce imati 1 wa i 1 viber za jednu karticu? da imam svoje privatne razgovore i da imam od sluzbene kartice.

Neću puno filozofirat ali moja ti je preporuka sve s Iphonea prebacit na Google (kontakti, slike, napomene i sl)

 

Nakon toga ćeš se ulogirat na novi mob s gmailom i on će ti sve povući.

 

Aplikacije si sam ponovno instaliraj - to nemaš što pebacivati.

 

Nakon toga ćeš si instalirat whats app i viber (2 za privatni broj 2 za poslovni).

 Kako će instalirati 2 whatsappa i 2 vibera na jedan telefon?!?

Dvije sim kartice moraju biti aktivne.

 

Instalira privatni whats app (aplikaciju) na privatan broj., i čim ga instalira i aktivira, whats app ti ponudi "clone" aplikaciju za drugi broj. To prihvati, i instalira whats app na drugi broj. (IMAO PA ZNAM)

 

Ta ista fora radi i na Viberu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 7:29 (R36).
16 godina
offline
Re: IOS na Xiaomi
Xiaomi ti ima opciju (i jos neki) kloniranja aplikacija s razlicitim brojevima (dual sim) ili korisnickim racunima (facebook, instagram i slicno)
12 godina
offline
Re: IOS na Xiaomi
ukay1000 kaže...
Xiaomi ti ima opciju (i jos neki) kloniranja aplikacija s razlicitim brojevima (dual sim) ili korisnickim racunima (facebook, instagram i slicno)

 Svi na Androidu.

7 godina
offline
IOS na Xiaomi

hvala na odgovorima. uspio sve prebacit, tj samo kontakte sam prebacio, aplikacije sam skinuo. jos moram skuzit kako funkcionira backup na xiaomi-u. da, odlicna je stvar sta on u sebi vec ima opciju duplanja aplikacija, ali imam problem sa viberom. nikako ga ne mogu osposobit. kad odaberem opciju da mi putem sms-a posalju kod javlja mi da je nemoguce, isto tako sa pozivom

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IOS na Xiaomi
Zec04 kaže...

hvala na odgovorima. uspio sve prebacit, tj samo kontakte sam prebacio, aplikacije sam skinuo. jos moram skuzit kako funkcionira backup na xiaomi-u. da, odlicna je stvar sta on u sebi vec ima opciju duplanja aplikacija, ali imam problem sa viberom. nikako ga ne mogu osposobit. kad odaberem opciju da mi putem sms-a posalju kod javlja mi da je nemoguce, isto tako sa pozivom

 Znaju te "dvojne aplikacije" ponekad zezati, ja nikako nisam mogao dobiti Stravu pod drugim aacountom da mi funkcioira (s tim da je imao xiaomi.eu rom na sad već vremešnom Redmi Note 5 Pro, tak da možda kod mene to nije ispolirano do kraja)

 

Uglavnom, pomoglo mi je brisanje računa za taj dvojni app, reboot moba pa onda ponovno slaganje dvojne app. Ako već nisi, probaj možda to.

7 godina
offline
Re: IOS na Xiaomi

hvala ti. probat cu jer treba mi i viber, ali evo nikako. ni preko sms-a ni preko call-a. probao sam tako da samo iskljucio dvojnu aplikaciju za viber i opet ju ukljucio, ali nije pomoglo

12 godina
offline
Re: IOS na Xiaomi
Zec04 kaže...

hvala ti. probat cu jer treba mi i viber, ali evo nikako. ni preko sms-a ni preko call-a. probao sam tako da samo iskljucio dvojnu aplikaciju za viber i opet ju ukljucio, ali nije pomoglo

Viber aplikacija ne dozvoljava dvojnu aplikaciju.

 

Whats app, Facebook, Measenger dozvoljavaju dvojnu aplikaciju.

 

Nije do moba. 

3 godine
protjeran
offline
Re: IOS na Xiaomi
Zec04 kaže...

hvala ti. probat cu jer treba mi i viber, ali evo nikako. ni preko sms-a ni preko call-a. probao sam tako da samo iskljucio dvojnu aplikaciju za viber i opet ju ukljucio, ali nije pomoglo

 možda da probaš s aplikacijama clone app ili parallel space

7 godina
offline
IOS na Xiaomi

evo rijeseno. kako nisam mogao dobiti kod, kontaktirao sam korisnicku sluzbu, poslali mi kod i radi normalno

 

ma ne treba nikakva aplikacija za dvojnu aplikaciju jer xiaomi vec ima to pod postavkama. cim se ukljuci, odmah napravi shortcut za drug broj

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IOS na Xiaomi
Zec04 kaže...

evo rijeseno. kako nisam mogao dobiti kod, kontaktirao sam korisnicku sluzbu, poslali mi kod i radi normalno

 

ma ne treba nikakva aplikacija za dvojnu aplikaciju jer xiaomi vec ima to pod postavkama. cim se ukljuci, odmah napravi shortcut za drug broj

 Top.

 

Nemam Viber pa sam mislio da on ne podržava. 

12 godina
offline
Re: IOS na Xiaomi
R36 kaže...
Zec04 kaže...

hvala ti. probat cu jer treba mi i viber, ali evo nikako. ni preko sms-a ni preko call-a. probao sam tako da samo iskljucio dvojnu aplikaciju za viber i opet ju ukljucio, ali nije pomoglo

Viber aplikacija ne dozvoljava dvojnu aplikaciju

 Dozvoljava. Samo je bitno da su dva različita broja.

Eto, kod žene mi to radi bez problema godinama, do sad na tri različita Xiaomi mobitela.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
offline
IOS na Xiaomi

ovo mi je prvi dual sim pa neznam kako inace fukcionira ali svaka cast xiaomi-u jer u sebi ima opciju za dvojne aplikacije. dok to nisam otkrio (iskreno uopce se nisam sjetio pogeldat u postavke) pokusavao sam sa parallel spaceom, ali nista od toga

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice