Dijete čačka mobitel

poruka: 5
|
čitano: 1.363
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
Dijete čačka mobitel

Dakle klinac mi je godinu i 8 mjeseci, sad ga zanima mobitel pa mu ga dam da gleda slike životinja, youtube i to. Problem je što on svašta čačka i već je i zvao ljude i slao poruke, i to može dovesti do raznih neugodnih situacija. Neću mu potpuno zabraniti, više me zanima ima li neki softver ili nešto da ga ograniči unutar toga što sam mu dao i da ne može izaći? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Dijete čačka mobitel

Ako je Android, možeš u postavkama napraviti drugi account pa tom accountu staviš ograničenja, ili si stavi neki app lock pa šifrom zaključaj aplikacije koje mu ne daš (ili otiskom prsta, puno bolje i brže).

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2021 20:32 (fer-de-lance).
9 godina
online
Re: Dijete čačka mobitel
fer-de-lance kaže...

Ako je Android, možeš u postavkama napraviti drugi account pa tom accountu staviš ograničenja, ili si stavi neki app lock pa šifrom zaključaj aplikacije koje mu ne daš (ili otiskom prsta, puno bolje i brže).

 

 

 

e je android, ovo mi je super, hvala ti puno

11 godina
offline
Re: Dijete čačka mobitel
Ako imaš samsung probaj s ovim modom na slici... isključi se sve i klincu su dostupne samo neke igrice. Fora je. Ako hoces izaci tj. uci u normalni mod moraš upisat pin ili otisak prsta.
Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
protjeran
offline
Dijete čačka mobitel

Zašto djetetu daješ svoj mob?

Umjesto da se glupiraš, nabavi mu neki jeftini tablet ili smartphone bez sim kartice, ili još bolje, neku dlanovnu konzolu.

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice