Skeniranje fotografija

poruka: 4
|
čitano: 8.273
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Skeniranje fotografija

Imam Epson SX115 i muku mućim sa skeniranjem fotografija.

-Koji free program da koristim za skeniranje i kako pobogu da mi skenira samo fotografiju,umjesto da mi skenira cijelu povrsinu skenera i time mi ostavi bjele široke margine?

Znaci,kako da skeniram fotografiju i odmah mi napravi jpg sliku kakva je fotografija?

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Skeniranje fotografija
Milka30 kaže...

Imam Epson SX115 i muku mućim sa skeniranjem fotografija.

-Koji free program da koristim za skeniranje i kako pobogu da mi skenira samo fotografiju,umjesto da mi skenira cijelu povrsinu skenera i time mi ostavi bjele široke margine?

Znaci,kako da skeniram fotografiju i odmah mi napravi jpg sliku kakva je fotografija?

 irfanview ima mogućnost skeniranja, samo treba imati instalirani driver za skener

u svakom programu se može odabrati površina koja se skenira, prvo se napravi scan preview, odabere površina i onda skenira

10 godina
offline
Re: Skeniranje fotografija

...ili nakon tvog skeniranja sa bijelim djelovima odkineš ih  i snimiš bez njih ...može i sa win. "Paint" .

5 godina
offline
Re: Skeniranje fotografija
Milka30 kaže...

Imam Epson SX115 i muku mućim sa skeniranjem fotografija.

-Koji free program da koristim za skeniranje i kako pobogu da mi skenira samo fotografiju,umjesto da mi skenira cijelu povrsinu skenera i time mi ostavi bjele široke margine?

Znaci,kako da skeniram fotografiju i odmah mi napravi jpg sliku kakva je fotografija?

 Pa driver od scanera to moze ili program koji si dobio uz scaner. uz svaki scaner manje vise dolazi nekakav soft za skeniranje....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice