Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.277
|
čitano: 1.298.604
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Jel ti rade taj mob i kabel na punjacu? Jesi probo ustekat u zadnje utore? Nisam nigdje ni vidio o kojem se telefonu uopce radi?

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
14 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
R4zOR229 kaže...

Jel ti rade taj mob i kabel na punjacu? Jesi probo ustekat u zadnje utore? Nisam nigdje ni vidio o kojem se telefonu uopce radi?

samsung galaxy s2

znaci kad spojim punjac, puni i radi normalno
usb kad prikopcam, puni al ne mogu prebacivat stvar s njega ni na njega, uopce ga ne prepozna, sto prije nije bio slucaj 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
win4crazzy kaže...
R4zOR229 kaže...

Jel ti rade taj mob i kabel na punjacu? Jesi probo ustekat u zadnje utore? Nisam nigdje ni vidio o kojem se telefonu uopce radi?

samsung galaxy s2

znaci kad spojim punjac, puni i radi normalno
usb kad prikopcam, puni al ne mogu prebacivat stvar s njega ni na njega, uopce ga ne prepozna, sto prije nije bio slucaj 

I meni se cesto to desavalo.

Probaj iskljucit i ukljucit usb debbug dok je spojen,trebalo bi ga ocitat.

14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

pokusavao vec prije 10tak puta u raznim kombincijama i nista

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
win4crazzy kaže...

pokusavao vec prije 10tak puta u raznim kombincijama i nista

koji custom rom imas? Aosp neki sigurno

14 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
4L4N kaže...

koji custom rom imas? Aosp neki sigurno

neatrom lite v5.1 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
10 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Koja je najbolja gps aplikacija ? Mislim ima najbolju kartu i sučelje i ostale mogučnosti. 

 

Dont panic ne želim jer mi je sučelje jako komplicirano.

 

Sygic koristim već 5 dana i oduševio me, no želim razmisliti o svim opcijama tj prije kupovine pune aplikacije jer sygicu isteče rok probnog korištenja. 

 

Pitanje za vas, dali mogu u gps aplikaciji  označiti jedan dio ceste kao (nije u funkciji ) zbog građevinskih radova. tj Ima jedna cesta za koju znam već da je dulje vrijeme zatvorena ali u sygicu nisam nasao mogučnost kako da to zaobiđem tj baš tu cestu. 

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Koji je najbolji program za praćenje potrošnje interneta i limitiranje istog. Ali da možda ima posebno da podatkovnu vezu i wifi ili barem bez wifija?

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Jim Carrey kaže...

Koji je najbolji program za praćenje potrošnje interneta i limitiranje istog. Ali da možda ima posebno da podatkovnu vezu i wifi ili barem bez wifija?

ono sto trazis je meni osobno najbolja aplikacija {#} 

11 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Dali neko zna kako se spojiti na lan preko ES file Explorera...

 

Kreirao sam na kompu jedan folder i sherao ga u homegrupu, preko moba sam nasao taj folder i trazi me username password ali neznam koji je posto na kompu nisam nista podesavao, na netu sam nasao da treba upisati podatke od modema kad ulazim u njega znaci Administrator za oboje ali ni to nece...dali neko ima ideju ili se vec spajao pa da pomogne, hvala

 

rjeseno uspio, morao maknuti u opcijama da netrazi pw

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.9.2014 13:26 (dennocro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Da li netko zna zašto mi na YouTube aplikaciji nema veće rezolucije od 360p?

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
matić_žu kaže...

Da li netko zna zašto mi na YouTube aplikaciji nema veće rezolucije od 360p?

Zato što tvoj mobitel vjerojatno ne podržava veće rezolucije od 360p.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.9.2014 20:59 (Marko :D).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Marko :D kaže...
matić_žu kaže...

Da li netko zna zašto mi na YouTube aplikaciji nema veće rezolucije od 360p?

Zato što tvoj mobitel vjerojatno ne podržava veće rezolucije od 360p.

Ma podržava, mogu gledat na browseru bez problema, ali problem je u aplikaciji.

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Onda ne znam. I na mom je ograničeno na 360p.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
matić_žu kaže...

Da li netko zna zašto mi na YouTube aplikaciji nema veće rezolucije od 360p?

Ako hoces koristi Viral kao alternativu, tamo bi trebalo raditi.

11 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Može kakva preporuka dobre aplikacije za slušanje glazbe po mogućnosti sa ekvilajzerom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
ibme74 kaže...

Može kakva preporuka dobre aplikacije za slušanje glazbe po mogućnosti sa ekvilajzerom.

Šteta što nisi jučer pitao, bio je 99M Player otključan for free.

Osim njega definitivno PowerAMP, ali košta.

Od besplatnih Laisim Silver.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
16 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
ibme74 kaže...

Može kakva preporuka dobre aplikacije za slušanje glazbe po mogućnosti sa ekvilajzerom.

Player pro

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tbig.playerpro

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Zasto mi na novom mobitelu kad stavim karticu od tele2 kraj signala pise g i r kao da je na roamingu iako je on u hrvatskoj i roaming mu je iskljucen u opcijama?

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Coder256 kaže...

Zasto mi na novom mobitelu kad stavim karticu od tele2 kraj signala pise g i r kao da je na roamingu iako je on u hrvatskoj i roaming mu je iskljucen u opcijama?

Zato što si spojen preko t-mobile odašiljača.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Kada Tele2 nema svog signala, mobitel ti se automatski spaja na signal Hrvatskog Telekoma te to prepoznaje kao roaming. To se zapravo zove nacionalni roaming i unutar njega su sve cijene poziva, SMS-a i interneta iste kao i na Tele2 mreži.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Meni je super AIMP za slusanje glazbe.

Ono sto me zanima, kako da se rijesim reklama a da ne moram rootati mob? Instalirao sam ADblocker ali svaki put kad idem na internet ga moram aktivirat, ne kuzim kako da ga konfiguriram a da radi konstantno.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Marko :D kaže...

Kada Tele2 nema svog signala, mobitel ti se automatski spaja na signal Hrvatskog Telekoma te to prepoznaje kao roaming. To se zapravo zove nacionalni roaming i unutar njega su sve cijene poziva, SMS-a i interneta iste kao i na Tele2 mreži.

Meni to pise al ja i dalje nemam signal sve dok opet ne dobim tele2 signal.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Kako misliš? Možeš li postali sliku ekrana?

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.9.2014 21:07 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Nemogu jel sad imam signala normalno, pise mi R ko da je u roamingu ko sta si napiso nekom gore. I onda bi po tome trebo koristit tcomovu mrezu al ne koristi ocito bar ne za internet, nikad ga tada nemam za signal nisam siguran jel nisam nikad ni probo tada zvati kolko se sjecam.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
14 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

vjerojatno ti nije ukljucena opcija da koristis podatkovni promet dok je u roamingu. a to mozes tamo u postavkama di biras oce ti mobilni net bit ukljucen il ne.

neznam koji mob imas pa nemogu pomoc

Nokia Lumia 925 & Windows phone 8.1 FTW
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

zna li netko neku aplikaciju za preslusavanje pjesama sa youtuba, bez da ucitava video ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Playtube

 

Prvi put ti mora učitati pjesmu, pa si sam napraviš listu i dalje nesmetano preslušavaš offline.

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
obokan kaže...

Playtube

 

Prvi put ti mora učitati pjesmu, pa si sam napraviš listu i dalje nesmetano preslušavaš offline.

Mislim da je PVSTAR+ puno bolji izbor.

14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Koji je mobitel u pitanju? Ako je neki LG, napravi ovako.

 

Postavke -> Wireless & Mreže -> Više... -> Mobilne mreže -> Postavi kvačicu na "Roaming podaci"

I dalje ništa? Nazovi službu za korisnike na broj 095/1000444

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.9.2014 10:45 (Marko :D).
 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice