LG G2 tema

poruka: 4.960
|
čitano: 1.003.438
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema

Stock je ono što ti dođe na telefonu kad ga kupiš, znači software koji je vjerojatno proizvođač prilagodio malo

 

AOSP - ili ti android open source projekt je verzija androida bez google aplikacija i nekih google APIja koju nakon što izda novu verziju google djeli open source zajednici - to je najčišći android, čišći maltene i od nexusa :D

15 godina
offline
Re: LG G2 tema
SIII Deny kaže...

molim dobre duse koji imaju malo vremena pomoci... trebam gps fix za sve verzije lg g2 sa xda, trebam direktan link

jer sam ja nasao samo gps fix ali za cm11 

 

 Pokusaj s aplikacijama FasterGPS, GPS Status test&fix ...

11 godina
offline
Re: LG G2 tema
PiXeLsss kaže...
SIII Deny kaže...

molim dobre duse koji imaju malo vremena pomoci... trebam gps fix za sve verzije lg g2 sa xda, trebam direktan link

jer sam ja nasao samo gps fix ali za cm11 

 

 Pokusaj s aplikacijama FasterGPS, GPS Status test&fix ...

 hvala na trudu, ali nista nisam uspio napraviti, još uvijek mi je gps beskoristan... probao i par app drugih za gps sa play store al nista 

 

13 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Ovako, primjetih da mi kamera puno losija nego sto je bila. Situacija je sljedeca: Koristio sam Resurrection Remix 5.0.2 ROM gdje je kamera bila prilicno losa, no nisam se previse brinuo posto mi nije bila potrebna, no uskoro ce mi trebati za opalit par slicica pa sam odlucio vratiti se na CloudyG2 koji sam koristio prije Resurrection-a. Stavljanjem Cloudy-a kamera se apsolutno nimalo nije popravila nego se konstantno vidi šum. Daleko od toga da nije dobra, ali znam da je bila barem 75% bolja prije. E sad moje pitanje je, do cega bi to moglo biti, sto je moglo uzrokovati takvo kvarenje kamere?

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG G2 tema
SIII Deny kaže...
PiXeLsss kaže...
SIII Deny kaže...

molim dobre duse koji imaju malo vremena pomoci... trebam gps fix za sve verzije lg g2 sa xda, trebam direktan link

jer sam ja nasao samo gps fix ali za cm11 

 

 Pokusaj s aplikacijama FasterGPS, GPS Status test&fix ...

 hvala na trudu, ali nista nisam uspio napraviti, još uvijek mi je gps beskoristan... probao i par app drugih za gps sa play store al nista 

 

 

Ni na cistom stock romu ti ne radi?

Nadam se da je u tebe problem rijesiv. Ja sam svoga slao na garanciju jer mi GPS hvata lokaciju jako jako sporo, cesto i nikako. Ceko sam mobitel 20 dana, da bi mi oni rekli da je GPS kvar ucen i ispravljen tako sto su Vratili postavke na pocetno, i stavili novi firmware  

 

Zbilja neznam kako oni sve to testiraju u servisu... GPS mi je i dalje uzasan, kvar je ocito hardverski i s tim se moran pomirit 

9 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Pozdrav,nedavno san bia pita u vezi problema ako neko mozda zna one crte crne izmedu ekrana i ruba mobitela su se prosirile tj. ekran se smanjio pa me zanima zna li neko u cemu je problem??

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

i nije bas najjasnije, mozes li to uslikati ili naci fotku na netu pa oznaciti na sto tocno mislis?

 

zvuci kao da ti krepavaju vanjski rubovi displaya, ali nije nam bas najjasnije sto tocno mislis

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema

(slika s neta)

Ugl. ti crni rubovi izmedu ekrana i ruba mobitela su se prosirili

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.2.2015 13:09 (lg g2 problem).
13 godina
offline
LG G2 tema

svast, pa dobro jel imas ti garanciju

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

Pozdrav,

Evo prijateljica je jučer kupila LG G2 zaključan na Vip, te na moj prijedlog naručuje kod za otključavanje sa unlockcode247. Pa me zanima koliko je vama trebalo da vam dođe kod, jer na stranici pise da će doći kroz 1-5h? Ja sam joj ga naručia jučer oko 18:00, a još ga nema? Još bi me zanima koliko će kod imati znamenki?

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema

Iman,mobitel je nov kupljen u 12 mj. prosle god kad je bila akcija u VIP-a.Al mi nije jasno zbog cega je to ..

14 godina
offline
Re: LG G2 tema

Nema problema.

Iz razloga sto se ekran nemoze smanjit ili povećat.

Ako se to i dogodilo onda se moglo dogodit samo na jednoj strani a istovremeno se onda sa suprotne strane smanjilo.

A ako se to dogodilo vjerojatno ti je pao malo jače nego ti mislis.

9 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema

Da,sa live strane se poveca taj crni rub a sa druge je osta skoro isti.Pao mi je 2-3 puta i vj. je to bilo dovoljno .. Dali se to moze popravit?

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.2.2015 14:14 (lg g2 problem).
14 godina
offline
Re: LG G2 tema

To ces morat provjerit u servisu. Ako imaas garanciju nosi ga na popravak. 

13 godina
offline
LG G2 tema

mislis, ako mu priznaju garanciju

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G2 tema

Da ako mu priznaju :)

13 godina
offline
Re: LG G2 tema
Neo dD. kaže...

Pozdrav,

Evo prijateljica je jučer kupila LG G2 zaključan na Vip, te na moj prijedlog naručuje kod za otključavanje sa unlockcode247. Pa me zanima koliko je vama trebalo da vam dođe kod, jer na stranici pise da će doći kroz 1-5h? Ja sam joj ga naručia jučer oko 18:00, a još ga nema? Još bi me zanima koliko će kod imati znamenki?

Hvala

Pošto je novi kupljen nemoj tražit kodove pošto ih još NEMA

Ja sam kupio novi u siječnju i još nemaju kodove za njega, probal sam preko 10 servisa i niko nemože dobit kod

Strpi se mjesec-dva

11 godina
offline
LG G2 tema

Ima li tko kakvu preporuku za masku?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
LG G2 tema
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema

Kodova nema...jedino rješenje otključavanje preko USB-a u nekom servisu.

11 godina
offline
Re: LG G2 tema
jozagloza123 kaže...

 Znaci nije losa, vidim da jos hvale dosta spigen slim armor case ?

12 godina
offline
Re: LG G2 tema
pc_fan005 kaže...
jozagloza123 kaže...

 Znaci nije losa, vidim da jos hvale dosta spigen slim armor case ?

 Ja imam od spigena ali kopija iz kine za par dolara i super je. Plus ok stiti a izgleda ko da imas neki drugi mob. 

16 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
pc_fan005 kaže...
jozagloza123 kaže...

 Znaci nije losa, vidim da jos hvale dosta spigen slim armor case ?

Molim te slikaj je uživo da se vidi konačni proizvod, uvijek me vuklo da je uzmem ali nikako. Ako budeš mogao slikaj mobitel u njoj s prednje strane.

ANTI_Fejzbukovac
11 godina
offline
LG G2 tema

Onda se isplati uzet spigne kopiju kad je dobra kao i original

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
pc_fan005 kaže...

Onda se isplati uzet spigne kopiju kad je dobra kao i original

 Ako mislis uzimat uzmi original. Platit ces vise al se isplati.

ANTI_Fejzbukovac
13 godina
offline
Re: LG G2 tema
mkovnet kaže...

Kodova nema...jedino rješenje otključavanje preko USB-a u nekom servisu.

Koji je razlog zašto nema?

I jel ima kakvih naznaka da če bit?

Dal se gubi garancija kad se otključa preko USB-a?

11 godina
offline
Re: LG G2 tema
Riba kaže...
pc_fan005 kaže...

Onda se isplati uzet spigne kopiju kad je dobra kao i original

 Ako mislis uzimat uzmi original. Platit ces vise al se isplati.

 Onda pada original ako je tako, i ništa poput spigen nema više?

12 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

http://www.ebay.com/itm/New-Transparent-Ultra-Thin-Crystal-Hard-Clear-Case-Cover-For-LG-Optimus-G2-D802-/191243057385?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2c86f978e9

 

ja imam ovo, i ovako mi je prevelik telefon pa sam isao na sto minimalnije. super je, stiti od ogrebotina, a odnaprijed imam onaj temperd glass i sad je telefon super zaštićen.

 

i ružan.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice