Tablet Cisco Cius

poruka: 9
|
čitano: 1.918
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tablet Cisco Cius".
14 godina
neaktivan
offline
Tablet Cisco Cius

Lijepo, lijepo! Smijeh

Ako ti je netko pomogao klikni HVALA (ispod potpisa)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tablet Cisco Cius

Ovo ce da kosta 1000$ najmanje a mozda i vise, a biti dostupno Q1/2011

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tablet Cisco Cius

Kostat ce sigurno... Al taj tablet mi se mucho svidja... Bas me cijena interesira...

http://www.mediafire.com/?mw0yjyjwjij
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Tablet Cisco Cius
Batista kaže...

Kostat ce sigurno... Al taj tablet mi se mucho svidja... Bas me cijena interesira...

Sviđa ti se? Ovo nije igračka ko iPad već stvar relativno uske namjene za profesionalce... pa će i cijena biti profesionalna. Sumnjam da će na tržištu biti dostupan na klasičan način u trgovinama informatičke robe 'široke' potrošnje.   

15 godina
neaktivan
offline
RE: Tablet Cisco Cius

Da,vome na ciljaju na velike mase več na vrlo uzak krug ljudi kojima če to zasigurno biti potrebno...

16 godina
offline
RE: Tablet Cisco Cius
Jazzer kaže...
Batista kaže...

Kostat ce sigurno... Al taj tablet mi se mucho svidja... Bas me cijena interesira...

Sviđa ti se? Ovo nije igračka ko iPad već stvar relativno uske namjene za profesionalce... pa će i cijena biti profesionalna. Sumnjam da će na tržištu biti dostupan na klasičan način u trgovinama informatičke robe 'široke' potrošnje.   

Upoznat sam osobno s Cisco proizvodima, tak da se ne trebas brinut oko tog :)

http://www.mediafire.com/?mw0yjyjwjij
13 godina
neaktivan
offline
Tablet Cisco Cius

baš se pitam zašto se nitko ne usuđuje napraviti tablet većih dijagonala od 10 inča osim applea(jojo isključujem jer je bankrotirao)

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.7.2010 18:39 (crovalentin).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tablet Cisco Cius
fantastican poslovni tablet! ;)

“Ustanite kao lavovi iz drijemeža, U nesavladivom broju Stresite lance ko rosu sa vas Koje su, dok ste spavali, stavili na vas Vas je mnogo, a njih je – malo.”
14 godina
neaktivan
offline
Tablet Cisco Cius

Koliku brzinu zahtjeva taj tablet za High Definition pozive?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice