UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16

poruka: 81
|
čitano: 9.204
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16".
15 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
Tek 60hz na non pro modelima jer onda pro nebi bio pro sa 120.. to je logika applea.
Svejedno ne znam zasto su povecavali pro model sa 6.1 na 6.3 incha??
Steta sto nema mini modela itd
Intel 80286
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
Feudalac kaže...
Pixel:

Bez obzira na mane i cijenu, ne vidim da se Samsung ekipa potrgala kupujući jednako skupu S liniju. Bit će da ekipa serucka naveliko, ekipa koja nema karaktera ni novaca da si priušti ono što želi.

Jesam li fulao činjenice? A sad udrite sa palčevima dolje jer ste se prepoznali

 Ma tipični forumski trolovi, čim vide apple ili iphone temu imaju potrebu trolati i svima govoriti kako su ovce i kako ih apple parvi ludima i kako trebaju ljudi trošiti lovu koju su zaradili, eto njih niko ne prvi ovacama i u svemu ostalom imaju savršen izbor  .  Da kažemo da večinom jedva skucaju za nekog jeftinog kineza. 

Da mer se krivo ne razumije , nemam apsolutno ništa protiv bilo kojeg mobitela, svatko bira što mu odgovara i što želi, ono što me smeta je kad ti netko drugi forsira što je za tebe najbolje i vrijeđa te radi tvog odabira. 

Ja ću sigurno uzeti 16 promax , sad sam na 13 promax,  dovoljan mi je upgrade, ovaj ako mi ne bude trebao ili ako ga ne poklonima vrijedi  500-600 € ako ga prodam.  Eto baš volim biti ovca koja si može kupiti iphone bez da trepne i neka me apple cijedi, ja baš uživam u tome , eto imam fetiš na to da me cijede 

3 tjedna
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16

Da... u tome je problem što ti netko tko o tebi pojma nema tko si i što si, govori što je za tebe najbolje i ako mu ne ideš niz dlaku onda si naheba. Moj iPhone 15 Pro ide sinu, a ja ću se počastit. Max mi je prevelik. Predugo sam u Appleovom svemiru da bi sad pod stare dane eksperimentirao s drugim. Ipak što je najvažnije... u tom svemiru osjećam se jako jako dobro.

14 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
Krellac kaže...

Da... u tome je problem što ti netko tko o tebi pojma nema tko si i što si, govori što je za tebe najbolje i ako mu ne ideš niz dlaku onda si naheba. Moj iPhone 15 Pro ide sinu, a ja ću se počastit. Max mi je prevelik. Predugo sam u Appleovom svemiru da bi sad pod stare dane eksperimentirao s drugim. Ipak što je najvažnije... u tom svemiru osjećam se jako jako dobro.

Bome... mogu su priustiti svake godine bilo koji mobitel, al mi ne pada na pamet mjenjat mobitel ni svake 2-3 godine, ajde nekih 4-5 je ok, da se obnovi da imas novije stvari, ali ovo svake godine je van svake pameti, pogotovo djetetu da dam novi uredaj da se kurci sa njim, me ne pada na pamet.
Ne zelim unistiti djete 🫣, da napravim od njega krelca 🙃

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2024 17:25 (bus).
8 godina
online
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
bus kaže...
EricCartman kaže...
Mitch kaže...
F10EXX kaže...
MMXXIV, 128 neproširivih GB u mobitelu za 1000 dolara.

12 MP telefoto?

 12MP je taman jer pokriva i 4K bez problema. Ljudi slikaju po 60 slika iste gluposti dnevno.

 

128 je $799. 512 je $1099 za obican 16. Slazem se da bi trebali pocinjat na 256 vec.

 128GB je taman za one naivce koji žele imati iPhone pod svaku cijenu.

A 256 i 512 su za one koji ga zaista trebaju i koji mogu platiti..

 Pa i netreba vise od 128... i tako sve imas na cloudu, ili ako ces raditi video ubodes externu memoriju sa dodatnom vanjskom baterijom i rokas u proresu koliko ti treba...

 Kak misliš "ubodeš eksternu memoriju sa dodatnom baterijom" ?
Prek USB-C-a? Ne djeluje mi baš praktično za snimanje videa. Tj kabasto.

 

A MicroSD ne daju.

10 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
Inkrementalni pomaci. To je sad normalno jer je tehnologija zrela a godišnje izbacivati nove modele ne daje puno prostora. Wow efekt je davno prošao, bez obzira na proizvodaca. Sad je software ono što tjera prodaju i tu ti “AI” modeli dolaze kao naručeni.

Što se tiče Apple Intelligence i EU, rješit će oni to sa EU.
Nadglednik dina
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
Feudalac kaže...
Pixel:

Bez obzira na mane i cijenu, ne vidim da se Samsung ekipa potrgala kupujući jednako skupu S liniju. Bit će da ekipa serucka naveliko, ekipa koja nema karaktera ni novaca da si priušti ono što želi.

Jesam li fulao činjenice? A sad udrite sa palčevima dolje jer ste se prepoznali

 samo sam čekao ove jadne fore, nemaš ti novaca za gejfon...

ajmo se onda spustiti na tu dječju razinu ovčica i meketati ovako; nemas ti para za samsung fold, jer da imas kupio bi ga.. zar ne  sirotinjo 

3 tjedna
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
bus kaže...
Krellac kaže...

Da... u tome je problem što ti netko tko o tebi pojma nema tko si i što si, govori što je za tebe najbolje i ako mu ne ideš niz dlaku onda si naheba. Moj iPhone 15 Pro ide sinu, a ja ću se počastit. Max mi je prevelik. Predugo sam u Appleovom svemiru da bi sad pod stare dane eksperimentirao s drugim. Ipak što je najvažnije... u tom svemiru osjećam se jako jako dobro.

Bome... mogu su priustiti svake godine bilo koji mobitel, al mi ne pada na pamet mjenjat mobitel ni svake 2-3 godine, ajde nekih 4-5 je ok, da se obnovi da imas novije stvari, ali ovo svake godine je van svake pameti, pogotovo djetetu da dam novi uredaj da se kurci sa njim, me ne pada na pamet.
Ne zelim unistiti djete 🫣, da napravim od njega krelca 🙃

 E vidiš, i ti se upuštaš u nagađanje. Prvo, nije dijete već student. Drugo, mislio sam čekati 18-ticu jer zadržim isti mob 3-4 godine, ali dogodilo se nešto nepredviđeno.

8 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
Pixel kaže...

 Ma tipični forumski trolovi, čim vide apple ili iphone temu imaju potrebu trolati i svima govoriti kako su ovce i kako ih apple parvi ludima i kako trebaju ljudi trošiti lovu koju su zaradili, eto njih niko ne prvi ovacama i u svemu ostalom imaju savršen izbor  .  Da kažemo da večinom jedva skucaju za nekog jeftinog kineza. 

Da mer se krivo ne razumije , nemam apsolutno ništa protiv bilo kojeg mobitela, svatko bira što mu odgovara i što želi, ono što me smeta je kad ti netko drugi forsira što je za tebe najbolje i vrijeđa te radi tvog odabira. 

Ja ću sigurno uzeti 16 promax , sad sam na 13 promax,  dovoljan mi je upgrade, ovaj ako mi ne bude trebao ili ako ga ne poklonima vrijedi  500-600 € ako ga prodam.  Eto baš volim biti ovca koja si može kupiti iphone bez da trepne i neka me apple cijedi, ja baš uživam u tome , eto imam fetiš na to da me cijede 

 Ma ono, baš me briga. Kupuju za sebe što žele i mogu, kao i ja. Ako ih veseli da si umišljaju kako su pametniji jer su odabrali drugi mobitel, neka im bude. Život je ipak malo kompliciraniji od izbora mobitela

Ja rekoh
12 godina
offline
UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16

Ima li iOS 18 mogućnost instalacije dvojnih aplikacija, tzv. dual apps? Mobitel bez te opcije ni ne pomišljam kupovati

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16

Apple je primjer kako prosječne uređaje i softver možeš prodavati pod premium

Moj PC  
1 10 hvala 1
10 godina
offline
UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16

Ko djeca se raspravljate. U današnje vrijeme reći za X da je bolje od Y je kao da raspravljate koja boja je najbolja. Najbolji mobitel je onaj s kojim ste najviše zadovoljni. Točka.

 

Kod Apple-a je stvar tzv ekosustava. Oni vas žele uvući u svoj ekosustav. A činjenica jest da kad imate više Apple uređaja da to sve skupa daleko bolje radi nego bilo koja druga alternativa. Iphone je super (kao što je i S24 npr). Ali iPhone + slušalice je bolje. iPhone + slušalice + macbook još bolje. Itd.

 

Možda nemaju tonu opcija kao Android, ali je OS rock solid. Jednostavno radi. Kvalitetu nitko ne može osporiti. I uz samsung su jedni od rijetkih koji dizajniraju vlastite čipove, koji btw pokreću ARM revoluciju. I to nitko drugi nego iPhone čipovi iz kojih su proizašli čipovi M serije, te su tako pokrenuli konkurenciju da se i ona trgne.

 

Ajde razumijem da se klinci oko toga svađaju, ali odrasle osobe?

 

Olabavite sa "gejfonovima" i android je za sirotinju glupostima, jer ispadate teške balkančine.

Nadglednik dina
Moj PC  
20 0 hvala 4
14 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
EricCartman kaže...
bus kaže...
EricCartman kaže...
Mitch kaže...
F10EXX kaže...
MMXXIV, 128 neproširivih GB u mobitelu za 1000 dolara.

12 MP telefoto?

 12MP je taman jer pokriva i 4K bez problema. Ljudi slikaju po 60 slika iste gluposti dnevno.

 

128 je $799. 512 je $1099 za obican 16. Slazem se da bi trebali pocinjat na 256 vec.

 128GB je taman za one naivce koji žele imati iPhone pod svaku cijenu.

A 256 i 512 su za one koji ga zaista trebaju i koji mogu platiti..

 Pa i netreba vise od 128... i tako sve imas na cloudu, ili ako ces raditi video ubodes externu memoriju sa dodatnom vanjskom baterijom i rokas u proresu koliko ti treba...

 Kak misliš "ubodeš eksternu memoriju sa dodatnom baterijom" ?
Prek USB-C-a? Ne djeluje mi baš praktično za snimanje videa. Tj kabasto.

 

A MicroSD ne daju.

Da kao case se ubode na USB-C... negdje sam vidio na YT da ekipa tako snima video na iPhonu u proress formatu, a onda 1-2 TB prostora lako dodas ciljano kad ti treba i mozes dodavati na nove mobitele, ili druge modele. A vjerujem da ce toga biti sve vise i za sve mobitele.

 

https://www.kickstarter.com/projects/lexar/lexar-professional-go-portable-ssd-with-hub

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2024 23:13 (bus).
13 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
Entry Point kaže...

Kod Apple-a je stvar tzv ekosustava. Oni vas žele uvući u svoj ekosustav. A činjenica jest da kad imate više Apple uređaja da to sve skupa daleko bolje radi nego bilo koja druga alternativa. Iphone je super (kao što je i S24 npr). Ali iPhone + slušalice je bolje. iPhone + slušalice + macbook još bolje. Itd.

 To je upravo razlog zbog kojeg smatram da su većina domaćih korisnika iPhonea naivci. Imaju iPhone i niti jedan drugi Apple uređaj, znači dobivaju doslovno najgore moguće Apple iskustvo. Odnosno, ne dobiju ništa značajno bolje nego kod konkurentskih uređaja flagship segmenta.

 

Što više Apple uređaja imaš, to je iskustvo potpunije i bolje. Takve korisnike Applea razumijem u potpunosti, kad se investiraš u tu priču onda je iskustvo fakat bolje od ičeg drugog što se nudi. Kupnja jednog Apple uređaja mi je ok samo ako je zbog nekog komada softvera koji je ekskluzivan, npr. ako se uzme iPad za Procreate ili Mac za Final Cut.

12 godina
offline
UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16

Uglavnom da skratim priču, imam poklonjeni XS ( uređaj iz sad već davne 2018 ) već dvije godine i toliko je izrauban i korišten na MAXIMUM-u da mi je čak nedavno faceID prestao radit ( pa sad ko sizif utipkavam za svaki k. PIN), al on kompa moj i dalje bez "kašljucanja" radi i radi.... pa dokle više 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16

Lol

 

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
Krellac kaže...

Zadovoljan sam viđenim kod iPhone 16 Pro-a. Kamera je vrhunska, korisno je dugme camera control. Pozdravljam povećanje baterije kao i njezino trajanje.

 Senzor je isti kao u 14 Pro Max. Sramota.

 

Dakle 16 Pro snima 4K u 120 fps. Znaci da komotno moze i 8K u 24 fps. Znaci da se to sve moglo i na 14 Pro radit, samo je ocito bilo do vise para to kroz 2-3 verzije izvest. Mozda im dajem izliku da CPU nije mogao. Ali sramota da 2 godine isti sensor plasiraju. 

 

Da ne pricam o tome da 14 Pro Max ima bolju batku nego 16 Pro.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2024 6:55 (Mitch).
2 godine
online
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
Krellac kaže...

Da... u tome je problem što ti netko tko o tebi pojma nema tko si i što si, govori što je za tebe najbolje i ako mu ne ideš niz dlaku onda si naheba. Moj iPhone 15 Pro ide sinu, a ja ću se počastit. Max mi je prevelik. Predugo sam u Appleovom svemiru da bi sad pod stare dane eksperimentirao s drugim. Ipak što je najvažnije... u tom svemiru osjećam se jako jako dobro.

 Tako će te sin kad budeš star i senilan spremiti u starački dom a on će se počastit. Daj sinu novoga da se može qurčiti po faksu pred curicama a ti gledaj u staroga...

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2024 7:32 (notloB).
14 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
pqweasdyxc kaže...

Lol

 

 E jbga da mi netko kaze evo izaberi između ova 2, dobijes gratis ... ja bi iPhone 😎

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2024 7:50 (bus).
3 tjedna
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
Mitch kaže...
Krellac kaže...

Zadovoljan sam viđenim kod iPhone 16 Pro-a. Kamera je vrhunska, korisno je dugme camera control. Pozdravljam povećanje baterije kao i njezino trajanje.

 Senzor je isti kao u 14 Pro Max. Sramota.

 

Dakle 16 Pro snima 4K u 120 fps. Znaci da komotno moze i 8K u 24 fps. Znaci da se to sve moglo i na 14 Pro radit, samo je ocito bilo do vise para to kroz 2-3 verzije izvest. Mozda im dajem izliku da CPU nije mogao. Ali sramota da 2 godine isti sensor plasiraju. 

 

Da ne pricam o tome da 14 Pro Max ima bolju batku nego 16 Pro.

 Koliko znam radi se o novom hibridnom 48MP senzoru nazvanom Fusion čija glavna karakteristika je implementacija 2x telefoto funkcionalnosti što doprinosi lakšem i preciznijem zumiranju. Tu su i neka dodatna poboljšanja što se videa tiče pa je teško govoriti kako se radi o istom senzoru. U pitanju je evolucija prethodnog. Ne znam odakle ti podatak o bateriji kad se o novoj još uvijek ne zna puno toga osim da je video playback produljen za četiri, a audio za deset sati u odnosu na 14 Pro Max. Da li je to zbog daljnje optimizacije iOS-a ili zbog sposobnijeg procesora ili zbog većei kvalitetnije baterije vidjet ćemo. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2024 11:26 (Krellac).
13 godina
offline
UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16

*Hibridni fusion 2x telefoto* ili ti obični digitalni zoom sa kojim gubiš na kvaliteti za razliku od prave leće .

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
digitall kaže...
Feudalac kaže...
Pixel:

Bez obzira na mane i cijenu, ne vidim da se Samsung ekipa potrgala kupujući jednako skupu S liniju. Bit će da ekipa serucka naveliko, ekipa koja nema karaktera ni novaca da si priušti ono što želi.

Jesam li fulao činjenice? A sad udrite sa palčevima dolje jer ste se prepoznali

 samo sam čekao ove jadne fore, nemaš ti novaca za gejfon...

ajmo se onda spustiti na tu dječju razinu ovčica i meketati ovako; nemas ti para za samsung fold, jer da imas kupio bi ga.. zar ne  sirotinjo 

Bas sam sirotinja, je istina. 

Ne, ne znaci ako ne kupis neki skupi mobitel da nemas love, niti je to poanta posta, svako ima neke interese gdje zeli potrositi vise , a gdje ne, ali cesto takva ekipa najvise kmeci i kritizira tuđi odabir. 
Ako te ne zanima neki proizvod zašto imaš potrebu pljuvati i trolati temu ?  Ne sjecam se da sam ikad otvorio samsun temu i komentirao  mobitele jer me ne zanimaju niti ima sto tamo reci. 

Komenirat cu apple jer ga kupujem i jer me zanima, ali necu komentirati neciji odabir jer me boli briga tko sto kupuje

 

3 tjedna
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
ivicask kaže...

*Hibridni fusion 2x telefoto* ili ti obični digitalni zoom sa kojim gubiš na kvaliteti za razliku od prave leće .

 Naravno, ali za pravi optički 5X zoom imaju drugu leću. Ovdje je tih 2X zgodno ako moraš usitno podesiti frame na brzinu pa tako izbjegneš skok s leće na leću.

9 godina
online
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
bus kaže...
pqweasdyxc kaže...

Lol

 

 E jbga da mi netko kaze evo izaberi između ova 2, dobijes gratis ... ja bi iPhone 😎

 Zašto? Marketing i ovce na internetu su vas već toliko isprali da uvijek birate Apple bez obzira na sve?

13 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
Krellac kaže...
ivicask kaže...

*Hibridni fusion 2x telefoto* ili ti obični digitalni zoom sa kojim gubiš na kvaliteti za razliku od prave leće .

 Naravno, ali za pravi optički 5X zoom imaju drugu leću. Ovdje je tih 2X zgodno ako moraš usitno podesiti frame na brzinu pa tako izbjegneš skok s leće na leću.

 Pa možeš s prstom zoomirat kolko ti treba na bilo kojem telefonu..

Malo prodavanje magle i marketing ...

3 tjedna
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16

Ma je, ali uvijek se osjeti onaj skok s leće na leću.

15 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
pqweasdyxc kaže...
bus kaže...
pqweasdyxc kaže...

Lol

 

 E jbga da mi netko kaze evo izaberi između ova 2, dobijes gratis ... ja bi iPhone 😎

 Zašto? Marketing i ovce na internetu su vas već toliko isprali da uvijek birate Apple bez obzira na sve?

 Da biram apple jer nemam alternative koja mi je zadovoljavajuča po parametrima koje ja smatram bitnim.  I nikako ti nije jasno da ljudi ne kupuju uređaj na temelju parametara na papiru. Što tebi u životu ti parametri znače, da možeš reći kako tvoj mobitel ima više rama od nekog drugoog ili proc na većoj frekvenciji ?  Je li ti bitnije kako uređaj radi i koliko je pouzdan , koliko imaš podršku ili brojke na papiru ?

Koji si ti trolčina da nekog nazivaš ovcom ? 

Kad mi pokažeš alternativu koja radi tako pouzdano i bez problema, ima takvu integraciju svih uređaja onda ću razmisliti o drugim opcijama, do tad odi kmečat u svoje stado, a apple stado ostavi na miru, nikog nije briga što ti  misliš.

 

Zašto ti onda koristiš iphone ako ti je toliko mrzak ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2024 12:06 (Pixel).
3 tjedna
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
pqweasdyxc kaže...
bus kaže...
pqweasdyxc kaže...

Lol

 

 E jbga da mi netko kaze evo izaberi između ova 2, dobijes gratis ... ja bi iPhone 😎

 Zašto? Marketing i ovce na internetu su vas već toliko isprali da uvijek birate Apple bez obzira na sve?

 Zašto, zašto... A zašto se ti obrušavaš na nečiju odluku? Zašto se ti sereš po nečijoj odluci koja je u suprotnosti s tvojim razmišljanjem? Zašto favoriziraš svoje jednoumlje? Pusti čovika na miru s njegovom odlukom.

9 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
Pixel kaže...
digitall kaže...
Feudalac kaže...
Pixel:

Bez obzira na mane i cijenu, ne vidim da se Samsung ekipa potrgala kupujući jednako skupu S liniju. Bit će da ekipa serucka naveliko, ekipa koja nema karaktera ni novaca da si priušti ono što želi.

Jesam li fulao činjenice? A sad udrite sa palčevima dolje jer ste se prepoznali

 samo sam čekao ove jadne fore, nemaš ti novaca za gejfon...

ajmo se onda spustiti na tu dječju razinu ovčica i meketati ovako; nemas ti para za samsung fold, jer da imas kupio bi ga.. zar ne  sirotinjo 

Bas sam sirotinja, je istina. 

Ne, ne znaci ako ne kupis neki skupi mobitel da nemas love, niti je to poanta posta, svako ima neke interese gdje zeli potrositi vise , a gdje ne, ali cesto takva ekipa najvise kmeci i kritizira tuđi odabir. 
Ako te ne zanima neki proizvod zašto imaš potrebu pljuvati i trolati temu ?  Ne sjecam se da sam ikad otvorio samsun temu i komentirao  mobitele jer me ne zanimaju niti ima sto tamo reci. 

Komenirat cu apple jer ga kupujem i jer me zanima, ali necu komentirati neciji odabir jer me boli briga tko sto kupuje

 

 morat ćeš ipak bolje pročitati ono što sam quotao.

 

btw sluzbeni ishit mi sluzi samo za pozive

9 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
Pixel kaže...
pqweasdyxc kaže...
bus kaže...
pqweasdyxc kaže...

Lol

 

 E jbga da mi netko kaze evo izaberi između ova 2, dobijes gratis ... ja bi iPhone 😎

 Zašto? Marketing i ovce na internetu su vas već toliko isprali da uvijek birate Apple bez obzira na sve?

 

Kad mi pokažeš alternativu koja radi tako pouzdano i bez problema

 hahahah

 

ja bi volio da meni netko pokaze nesto nepouzdano i s problemima, u tom cjenovnom rangu, pa onda i u duplo jeftinijem 

 

to je dovoljno da se vidi kako neki ljudi "razmisljaju" , da nista drugo ne postoji, da nista nije tako dobro ili bolje.. jednostavno mrak pred očima... ni da pokušaju probati, istražiti itd., samo neznanje i mrak.

 

onda se još ljute kad dobiju prigodna imena...

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2024 12:50 (digitall).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice